Νέα

Στέφανος Κασσελάκης - ΣΥΡΙΖΑ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Οξαποδω
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 274K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (4 μέλη και 16 επισκέπτες)

Ares2024

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2024
Μηνύματα
187
Like
313
Πόντοι
21
3C95EE35-3198-47CB-A664-D73B55F3D9E9.jpeg
σιγα σιγα θα τα δουμε ολα
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
967
Like
467
Πόντοι
26
Ντωμεταξυ ο Λεγολας παιζει να ειναι σαν αυτο τυπακι με τα γυαλια πισω απο την τρελοκασελα

καμία σχέση μπάρμπα. Αλλά καμία. Πιο πολύ σε Κας φέρνω στο λίγο πιο ψηλό του και μελαχρινό του. Είμαι και αρκετά πιο μυώδης από Κας.
 

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
2.947
Like
8.748
Πόντοι
1.056
καμία σχέση μπάρμπα. Αλλά καμία. Πιο πολύ σε Κας φέρνω στο λίγο πιο ψηλό του και μελαχρινό του. Είμαι και αρκετά πιο μυώδης από Κας.

εεεε και αυτός μπάρμπας?? Δικός μου είναι ο τίτλος. Βρες άλλη προσφώνηση για τον ares
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.472
Κριτικές
7
Like
3.195
Πόντοι
786

ασάλιωτα τον σκίζει
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
967
Like
467
Πόντοι
26
εεεε και αυτός μπάρμπας?? Δικός μου είναι ο τίτλος. Βρες άλλη προσφώνηση για τον ares

Αφού όλα τα καπή μαζεμένα είστε εδώ. Παραδοσιακά μεσήλικες αγάμητοι άντρες είναι το μπου.
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
967
Like
467
Πόντοι
26

ασάλιωτα τον σκίζει

Λυσσάξτε καργιόλες.

Παίξτε τα ρέστα σας εναντίον Κασσελάκη. Πάλι θα σας γαμήσει ο γκέις. :rockon::rockon::rockon::rockon:
 

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
2.947
Like
8.748
Πόντοι
1.056
Απορώ με τους ΣΥΡΙΖαίους που κρύβονται πίσω απο τον Νόμο και αποδέχονται το ανήθικο της μη κατάθεσης του πόθεν έσχες.
Βάσει νόμου, όταν γίνεται μια συναλλαγή υποχρεούται ο πωλητής για το KYC, δηλαδή να δει το απο που τα λεφτά.
Οι ΣΥΡΙΖαίοι καλυπτόμενοι απο τον νόμο αποδέχονται την μη κατάθεση του πόθεν έσχες και ο Κας του κοροϊδεύει.
Πραγματικά ντροπή.
Που να σκεφτεί ο νομοθέτης οτι θα υπάρχει τέτοιο χύμα κόμμα , που κάποιος που περνά απέξω, θα γίνει αρχηγός , χωρίς να έχει κάνει τίποτα έστω στο κόμμα....

Μα δεν ντρέπονται λιγάκι..... Ξεφτύλα...
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
967
Like
467
Πόντοι
26
Απορώ με τους ΣΥΡΙΖαίους που κρύβονται πίσω απο τον Νόμο και αποδέχονται το ανήθικο της μη κατάθεσης του πόθεν έσχες.
Βάσει νόμου, όταν γίνεται μια συναλλαγή υποχρεούται ο πωλητής για το KYC, δηλαδή να δει το απο που τα λεφτά.
Οι ΣΥΡΙΖαίοι καλυπτόμενοι απο τον νόμο αποδέχονται την μη κατάθεση του πόθεν έσχες και ο Κας του κοροϊδεύει.
Πραγματικά ντροπή.
Που να σκεφτεί ο νομοθέτης οτι θα υπάρχει τέτοιο χύμα κόμμα , που κάποιος που περνά απέξω, θα γίνει αρχηγός , χωρίς να έχει κάνει τίποτα έστω στο κόμμα....

Μα δεν ντρέπονται λιγάκι..... Ξεφτύλα...

Μα θα το δώσει το πόθεν. Πριν την κάλπη. Καλά κάνει κ γλεντάει την προπαγάνδα του κούλη
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
967
Like
467
Πόντοι
26
Δεν εισαι ενημερωμενος, στις 30 Ιουνιου ειπε θα το δωσει

Τσίμπα τα αρχίδια μου που δεν είμαι ενήμερος μωρή αλτσχάιμερ.
Αμα χάνεις τις τελευταίες συνεντεύξεις πάρε τα χάπια σου πρώτα να τις προλαβαίνεις.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Τσίμπα τα αρχίδια μου που δεν είμαι ενήμερος μωρή αλτσχάιμερ.
Αμα χάνεις τις τελευταίες συνεντεύξεις πάρε τα χάπια σου πρώτα να τις προλαβαίνεις.
Τύπε κρατα και μια πισινη, γιατι οντως δεν εισαι ενημερωμενος
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
967
Like
467
Πόντοι
26
To γλέντι που ρίχνει στο σύστημα δεν έχει προηγούμενο. Δε τον προλαβαίνουν με τους αιφνιδιασμούς που ετοιμάζει χαχαχα

Το λέει ξεκάθαρα εξάλλου στο βίντεο με τον Λιάγκα οτι ετοιμάζει αιφνιδιασμό για το πόθεν έσχες του :rockon::rockon::rockon::rockon:


Στη συνέχεια αποκάλυψε πως τελικά το πόθεν έσχες του θα το καταθέσει πριν την ευρωκάλπης της 9ης Ιουνίου, μετά τις αντικρουόμενες δηλώσεις για την ημερομηνία κατάθεσής του.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
To γλέντι που ρίχνει στο σύστημα δεν έχει προηγούμενο. Δε τον προλαβαίνουν με τους αιφνιδιασμούς που ετοιμάζει χαχαχα


Στη συνέχεια αποκάλυψε πως τελικά το πόθεν έσχες του θα το καταθέσει πριν την ευρωκάλπης της 9ης Ιουνίου, μετά τις αντικρουόμενες δηλώσεις για την ημερομηνία κατάθεσής του.
Εγω σε παω ενα στοιχημα, οτι αυτος ο ανθρωπος μια μερα θα καταληξει σε ψυχιατρικη κλινικη.
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
967
Like
467
Πόντοι
26
Εγω σε παω ενα στοιχημα, οτι αυτος ο ανθρωπος μια μερα θα καταληξει σε ψυχιατρικη κλινικη.

Εγώ σε πάω στοίχημα φτωχομπινές πλέμπας της νδ ήδη είσαι κ δεν το έχεις πάρει πρέφα.
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
967
Like
467
Πόντοι
26
Μην αγχωνεσαι για μενα, μια χαρα ειμαι εγω

Ναι το είδα τόσο που κρύβεις χρόνια μωρή τελειωμένη κολόγρια :grin:
Με τα ηλεκτροσόκ μέχρι τον τάφο μπας κ βγάλεις κανά φράγκο να ζήσεις με τον κούλη σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom