Νέα

Στέφανος Κασσελάκης - ΣΥΡΙΖΑ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Οξαποδω
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 274K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

SuggarDaddy-gay

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2024
Μηνύματα
124
Like
109
Πόντοι
1
Έλα μωρή κολόγρια κάργια που θα μου την πεις εμένα για τον Ζακ που έτρεχα στις διαδηλώσεις υπέρ του.

Μια ξεπεσμένη μικροαστή κολόγρια παλαιοαριστερού τύπου σε κόβω που σας γάμησε ο Κασσελάκης και φύγατε πληγωμένες στο τπτ της εφούλας κ του μαλάκα του Φίλη.

Όσο για τους σεξεργάτες. Τι να πιάσεις μωρή κωλόγρια εσύ στην πιάτσα. Από το νικ κ μόνο ανάγω that much. Αναγκαστικά με αγοραίο σεξ θα είσαι. Τιμή κ δόξα στους σεξεργάτες που ανέχονται τις τελειωμένες συμπλεγματικές κολόγριες του συναφιού σου.

Τον Ζακ δεν θα τον ξαναβάλεις στο βρομόστομά σου.

Οι διαδηλώσεις δεν έγιναν για να επιδείξεις εσύ την δήθεν αγωνιστικότητά σου στους δρόμους.

Πόσο μάλλον όταν ο Ζακ δολοφονήθηκε από ομοϊδεάτες σου που υποτιμούν τους σεξεργάτες καθώς και τους χρήστες ναρκωτικών.

Οι δρόμοι δεν είναι πασαρέλα.

Είδαμε και άλλους που κατέβηκαν για τον Ζακ για να εκμεταλλευτούν την μνήμη του ενώ ήταν ομοφοβικοί.

Εσύ μπορεί να είσαι γκέυ - αναγκαστικά γιατί δεν το επέλεξες - αλλά αυτό δεν σε κάνει άξιο για να διεκδικήσεις δικαιώματα για την κοινότητα.

- Για να το τελειώνουμε ο Κασσελάκης σας ήθελε να γίνει πρόεδρος στην ΝΔ.

Η θέση ήταν πιασμένη οπότε πήγε ΣΥΡΙΖΑ. Καλά έκαναν όσοι έφυγαν.

Και όσο για μένα παρόλο που τίποτε από όλα αυτά δεν ισχύει, καλύτερα "ξεπεσμένη μικροαστή κολόγρια παλαιοαριστερού τύπου" που δήθεν γάμησε ο Κασσελάκης που εν τω μεταξύ εγώ πιο πολύ για Asexual τον κόβω, παρά σαν και σένα.

Αν εγώ είμαι Φίλης τιμή μου και καμάρι μου.

Εσύ είσαι ο Milo Yiannopoulos με κρίση πολιτικής ταυτότητας.

ΤΕΡΜΑ ΓΟΗΤΕΙΑ, ΧΑΧΑΧΑ!
 

SuggarDaddy-gay

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2024
Μηνύματα
124
Like
109
Πόντοι
1
Ως σκληροπυρηνικός άθεος ΓΤΠΚ μου φαίνονται αυτά.

Στρατηγικά όμως στην χριστιανοταλιμπανική Ελλάδα του σήμερα το οτι πλευρίζει τους θρησκευόμενους της ψωροκώσταινας έχει βαρύνουσα σημασία. Δε θα μπορούσα να το κάνω εγώ αλλά αυτός μπορεί κ kudos.

Έναν υπαρξιακό αγώνα κάνει και είτε πάρει ψήφους από θαμπωμένους που τον γουστάρουν γιατί είναι καβλάκι είτε από θρησκευόμενους πατριώτες ένα κ το αυτό. Η ψήφος είναι ψήφος και είναι βαριά.

ΠΟΣΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΡΙΑ ΕΧΕΙ ΚΡΥΜΜΕΝΑ ΑΥΤΗ Η ΟΜΟΓΕΝΕΙΑ;;; ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!

- Εν τω μεταξύ και ο Μίλο παντρεμένος είναι, ας πάει και ο Κασσελάκης στην κλινική για Ex gay που έφτιαξε ο άλλος γοητευτικός λεβέντης της Ομογένειας.
 

SuggarDaddy-gay

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2024
Μηνύματα
124
Like
109
Πόντοι
1
Ως σκληροπυρηνικός άθεος ΓΤΠΚ μου φαίνονται αυτά.

Στρατηγικά όμως στην χριστιανοταλιμπανική Ελλάδα του σήμερα το οτι πλευρίζει τους θρησκευόμενους της ψωροκώσταινας έχει βαρύνουσα σημασία. Δε θα μπορούσα να το κάνω εγώ αλλά αυτός μπορεί κ kudos.

Έναν υπαρξιακό αγώνα κάνει και είτε πάρει ψήφους από θαμπωμένους που τον γουστάρουν γιατί είναι καβλάκι είτε από θρησκευόμενους πατριώτες ένα κ το αυτό. Η ψήφος είναι ψήφος και είναι βαριά.

Βαριά η ψήφος ή η ψωλή; Τα έχετε μπερδέψει λίγο ε;

Εν τω μεταξύ το ότι είναι κανείς πατριώτης θρησκευόμενος δεν σημαίνει ότι δεν μπορεί να τον γουστάρει ως καβλάκι.

Μόνο αυτοί θα τον ψηφίσουν, αυτοί που συνδυάζουν και τα δύο.

Προφανώς κι εσύ εκεί ανήκεις. Εντάξει δεν σε κόβω να τρέχεις και στα μοναστήρια αλλά σίγουρα είσαι πιστός χριστιανός - όσο και ο μέσος ψηφοφόρος της ΝΔ.

Όσο για το τελικό αποτέλεσμα ο Κασσελάκης θα πάρει ψήφους μόνο από το σινάφι σου, κυρίως ψήφους μετριπαθών δεξιών ή Απολίτικων που συνήθως απέχουν.
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
966
Like
467
Πόντοι
26
Τον Ζακ δεν θα τον ξαναβάλεις στο βρομόστομά σου.

Βούλωστο μωρή πουτστρόγρια που θα μου πεις εμένα τι θα βάλω ή όχι στο στόμα. Γαμώ τον γέρικο πάτο σου.

Στο 2% θα παλεύεται με την εφούλα και όλες τις παλαιοκομματικές αριστεράντζες του τίποτα όσο ο Κασσελάκης θα γίνεται ο επόμενος ΠΘ.

Στη λήθη της ιστορίας θα περάσετε κ εσείς όπως όλοι οι διασπαστές του ΣΥΡΙΖΑ ιστορικά.
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
966
Like
467
Πόντοι
26
αλλά σίγουρα είσαι πιστός χριστιανός - όσο και ο μέσος ψηφοφόρος της ΝΔ.

Μωρή κολόγρια εκεί στα καπη ληγμένα σας δίνουν? Άθεος φουλ είμαι.

Γαμώ τα πρέκια του χριστιανισμού, του ισλαμ κ όλων των επίσημων θρησκειών που τις έχουν όπιο της κάθε αγγράματης βλαχάρας.
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
966
Like
467
Πόντοι
26
Το ageism καργα ο κομπλεξικος ρατσιστης Λεγολας κατα ταλα ειναι προοδευτικος

Εσείς είστε ένα βήμα πριν τον τάφο ρε μπάρμπα.

Τι φταίω εγώ που θέλετε να κάνετε κ πολιτικές αναλύσεις για το μέλλον του τόπου όσο σας ψήνουν τα κόλλυβα.

ψωλοχύματα του κούλη και παρακολουθήματα της εφούλας ενωμένες μαζί κιόλας.
 
Τελευταία τροποποίηση:

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
4.777
Like
7.770
Πόντοι
2.306
Εσείς είστε ένα βήμα πριν τον τάφο ρε μπάρμπα.

Τι φταίω εγώ που θέλετε να κάνετε κ πολιτικές αναλύσεις για το μέλλον του τόπου όσο σας ψήνουν τα κόλλυβα.

Άμα είσαι 37-38 χρονών που λες, για φθαρμένο και μεταχειρισμένο σε κόβω κι εσένα. Σε τρία χρόνια θα είσαι πάνω από το μέσο όρο ηλικίας της χώρας.

Δεν σε παίρνει για ηλικιακές προκαταλήψεις στην ηλικία σου.

:—)
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.460
Κριτικές
1
Like
6.139
Πόντοι
2.356

Ares2024

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2024
Μηνύματα
187
Like
313
Πόντοι
21
Άμα είσαι 37-38 χρονών που λες, για φθαρμένο και μεταχειρισμένο σε κόβω κι εσένα. Σε τρία χρόνια θα είσαι πάνω από το μέσο όρο ηλικίας της χώρας.

Δεν σε παίρνει για ηλικιακές προκαταλήψεις στην ηλικία σου.

:—)
Μιλαμε για μεγαλο ναυαγιο ο Λεγολας, προσφερει αφθονο γελιο
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
966
Like
467
Πόντοι
26
Σε τρία χρόνια θα είσαι πάνω από το μέσο όρο ηλικίας της χώρας.

Δεν σε παίρνει για ηλικιακές προκαταλήψεις στην ηλικία σου.

:—)

Σε 3 χρόνια θα είναι πρωθυπουργός ο Κασσελάκης. Δεν θα έχω ανάγκη να βρίζω τον κάθε μεσόκοπο μπάρμπα που είναι σε διατεταλμένη υπηρεσία εναντίον του
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
966
Like
467
Πόντοι
26

Γι αυτό το 2ευρω όμως είστε ακόμοι εγκλωβισμένοι εδωμέσα ψωλοχύματα του κούλη κ πυροβολείτε τον Κασσελάκη με όλο το πάθος της boomer ψυχούλα σας :rockon:
 

Ares2024

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2024
Μηνύματα
187
Like
313
Πόντοι
21
Troll είναι. Θα ζήσουμε μεγάλες στιγμές μέχρι το καλοκαίρι του '31. :2funny:
Δεν ειναι τρολ ειναι ψυχασθενης
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γι αυτό το 2ευρω όμως είτε ακόμοι εγκλωβισμένοι εδωμέσα ψωλοχύματα του κούλη κ πυροβολείτε τον Κασσελάκη με όλο το πάθος της boomer ψυχούλα σας :rockon:
Εσυ ρε βλακα δεν εχεις κοιμηθει καν απο εχτες το απογευμα εισαι εδω μεσα
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
966
Like
467
Πόντοι
26
Troll είναι. Θα ζήσουμε μεγάλες στιγμές μέχρι το καλοκαίρι του '31. :2funny:

Για πες μας. Ο θεραπευτής σου τι λέει για την ανεξίτηλη σφραγίδα που σου έχει αφήσει ο Κασσελάκης?

Θα το ξεπεράσεις ποτέ ή είσαι για χαρακίρι όταν θα τον βλέπεις να ξεπροβοδίζει τον κούλη σου από το Μαξίμου.
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
966
Like
467
Πόντοι
26
Δεν ειναι τρολ ειναι ψυχασθενης

Εσυ ρε βλακα δεν εχεις κοιμηθει καν απο εχτες το απογευμα εισαι εδω μεσα

Τι έγινε? Χτυπήσαμε ευαίσθητη χορδή ρε μπάρμπα?

Έκανε kick in το αίσθημα του αβοήθητου που νιώθετε αφού είστε αναγκασμένοι να ποστάρετε για να ρίχνετε λάσπη στον Κασσελάκη?

Αυτά τα 2 ευρώ σας έχουν στιγματίσει ρε μπάρμπα.
 

Ares2024

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2024
Μηνύματα
187
Like
313
Πόντοι
21
Λεγολα εχεις πολλα θεματακια προτινω να πας σε ψυχιατρο αν δεν εχεις παει και αν εχεις παει πες του να σου αλλαξει τα φαρμακα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom