Νέα

Στέφανος Κασσελάκης - ΣΥΡΙΖΑ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Οξαποδω
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 275K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.039
Κριτικές
7
Like
9.746
Πόντοι
1.686
Ο Κάσσελ με τα βιντεάκια του θα πάρει ψήφους

-Από ΓΚΕΙ

-Από φιλόζωους, που τον βλέπουν να χαϊδεύει την σκυλίτσα του

-Απ΄΄ο γκόμενες , διότι είναι ωραίος , και οι γυναίκες είναι ηλίθιες
και τον γουστάρουν, διότι είπε ότι είχε σχέση παλιά με γυναίκα,
και θέλουν να τον καταφέρουν να τα φτιάξει μαζί τους ( στο όνειρό τους )


Υπάρχουν πολλά τυπάκια έτσι που θα ψηφίσουν τον Κάσσελ

:2funny: :2funny::2funny::2funny:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.131
Κριτικές
2
Like
18.617
Πόντοι
3.656
-Απ΄΄ο γκόμενες , διότι είναι ωραίος , και οι γυναίκες είναι ηλίθιες
και τον γουστάρουν, διότι είπε ότι είχε σχέση παλιά με γυναίκα,
και θέλουν να τον καταφέρουν να τα φτιάξει μαζί τους ( στο όνειρο τους)

:2funny::2funny::2funny::2funny:
:2funny:
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
:wanker:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.131
Κριτικές
2
Like
18.617
Πόντοι
3.656

pipa(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
518
Κριτικές
3
Like
1.037
Πόντοι
86
Α γράψε λάθος


Στο ότι είναι ένας εφοπλιστής αμερικαν μειντ που μέχρι χτες όχι δεν τον είχε ακούσει κανένας...

αλλά δεν είχε εκφράσει ούτε ΜΙΑ άποψη για τα κοινά της Ελλάδας.....

και ξαφνικά έσκασε με χρήμα με ουρά....με παραμύθια τούμπανα και ένα κακό pr να το παίξει ''σωτήρας''

αλλά το σημαντικότερο είναι ότι ο τσίπρας (που τον έφερε) ήταν ο ίδιος βαλτός των αμερικανών.
Θεωρίες βγαλμένες από τον πάτο σου. Εσύ δηλαδή γνωρίζεις όλα τα εφοπλιστικά ονόματα; Μόνο τα μεγάλα ψάρια ξέρεις και όχι όλα. Υπάρχουν και τα μικρά ψαράκια. Και τα οικονομικά μεγέθη στον εφοπλιστικό τομέα είναι σε άλλο επίπεδο. Οπότε τα μερικά εκατομμύρια που πιθανόν έβγαλε ο Κασσέλ δε μου ακούγονται περίεργα.

Επειδή λοιπόν εσύ μπορεί να είσαι αποτυχημένος στο κουλιστάν δε σημαίνει ότι όλοι έτσι είναι. Ειδικά Αμερική υπάρχουν πολλές ευκαιρίες να βγάλεις χρήμα.
 

pipa(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
518
Κριτικές
3
Like
1.037
Πόντοι
86
Εκεινο το εγγραφο απο τα πρακτικα της βουλης, οτι η φετα ηταν 400 γραμμαρια, βρεθηκε?
Ακομη περιμενουμε
Ψευτη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εχει μεγαλη πλακα να μιλαει ο Κασσελακης για αλαζονεια,

οταν εκανε επιδειξη αλαζονείας στη Ροδο σαν κακομαθημενο 15χρονο

Συνεχισε ετσι Στεφανε, το 12% ειναι κοντα
Καλά έκανε στην πετσοταισμένη κυράτσα της ΝΔ που θέλει να λέγεται δημοσιογράφος αλλά είναι υπεύθυνη του Γραφείου Τύπου της Περιφέρειας Νοτίου Αιγαίου. Να κοιτάς τα χάλια του δικού σου αυτιστικού ποζερά που την έχει κοπανήσει 2 φορές τουλάχιστον από τη Βουλή όταν στριμώχτηκε, μία πρόσφατα από το Φάμελλο και άλλη μία όταν το στρίμωξε ο Τσίπρας για τις παράνομες παρακολουθήσεις.

Να του πεις του κακομαθημένου αρχηγού σου ότι τον πληρώνουμε για να δίνει απαντήσεις στη Βουλή και να λογοδοτεί στον Ελληνικό λαό. Όχι να το βάζει στα πόδια μόλις στριμώχνεται.
 
Τελευταία τροποποίηση:

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.285
Κριτικές
1
Like
35.310
Πόντοι
6.256
χασοδίκη ο Κασσελάκης πότε άρχισε να σε στοιχειώνει? Μετράω ήδη κάτι εκατοντάδες ποστ σου στο νήμα.

Το λέω γιατί από το βράδυ των εκλογών κ μετά θα τον βλέπεις στους εφιάλτες σου κιόλας.
Μας λουζει κρυος ιδρώτας οταν ακουμε και βλέπουμε κασέ.
Και η φάρλι μας εγινε εφιαλτης
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
975
Like
468
Πόντοι
26
-Απ΄΄ο γκόμενες , διότι είναι ωραίος , και οι γυναίκες είναι ηλίθιες
και τον γουστάρουν, διότι είπε ότι είχε σχέση παλιά με γυναίκα,
και θέλουν να τον καταφέρουν να τα φτιάξει μαζί τους ( στο όνειρό τους )


Υπάρχουν πολλά τυπάκια έτσι που θα ψηφίσουν τον Κάσσελ

:2funny: :2funny::2funny::2funny:

Οι γυναίκες είναι το μεγαλύτερο εκλογικό σώμα στη χώρα.

Και εκεί ο Κας σαρώνει με μεγάλη διαφορά από κούλη κ λοιπούς.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.285
Κριτικές
1
Like
35.310
Πόντοι
6.256
Ιουνιος 35 βαθμοι,
Μμε,
καυσωνας ,
η κλιματικη κριση ειναι εδω.
Τι ζουμε ρε.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.301
Like
13.639
Πόντοι
3.656
Θεωρίες βγαλμένες από τον πάτο σου. Εσύ δηλαδή γνωρίζεις όλα τα εφοπλιστικά ονόματα; Μόνο τα μεγάλα ψάρια ξέρεις και όχι όλα. Υπάρχουν και τα μικρά ψαράκια. Και τα οικονομικά μεγέθη στον εφοπλιστικό τομέα είναι σε άλλο επίπεδο. Οπότε τα μερικά εκατομμύρια που πιθανόν έβγαλε ο Κασσέλ δε μου ακούγονται περίεργα.

Επειδή λοιπόν εσύ μπορεί να είσαι αποτυχημένος στο κουλιστάν δε σημαίνει ότι όλοι έτσι είναι. Ειδικά Αμερική υπάρχουν πολλές ευκαιρίες να βγάλεις χρήμα.
Φαντάζομαι τύπε ότι εσύ για να ψηφίζεις σύριζα έχεις πετύχει οικονομικά....και γιαυτό δεν σε ενδιαφέρει να ξανά έρθει ένας αλέξης να σου πατήσει 45% φορολογία στις εταιρείες σου....και κάνα τριχίλιαρο τέλος επιτηδεύματος για την κάθε μια....

εκτός αν είσαι και εσύ αμέρικαν μέιντ τις έχεις όλες οφσορ....

είστε πολύ δημοκράτες όμως ε....βρίζετε τα γαλάζια τρολ...και μόλις σας θίγουν το κόμμα σας...γίνεστε ίδιοι....''δημοκράτες"

Και τώρα μιλάμε για τι πράγμα? για έναν τύπο που μέχρι χτες δεν τον ήξερε ούτε η μάνα του...και ήρθατε εσείς και ξέρετε αν είναι βαλτός ή όχι..σας έπεισε με τα επιχειρήματα του....τα συζητάτε πάνω από τα τελάρα στο μανάβικο του λιντλ :coffee::coffee::coffee:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Φαντάζομαι τύπε ότι εσύ για να ψηφίζεις σύριζα έχεις πετύχει οικονομικά....και γιαυτό δεν σε ενδιαφέρει να ξανά έρθει ένας αλέξης να σου πατήσει 45% φορολογία στις εταιρείες σου....και κάνα τριχίλιαρο τέλος επιτηδεύματος για την κάθε μια....

εκτός αν είσαι και εσύ αμέρικαν μέιντ τις έχεις όλες οφσορ....

είστε πολύ δημοκράτες όμως ε....βρίζετε τα γαλάζια τρολ...και μόλις σας θίγουν το κόμμα σας...γίνεστε ίδιοι....''δημοκράτες"

Και τώρα μιλάμε για τι πράγμα? για έναν τύπο που μέχρι χτες δεν τον ήξερε ούτε η μάνα του...και ήρθατε εσείς και ξέρετε αν είναι βαλτός ή όχι..σας έπεισε με τα επιχειρήματα του....τα συζητάτε πάνω από τα τελάρα στο μανάβικο του λιντλ :coffee::coffee::coffee:
Ελα λιγο στη θεση τους τυπε, να ειναι και καλά αριστεροι και να ειναι υποχρεωμενοι να στηριζουν τον κλοουν
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
975
Like
468
Πόντοι
26

μπάρμπα χασοδίκη εσύ πατάς τα 60 ενώ εγώ είμαι 30άρης.

Ξέρεις πόσες γυναίκες βλέπω καθημερινά να υγρεύουν μουνάκι για Κας?

Εκεί στα καπη που συχνάζεις δε ξέρω για τις γριές.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
μπάρμπα χασοδίκη εσύ πατάς τα 60 ενώ εγώ είμαι 30άρης.

Ξέρεις πόσες γυναίκες βλέπω καθημερινά να υγρεύουν μουνάκι για Κας?

Εκεί στα καπη που συχνάζεις δε ξέρω για τις γριές.
Καλημερα φιλεναδα. 52 ειμαι, δεν με δεχονται ακομη στο καπη.
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
975
Like
468
Πόντοι
26
Καλημερα φιλεναδα. 52 ειμαι, δεν με δεχονται ακομη στο καπη.
Έλα μωρή που κρύβεις κ χρόνια. 53 στα 54 αν γεννήθηκες στο το 71 που γράφει το νικ σου.

Με το ένα πόδι στον τάφο είσαι μπροστά μου. Εκεί με τις γριές της ΝΔ θα τα συμφωνείτε μάλλον.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
δεν έχουν μείνει αριστεροί στον σύριζα μόνο του κέντρου
Ενας χυλός αμφιβολου προελευσης και ιδεολογιας, πολύ αμφισβητουμενο αν θα πανε καν κιολας στην καλπη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έλα μωρή που κρύβεις κ χρόνια. 53 στα 54 αν γεννήθηκες στο το 71 που γράφει το νικ σου.

Με το ένα πόδι στον τάφο είσαι μπροστά μου. Εκεί με τις γριές της ΝΔ θα τα συμφωνείτε μάλλον.
Μην γινεσαι κακιά
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.301
Like
13.639
Πόντοι
3.656
Ενας χυλός αμφιβολου προελευσης και ιδεολογιας, πολύ αμφισβητουμενο αν θα πανε καν κιολας στην καλπη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μην γινεσαι κακιά
όλο το εκλογικό σώμα αυτό είναι.

δεν είναι μόνο αυτοί που ψηφίζουν σύριζα οι περισσότεροι που ψηφίζουν δεν έχουν ιδεολογία απλά ακουν τις υποσχέσεις και όταν κάποιος τους απογοητεύσει ψηφίζουν τον άλλον.

οι μόνοι σταθεροί είναι οι βολεμένοι δυ και λοιποί που έχουν συμφέροντα όπως επιχειρηματίες ή αυτοί που περιμένουν επιδόματα και τέτοια.

οι. υπόλοιποι από τον σαμαρά πήγαν στον τσίπρα και από τον τσίπρα πήγαν στον μητσοτάκη.

μακάρι να πάνε όλοι στην κάλπη θα είναι μαλάκες να χάσουν την ευκαιρία να μαυρίσουν την σέκτα.
 

pipa(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
518
Κριτικές
3
Like
1.037
Πόντοι
86
Φαντάζομαι τύπε ότι εσύ για να ψηφίζεις σύριζα έχεις πετύχει οικονομικά....και γιαυτό δεν σε ενδιαφέρει να ξανά έρθει ένας αλέξης να σου πατήσει 45% φορολογία στις εταιρείες σου....και κάνα τριχίλιαρο τέλος επιτηδεύματος για την κάθε μια....

εκτός αν είσαι και εσύ αμέρικαν μέιντ τις έχεις όλες οφσορ....

είστε πολύ δημοκράτες όμως ε....βρίζετε τα γαλάζια τρολ...και μόλις σας θίγουν το κόμμα σας...γίνεστε ίδιοι....''δημοκράτες"

Και τώρα μιλάμε για τι πράγμα? για έναν τύπο που μέχρι χτες δεν τον ήξερε ούτε η μάνα του...και ήρθατε εσείς και ξέρετε αν είναι βαλτός ή όχι..σας έπεισε με τα επιχειρήματα του....τα συζητάτε πάνω από τα τελάρα στο μανάβικο του λιντλ :coffee::coffee::coffee:
Έχω εταιρεία, πάει καλά, πληρώνω πολλούς και όλους τους φόρους μου, δουλίτσες με το Δημόσιο δεν έχω και ούτε θέλω. Αμέρικαν μέιντ και οφσορ αν εννοείς το Ντελαγουερ είναι καρανόμιμο.

Ο Τσίπρας κυβέρνησε μια διαλυμένη χώρα και εκ του αποτελέσματος κυβέρνησε όχι μόνο χωρίς να ζημιώσει το κράτος αλλά να αφήσει και κάτι. Θαύματα δεν έκανε και κανείς δεν μπορεί να κάνει. Τουλάχιστον να μην κλέβουν τους κόπους του φορολογούμενο και οι φόροι να έχουν ανταποδοτικότητα στην κοινωνία. Δε μιλάω για τα επιδόματα που δίνει ο Κούλης αλλά σε δομές υγείας, παιδείας, ασφάλειας.

Και γιατί θα έπρεπε να τον ξέρεις; Εσύ λες ότι είναι βαλτός άρα εσύ να το αποδείξεις με στοιχεία και επιχείραματα. Άντε τράβα τώρα στα λιντλ να πάρεις κάνα αγγούρι να δροσιστείς.

Φάε Κούλη τώρα και μια χρεοκοπία που νομοτελειακά θα έρθει. Γαλάζιες ακρίδες και ο βλακ @alex71 χαίρεται.
 

pipa(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
518
Κριτικές
3
Like
1.037
Πόντοι
86
Ελα λιγο στη θεση τους τυπε, να ειναι και καλά αριστεροι και να ειναι υποχρεωμενοι να στηριζουν τον κλοουν
Έπιασες δουλειά πρωί πρωί; Τι κάνει η ομάδα ηλιθίας της ΝΔ; Όλα καλά εκεί με τα υπόλοιπα παιδιά και τους κλώνους σας; Για τον αυτιστικό ποζερά που την έχει κοπανήσει 2 φορές τουλάχιστον από τη Βουλή όταν στριμώχτηκε, μία από το Φάμελλο και άλλη μία από Τσίπρα για τις παράνομες παρακολουθήσεις έχεις να μας πεις κάτι;

Πληρώνεται για να λογοδοτεί στη Βουλή και στον Ελληνικό λαό. Να μην το βάζει στα πόδια λοιπόν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom