Νέα

Στέφανος Τσιτσιπάς fans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Annapurna
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 98K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.661
Κριτικές
171
Like
91.624
Πόντοι
46.423
Μία τιτανομαχία θα πραγματοποιηθεί στο κορτ Φιλίπ Σατριέ για τα ημιτελικά του Roland Garros. Κάρλος Αλκαράθ (Νο.1) και Νόβακ Τζόκοβιτς (Νο.3) θα διασταυρώσουν τις ρακέτες τους με φόντο τον τελικό.

Η αναμέτρηση θα διεξαχθεί περίπου στις 15:45.

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Ευχαριστω πολυ τον φιλο που πριν λιγες ημερες εγραψε οτι αν συναντηθουν Αλκαραθ και Τζοκοβιτς, ο Σερβος θα κερδισει ανετα.

Θυμηθηκα τα λεγόμενά του, και πονταρα Τζοκοβιτς στο 2,90. Αποδειχθηκε δώρο. Δεν θυμαμαι ποιος ηταν, αλλά τον ευχαριστω. Βγηκε καλο μεροκαματο.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Όσο για σας που τον τρολάρετε κοιτάξτε λίγο τον εαυτό σας και αφήστε τον στην ησυχία του.

Αυτός από το μηδέν με σκληρή δουλειά έχει ήδη φτάσει από τα 20 του στη κορυφή του Παγκόσμιου τέννις.

Μιλάμε για μιά τεννιστική ιδιοφυΐα σε ένα άθλημα με χιλιάδες επαγγελματίες παίκτες οι οποίοι στη πορεία εξαφανίζονται λόγω ανταγωνισμού και εξαιρετιικά δύσκολων συνθηκών.

Το τέννις είναι από τα πιο δύσκολα ατομικά τεχνικά αθλήματα αν όχι το πιο δύσκολο από όλα.

Δεν είναι σαν το μήκος που απλώς παίρνεις φόρα και πηδάς σε σταθερό έδαφος χωρίς να αλλάζει κάτι σε παραμέτρους.
Τύπε μαλλον δεν εχεις αντιληφθει.
Προσωπικα μού ειναι αδιαφορα αυτα τα "μαρθα-βούρτσεια" οτι ξεκινησε απο το μηδέν (δηλαδη οι αλλοι τεννιστες γεννιουνται απο το συν ενα ας πουμε?). Δεν με απασχολει καν η ικανοτητα του στο τενις. Μου ειναι αντιπαθεστατος, θεωρω οτι ειναι μεγαλη ψωνάρα, χαιρομαι αφανταστα οταν χανει, οπως μου αρεσει παντα να χανει ενας ναρκισσος. Ειδικα ενας ναρκισσος που δεν δισταζει να μπινελικωνει την μανα του λάιβ σε παγκοσμια ζωντανη συνδεση.

Και δεν το καταλαβα αυτο, το "αφηστε τον στην ησυχια του". Τον ενοχλω σε κατι? Ειναι μελος στο σαιτ και επηρεαζεται?
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.388
Like
10.924
Πόντοι
3.556
Ευχαριστω πολυ τον φιλο που πριν λιγες ημερες εγραψε οτι αν συναντηθουν Αλκαραθ και Τζοκοβιτς, ο Σερβος θα κερδισει ανετα.

Θυμηθηκα τα λεγόμενά του, και πονταρα Τζοκοβιτς στο 2,90. Αποδειχθηκε δώρο. Δεν θυμαμαι ποιος ηταν, αλλά τον ευχαριστω. Βγηκε καλο μεροκαματο.
Εγω ημουν τυπε, καλοφαγωτα!

Αν και δεν περιμενα να εξελιχθει ετσι το ματσ, με τραυματισμο. Πιστευω ομως και παλι θα κερδιζε ο Τζοκο
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
3
Like
4.453
Πόντοι
456
Και γω πίστευα ότι θα κέρδιζε ο Τζόκο έστω και με ζόρι.Αλλά όπως είπα άρχισε ο Αλκαράθ τους τραυματισμούς;για να σοβαρευτεί και αυτός και να αρχίσει να προσέχει το σώμα του γιατί δεν το βλέπω καλά.
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.661
Κριτικές
171
Like
91.624
Πόντοι
46.423
Τύπε μαλλον δεν εχεις αντιληφθει.
Προσωπικα μού ειναι αδιαφορα αυτα τα "μαρθα-βούρτσεια" οτι ξεκινησε απο το μηδέν (δηλαδη οι αλλοι τεννιστες γεννιουνται απο το συν ενα ας πουμε?). Δεν με απασχολει καν η ικανοτητα του στο τενις. Μου ειναι αντιπαθεστατος, θεωρω οτι ειναι μεγαλη ψωνάρα, χαιρομαι αφανταστα οταν χανει, οπως μου αρεσει παντα να χανει ενας ναρκισσος. Ειδικα ενας ναρκισσος που δεν δισταζει να μπινελικωνει την μανα του λάιβ σε παγκοσμια ζωντανη συνδεση.

Και δεν το καταλαβα αυτο, το "αφηστε τον στην ησυχια του". Τον ενοχλω σε κατι? Ειναι μελος στο σαιτ και επηρεαζεται?

Θα μου επιτρέψετε κύριε να σας πω ότι κάνετε ένα τεράστιο λάθος.

Σε κομβικό σημείο του παιχνιδιού του μίλαγε στα Ρώσικα με αντίπαλο Ρώσο ο οποίος καταλάβαινε τα πάντα γιαυτό και την έβρισε και καλά της έκανε.

Το δε "μαλακισμένη" πάνω σε οικογενειακή αντιπαράθεση το λένε όλα τα παιδιά στη μάνα τους.

Μήπως όμως εσείς είσαστε η εξαίρεση και ο μόνος που δεν έχετε χρησιμοποιήσει αυτή τη λέξη ποτέ σας ?

Υποκρισία του κερατά.

Η μάνα του να το βουλώσει αλλιώς να μην πηγαίνει καθόλου στα παιχνίδια του.

Κανονικά οι γονείς του δεν θα έπρεπε κάν να πηγαίνουν στο γήπεδο γιατί τον καταστρέφουν και του έχουν πρήξει τα αρχίδια.

Αλλά τόσα ξέρετε τόσα γράφετε.

Και μένα ασφαλώς μου είναι παντελώς αδιάφορη η γνώμη σας - από έναν άσχετο του αθλήματος.

Καλό σας βράδυ.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.878
Κριτικές
184
Like
44.166
Πόντοι
21.896
Τύπε μαλλον δεν εχεις αντιληφθει.
Προσωπικα μού ειναι αδιαφορα αυτα τα "μαρθα-βούρτσεια" οτι ξεκινησε απο το μηδέν (δηλαδη οι αλλοι τεννιστες γεννιουνται απο το συν ενα ας πουμε?). Δεν με απασχολει καν η ικανοτητα του στο τενις. Μου ειναι αντιπαθεστατος, θεωρω οτι ειναι μεγαλη ψωνάρα, χαιρομαι αφανταστα οταν χανει, οπως μου αρεσει παντα να χανει ενας ναρκισσος. Ειδικα ενας ναρκισσος που δεν δισταζει να μπινελικωνει την μανα του λάιβ σε παγκοσμια ζωντανη συνδεση.

Και δεν το καταλαβα αυτο, το "αφηστε τον στην ησυχια του". Τον ενοχλω σε κατι? Ειναι μελος στο σαιτ και επηρεαζεται?
Ma και εσύ έχεις τάσεις νάρκισσισμου .....χωρίς να το θεωρώ προσβλητικό αλλά εχεις πολλά δείγματα νάρκισσισμου
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.661
Κριτικές
171
Like
91.624
Πόντοι
46.423
Ma και εσύ έχεις τάσεις νάρκισσισμου .....χωρίς να το θεωρώ προσβλητικό αλλά εχεις πολλά δείγματα νάρκισσισμου

Μπήκε να κάνει διδάγματα ηθικής ο παπάρας.

Άντε τώρα γιατί τα έχω πάρει στο κρανίο με τον κάθε παρατρεχάμενο που λέει το κοντό του και το μακρύ του σε αντικείμενο που δεν το γνωρίζει.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.878
Κριτικές
184
Like
44.166
Πόντοι
21.896
Εγω ημουν τυπε, καλοφαγωτα!

Αν και δεν περιμενα να εξελιχθει ετσι το ματσ, με τραυματισμο. Πιστευω ομως και παλι θα κερδιζε ο Τζοκο
Κλάσης ανώτεροι κ τεχνικά οι big3 από τους νέους που υπάρχουν κ θέλουν να γίνουν νούμερο ένα
Για το Φέντερερ δενσυζητω διότι η τεχνική του είναι ένα σκαλοπάτι πιο πάνω ακόμη κ από τον Ναδάλ κ σέρβο
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.661
Κριτικές
171
Like
91.624
Πόντοι
46.423
Ο Djokovic είναι αναμφισβήτητα ο κορυφαίος εν ενεργεία παίκτης.

Μια τέλεια μηχανή του τέννις με τεράστια εμπειρία.

Ο Alcaraz όπως έχω γράψει πολλές φορές στο παρελθόν θα βγάλει πολλούς τραυματισμούς διότι παίζει σε απίστευτα υψηλές ταχύτητες και το σώμα του δεν θα αντέξει.

Ο Rune ακολουθεί.

Ruud, Medvedev, Zverev, Tsitsipas, Sinner, Rublev, κλπ ... ακολουθούν.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Μπήκε να κάνει διδάγματα ηθικής ο παπάρας.

Άντε τώρα γιατί τα έχω πάρει στο κρανίο με τον κάθε παρατρεχάμενο που λέει το κοντό του και το μακρύ του σε αντικείμενο που δεν το γνωρίζει.
Ποιο ειναι το αντικειμενο που δεν γνωριζω τύπε?
Μπας και θεωρεις οτι αναφερθηκα ποτέ στην ικανοτητα του στο τενις?
Στην ευγένεια που δεν εχει, και στο ψωνισμα που εχει, αναφερθηκα.
Εσυ τι ζορι τραβας ακριβως με αυτον τον τύπο? Συγγενής σου ειναι?
Αλλά προφανώς δεν εχεις θεμα με την ελλειψη ευγενειας, γιατι την εχεις κι εσυ. Αποκαλώντας "παπάρα" καποιον που δεν σε εβρισε.

Και εντελώς φιλικα.
Αν τα εχεις παρει στο κρανιο επειδη τα χωσαμε καποιοι στον Τσιτσιπά, μαντεψε.
Στ' αρχιδια μας.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Το δε "μαλακισμένη" πάνω σε οικογενειακή αντιπαράθεση το λένε όλα τα παιδιά στη μάνα τους.

Μήπως όμως εσείς είσαστε η εξαίρεση και ο μόνος που δεν έχετε χρησιμοποιήσει αυτή τη λέξη ποτέ σας ?
Ναι, οσο κι αν σε εκπλησσει, ποτέ δεν αποκαλεσα τη μανα μου "μαλακισμενη" (και πολυ περισσοτερο δημοσιως). Εσυ προφανως το εχεις κανει. Συγχαρητηρια. Δεν ειμαστε ολοι σαν τα μουτρα σου
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.661
Κριτικές
171
Like
91.624
Πόντοι
46.423
Ποιο ειναι το αντικειμενο που δεν γνωριζω τύπε?
Μπας και θεωρεις οτι αναφερθηκα ποτέ στην ικανοτητα του στο τενις?
Στην ευγένεια που δεν εχει, και στο ψωνισμα που εχει, αναφερθηκα.
Εσυ τι ζορι τραβας ακριβως με αυτον τον τύπο? Συγγενής σου ειναι?
Αλλά προφανώς δεν εχεις θεμα με την ελλειψη ευγενειας, γιατι την εχεις κι εσυ. Αποκαλώντας "παπάρα" καποιον που δεν σε εβρισε.

Και εντελώς φιλικα.
Αν τα εχεις παρει στο κρανιο επειδη τα χωσαμε καποιοι στον Τσιτσιπά, μαντεψε.
Στ' αρχιδια μας.

Ναι με ενοχλεί στην Ελλάδα που κάποιοι έχουν άποψη για όλα και θέλουν να υποβιβάσουν την προσπάθεια που κάνει ένας συνάνθρωπός τους.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Ναι με ενοχλεί στην Ελλάδα που κάποιοι έχουν άποψη για όλα και θέλουν να υποβιβάσουν την προσπάθεια που κάνει ένας συνάνθρωπός τους.
Α καλα ενταξει. Δεν επικοινωνουμε. Αντε γεια
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.661
Κριτικές
171
Like
91.624
Πόντοι
46.423
Ναι, οσο κι αν σε εκπλησσει, ποτέ δεν αποκαλεσα τη μανα μου "μαλακισμενη" (και πολυ περισσοτερο δημοσιως). Εσυ προφανως το εχεις κανει. Συγχαρητηρια. Δεν ειμαστε ολοι σαν τα μουτρα σου

Σου εξήγησα τι συνέβη και για ποιόν λόγο αντέδρασε έτσι ο γιός της αλλά αδυνατείς να το καταλάβεις ...

Μήπως έχεις περιορισμένη αντίληψη ή μήπως διαβάζεις επιλεκτικά ότι σε συμφέρει ???

Συγχαρητήρια λοιπόν είσαι ο μόνος που δεν χρησιμοποιείς αυτή την έκφραση.

Και από που έβγαλες το λανθασμένο συμπέρασμα ότι έχω χρησιμοποιήσει αυτή την έκφραση για τη μητέρα μου ???

Δεν μας παρατάς λέω εγώ με τις αμπελοφιλοσοφίες σου.
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.661
Κριτικές
171
Like
91.624
Πόντοι
46.423
Ελληνάρες ξερόλες που κριτικάρουν τα πάντα.
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.661
Κριτικές
171
Like
91.624
Πόντοι
46.423
Sabatini11.jpg


Gaby Sabatini αριστερά.

Εξακολουθεί και είναι πανέμορφη και πολύ ελκυστική.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom