Νέα

Στέφανος Κασσελάκης - ΣΥΡΙΖΑ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Οξαποδω
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 273K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
956
Like
467
Πόντοι
26
-Πώς και πόσο πληρώνεται ο σύμβουλος Γκρίνμπεργκ και οι διαφημίσεις της ΝΔ που πέφτουν με καταιγιστικούς ρυθμούς στο διαδίκτυο, όταν το κόμμα έχει χρέος 500 εκ. ευρώ; Ζητώ από τον κ. Μητσοτάκη να δώσει στη δημοσιότητα τα τιμολόγια της αμοιβής του συμβούλου του πριν από τις ευρωεκλογές. Τα περιμένω.
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
956
Like
467
Πόντοι
26
Ο Κασσελάκαρος ήδη έθεσε το πλαίσιο της τελευταίας εβδομάδας

Δημοσίευση τιμολογίου πληρωμής Γκρίνμπεργκ με ταυτόχρονο ράπισμα κατά της ακρίβειας.

Κ κάπως έτσι θα πάμε στην κάλπη.
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.460
Κριτικές
1
Like
6.138
Πόντοι
2.356
Θα το ξεπεράσεις ποτέ ή είσαι για χαρακίρι όταν θα τον βλέπεις να ξεπροβοδίζει τον κούλη σου από το Μαξίμου.
Εγώ χαρακίρι ή ο γκόμενός σου, μωρή τρελή;

Θα το δώσει το Πόθεν ή θα τον πάει γαμιώντας ο Μητσοτάκης όλη την εβδομάδα; :fuck2: :2funny:
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.039
Κριτικές
9
Like
12.979
Πόντοι
3.836
- Σου πάει κόντρα ένας gay σε κανονικά ελληνικά και του απαντάς στα καλιαρντά - επειδή δεν ξέρει άλλη γλώσσα ή επειδή θες να μας πείσεις πόσο αδερφή είσαι;
- Έχεις περισσότερο μίσος για την αριστερά από τους δεξιούς
- Είσαι 38 και ο πενηντάρης σου φαίνεται κωλόγερος
- Είσαι ψυχολόγος με μηδενική ανοχή στην αντίθετη άποψη και φουλ επιθετικότητα στους συνομιλητές σου
- Μας λες ότι είσαι ΣΥΡΙΖΑ από το 2007 αλλά εύχεσαι να φύγουν και οι τελευταίοι αριστεροί ώστε να γίνει κεντρώο κόμμα σαν τους Δημοκρατικούς των ΗΠΑ

Το χειρότερο όμως είναι ότι μέσα στην κλούβια σου την κεφάλα ακόμη νομίζεις ότι δε σε έχουμε πάρει χαμπάρι.
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
956
Like
467
Πόντοι
26
- Σου πάει κόντρα ένας gay σε κανονικά ελληνικά και του απαντάς στα καλιαρντά - επειδή δεν ξέρει άλλη γλώσσα ή επειδή θες να μας πείσεις πόσο αδερφή είσαι;
- Έχεις περισσότερο μίσος για την αριστερά από τους δεξιούς
- Είσαι 38 και ο πενηντάρης σου φαίνεται κωλόγερος
- Είσαι ψυχολόγος με μηδενική ανοχή στην αντίθετη άποψη και φουλ επιθετικότητα στους συνομιλητές σου
- Μας λες ότι είσαι ΣΥΡΙΖΑ από το 2007 αλλά εύχεσαι να φύγουν και οι τελευταίοι αριστεροί ώστε να γίνει κεντρώο κόμμα σαν τους Δημοκρατικούς των ΗΠΑ

Το χειρότερο όμως είναι ότι μέσα στην κλούβια σου την κεφάλα ακόμη νομίζεις ότι δε σε έχουμε πάρει χαμπάρι.

Τελικά ρε μπρο εσένα τι κόμπλεξ σου ανακινώ? Τι είναι αυτό που σε κάνει τόσο trigger απέναντι μου?

Κάποιο έλλειμα είναι αλλά δεν έχω καταλάβει ακριβώς τι.

Είμαι κάτι που δεν μπορείς να είσαι εσύ? Τι ακριβώς κόμπλα σου βγάζω στην επιφάνεια.

Για πες.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.823
Πόντοι
12.756
Δε κάνω τέτοια. Τον έχω αποκαταστήσει με σύμφωνο και σύντομα πολιτικό γάμο. Μάλλον του χρόνου. Για ποιόν με πέρασες?
τυπε εισαι ο παλιος γνωστος legolas33 ενας παχυσαρκος καραφλας με μουσακι που γαμιοσουν με ενα αδυνατο πακιστανο και μας επρηζες τα αρχιδια με τις υστεριες σου και κατι απειλες για μυνησεις κλπ μεχρι που ετρωγες τα μπαν σαν καραμελες και ησυχασε το σαι;
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
956
Like
467
Πόντοι
26
ή επειδή θες να μας πείσεις πόσο αδερφή είσαι;

Α, τώρα κατάλαβα πιστεύεις οτι λέω ψέμματα οτι είμαι γκέι λοιπόν σωστα? :2funny:

Μαλάκες που έχω μπλέξει.

Το ενδιαφέρον είναι γιατί νομίζεις οτι θα έλεγα ψέμματα για κάτι τέτοιο? Μήπως είσαι κάνα εντελώς αποκομμένο μπάζο από την κοινωνία και πιστεύεις στο μυαλό σου οτι ένας γκέι άνθρωπος συμπεριφέρεται με κάποιους προκαθορισμένους τρόπους?

Τόσο στερεοτυπικό γίδι είσαι κ σου είχα δώσει credit για κάτι πιο πολύπλοκο?
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
956
Like
467
Πόντοι
26
τυπε εισαι ο παλιος γνωστος legolas33 ενας παχυσαρκος καραφλας με μουσακι που γαμιοσουν με ενα αδυνατο πακιστανο και μας επρηζες τα αρχιδια με τις υστεριες σου και κατι απειλες για μυνησεις κλπ μεχρι που ετρωγες τα μπαν σαν καραμελες και ησυχασε το σαι;
Όχι μωρή Ηρακλή πουαρό. Πριν 3 μήνες άλλαξα το νικ. Που να ξέρω οτι υπήρχε άλλη καργιόλα με τέτοιο νικ κ μάλιστα με τέτοιο παρελθόν. 11 χρόνια είμαι μέλος κάνωντας αραιή χρήση που κ που για να βρω καμιά πούτσα όταν ερχόμουν Ελλάδα.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.823
Πόντοι
12.756
Όχι μωρή Ηρακλή πουαρό. Πριν 3 μήνες άλλαξα το νικ. Που να ξέρω οτι υπήρχε άλλη καργιόλα με τέτοιο νικ κ μάλιστα τέτοιο παρελθόν. 11 χρόνια είμαι μέλος κάνωντα αραιή χρήση που κ που για να βρω καμιά πούτσα όταν ερχόμουν Ελλάδα.
ευτυχως που δεν εισαι αυτος οκ προχωραμε
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
956
Like
467
Πόντοι
26
ευτυχως που δεν εισαι αυτος οκ προχωραμε
κ το ψωλόχυμα ο χασοδίκης πάλι τα ίδια έλεγε για μένα πριν μερικές βδομάδες.

Όλοι οι κολόγεροι εδώ μέσα βλέπετε φαντάσματα να πούμε συνέχεια.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.823
Πόντοι
12.756
κ το ψωλόχυμα ο χασοδίκης πάλι τα ίδια έλεγε για μένα πριν μερικές βδομάδες.

Όλοι οι κολόγεροι εδώ μέσα βλέπετε φαντάσματα να πούμε συνέχεια.
ε μοιαζεις λιγο σαν εκεινον τον αυτιστικο τι να κανουμε;
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.823
Πόντοι
12.756

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
2.923
Like
8.698
Πόντοι
1.056
To γλέντι που ρίχνει στο σύστημα δεν έχει προηγούμενο. Δε τον προλαβαίνουν με τους αιφνιδιασμούς που ετοιμάζει χαχαχα

Το λέει ξεκάθαρα εξάλλου στο βίντεο με τον Λιάγκα οτι ετοιμάζει αιφνιδιασμό για το πόθεν έσχες του :rockon::rockon::rockon::rockon:


Στη συνέχεια αποκάλυψε πως τελικά το πόθεν έσχες του θα το καταθέσει πριν την ευρωκάλπης της 9ης Ιουνίου, μετά τις αντικρουόμενες δηλώσεις για την ημερομηνία κατάθεσής του.
Δυστυχώς με την πάροδο του χρόνου το μόνο που θα πετύχει είναι η αυτο απαξίωση του.
Τικ τοκ χωρίς πολιτική δεν πάει μακρυά.

Ακόμα περιμένω το πρόγραμμα παιδείας.
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
956
Like
467
Πόντοι
26
Τικ τοκ χωρίς πολιτική δεν πάει μακρυά.

Αυτά τα λέγανε περσι ρε μπάρμπα. Είναι too 2023 αυτά. Εκσυγχρόνισε κάπως την προπαγάνδα.

Ο Κασσελάκης και ο ΣΥΡΙΖΑ εν γένει αυτή τη στιγμή είναι ο μόνος που έχει πολιτικό λόγο και κάνει προγραμματική αντιπολίτευση στον κούλη. Οι άλλοι όλοι κάτι ξεψυχισμένα λένε.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

 

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
2.923
Like
8.698
Πόντοι
1.056
Αυτά τα λέγανε περσι ρε μπάρμπα. Είναι too 2023 αυτά. Εκσυγχρόνισε κάπως την προπαγάνδα.

Ο Κασσελάκης και ο ΣΥΡΙΖΑ εν γένει αυτή τη στιγμή είναι ο μόνος που έχει πολιτικό λόγο και κάνει προγραμματική αντιπολίτευση στον κούλη. Οι άλλοι όλοι κάτι ξεψυχισμένα λένε.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πολιτικός λόγος και χτύπημα του συστήματος είναι η συνεχής παρουσία του σε εφοπλιστικά πάρτυ....
Να η νέα αριστερά....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom