Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 69 άτομα (14 μέλη και 55 επισκέπτες)

Manarospap

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2023
Μηνύματα
3
Like
4
Πόντοι
0
Μιλάμε για άρρωστη εμμονή!

σοοοκ!

ξέθαψες αρχείο, κάνοντας 200% ζουμ για ν βρεις ατέλεια!!!από τον ιούνιο του 2022!!!που μάλλον τa έχεις κρατήσει γιατί τα κοιτάς συνέχεια όλα τα αρχεια και τις φωτογραφίες..

Τότε καμία σχέση με foot fetishism..ήταν μία αυθόρμητη φωτογραφία ανεβασμένη 7:00 το πρωί που με είχαν τσιμπήσει όλα τα κουνούπια , όποτε κατέβηκα στην πισίνα και την ίδια μέρα είχα ραντεβού για πεντικιούρ .1 σελίδα μετά είχα ανεβάσει και το καινούργιο πεντικιούρ εξάλλου..
Είτε σου αρέσει ειτε όχι σε πολλά πράγματα ήμουν κ είμαι πρωτοπόριακη. όσο και να προσπαθήσεις ν με πολεμήσεις με ύπουλο τρόπο, τα θεμέλια μου και η αξία μου έχουν κατοχυρωθεί. οπότε ανεβάζω μόνο σύγχρονα βίντεο κ φωτογραφίες,που αποδεικνύουν την πραγματικότητα και όχι την κακία που προσπαθείς να περάσεις.
Πως μπορούμε να τα απολαύσουμε;
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.102
Κριτικές
2
Like
73.866
Πόντοι
12.056
Μιλάμε για άρρωστη εμμονή!

σοοοκ!

ξέθαψες αρχείο, κάνοντας 200% ζουμ για ν βρεις ατέλεια!!!από τον ιούνιο του 2022!!!που μάλλον τa έχεις κρατήσει γιατί τα κοιτάς συνέχεια όλα τα αρχεια και τις φωτογραφίες..

Τότε καμία σχέση με foot fetishism..ήταν μία αυθόρμητη φωτογραφία ανεβασμένη 7:00 το πρωί που με είχαν τσιμπήσει όλα τα κουνούπια , όποτε κατέβηκα στην πισίνα και την ίδια μέρα είχα ραντεβού για πεντικιούρ .1 σελίδα μετά είχα ανεβάσει και το καινούργιο πεντικιούρ εξάλλου..
Είτε σου αρέσει ειτε όχι σε πολλά πράγματα ήμουν κ είμαι πρωτοπόριακη. όσο και να προσπαθήσεις ν με πολεμήσεις με ύπουλο τρόπο, τα θεμέλια μου και η αξία μου έχουν κατοχυρωθεί. οπότε ανεβάζω μόνο σύγχρονα βίντεο κ φωτογραφίες,που αποδεικνύουν την πραγματικότητα και όχι την κακία που προσπαθείς να περάσεις.
εδω παραλιγο να ξεθαψει την μεριλιν μονροε για να μας δειξει οτι στην επιμαχη σκηνη με το λευκο φορεμα δεν ειχε ξυρισμενο το νινι της
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.939
Like
18.252
Πόντοι
3.656

rocco99

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2024
Μηνύματα
20
Like
33
Πόντοι
0
Πάντως ομολογώ ότι ήταν πολύ έξυπνη κίνηση της Βίκης - Στεφανίας - Ιέρειας να απαντά με φωτογραφίες.. λέω να την αντιγράψω..

Και επειδή θα αρχίσει όπως λέει και ποδομασάζ - ποδομαλακία να αφιερώσουμε κάτι στους πατουσάκηδες..

Μαγεία.. Οπτασία.. :headbaning2::headbaning2::headbaning2:



received_737047674226567.jpeg

IMG_20220727_084240.jpg
Μερακλής ο φίλος. Από τότε βέβαια η Στεφανία έχει χάσει μερικά κιλά.
 

Panos 1978

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2022
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
13
Like
6.735
Πόντοι
2.046
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.676
Like
20.174
Μερακλής ο φίλος. Από τότε βέβαια η Στεφανία έχει χάσει μερικά κιλά.
για να το κάνει κάποιος αυτό με τη φωτογραφία, πρέπει να έχει πολύ εμπάθεια μέσα του..
Παρόλα αυτά , άθελά του προφανώς, και επειδή έχω πολύ φαντασία και μου αρέσουν οι συνειρμοί..μου θυμίζει μία τακτική των πρίνου που έβαζαν πώς ήταν πριν και πώς έγινε τώρα.. οπότε μέσα σε αυτά τα τρία-4 χρόνια, χαίρομαι πάρα πολύ που με την πειθαρχία και την επιθυμία μου για βελτίωση,κατάφερα να γίνω η καλύτερη εκδοχή του εαυτόυ μου.
Τελικά ο καλύτερος life coach ,είναι ο εαυτός μας. Πρέπει να τον αγαπάμε και να τον έχουμε πολύ ψηλά και πάνω από όλα να τα βρούμε μαζί του.
Μία ιδεα από την καινούργια στολή.. πείτε μου πώς την προτιματε..?με ζαρτιέρες η ψηλές λευκές μπότες στιλετο η με αθλητικά(παρόλο που δεν μου αρέσουν καθόλου) και γκέτες?!
 

Συνημμένα

  • IMG_20241018_174127.jpg
    IMG_20241018_174127.jpg
    2,6 MB · Εμφανίσεις: 0

Goodman92

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2024
Μηνύματα
11
Like
32
Πόντοι
0
για να το κάνει κάποιος αυτό με τη φωτογραφία, πρέπει να έχει πολύ εμπάθεια μέσα του..
Παρόλα αυτά , άθελά του προφανώς, και επειδή έχω πολύ φαντασία και μου αρέσουν οι συνειρμοί..μου θυμίζει μία τακτική των πρίνου που έβαζαν πώς ήταν πριν και πώς έγινε τώρα.. οπότε μέσα σε αυτά τα τρία-4 χρόνια, χαίρομαι πάρα πολύ που με την πειθαρχία και την επιθυμία μου για βελτίωση,κατάφερα να γίνω η καλύτερη εκδοχή του εαυτόυ μου.
Τελικά ο καλύτερος life coach ,είναι ο εαυτός μας. Πρέπει να τον αγαπάμε και να τον έχουμε πολύ ψηλά και πάνω από όλα να τα βρούμε μαζί του.
Μία ιδεα από την καινούργια στολή.. πείτε μου πώς την προτιματε..?με ζαρτιέρες η ψηλές λευκές μπότες στιλετο η με αθλητικά(παρόλο που δεν μου αρέσουν καθόλου) και γκέτες?!
Με ζαρτιερες καυλα..
 

salah-paham

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2021
Μηνύματα
24
Like
38
Πόντοι
0
για να το κάνει κάποιος αυτό με τη φωτογραφία, πρέπει να έχει πολύ εμπάθεια μέσα του..
Παρόλα αυτά , άθελά του προφανώς, και επειδή έχω πολύ φαντασία και μου αρέσουν οι συνειρμοί..μου θυμίζει μία τακτική των πρίνου που έβαζαν πώς ήταν πριν και πώς έγινε τώρα.. οπότε μέσα σε αυτά τα τρία-4 χρόνια, χαίρομαι πάρα πολύ που με την πειθαρχία και την επιθυμία μου για βελτίωση,κατάφερα να γίνω η καλύτερη εκδοχή του εαυτόυ μου.
Τελικά ο καλύτερος life coach ,είναι ο εαυτός μας. Πρέπει να τον αγαπάμε και να τον έχουμε πολύ ψηλά και πάνω από όλα να τα βρούμε μαζί του.
Μία ιδεα από την καινούργια στολή.. πείτε μου πώς την προτιματε..?με ζαρτιέρες η ψηλές λευκές μπότες στιλετο η με αθλητικά(παρόλο που δεν μου αρέσουν καθόλου) και γκέτες?!
Προσωπικά την προτιμώ με ψηλές λευκές μπότες στιλέτο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom