Νέα

Στέφανος Κασσελάκης - ΣΥΡΙΖΑ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Οξαποδω
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 275K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
2.964
Like
8.778
Πόντοι
1.056
Οι Έλληνες είναι μαλάκες

Η τζάκρη είναι κρατικοδίαιτη ΠΑΣΟΚΑΡΑΣ που έχει επιτελέσει υπουργός που έχει στηρίξει τις πολιτικές που τώρα κατηγορεί ο κασελάκης.

Οι άλλοι μαλάκες ήταν που έκαναν καινούρια κόμματα με τις δικές τους ιδέες και τα δικά τους άτομα? Αυτός βαλτός ήρθε να γίνει αντιπολίτευση...

και πιστεύουν τα γίδια ότι αυτός είναι ιδεολόγος :2funny:
Για να τον χαρακτηρίσουμε ιδεολόγο, θα πρέπει να μας πει και καμιά ιδέα.... Αλλά δεν λέει!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.059
Κριτικές
9
Like
13.011
Πόντοι
3.836
Μπα πιστεύω η συντριπτική πλειοψηφία των κρυφογκέι αλλά κ ανοιχτά γκέι θα στηρίξουν Κασσελάκη. Απλά δε θα το πουν δημόσια κυρίως για λόγους outing και μετά γιατί ποιός ξέρει σε τι συντηρητικά περιβάλλοντα θα έχουν μεγαλώσει. Λίγοι στόκοι κρυφογκέι κ ανοιχτά γκέι κυρίως λόγω δικών τους συμπλεγμάτων δεν θα τον τιμήσουν.

Δε μου είπες όμως, έπεσα μέσα έτσι? Είσαι γκέι σωστά? Αλλιώς δεν θα σε πείραζε ούτε θα μου έκανες ηθικοπλαστικά κηρύγματα για το πότε και αν πρέπει να αντιπαρατίθεμαι με ομοφοβικούς. Μια μικρή προβολούλα την κάνεις μαζί μου σωστά?

Για κάποιους λόγους σε κάνω trigger λογικά.
Σου λείπει η πρέζα σου ε; Δεν ασχολήθηκα για ώρα μαζί σου, και σου έλειψα; Έτσι δεν είναι;
Λογικό, αφού ζωή δεν έχεις να νιώθεις ευτυχία που ασχολούνται κάτι τύποι με ψευδώνυμα μαζί σου.

το ξέρουμε και οι δύο ότι δεν είμαι γκέι. Επειδή το επίπεδό σου είναι Γυμνάσιο ,ότι χαρακτηρισμό σου κάνω τον επιστρέφεις τύπου καθρεπτάκι. Σε λέω ψευτογκέι, με λες κρυφοπούστη. Μέχρι εκεί που φτάνει ο καθένας.
 

dskoul

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
410
Like
408
Πόντοι
21
Tουλαχιστον ειναι κανονικος πολιτικος, οχι κλόουν
εσυ γουσταρεις πιπα κωλο ελευθερα πιασιματα ...
εγω παλι οχι ...

οποτε μεινε με τον μητσ ...
οταν ψηφιζε τον νομο για τα ομοφυλλα ζευγαρια ομως εκανες μοκοκο !

ωραιος Δεξιος ...
 

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
2.964
Like
8.778
Πόντοι
1.056
εσυ γουσταρεις πιπα κωλο ελευθερα πιασιματα ...
εγω παλι οχι ...

οποτε μεινε με τον μητσ ...
οταν ψηφιζε τον νομο για τα ομοφυλλα ζευγαρια ομως εκανες μοκοκο !

ωραιος Δεξιος ...
Χωρίς να σημαίνει οτι ψηφίζω ή οχι Μητσ.. να χαίρεσε τον ουρανοκατέβατο (τώρα το είπε ο Κούλογλου) που σας παίζει
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

dskoul

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
410
Like
408
Πόντοι
21
Χωρίς να σημαίνει οτι ψηφίζω ή οχι Μητσ.. να χαίρεσε τον ουρανοκατέβατο (τώρα το είπε ο Κούλογλου) που σας παίζει
μονο κλασιμο και χεσιμο

θελεις την προσοχη μου αλλα σε απαξιωνω ... ξανα και ξανα και ξανα
 

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
2.964
Like
8.778
Πόντοι
1.056
και εσυ γουσταρεις κλασιμο και απαξιωση καργα !

πιθανον να εισαι και κρυφογκει ... απλα εγω δεν γαμαω αντρες ....
Οτι πεις. Πίσω απο το πληκτρολόγιο όλοι οι προβληματικοί, γίνονται παλικάρια
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
975
Like
468
Πόντοι
26
Σου λείπει η πρέζα σου ε; Δεν ασχολήθηκα για ώρα μαζί σου, και σου έλειψα; Έτσι δεν είναι;
Λογικό, αφού ζωή δεν έχεις να νιώθεις ευτυχία που ασχολούνται κάτι τύποι με ψευδώνυμα μαζί σου.

το ξέρουμε και οι δύο ότι δεν είμαι γκέι. Επειδή το επίπεδό σου είναι Γυμνάσιο ,ότι χαρακτηρισμό σου κάνω τον επιστρέφεις τύπου καθρεπτάκι. Σε λέω ψευτογκέι, με λες κρυφοπούστη. Μέχρι εκεί που φτάνει ο καθένας.

Ρε μπρο τι κακιασμένη που είσαι. Ρώτησα αν είσαι γκέι. Δε το είπα με σιγουριά.

Στραβωμένη είσαι ρε φιλενάδα. Τώρα έπιασα το γιατί. Απλά συμπλεγματική απέναντι μου. Πάλι κάτι σου κάνω trigger αλλά ποιός ξέρει τώρα τι παπάτζα σου ανακινώ κ στα αρχίδια μου κιόλας να ασχοληθώ. Γραμμένη από δω κ πέρα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
εσυ γουσταρεις πιπα κωλο ελευθερα πιασιματα ...
εγω παλι οχι ...

οποτε μεινε με τον μητσ ...
οταν ψηφιζε τον νομο για τα ομοφυλλα ζευγαρια ομως εκανες μοκοκο !

ωραιος Δεξιος ...
Nαι
Θα ηθελες πολυ να μην τον ξαναψηφισω λογω των ομοφυλων ζευγαριων για να πανηγυριζουν κασσελακηδες και βελοπουλοι

Δεξιός δεν σημαινει ψηφιζω για να πανηγυριζουν κατσαπλιαδες και φασιστες
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Εξαιρετική η"Αυγη".
Παιρνει την τελευταια δημοσκοπηση και πανηγυριζει με το ευρημα οτι "το 60,4% θελει να καταψηφισει την κυβερνηση".
Σωπα ρε φιλε.
Και το 2023, το 59,5% καταψηφισε την κυβερνηση. Και??
Βεβαια αποσιωπα απο την επικεφαλιδα οτι το "34,3% θελει με την ψηφο του να στηριξει την κυβερνηση".
Και ενα 5% δεν απαντα.

Το 36-37% ερχεται
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
975
Like
468
Πόντοι
26

Ναι ναι από την prorata φίλος χαχα

γίδια θα σας γλεντήσω τα κορμάκια δίχως αύριο το βράδυ των εκλογών.

Θα είναι το πιο επικό γλέντι που θα έχετε φάει. Λογικά θα μπαναριστώ κιόλας αλλά στα αρχίδια μου χαχα
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.559
Κριτικές
3
Like
11.120
Πόντοι
3.936
έχουμε εμπειρία από βαλτούς εδώ στο μπου τους αναγνωρίζουμε από το πρώτο ποστ

και αυτός πρέπει να έχει βγει από τα σπλάχνα της κουμουνδούρου :confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Κλασικό παράδειγμα πασοκάρας που ελίσσεται για να μένει για μια ζωή στο payroll

όπως το 90% του σύριζα

τύπου Αντώναρος :confused:
Τυπε διακρίνω μια αντιπάθεια σε συγκεκριμένα πρόσωπα. Δεν είσαι αντικειμενικός. Υπάρχουν και χειρότερα πολιτικά αποβρασματα που διεκδικούν την ψήφο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

η τζάκρη είναι η μόνη που έχει ψηφίσει και τα τρία μνημόνια

φυσικά, θα έπρεπε να έχουμε - και μερικώς έχουμε - διαρκές μνημόνιο,
διότι οι έλληνες θέλουν να ζουν χωρίς να εργάζονται και ψηφίζουν όποιον φαίνεται πιο ικανός να πραγματοποιήσει αυτό,
ωστόσο η τζάκρη είναι υποκρίτρια, κατηγορεί τις περικοπές που ψήφισε κατά ριπάς.
Τραβα ρε γαμησου που θα εκφέρεις κ άποψη τι θέλει ο Έλληνας. Εσύ προφανώς είσαι αλμπανο..
 

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
2.964
Like
8.778
Πόντοι
1.056
Εξαιρετική η"Αυγη".
Παιρνει την τελευταια δημοσκοπηση και πανηγυριζει με το ευρημα οτι "το 60,4% θελει να καταψηφισει την κυβερνηση".
Σωπα ρε φιλε.
Και το 2023, το 59,5% καταψηφισε την κυβερνηση. Και??
Βεβαια αποσιωπα απο την επικεφαλιδα οτι το "34,3% θελει με την ψηφο του να στηριξει την κυβερνηση".
Και ενα 5% δεν απαντα.

Το 36-37% ερχεται
Αυτό που γράφει η Αυγή είναι το πρόβλημα της Ελλάδας. Ισχύει και σε άλλες χώρες αλλά ασχολούμε με την Ελλάδα.
Δεν επιλέγουμε το καλύτερο , αλλά μαυρίζουμε κάποιον. Γινόταν , γίνεται και δυστυχώς βλέπω να συνεχίσει.
Το 60% δεν επιλέγει τον Α ή Β ως καλό αλλά , κατά την Αυγή, επιλέγει να φύγει ο Χ. Το ίδιο έκανε ο λαός το 15 και ....
Το ίδιο έγινε το 2009 και το 2004 και παλαιότερα...
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
975
Like
468
Πόντοι
26

PRORATA θα λέμε και θα κλαίμε...​



Αρκετές απορίες προκάλεσε η έρευνα της PRORATA που ανέβασε τον Μητσοτάκη στο 37% και έριξε τον Κασσελάκη στην τρίτη θέση. Για τους «απορούντες» να σημειώσουμε ότι η εταιρεία έχει πλούσιο παρελθόν σε... εύστοχες προβλέψεις.

Στις εκλογές του 2019 ήταν η εταιρεία που λίγες μέρες πριν από τις κάλπες έδινε τα χαμηλότερα ποσοστά στον Τσίπρα και τα υψηλότερα στη ΝΔ.

Στις εκλογές του 2023 το πήγε αντίστροφα. Έδινε «μάχη» ΝΔ και ΣΥΡΙΖΑ.

Αν υπήρχε χιούμορ στην πολιτική ζωή, είναι βέβαιο ότι η εταιρεία θα είχε πάρει τα περισσότερα «χρυσά βατόμουρα» για τις επιτυχημένες προβλέψεις της.

Τώρα εκεί στον προ Κασσελάκη ΣΥΡΙΖΑ που τη χρησιμοποιούσαν για αρκετό καιρό, μάλλον θα κλαίνε τα λεφτά τους.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006

PRORATA θα λέμε και θα κλαίμε...​



Αρκετές απορίες προκάλεσε η έρευνα της PRORATA που ανέβασε τον Μητσοτάκη στο 37% και έριξε τον Κασσελάκη στην τρίτη θέση. Για τους «απορούντες» να σημειώσουμε ότι η εταιρεία έχει πλούσιο παρελθόν σε... εύστοχες προβλέψεις.

Στις εκλογές του 2019 ήταν η εταιρεία που λίγες μέρες πριν από τις κάλπες έδινε τα χαμηλότερα ποσοστά στον Τσίπρα και τα υψηλότερα στη ΝΔ.

Στις εκλογές του 2023 το πήγε αντίστροφα. Έδινε «μάχη» ΝΔ και ΣΥΡΙΖΑ.

Αν υπήρχε χιούμορ στην πολιτική ζωή, είναι βέβαιο ότι η εταιρεία θα είχε πάρει τα περισσότερα «χρυσά βατόμουρα» για τις επιτυχημένες προβλέψεις της.

Τώρα εκεί στον προ Κασσελάκη ΣΥΡΙΖΑ που τη χρησιμοποιούσαν για αρκετό καιρό, μάλλον θα κλαίνε τα λεφτά τους.
Γιατι, η gpo τι εδινε? Τα ιδια ακριβως
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
975
Like
468
Πόντοι
26
Αποκάλυψη τώρα: Ποιος πραγματικά παρήγγειλε τη δημοσκόπηση της Prorata που δείχνει τον Ανδρουλάκη να ανατρέπει τα πάντα

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Α μαλιστα,
Οταν το 2023 ειχε παραγγειλει την δημοσκοπηση της PRORATA η εφημεριδα των Συντακτων, ηταν καλη τοτε
 

el toro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
1
Like
1.270
Πόντοι
216
Ρε μπρο τι κακιασμένη που είσαι. Ρώτησα αν είσαι γκέι. Δε το είπα με σιγουριά.

Στραβωμένη είσαι ρε φιλενάδα. Τώρα έπιασα το γιατί. Απλά συμπλεγματική απέναντι μου. Πάλι κάτι σου κάνω trigger αλλά ποιός ξέρει τώρα τι παπάτζα σου ανακινώ κ στα αρχίδια μου κιόλας να ασχοληθώ. Γραμμένη από δω κ πέρα
Μια ερωτηση μιας και εισαι ψυχολογος
Ποιο ειναι το κινητρο για καποιον που ειναι ευκαταστατος , αριστος , εξυπνος μεσα στις business στις ΗΠΑ να ερθει στην Ελλαδα με τον γκομενο του να αναλαβει ενα πολιτικο κομμα με το οποιο δεν εχει και μεγαλη σχεση οπου τον βριζει και να τον χλευαζει περιπου το 80% των Ελληνων ακομα και να γινει ΠΘ?
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
975
Like
468
Πόντοι
26

Καλημέρα σε όλον τον ύφαλο... Η χθεσινή δημοσκόπηση της Prorata,ίσως αποτελεί προάγγελο άσχημου καλοκαιριού για το κομμα της κατέ ,αλλά και τον ίδιον. Οταν χθες,και μολις δημοσιευθηκε αυτη η ερευνα,σας εγραφα πως "τη διαβαζω και γελαω πολυ",αυτο εννοουσα ακριβως. Η Prorata "δημιουργήθηκε" και διενεργουσε έρευνες,για λογαριασμό της Eφσυν,της Αυγής,του "Κόκκινο" κλπ... γενικώς,διερευνούσε "έρευνες" για τον Συριζα... Χθες,κι ενώ όλες οι εταιρίες (πάνω - κάτω),παρουσιάζουν έρευνες που τα ευρήματά τους "συγκλίνουν",η Prorata εμφάνισε ξαφνικά το Πασοκ 2ο,τον Συριζα 3ο,τη Νεα Αριστερα,το Κοσμος και το ΚΚΕ με πολυ ενισχυμενα ποσοστα κλπ Φυσικα,αυτα τα ευρήματα ειναι ολα μουφα,αλλα δείχνουν την άποψη των Τσιπρικών και των "παλαιοσυριζαιων" για τον ΚασσελοΣυριζα... Πάρτε ποπ κορν,μετα τις 9 Ιουνιου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom