Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
Ευχαριστώ πολύ αγάπη μου τα φιλιά μου από την παγωμένη Θεσσαλονίκη :*
 

Συνημμένα

  • 20231125_181142.jpg
    20231125_181142.jpg
    1,9 MB · Εμφανίσεις: 228

PaulAtr9

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
20
Like
49
Πόντοι
0
Η συνάντηση με τη Στεφανία ήταν απλά μοναδική εμπειρία. Ήταν πρόθυμη να ακούσει τι μου αρέσει και πως είχα στο μυαλό μου τη φαντασίωση και τα έδωσε όλα πραγματικά. Παρόλο που ήμουν πολύ αγχωμένος, κατάφερε και με βοήθησε να χαλαρώσω και να περάσω υπέροχα. Μπορεί να μη το πέρασα εκείνη την ώρα γιατί δεν είμαι εκφραστικός αλλά από κοντά είναι υπέροχη, εντυπωσιακό σώμα, τέλειο μαύρισμα και αυτά που φορούσε και δε φορούσε ήταν όλα καταπληκτικά πάνω της. Ελπίζω να πέρασε και η ίδια ωραία, φαίνεται ότι της αρέσει πολύ να κάνει πραγματικότητα φαντασιώσεις. Μακάρι να έχω ευκαιρία να ξαναβρεθώ και να δοκιμάσουμε πράγματα, διότι έκλεισα τα μάτια μου και πέρασε η μιάμιση ώρα αστραπιαία.
 

κοτα

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
106
Like
64
Πόντοι
1
Η συνάντηση με τη Στεφανία ήταν απλά μοναδική εμπειρία. Ήταν πρόθυμη να ακούσει τι μου αρέσει και πως είχα στο μυαλό μου τη φαντασίωση και τα έδωσε όλα πραγματικά. Παρόλο που ήμουν πολύ αγχωμένος, κατάφερε και με βοήθησε να χαλαρώσω και να περάσω υπέροχα. Μπορεί να μη το πέρασα εκείνη την ώρα γιατί δεν είμαι εκφραστικός αλλά από κοντά είναι υπέροχη, εντυπωσιακό σώμα, τέλειο μαύρισμα και αυτά που φορούσε και δε φορούσε ήταν όλα καταπληκτικά πάνω της. Ελπίζω να πέρασε και η ίδια ωραία, φαίνεται ότι της αρέσει πολύ να κάνει πραγματικότητα φαντασιώσεις. Μακάρι να έχω ευκαιρία να ξαναβρεθώ και να δοκιμάσουμε πράγματα, διότι έκλεισα τα μάτια μου και πέρασε η μιάμιση ώρα αστραπιαία.
κοστος για 1.5 ωρα?
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
Η συνάντηση με τη Στεφανία ήταν απλά μοναδική εμπειρία. Ήταν πρόθυμη να ακούσει τι μου αρέσει και πως είχα στο μυαλό μου τη φαντασίωση και τα έδωσε όλα πραγματικά. Παρόλο που ήμουν πολύ αγχωμένος, κατάφερε και με βοήθησε να χαλαρώσω και να περάσω υπέροχα. Μπορεί να μη το πέρασα εκείνη την ώρα γιατί δεν είμαι εκφραστικός αλλά από κοντά είναι υπέροχη, εντυπωσιακό σώμα, τέλειο μαύρισμα και αυτά που φορούσε και δε φορούσε ήταν όλα καταπληκτικά πάνω της. Ελπίζω να πέρασε και η ίδια ωραία, φαίνεται ότι της αρέσει πολύ να κάνει πραγματικότητα φαντασιώσεις. Μακάρι να έχω ευκαιρία να ξαναβρεθώ και να δοκιμάσουμε πράγματα, διότι έκλεισα τα μάτια μου και πέρασε η μιάμιση ώρα αστραπιαία.
Ευχαριστώ πολύ Γλυκέ μου Η αλήθεια είναι ότι είναι μεγάλη μου ευχαρίστηση να φροντίζω κάποιον που πραγματικά το έχει ανάγκη και το εκτιμάει κάνε ένα κόπο Αν θέλεις και μετέφερε αυτή την κριτική στο thread Θεσσαλονίκης .σε φιλώ
 

Fenrir

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2021
Μηνύματα
25
Like
11
Πόντοι
0
Στεφάνια Κρήτη θα έρθεις καθόλου μέσα στο χειμώνα;
 

stel27

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
87
Κριτικές
2
Like
446
Πόντοι
20
έχεις κάνει απίστευτη κορμαρα μ..έχεις αδυνατησει πάρα πολύ .Κ με καυλωνεις ακόμα περισσότερο ..όταν έρθω Αθήνα θα σ έρθω .Γτ έχουν καιρό να με περιποίηθουν αυτά τα χεράκια .
 

nostradamosg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.176
Κριτικές
1
Like
2.412
Πόντοι
456
Οποιος εχει κανει ραντεβου και μπορει ας μου στειλει ενα μνμα για καποιες διευκρινιστικες ερωτησεις που εχω
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.168
Κριτικές
2
Like
3.724
Πόντοι
456
Οποιος εχει κανει ραντεβου και μπορει ας μου στειλει ενα μνμα για καποιες διευκρινιστικες ερωτησεις που εχω
γιατι δε μιλας στην ιδια ? εχει τηλεφωνο κατω απο το αβαταρ της
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
744
Κριτικές
2
Like
183
Πόντοι
6
Στεφανια 2013 !!! Βικυ τοτε , μονο μασαζ με χειροποιητη εκτονωση και εγω να χαιδευω τις βυζαρες σου
10 χρονια νεωτεροι και οι δυο μας και εσυ 20 κιλα βαρυτερη . Αξεχαστη εμπειρια . ΜΠΡΑΒΟ Βικυ Στεφανια .
 

Vyzouvios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2023
Μηνύματα
46
Κριτικές
8
Like
458
Πόντοι
300
Χρωστούμενη κριτική από καλοκαιράκι για Στεφάνια . Καταρχάς συνεννόηση εύκολη και άμεση κανονίζοντας ραντεβού στον χώρο της ο οποίος είναι υπέροχος . Η κοπέλα τρομερά ευγενική από εμφάνιση θα πω μέτρια αλλά το πάθος της και η ενέργεια που βγάζει το υπερκαλύπτουν . Στα συν το πραγματικά πολύ καλό μασάζ επιπέδου όχι απλά καλύτερου από αυτό που περιμένεις από μασατζιδικο αλλά θεωρώ καλύτερο και απο τα περισσότερα επαγγελματικά που έχω πάει !!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom