Νέα

Στέφανος Κασσελάκης - ΣΥΡΙΖΑ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Οξαποδω
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 275K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
975
Like
468
Πόντοι
26
Μου θυμιζεις τους πρωταθλητές του καλοκαιριου.

ο πνιγμένος απο τα μαλλιά του πιάνεται φιλενάδα.

Έτη φωτός πίσω στην πολιτική το τι γινόταν το καλοκαίρι.

Εδώ λέμε έχεις πλέον τον γκέι πρόεδρα που θα βιάζει αλύπητα τις ψυχούλες σας.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.295
Like
13.636
Πόντοι
3.656
Ποιο πάνω σου είπα δεν τον υποστηρίζω. Θες να σε πείσω για κάτι που πιστεύεις εσύ? Γιατί να σου αλλάξω γνώμη? Σε ρώτησα κάτι μου απάντησες. Με ρώτησες κάτι σου απάντησα. Η μόνη γνώμη που έχω για τον Κασέλ είναι πως είναι ανεξάρτητος. Για κανέναν δεν βάζω το χέρι μου στην φωτιά.
Ε εγώ δεν πιστεύω ότι είναι ανεξάρτητος

δεν υπάρχει ανεξάρτητος πολιτικός σε κόμμα εξουσίας.

τους ανεξάρτητους δεν τους παίρνουν από πίσω τα κανάλια.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και στην τελική ποιο πολύ με απασχολεί αυτός που κυβερνάει παρά αυτός που διεκδικεί ψήφους.
Ε και?

όλους θα τους σχολιάσουμε...τα λεφτά μας μασουλάνε όταν μπουν στην βουλή.
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
975
Like
468
Πόντοι
26
Ε εγώ δεν πιστεύω ότι είναι ανεξάρτητος

δεν υπάρχει ανεξάρτητος πολιτικός σε κόμμα εξουσίας.

λες τελικά να μας ελέγχουν κ οι Ιλουμινάτι? Μπας κ το global warming είναι ψέμα? Μήπως την Νταιάνα τελικά την σκότωσαν?

Φαίνεσαι ενημερωμένος. Για πες μας ρε μπρο μπας και μάθουμε την αλήθεια για τον Κασσελάκη. Έχω μια υποψία οτι από πίσω είναι η λέσχη Μπιλντερμπεργκ
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.295
Like
13.636
Πόντοι
3.656
λες τελικά να μας ελέγχουν κ οι Ιλουμινάτι. Μπας κ το global warming είναι ψέμα? Μήπως την Νταιάνα τελικά την σκότωσαν?

Φαίνεσαι ενημερωμένος. Για πες μας ρε μπρο μπας και μάθουμε την αλήθεια για τον Κασσελάκη.
θα σε βόλευε να είμαι ψέκας τυπάρα θα ήταν εύκολο να βαφτίσεις ότι γράφω μαλακία για να το ακυρώσεις.


πες μας εσύ που φαίνεται ότι είσαι ενημερωμένος από το κόμμα....τόσο πολύ που σου στέλνουν την ενημέρωση με pdf για να ξέρεις τι να γράψεις :rockon:
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
975
Like
468
Πόντοι
26
θα σε βόλευε να είμαι ψέκας τυπάρα θα ήταν εύκολο να βαφτίσεις ότι γράφω μαλακία για να το ακυρώσεις.

μήπως είμαι τελικά εγώ ο Κασσελάκης? Ενημέρωσε το κοινό ρε μαν. Εδώ τα διακυβεύματα δεν είναι αστεία.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.295
Like
13.636
Πόντοι
3.656
μήπως είμαι τελικά εγώ ο Κασσελάκης? Ενημέρωσε το κοινό ρε μαν. Εδώ τα διακυβεύματα δεν είναι αστεία.
δεν διακυβεύεται και τίποτα ρε τύπε

θα γίνουν οι εκλογές και θα λήξει η σύμβαση σου ελπίζω να σου κολλάνε ένσημα και να μη σου φάνε δώρα άδειες και επιδόματα :tooth:
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
975
Like
468
Πόντοι
26
δεν διακυβεύεται και τίποτα ρε τύπε
απλά η εδραίωση του ΣΥΡΙΖΑ ως κυβερνητικός πόλος πάλι.

Θα τον πιείτε από Κασσελάκη όσο θα ψάχνεστε με το 2%. Η ιστορική μοίρα των διασπαστών του ΣΥΡΙΖΑ επαναλαμβάνεται.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.559
Κριτικές
3
Like
11.120
Πόντοι
3.936
Ε εγώ δεν πιστεύω ότι είναι ανεξάρτητος

δεν υπάρχει ανεξάρτητος πολιτικός σε κόμμα εξουσίας.

τους ανεξάρτητους δεν τους παίρνουν από πίσω τα κανάλια.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ε και?

όλους θα τους σχολιάσουμε...τα λεφτά μας μασουλάνε όταν μπουν στην βουλή.
Καλα κάνεις κ δεν το πιστεύεις!


Δεν διαφωνώ σε τπτ
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.295
Like
13.636
Πόντοι
3.656
Καλα κάνεις κ δεν το πιστεύεις!


Δεν διαφωνώ σε τπτ
Δεν έχει και καμιά σημασία


αν ποτέ τον βάλουν να κυβερνήσει το τι είναι αυτός δεν θα έχει καμία σημασία. Όποιος κυβερνά κάνει αυτά που θέλουν τα συμφέροντα έχει αποδειχθεί 1.000.000 φορές.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
απλά η εδραίωση του ΣΥΡΙΖΑ ως κυβερνητικός πόλος πάλι.

Θα τον πιείτε από Κασσελάκη όσο θα ψάχνεστε με το 2%. Η ιστορική μοίρα των διασπαστών του ΣΥΡΙΖΑ επαναλαμβάνεται.
Εκεινο το εγγραφο απο τα πρακτικα της βουλης, οτι η φετα ηταν 400 γραμμαρια, βρεθηκε?
Ακομη περιμενουμε
Ψευτη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εχει μεγαλη πλακα να μιλαει ο Κασσελακης για αλαζονεια,

οταν εκανε επιδειξη αλαζονείας στη Ροδο σαν κακομαθημενο 15χρονο

Συνεχισε ετσι Στεφανε, το 12% ειναι κοντα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
ψωλόχυμα του κούλη έχω κάνει συλλογή λέμε.

save κ αυτό το ποστ. Παίζει να μου είναι το πιο εύκολο γλέντι σε βράδυ εκλογών. :rockon::rockon::rockon::rockon:
7.05 το απογευμα θα εχεις γινει καπνος
Ούτε ο πρωτος ούτε ο τελευταιος, βεβαια
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.131
Κριτικές
2
Like
18.616
Πόντοι
3.656
εκλογές της πλάκας , καλώς ή κακώς η διαφορά πρώτου με δεύτερου θα είναι > 20%

το μόνο που παίζεται, δηλαδή το ντέρμπυ είναι ποιός θα έχει τη δευτεριά , κοπέλι vs Stefania
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
975
Like
468
Πόντοι
26
7.05 το απογευμα θα εχεις γινει καπνος
Ούτε ο πρωτος ούτε ο τελευταιος, βεβαια

χασοδίκη ο Κασσελάκης πότε άρχισε να σε στοιχειώνει? Μετράω ήδη κάτι εκατοντάδες ποστ σου στο νήμα.

Το λέω γιατί από το βράδυ των εκλογών κ μετά θα τον βλέπεις στους εφιάλτες σου κιόλας.
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
669
Κριτικές
1
Like
1.298
Πόντοι
206
Ο Κυριάκος με την ακρίβεια στα είδη πρώτης ανάγκης την πάτησε, ο ίδιος δήλωσε ότι περιμένει να πάρει γύρω στο 33%, έχασε πολλούς νεοδημοκράτες ψηφοφόρους. Και μετά αυτός και ο Στέφανος το ρίξανε στη θρησκεία και στα ποδόσφαιρα για να δουλέψουν με πολύ φτηνό τρόπο τον κοσμάκη. Αλλά τζίφος και πάλι καθότι ο καφές θα πάει 20 ευρώ το κιλό και θα μπει φόρος λίπους στο σουβλάκι. Πώς να κρύψεις την πραγματικότητα; Όσο για τον Κασσέλα παρέλαβε τα ερείπια του Σύριζα για να τα αναστήσει και αντί αυτού τα έκανε στάχτη ακόμα και αυτά, τα ''εξαΰλωσε'' που λένε και οι Ρώσοι στην Ουκρανία. Το πολιτικό σύστημα χρεοκόπησε. Εδώ τον Αλβανό τον Ράμα καλέσανε στην Ελλάδα για να πάρουν Αλβανικές ψήφους, αλλά οι Αλβανοί γνωρίζουν ότι όσο αδειάζουν οι τσέπες Των Ελλήνων, άλλο τόσο θα πεινάνε και οι ίδιοι. Έχει να γίνει γλέντι...
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.559
Κριτικές
3
Like
11.120
Πόντοι
3.936
Εκεινο το εγγραφο απο τα πρακτικα της βουλης, οτι η φετα ηταν 400 γραμμαρια, βρεθηκε?
Ακομη περιμενουμε
Ψευτη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εχει μεγαλη πλακα να μιλαει ο Κασσελακης για αλαζονεια,

οταν εκανε επιδειξη αλαζονείας στη Ροδο σαν κακομαθημενο 15χρονο

Συνεχισε ετσι Στεφανε, το 12% ειναι κοντα
Σκάσε ρε κουλοσκυλο
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.559
Κριτικές
3
Like
11.120
Πόντοι
3.936
Ο Κυριάκος με την ακρίβεια στα είδη πρώτης ανάγκης την πάτησε, ο ίδιος δήλωσε ότι περιμένει να πάρει γύρω στο 33%, έχασε πολλούς νεοδημοκράτες ψηφοφόρους. Και μετά αυτός και ο Στέφανος το ρίξανε στη θρησκεία και στα ποδόσφαιρα για να δουλέψουν με πολύ φτηνό τρόπο τον κοσμάκη. Αλλά τζίφος και πάλι καθότι ο καφές θα πάει 20 ευρώ το κιλό και θα μπει φόρος λίπους στο σουβλάκι. Πώς να κρύψεις την πραγματικότητα; Όσο για τον Κασσέλα παρέλαβε τα ερείπια του Σύριζα για να τα αναστήσει και αντί αυτού τα έκανε στάχτη ακόμα και αυτά, τα ''εξαΰλωσε'' που λένε και οι Ρώσοι στην Ουκρανία. Το πολιτικό σύστημα χρεοκόπησε. Εδώ τον Αλβανό τον Ράμα καλέσανε στην Ελλάδα για να πάρουν Αλβανικές ψήφους, αλλά οι Αλβανοί γνωρίζουν ότι όσο αδειάζουν οι τσέπες Των Ελλήνων, άλλο τόσο θα πεινάνε και οι ίδιοι. Έχει να γίνει γλέντι...
Τους αγρότες ξέχασες ..
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.039
Κριτικές
7
Like
9.746
Πόντοι
1.686
εκλογές της πλάκας , καλώς ή κακώς η διαφορά πρώτου με δεύτερου θα είναι > 20%

το μόνο που παίζεται, δηλαδή το ντέρμπυ είναι ποιός θα έχει τη δευτεριά , κοπέλι vs Stefania


Κρυφή πουστάρδα vs Φανερό γκέι
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.131
Κριτικές
2
Like
18.616
Πόντοι
3.656
Κρυφή πουστάρδα vs Φανερό γκέι
έτσι είναι....
γι αυτό και η αποχή ...
ο κόσμος λέει πόσο μακάκα είναι το Κούλη αλλά οι άλλοι είναι μακάκες μπούστηδες ψώνια κ επικίνδυνοι , οπότε ας βγεί ο Κούλης..
Εάν υπήρχε πιθανότητα να βγεί καμιά Στεφανία , η αποχή θα μειωνόταν και η ψαλίδα υπέρ Κούλη θα πήγαινε 30%....
Απλά πράματα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom