Νέα

Στέφανος Κασσελάκης - ΣΥΡΙΖΑ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Οξαποδω
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 274K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

el toro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
1
Like
1.267
Πόντοι
216
To γλέντι που ρίχνει στο σύστημα δεν έχει προηγούμενο. Δε τον προλαβαίνουν με τους αιφνιδιασμούς που ετοιμάζει χαχαχα

Το λέει ξεκάθαρα εξάλλου στο βίντεο με τον Λιάγκα οτι ετοιμάζει αιφνιδιασμό για το πόθεν έσχες του :rockon::rockon::rockon::rockon:


Στη συνέχεια αποκάλυψε πως τελικά το πόθεν έσχες του θα το καταθέσει πριν την ευρωκάλπης της 9ης Ιουνίου, μετά τις αντικρουόμενες δηλώσεις για την ημερομηνία κατάθεσής του.
Θα γινει ΠΘ μονο εαν γινει προεδρος της ΝΔ μετα τον Μητσοτακη.
Ο ΣΥΡΙΖΑ πνεει τα λοισθια .
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.042
Κριτικές
9
Like
12.991
Πόντοι
3.836
Είπες ότι ψήφισες ΣΥΡΙΖΑ πρώτη φορά το 2007 αλλά πριν είχες ψηφίσει μία φορά και ΚΚΕ. Να πούμε ότι ήταν στις αμέσως προηγούμενες εκλογές, δηλαδή το 2004;
Κάνω ότι σε πιστεύω και υποθέτω ότι το 2004 ήσουν 18 ετών. Άρα γεννήθηκες το 1986 ,δηλαδή σήμερα είσαι 38.

Κατά τα άλλα είσαι η νέα γενιά και όλοι οι άλλοι οι μπαρμπάδες.
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
966
Like
467
Πόντοι
26
Είπες ότι ψήφισες ΣΥΡΙΖΑ πρώτη φορά το 2007 αλλά πριν είχες ψηφίσει μία φορά και ΚΚΕ. Να πούμε ότι ήταν στις αμέσως προηγούμενες εκλογές, δηλαδή το 2004;
Κάνω ότι σε πιστεύω και υποθέτω ότι το 2004 ήσουν 18 ετών. Άρα γεννήθηκες το 1986 ,δηλαδή σήμερα είσαι 38.

Κατά τα άλλα είσαι η νέα γενιά και όλοι οι άλλοι οι μπαρμπάδες.

Toυ 87 είμαι.
37 στα 38 είμαι.

Νιάτο μπροστά στους 55 φεύγα μεσόκοπους του μπου
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.557
Κριτικές
3
Like
11.114
Πόντοι
3.936
δικά σου απο που ? τα διαθέσιμα ανήκουν στα τραπεζικά ιδρύματα.
Εντάξει φίλε.... πήγαινε στον Όλυμπο κοίτα από κάτω και πηδα. Μετά έλα να μας πεις ότι θέλεις
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.038
Κριτικές
7
Like
9.740
Πόντοι
1.686
Ο βασικός λόγος που θα πάρει σημαντικό ποσοστό ο Κάσσελ
είναι η σύγκριση με την Κούλα- Κούλη.

Ο Κάσσελ είναι πολύ εμφανίσιμος και γυμνασμένος, απλός,
ακομπλεξάριστος, συμπαθέστατος και δίνει αισιοδοξία,

Η Κούλα- Κούλης είναι μια αντιπαθέστατη, κρυφή λούγκρα,
με μια μυταρόλα σαν του Πινόκιο, μια φάτσα αηδιαστική,
κακιασμένη , ούφο που δεν καταλαβαι΄νει τι συμβαίνει γύρω του,
και είναι γρουσούζης και προκαλεί απαισιοδοξία στους πολίτες,

:2funny: :2funny: :2funny:

Η Κούλα είναι μια τοξική κρυφή και καταπιεσμένη πισωκίνητη απάνθρωπη γρια
που είναι άρρωστη με τα λεφτά.

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

images


:2funny: :2funny::2funny::2funny::2funny:

maxresdefault.jpg



images


:2funny: :2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.038
Κριτικές
7
Like
9.740
Πόντοι
1.686

ΤΟΥΣ ΤΑ 'ΠΕ ΚΑΤΑΜΟΥΤΡΑ ο Πολωνός - «Καταστρέψατε την Ευρώπη​


Η πολιτική Κούλη που συνέπλευσε με την πολιτική Βαν Ντερ Λάϊεν , της απατεώνισσας
τελιώνει με τις Ευρωεκλογές .
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
966
Like
467
Πόντοι
26
Ο βασικός λόγος που θα πάρει σημαντικό ποσοστό ο Κάσσελ
είναι η σύγκριση με την Κούλα- Κούλη.

Ο Κάσσελ είναι πολύ εμφανίσιμος και γυμνασμένος, απλός,
ακομπλεξάριστος, συμπαθέστατος και δίνει αισιοδοξία,

Πέρα από πολύ εμφανίσιμος άντρας είναι όντως συμπαθέστατος , αυθόρμητος και γήινος. Ακόμα κ τα αυτοαναφορικά πλέον τα έχει μειώσει ή όταν τα κάνει τα διορθώνει με ωραίο τρόπο. Βγάζει αυτή την αισιοδοξία. Σου περνάει το μήνυμα οτι κοίτα έχω όρεξη έλα μαζί μου και θα το προσπαθήσω.

Καλοπροαίρετος με καλή καρδιά και προθέσεις. Φαίνεται γνήσιο παλικάρι. Κερδίζει πολύ κόσμο με την αμεσότητα του. Βασικά είναι ένας νορμάλ άνθρωπος και είναι κρίσιμο αυτό που κάνει να είναι συνέχεια εκεί έξω με τον κόσμο .
 

SuggarDaddy-gay

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2024
Μηνύματα
124
Like
109
Πόντοι
1
Εντελώς ανοργασμιικός.

Επίσης φαίνεται σα να έχει κάποιο πρόβλημα.

Εκτός αν φορά από μέσα νάρθηκα για να τον κρατά ευθυτενή.

Δεν εξηγείται αλλιώς.

Και το χαμόγελο σαν μάσκα πάνω του.

Ευτυχώς τον έχουν πάρει μέσα στην Κουμουδούρου οι παλιοί και του κάνουν εντατικά.

Ώστε να ξέρει τι λέει.

Τέλος ο άντρας του είναι ίδιος με αυτόν.

Ούτε κλώνος του να ήταν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
966
Like
467
Πόντοι
26

SuggarDaddy-gay

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2024
Μηνύματα
124
Like
109
Πόντοι
1
Κακιασμένη μεσόκοπη που κ μια περουσία να του έδινες για να πας μαζί του ούτε θα σε έφτυνε ε?

Δε πειράζει θα βρεις άλλον μωρή πουρό.

Μπορεί και να έχεις δίκιο σε αυτό.

Δεν με ενδιαφέρει καν να σε πείσω, πόσο γελάω διαχρονικά - ακόμη και από τότε που ήμουν 18 και μου την έπεφταν τύποι σαν κι αυτόν - με την πάρτη τους.

Προφανώς εσύ ανήκεις σε εκείνη την κατηγορία νέων αδερφών που έχουν αναγάγει την πολιτική και το ποιός είναι περισσότερο άξιος σαν πολιτικός αρχηγός σε ζήτημα ΠΟΥΤΣΑΣ και ΚΩΛΟΥ.

Οποιανού παίρνεις ή δίνεις πίπα στο όνειρό σου, αυτός είναι ο πιο ΑΞΙΟΣ.

Και μόνο με την απάντησή σου σε μένα έδειξες ότι όλα τα άλλα περί γοητείας ήταν τρίχες και μάλιστα πουτσότριχες και κωλότριχες.

Τέτοια είναι η "γοητεία" και δεν έχει καμία σχέση με την πολιτική.

Εκτός από κάτι τραγικούς / ές που ψηφίζουν Νόνη Δούνια επειδή τράβηξαν μερικές μαλακίες για την πάρτη της ή Κασσελάκη.

Ίδια η γοητεία τους.

Η οποία από μόνη της είναι υποκειμενική. Όσο και να μην το πιστεύεις εμένα δεν θα μου σηκωνόταν με τίποτα για τον Κασσελάκη.

- Ενδεικτικά ο Χαρίτσης και ο Τζανακόπουλος πιστεύω ότι είναι πολύ πιο ωραίοι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
966
Like
467
Πόντοι
26
Δεν με ενδιαφέρει καν να σε πείσω, πόσο γελάω διαχρονικά - ακόμη και από τότε που ήμουν 18 και μου την έπεφταν τύποι σαν κι αυτόν - με την πάρτη τους.

Έλα μαρή τελειωμένη πεινάλα της πούτσας. 50άρα, 60άρα δεν ξέρω τι είσαι.

Πήγαινε να πούμε να ψάχνεσαι με τπτ τζάνκια τεκνά που τον παίρνουν με 2 ευρώ και μετά κάνε μου ηθικοπλαστικά φροντιστήρια.

Ούτε εμένα μου σηκώνεται με Κασσελάκη. Δεν με τραβάνε άντρες τέτοιου στυλ. Έτερον εκάτερον.

Τεσπα ποιός γαμεί τώρα την κάθε τελειωμένη συμπλεγματική κακιασμένη γριά που ζει στη μικροκοσμάρα του συμπλέγματος περασμένων μεγαλείων. Ίσα μαρή.
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.471
Κριτικές
7
Like
3.195
Πόντοι
786
όλες οι αδελφές εδώ μαζευτήκατε, πρωί πρωί,
άντε στην εκκλησία


ο θεός δεν σας έκανε ομοφυλόφιλους
 

SuggarDaddy-gay

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2024
Μηνύματα
124
Like
109
Πόντοι
1
Έλα μαρή τελειωμένη πεινάλα της πούτσας. 50άρα, 60άρα δεν ξέρω τι είσαι.

Πήγαινε να πούμε να ψάχνεσαι με τπτ τζάνκια τεκνά που τον παίρνουν με 2 ευρώ και μετά κάνε μου ηθικοπλαστικά φροντιστήρια.

Ούτε εμένα μου σηκώνεται με Κασσελάκη. Δεν με τραβάνε άντρες τέτοιου στυλ. Έτερον εκάτερον.

Τεσπα ποιός γαμεί τώρα την κάθε τελειωμένη συμπλεγματική κακιασμένη γριά που ζει στη μικροκοσμάρα του συμπλέγματος περασμένων μεγαλείων. Ίσα μαρή.

Καλά βρε, μην ταράζεσαι, ό,τι πεις!

Όλα ανάγονται στο ποιός είναι πιο νέος, αν βρεθεί κανείς 20χρονος, αποδεδειγμένα πουτσαράς, ακόμα καλύτερα.

Να τον βάλουμε στην θέση της Σακελλαροπούλου - που κι αυτή εν τω μεταξύ ως η "πρώτη γυναίκα πρόεδρος" δεν τα πήγε καλά.

Προσωπικά εμένα δεν μου αρέσει η ηθικολογία.

Αλλά ούτε και το να καλιαρνεύουμε τελείως την πολιτική.

Αν και τον Κασελάκη δεν τον βλέπω και πολύ καλιαρντό.

Όλο στους δεσποτάδες τρέχει, από την Κρήτη ως την Κέρκυρα, και στα Γήπεδα.

Τους σεξεργάτες δεν τους πληρώνω ποτέ γιατί όσο κι αν νομίζεις εσύ με το μυαλουδάκι σου τα μύρια όσα, δεν ζω με κανένα μεγαλείο παλιό, μια χαρά έχω όσο σεξ μου χρειάζεται και σήμερα χωρίς να πληρώνω.

Προφανώς όμως δεν υποτιμώ τους σεξεργάτες. Έχω και φίλους σεξεργάτες πολλούς.

- Όσο για τα Τζάνκια τοξικοφοβικό σκουπίδι, και τον Ζακ Κωστόπουλο τον σκότωσαν οι όμοιοί σου επειδή λέει τον πέρασαν για Τζάνκι, καθώς και για άτομο με ψυχιατρικό πρόβλημα. Έχεις μεσάνυχτα από ανθρώπινα δικαιώματα και από Αριστερή ιδεολογία. Εσύ δεν είσαι για να σε "πείσει" κανείς με "φροντιστήρια", πόσο μάλλον με πολιτικά - από ηθική, μικροαστική ελληνική μια χαρά τα πας. Θα πρέπει όπου βρίσκουμε τέτοιο λόγο να τον κάνουμε Κάνσελ μέχρις ότου ντρέπεστε να μιλήσετε δημόσια και ξερνάτε τις "απόψεις" σας μόνο στην τουαλέτα του σπιτιού σας.
 

SuggarDaddy-gay

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2024
Μηνύματα
124
Like
109
Πόντοι
1
όλες οι αδελφές εδώ μαζευτήκατε, πρωί πρωί,
άντε στην εκκλησία


ο θεός δεν σας έκανε ομοφυλόφιλους

Ο Θεός δέχεται τον Κασσελάκη. Το είπε και ο Κέρκυρας. Σκέτος λεβέντης.
Εκεί να δεις λάγνα ομοφυλοφιλία, το ποιός ήθελε να φάει το φτύσιμο στη μάπα για να συνέλθει είναι άλλο θέμα.
Κι έπειτα δεν είναι ο Κασσελάκης κακιασμένη κομπλεξικιά.

 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
966
Like
467
Πόντοι
26
Όσο για τα Τζάνκια τοξικοφοβικό σκουπίδι, και τον Ζακ Κωστόπουλο τον σκότωσαν οι όμοιοί σου επειδή λέει τον πέρασαν για Τζάνκι

Έλα μωρή κολόγρια κάργια που θα μου την πεις εμένα για τον Ζακ που έτρεχα στις διαδηλώσεις υπέρ του.

Μια ξεπεσμένη μικροαστή κολόγρια παλαιοαριστερού τύπου σε κόβω που σας γάμησε ο Κασσελάκης και φύγατε πληγωμένες στο τπτ της εφούλας κ του μαλάκα του Φίλη.

Όσο για τους σεξεργάτες. Τι να πιάσεις μωρή κωλόγρια εσύ στην πιάτσα. Από το νικ κ μόνο ανάγω that much. Αναγκαστικά με αγοραίο σεξ θα είσαι. Τιμή κ δόξα στους σεξεργάτες που ανέχονται τις τελειωμένες συμπλεγματικές κολόγριες του συναφιού σου.
 

SuggarDaddy-gay

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2024
Μηνύματα
124
Like
109
Πόντοι
1
όλες οι αδελφές εδώ μαζευτήκατε, πρωί πρωί,
άντε στην εκκλησία


ο θεός δεν σας έκανε ομοφυλόφιλους

Θα του έκανε τα μούτρα κρέας!

10 πόντους μπόι πήρε μόνο επειδή τον δέχτηκε λέγοντας ότι είναι λεβέντης!

 

SuggarDaddy-gay

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2024
Μηνύματα
124
Like
109
Πόντοι
1
όλες οι αδελφές εδώ μαζευτήκατε, πρωί πρωί,
άντε στην εκκλησία


ο θεός δεν σας έκανε ομοφυλόφιλους

Δεν ξέρω, μπορεί ο άνθρωπος να είναι και βιτσιόζος.

Απόκριες στην Κέρκυρα: Καίμε τον Κασσελάκη - καρνάβαλο.

Η Έλενα Ακρίτα, ακραία κασσελακική με το δίκιο της είπε "δεν ξαναπάω στην Κέρκυρα".

Αλλά ο Κασσελάκης είχε άλλη άποψη, πήγε εκεί το Πάσχα σα να μην τρέχει τίποτα.

Με παρόμοιο τρόπο αντιμετώπισε τον Μπέο στον Βόλο.

 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
966
Like
467
Πόντοι
26
Ο Θεός δέχεται τον Κασσελάκη. Το είπε και ο Κέρκυρας. Σκέτος λεβέντης.

Ως σκληροπυρηνικός άθεος ΓΤΠΚ μου φαίνονται αυτά.

Στρατηγικά όμως στην χριστιανοταλιμπανική Ελλάδα του σήμερα το οτι πλευρίζει τους θρησκευόμενους της ψωροκώσταινας έχει βαρύνουσα σημασία. Δε θα μπορούσα να το κάνω εγώ αλλά αυτός μπορεί κ kudos.

Έναν υπαρξιακό αγώνα κάνει και είτε πάρει ψήφους από θαμπωμένους που τον γουστάρουν γιατί είναι καβλάκι είτε από θρησκευόμενους πατριώτες ένα κ το αυτό. Η ψήφος είναι ψήφος και είναι βαριά.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom