Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
Μη με γαμάς τώρα κι εσύ...
Είπαμε θα τον πιούνε οι πελάτες...
προσοχη στους πελατες γιατι δεν τρωνε ευκολα γκολ και μπροστα ειναι επικινδυνοι με τιτικες και λοιπους
ισως κριθει και στα (μ)πεναλντι
σ αυτο το ματς μ αρεσει το γκολ-γκολ
 

Επισκέπτης
προσοχη στους πελατες γιατι δεν τρωνε ευκολα γκολ και μπροστα ειναι επικινδυνοι με τιτικες και λοιπους
ισως κριθει και στα (μ)πεναλντι
σ αυτο το ματς μ αρεσει το γκολ-γκολ

Λοιπον Φιλε,  Η Πορτογαλια μεχρι στιγμης δεν εχει φαει ουτε ενα goal !
Φαινεται Ισχυρη Ομαδα και πολυ καλα συντονισμενη, ενω οι Ισπανοι κανουν αρκετα λαθη !
Πιστευω πως η αποδοση 3,80 ειναι παραπλανητικη !

Παιξε 1000 ευρω στην ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ , αυριο πρωι πηγαινε εισεπραξε 3.800 ευρω
και κατοπιν κλεισε Δωματιο για 6 μερες στη Σαντορινη !!!

Οι παραλιες : Αγιος Γεωργιος, Καμαρι, Μπαξεδες και Αμουδι ειναι το κατι αλλο !!!
Πολυ ειδυλλιακες και με πεντακαθαρα κυανοχρωμα νερα !!!

Θα Γαμησεις Molte Zoccole Italiane, Belle, Sexy ed Abbronzate !!!
Για εναλλαγη τσιμπας και καμοια Kinky Leggy Blonde Αγγλιδα !!!

Θα φας τα ΚΑΛΥΤΕΡΑ γευματα στο ΑΡΧΙΠΕΛΑΓΟΣ και θα βλεπεις και το Ηφαιστειο απο το τραπεζι σου !!!
Εαν θελεις τα πιο ΦΡΕΣΚΑ ΨΑΡΙΑ θα πας φυσικα στην ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΨΑΡΟΤΑΒΕΡΝΑ τα ΔΙΧΤΥΑ !!!

Καλες Mini Διακοπες Φιλε Μου !
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
Λοιπον Φιλε,  Η Πορτογαλια μεχρι στιγμης δεν εχει φαει ουτε ενα goal !
Φαινεται Ισχυρη Ομαδα και πολυ καλα συντονισμενη, ενω οι Ισπανοι κανουν αρκετα λαθη !
Πιστευω πως η αποδοση 3,80 ειναι παραπλανητικη !

Παιξε 1000 ευρω στην ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ , αυριο πρωι πηγαινε εισεπραξε 3.800 ευρω
και κατοπιν κλεισε Δωματιο για 6 μερες στη Σαντορινη !!!

Οι παραλιες : Αγιος Γεωργιος, Καμαρι, Μπαξεδες και Αμουδι ειναι το κατι αλλο !!!
Πολυ ειδυλλιακες και με πεντακαθαρα κυανοχρωμα νερα !!!

Θα Γαμησεις Molte Zoccole Italiane, Belle, Sexy ed Abbronzate !!!
Για εναλλαγη τσιμπας και καμοια Kinky Leggy Blonde Αγγλιδα !!!

Θα φας τα ΚΑΛΥΤΕΡΑ γευματα στο ΑΡΧΙΠΕΛΑΓΟΣ και θα βλεπεις και το Ηφαιστειο απο το τραπεζι σου !!!
Εαν θελεις τα πιο ΦΡΕΣΚΑ ΨΑΡΙΑ θα πας φυσικα στην ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΨΑΡΟΤΑΒΕΡΝΑ τα ΔΙΧΤΥΑ !!!

Καλες Mini Διακοπες Φιλε Μου !
:2funny:  :P  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Υ.Γ εσυ αγορι μου χαραμιζεσαι...στο υπ. πολιτισμου επρεπε να σαι...την καλυτερη διαφημιση για την χωρα μας θα κανες
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
:2funny:  :P  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Υ.Γ εσυ αγορι μου χαραμιζεσαι...στο υπ. πολιτισμου επρεπε να σαι...την καλυτερη διαφημιση για την χωρα μας θα κανες

κάτσε ρε να πάρει το πτυχίο πρώτα. εδώ ακόμα δεν μπήκε στο πανεπιστήμιο
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
κουβάς με το χ  :(
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Ημερομηνια/Ώρα Λεπτομέρειες Στοιχήματος (Κάντε κλικ στην επιλογή σας για περισσότερες λεπτομέρειες) Στοίχημα Κέρδος
29/06/2010 11:48:48 Ισοπαλία  @ 3.25
Ισοπαλία  @ 3.20
Διπλά, 1 Στοίχημα * €60,00 60,00 0,00
----------------------------------------------
:priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:
βαστατε τα ταμπουρια και το βραδυ
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
aderfia εγω εξετασα τιν αγονα στατιστηκα και το μονο σιγουρο στοιχειο που βρηκα για πονταρισμα ειταν οτι στατιστικα και απο τους τρις αγονες στο μουντιαλ ειχαν μεσο ορο 2.3 και οι δυο ολεε λεο εδο ειμαστε  στατιστηκη ολεε  2.3 και 2.3 μας κανει συνολο 4.6  απο τα χαμιλοτερα κορνερ στατιστικα του μουνδιαλ  4.6 επι 2 για να βρουμε το ανοτερο που θα κιμανθει το παιχνιδη στατιστηκα παντα  γιατι ειπαρχει πιεση για προκριση  9.2 το ανοτερο στοιχιματιζο  200 ευρα για να παρο τα  60 που μου λειπουν  στο κατο απο 11 με 1.30  γιατι σε περιπτοση ισοπαλιας παντα η 365 σου κραταει τα λευτα γινεται το ματς και για πολοστη φορα τουσ τα περνο στατιστικα 8 κορνερ τελικο :dancing: :dancing:  340 απο χτες και 60 σημερα 400 καλημενος διλαδη στον στοχο που ειναι εχτες σημερα αυριο και μεθαβριο που δεν εχει πεχνιδια 100 συν κερδος καθε μερα    ιλογές Ώρα στοιχήματος:  29/06/2010 14:52:54
Ημερομηνία Αγωνίσματος Αγώνισμα Επιλογές Αποδόσεις Όροι eachway Αποτέλεσμα
1 29/06/2010 Παραγουάη v Ιαπωνία
(Επιπλέον Σύνολο Κόρνερ) Κάτω από 11.0 1.30 Κανένα Κερδισμένο
Σύνολο:  200,00 Νίκη:  60,00 Κέρδη:  260,00
Συνολικό στοίχημα: 200,00 Συνολικά κέρδη:  260,00                          κορνερ στα προιγουμενα 3 παιχνιδια παραγουαη 4 με ιταλια 1 με σλοβακια 2 με ολανδια     ιαπονια 0 με καμερουν   5 με ολανδια   2   με δανια    ελπιζο να καταλαβαται πος μου βγαινουν  τα ευρα !!!
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
ισπανια δεν την παιζω καλιφθηκα στον στοχο με τρια στοιχοιματακια για τεσσερις μερες  μπανακι και θα δω το παιχνιδη χαλαρος 
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
ισπανια δεν την παιζω καλιφθηκα στον στοχο με τρια στοιχοιματακια για τεσσερις μερες  μπανακι και θα δω το παιχνιδη χαλαρος 


σορυ μαν δεν ειμαι τοσο προ.δεν σε εχω καταλαβει.... :helpplea:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
σορυ μαν δεν ειμαι τοσο προ.δεν σε εχω καταλαβει.... :helpplea:
  αδερφε ο στοχος μου ειναι απο την αρχη του μοντιαλ  μεχρι το τελος  100  ευρα  και πανω κερδος  καθε μερα με τρια πεχνιδια και τρια στοιχηματα  ενα στο καθενα επιασα 400 ευρα  διλαδη  τα λευτα του στοχου μου  για  4 μερες   οποτε στατιςτικα αφου επιασα  τον στοχο χαλαρα τορα  πρεπει να πεξω πολυ λιγα για τον χαβαλε για τεςερις μερες για να γλητοσο  το αρνιτηκο αποτελεσμα  δεν  γινεται  στατιστικα  να ερχονται τα  στατιστηκα  συνεχεια  ισπανια  θα  δω το παιχνιδη  και απο παρασκευη παλι
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
  αδερφε ο στοχος μου ειναι απο την αρχη του μοντιαλ  μεχρι το τελος  100  ευρα  και πανω κερδος  καθε μερα με τρια πεχνιδια και τρια στοιχηματα  ενα στο καθενα επιασα 400 ευρα  διλαδη  τα λευτα του στοχου μου  για  4 μερες 

ααα.οκ τωρα σε επιασα.το βραδυ τι βλεπεις?
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
δικιο εχεις... απλα στα σημερινα δεν βρισκω καμμια ευκαρια σε κανενα σημειο... σκεφτομουνα το 0-0 της Παραγουαης, αλλα οποτε επαιξα 0-0, μπηκε γκολ στο 5λεπτο!
αν το παιξω θα σας ενημερωσω!
αυτος ειναι ο νομος του Μερφι... οταν παιζεις πενταροδεκαρες πιανεις ευκολα και οταν χωνεις ταληροδεκαρικα παιρνεις τ'αρχιδια σου!
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
τα στατιστηκα της ισπανιας ειναι καλητερα απο της πορτογαλιας αλλα οχι πολυ!!!!! εγω θα περιμενα  στο λιβε  για καμια ευκαιρια με λιγα ευρο δεν ειναι  για  φορτομα το παιχνιδη αν και βλεπο να περναι η ισπανια εγω παντος  δεν το παιζω!!!!!!!!!!!!  διλαδη να το εξιγησω και αυτο πρεπει να δειτε  τα αποτελεσματα τον δυο ομαδον τα δυο τελευτεα χρονια και τα παιχνιδια μεταξι τους αν υπαρχουν και μετα ολλα τα αλλα κορνερ γκολ κτλ και να τα συγκρινεται μεταξι τους εχετε δει και της ομαδες πωσ πεξαν !!!!!!!  καπου θα βρειτε  τι  θα γινει στο τελος  στατιστηκα  αλλα παντα με επιφιλαξη  και ποτε δεν πονταρουμε μεγαλητερο απο το ενα τεταρτο το περισοτερο της μπανκας μα΅ς  και δεν πεζεις ευκεριακα   πεζεις απο την αρχη μεχρι το τελος ενα πραγμα μια διοργανοση ενα αθλιτικο γεγονος  εξαλου ενα  πουλι εχεις :2funny: :2funny:  αντε παω για μπλουμ στα γριγορα
 

dimitris_ola

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
210
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
ρε παιδια περισσοτερα κορνερ πορτογαλια στο 3.35 δεν αξιζει το ρισκο?
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
αυτος ειναι ο νομος του Μερφι... οταν παιζεις πενταροδεκαρες πιανεις ευκολα και οταν χωνεις ταληροδεκαρικα παιρνεις τ'αρχιδια σου!
Οταν παιζεις κατι που θεωρεις απιθανο, τοτε βαζςεις λιγα λεφτα λεγοντας ο,τι κατσει, οταν παιζεις κατι σιγουρο,παιζεις καλα λεφτα και τον πινεις, γιατι πολυ απλα δεν καθονται παντα τα σιγουρα και αντιθετως καθονατι τα απιθανα...
Απλα, θελει λιγη τολμη και @@ περισσοτερο απο το κανονικο...
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Οταν παιζεις κατι που θεωρεις απιθανο, τοτε βαζςεις λιγα λεφτα λεγοντας ο,τι κατσει, οταν παιζεις κατι σιγουρο,παιζεις καλα λεφτα και τον πινεις, γιατι πολυ απλα δεν καθονται παντα τα σιγουρα και αντιθετως καθονατι τα απιθανα...
Απλα, θελει λιγη τολμη και @@ περισσοτερο απο το κανονικο...

δεν θελει αρχιδια ,λεφτα για πεταμα θελει.ολα καθονται με βαση τις πιθανοτητες και οι μπουκ αυτες τις ξερουν πολυ καλα.
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
δεν θελει αρχιδια ,λεφτα για πεταμα θελει.ολα καθονται με βαση τις πιθανοτητες και οι μπουκ αυτες τις ξερουν πολυ καλα.
Αν καθοταν ολα με βαση τις πιθανοτητες, δε θα υπηρχαν μπουκς...
Θα ειχαν καταρρευσει απο την πρωτη στιγμη...
Αν καθοταν ολες οι μικρες αποδοσεις, δηλαδη τα φαβορι, θα ειχαν φαληρισει...
Βεβαια, πολλες φορες παραπλανουν τον παικτη με τις αποδοσεις και εκει ειναι που πρεπει να δινει προσοχη ο παικτης...
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Θα σου πω πως ενω εχω εντρυφησει στο Αμερικανικο πρωταθλημα, αν ειχα κανει τις σκεψεις μου πραγματικοτητα θα ειχα κερδισει πολλα λεφτα, ξημερωματα Δευτερας ετσι απο το πουθενα...
Γενικως ομως, επειδη τα Σ/Κ δεν ειναι οι μερες μου, συνηθως δε πολυρισκαρω και δεν παιζω με ορεξη, δηλαδη καλυτερα τα παω καθημερινες, απο ο,τι Σ/Κ, γιατι πολυ απλα εχει λιγοτερους αγωνες και δεν μπερδευομαι...
Στο παιχνιδι Φιλαδελφεια-Σιατλ, επαιζαν ολοι Σιατλ, γιατι οι γηπεδουχοι ειναι στις τελευταιες θεσειςΑν καθοταν ολα με βαση τις πιθανοτητες, δε θα υπηρχαν μπουκς...
Θα ειχαν καταρρευσει απο την πρωτη στιγμη...
Αν καθοταν ολες οι μικρες αποδοσεις, δηλαδη τα φαβορι, θα ειχαν φαληρισει...
Βεβαια, πολλες φορες παραπλανουν τον παικτη με τις αποδοσεις και εκει ειναι που πρεπει να δινει προσοχη ο παικτης...

ολη η ιστορια παιζεται στο ποτε θα σου κατσει το μαξιμουμ πονταρισμα της μιζας σου,ειτε παιζει φαβορι ειτε παιζεις αουτσαιντερ.για παραδειγμα, το φιλο μας που μαζι με τα πονταρισματα των 1000ε προτεινει και ωραια πακετα διακοπων.αν ας πουμε τα επαιζε ειναι ηδη 2000ε μεσα και ακομα και αν του κατσει η πορτογαλια θα ειναι συν 800,μεντολες δηλαδη,σε σχεση με την μιζα που παιζει,θα τα χασει στο επομενο στοιχημα και παει λεγοντας.μονο αυξανοντας το πονταρισμα σου ,την στιγμη που οι συνθηκες, τα στοιχεια και το  ενστικτο σου κτλ το λενε και επαληθευτεις τοτε μπορει να βγεις κερδισμενος.ολα τα αλλα ειναι γνωστες θεωρειες οτι δεν ερχονται τα φαβορι κτλ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom