Νέα

Στέφανος Κασσελάκης - ΣΥΡΙΖΑ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Οξαποδω
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 275K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.281
Κριτικές
1
Like
35.306
Πόντοι
6.256

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
1
Like
6.141
Πόντοι
2.356
Προβλέπω να πέφτουνε μπουκέτα στην ΚΕ την άλλη Κυριακή. :bigdick: :2funny:

 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.165
Like
34.438
Πόντοι
9.931
Τελευταία τροποποίηση:

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
1
Like
6.141
Πόντοι
2.356
:bigdick:

 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.207
Κριτικές
18
Like
19.985
Πόντοι
4.546
:bigdick:

Γάμησέ τους όλους Παυλάρα.
 

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
2.949
Like
8.755
Πόντοι
1.056
Θα σας εξαλυώσει στο συνέδριο ο γκέις μπρο.

Θα κάθεστε κ θα μαντεύετε την κάθε του κίνηση κ αυτός από πάνω θα σας γλεντάει.
Μπάχαλο τα έχει κάνει . Λυπάμαι που δεν το βλέπεις αγαπητέ @LegolasAth
Δυστυχώς δεν παράγει πολιτική. Αν την βλέπεις ,πες μας, τι πολιτική παράγει...
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
975
Like
468
Πόντοι
26
Μπάχαλο τα έχει κάνει . Λυπάμαι που δεν το βλέπεις αγαπητέ @LegolasAth
Δυστυχώς δεν παράγει πολιτική. Αν την βλέπεις ,πες μας, τι πολιτική παράγει...

Θα το ξεπεράσεις κάποια στιγμή οτι ο Κασσελάκης δεν ανατρέπεται.
 

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
2.949
Like
8.755
Πόντοι
1.056
Θα το ξεπεράσεις κάποια στιγμή οτι ο Κασσελάκης δεν ανατρέπεται.
Χέστηκα αν ανατραπεί.
Δικό σου θέμα είναι αυτό.
Το ΣΥΡΙΖΑ θέλω να παράγει σωστή και αξιόπιστη αντιπολίτευση.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.279
Like
13.628
Πόντοι
3.656
ξεροχύνω με σύριζα που έχει γίνει Ν.1 θέμα στην επικαιρότητα

meanwhile είδα το πρωί σε ένα κανάλι υπάρχουν ποριόντα στο σούπερ μάρκετ που στην γερμανία έχουν 2,50 και στην Ελλάδα 8,00 :2funny:

Πολύ σημαντικές οι εξελίξεις στον σύριζα μπορεί να μην έχετε να φάτε αλλά τουλάχιστον είστε στο σωστό στρατόπεδο ή του βλάχου ή του πράκτορα :rockon::rockon::rockon:
 

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
2.949
Like
8.755
Πόντοι
1.056
ξεροχύνω με σύριζα που έχει γίνει Ν.1 θέμα στην επικαιρότητα

meanwhile είδα το πρωί σε ένα κανάλι υπάρχουν ποριόντα στο σούπερ μάρκετ που στην γερμανία έχουν 2,50 και στην Ελλάδα 8,00 :2funny:

Πολύ σημαντικές οι εξελίξεις στον σύριζα μπορεί να μην έχετε να φάτε αλλά τουλάχιστον είστε στο σωστό στρατόπεδο ή του βλάχου ή του πράκτορα :rockon::rockon::rockon:
Δυστυχώς η έλλειψη συγκροτημένων και δομημένων κομμάτων, ανοίγει την πόρτα και δεν ασχολούμαστε με τα σημαντικά , αλλά μετην παραπολιτική.
Και ύστερα λέμε γιατί έχουμε αποχή και ανεβαίνει η ακροδεξιά..
Απο όλα τα κόμματα του συνταγματικού λεγόμενου τόξου, έχεις ακούσει ποτέ τι λάθος έχουν κάνει και βρήκε χω΄ρο η ακροδεξιά??? Δεν μπορεί , κάτι λάθος θα έκαναν
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Παντως η Στεφανια πλακωσε στα τσιμπουκια τον γιδοβοσκο, η κωμωδια συνεχιζεται. Απ αυτους καποιοι περιμενουν σοβαρη αντιπολιτευση και καποιοι αλλοι ΠΙΟ ΧΑΧΟΛΟΙ περιμενουν να κυβερνησει.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.279
Like
13.628
Πόντοι
3.656
Δυστυχώς η έλλειψη συγκροτημένων και δομημένων κομμάτων, ανοίγει την πόρτα και δεν ασχολούμαστε με τα σημαντικά , αλλά μετην παραπολιτική.
Και ύστερα λέμε γιατί έχουμε αποχή και ανεβαίνει η ακροδεξιά..
Απο όλα τα κόμματα του συνταγματικού λεγόμενου τόξου, έχεις ακούσει ποτέ τι λάθος έχουν κάνει και βρήκε χω΄ρο η ακροδεξιά??? Δεν μπορεί , κάτι λάθος θα έκαναν
Επειδή ο σύριζα είναι μέρος το συστήματος και το σύστημα αυτή τη στιγμή θέλει να ασχολείσαι με τον σύριζα και όχι με την κατάντια της χώρας αυτά θα ακούς στα κανάλια. Και επίτηδες κάνουν ντόρο οι ζαίοι για να δικαιολογήσουν την ύπαρξη τους.

Μας έχουν ΠΡΗΞΕΙ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ τόσους μήνες με τα εσωτερικά τους και ποιος κάνει κουμάντο και ποιος ελέγχει ποιον και πρώτα πρέπει να στήσουμε κόμμα και μετά να βοηθήσουμε τον φτωχό. Μαλακίες..

Από την άλλη δεν σου φταίει κανένας αν ασχολείσαι με το κουτσομπολιό του σύριζα και όχι με τις μαλακίες της κυβέρνησης....που στην ουσία ο σύριζα δεν επηρεάζει την ζωή σου η κυβέρνηση την επηρεάζει....

τι λάθος έχουν κάνει τα κόμματα του ''συνταγματικού τόξου''....είναι τίγκα στην διαφθορά και την μαλακία...και όταν μοίραζαν χρήμα στον λαό δεν ενδιαφερόταν κανείς...ε τώρα που μοιράζουν αντί για το λαό στους εφοπλιστές, τους καναλάρχες και τους μεγιστάνες....ο λαός θα κοιτάξει κάπου αλλού για να τους εκδικηθεί. Ξέρω τύπο που έχει ψηφίσει και χρυσή αυγή ΚΑΙ ΚΚΕ σε 2 εκλογές. Γιατί? για να τους γαμήσει...αυτό είπε...''αφού εγώ είμαι χαμένος γιατί να μην ψηφίσω το μπάχαλο'' ?????
 

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
2.949
Like
8.755
Πόντοι
1.056
Επειδή ο σύριζα είναι μέρος το συστήματος και το σύστημα αυτή τη στιγμή θέλει να ασχολείσαι με τον σύριζα και όχι με την κατάντια της χώρας αυτά θα ακούς στα κανάλια. Και επίτηδες κάνουν ντόρο οι ζαίοι για να δικαιολογήσουν την ύπαρξη τους.

Μας έχουν ΠΡΗΞΕΙ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ τόσους μήνες με τα εσωτερικά τους και ποιος κάνει κουμάντο και ποιος ελέγχει ποιον και πρώτα πρέπει να στήσουμε κόμμα και μετά να βοηθήσουμε τον φτωχό. Μαλακίες..

Από την άλλη δεν σου φταίει κανένας αν ασχολείσαι με το κουτσομπολιό του σύριζα και όχι με τις μαλακίες της κυβέρνησης....που στην ουσία ο σύριζα δεν επηρεάζει την ζωή σου η κυβέρνηση την επηρεάζει....

τι λάθος έχουν κάνει τα κόμματα του ''συνταγματικού τόξου''....είναι τίγκα στην διαφθορά και την μαλακία...και όταν μοίραζαν χρήμα στον λαό δεν ενδιαφερόταν κανείς...ε τώρα που μοιράζουν αντί για το λαό στους εφοπλιστές, τους καναλάρχες και τους μεγιστάνες....ο λαός θα κοιτάξει κάπου αλλού για να τους εκδικηθεί. Ξέρω τύπο που έχει ψηφίσει και χρυσή αυγή ΚΑΙ ΚΚΕ σε 2 εκλογές. Γιατί? για να τους γαμήσει...αυτό είπε...''αφού εγώ είμαι χαμένος γιατί να μην ψηφίσω το μπάχαλο'' ?????
Δεν είπα "τι λάθος κάνουν τα κόμματα". Είπα τα ίδια τα κόμματα "τι λάθος παραδέχονται οτι κάνουν". Αυτοκριτική δηλαδή. Αλλά είναι κάτι που αποκλείεται να δώ.
Ως προς τις μαλακίες την κυβέρνηση και της αντιπολίτευσης δυστυχώς έχω χρόνο και τις βλέπω όλες (κατά την γνώμη μου)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom