Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.060
Like
28.858
Πόντοι
5.956
Άρα κατά τα λεγόμενα σου υπάρχουν μονο 2 κατηγορίες εργαζομένων κοριτσιών, οι πρεζοπουτανες και η κατηγορια "Στεφανία" ή αλλιώς ιέρεια.:2funny:
Εσύ σίγουρα ξέρεις τις πρεζοπουτανες!
Για τις άλλες κατηγορίες άστα, δεν είναι για σένα!
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
Άρα κατά τα λεγόμενα σου υπάρχουν μονο 2 κατηγορίες εργαζομένων κοριτσιών, οι πρεζοπουτανες και η κατηγορια "Στεφανία" ή αλλιώς ιέρεια.:2funny:
αδυνατεις να κατανοήσεις το νόημα της λέξης μίας πρεζοπουτάνας ...δεν αναφέρω πολλές(πρεζοπουτάνων)..φυσικά υπάρχουν κατηγορίες .......έχεις πρόβλημα σύγκρισης λόγω νηπιακης απειρίας και λόγω παιδείας.φυσικά και υπάρχουν και άλλες κατηγορίες. δεν είναι όλα τα εστιατορια ίδια.την συγκεκριμένη κριτική την έγραψα διότι πρέπει σε αυτη την χώρα οι σωστοί να αμοίβονται .αντιλαμβανομαι τον βαρύτατο πόνο σου και την θλίψη σου για την κριτική μου
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.256
Πόντοι
1.336
Ο άλλος λέει ντρέπεται να γράψει για τις έξτρα υπηρεσίες επειδή δεν αισθάνεται άνετα... Λες και δεν πλήρωσε για αυτές τις υπηρεσίες, η ότι είναι ζευγάρι και θα την εκθέσει...
Φέρθηκε με σεβασμό και αξιοπρέπεια στα έξτρα έγραψε, για αυτο. Οι άλλες κοπέλες δηλαδή στον παίζουν και κάνουν σεξ χωρίς αξιοπρέπεια, για αυτό γράφονται κριτικές.
Πόσα beta males έχει γεμίσει αυτή η σελίδα...
Αυτο με το beta-males ωραιο. Αν επιτρεπεις θα το ενσωματωσω στο ρεπερτοριο μου
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
Garden mood!
IMG_20220715_190036.jpg
IMG_20220715_185927.jpg
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.060
Like
28.858
Πόντοι
5.956
Άρα κατά τα λεγόμενα σου υπάρχουν μονο 2 κατηγορίες εργαζομένων κοριτσιών, οι πρεζοπουτανες και η κατηγορια "Στεφανία" ή αλλιώς ιέρεια.:2funny:
Όπως υπάρχουν και δύο κατηγορίες γυναικών, αυτές που τις γαμας και αυτές που τους κάνεις έρωτα!
Το τελευταίο προφανώς σου ειναι άγνωστη λέξη!
 

ekatse_i_koutsi_katsika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
400
Like
1.179
Πόντοι
201
Καλησπέρα σας γοητευτική μου κυρία !! :wink:

:headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang: Έλεος βρε κορίτσι μου... Η Πρίνου είναι έτοιμη να σε υποδεχτεί. Βέβαια, εφ΄ όσον σου αρέσεις και υπάρχουν οι διάφοροι που σε κάνουν ΘΕΑ από την αγαμία τους, καλά κάνεις και τους χορεύεις καστρινό. Αλλά έλεος με τα βοδινά μπούτια και τα χοιρινά καπούλια...
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
εγώ τέρματίζω μετα την δημοσίευση του κυρίου παύω να συμμετέχω....στην συζήτηση.είναι ευθύνη των διαχειριστών να σέβονται τα μέλη.ειλικρινά με ενοχλεί να προσβάλουν φίλους μου φορώντας κουκούλα και μάλιστα γυναίκα ειναι ανανδρο.ας βγάλουν την κουκούλα τουλάχιστον.....ειλικρινα λυπάμε για την κατάντια του σαιτ.θα παραμείνω ενεργός χωρίς να συμμετεχω πλέον σε συζητήσεις οπως κάνω εδω και χρόνια
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
4.054
Κριτικές
60
Like
25.134
Πόντοι
22.886
:headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang: Έλεος βρε κορίτσι μου... Η Πρίνου είναι έτοιμη να σε υποδεχτεί. Βέβαια, εφ΄ όσον σου αρέσεις και υπάρχουν οι διάφοροι που σε κάνουν ΘΕΑ από την αγαμία τους, καλά κάνεις και τους χορεύεις καστρινό. Αλλά έλεος με τα βοδινά μπούτια και τα χοιρινά καπούλια...
Εντάξει στο bou είμαστε, δεν είμαστε στο site της αρχιεπισκοπής αλλά εσύ το παραγαμησες τύπε ...
Ντροπή
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.060
Like
28.858
Πόντοι
5.956
:headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang: Έλεος βρε κορίτσι μου... Η Πρίνου είναι έτοιμη να σε υποδεχτεί. Βέβαια, εφ΄ όσον σου αρέσεις και υπάρχουν οι διάφοροι που σε κάνουν ΘΕΑ από την αγαμία τους, καλά κάνεις και τους χορεύεις καστρινό. Αλλά έλεος με τα βοδινά μπούτια και τα χοιρινά καπούλια...
Έχεις δίκιο,είμαστε αγαμητοι,εσυ σαν γαμημενος που είσαι γιατί μπαίνεις σε νήμα κοριτσιού που δεν γουστάρεις?
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.060
Like
28.858
Πόντοι
5.956
εγώ τέρματίζω μετα την δημοσίευση του κυρίου παύω να συμμετέχω....στην συζήτηση.είναι ευθύνη των διαχειριστών να σέβονται τα μέλη.ειλικρινά με ενοχλεί να προσβάλουν φίλους μου φορώντας κουκούλα και μάλιστα γυναίκα ειναι ανανδρο.ας βγάλουν την κουκούλα τουλάχιστον.....ειλικρινα λυπάμε για την κατάντια του σαιτ.θα παραμείνω ενεργός χωρίς να συμμετεχω πλέον σε συζητήσεις οπως κάνω εδω και χρόνια
Κάνεις λάθος, αποχωρώντας αφήνεις χώρο στα γελοια υποκείμενα του σαιτ,τους γαμιαδες της χούφτας τους,η στην καλύτερη του δεκαρικού στα μπουρδελακια του μεταξιου!!
 

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
28
Like
2.226
Πόντοι
2.411
εγώ τέρματίζω μετα την δημοσίευση του κυρίου παύω να συμμετέχω....στην συζήτηση.είναι ευθύνη των διαχειριστών να σέβονται τα μέλη.ειλικρινά με ενοχλεί να προσβάλουν φίλους μου φορώντας κουκούλα και μάλιστα γυναίκα ειναι ανανδρο.ας βγάλουν την κουκούλα τουλάχιστον.....ειλικρινα λυπάμε για την κατάντια του σαιτ.θα παραμείνω ενεργός χωρίς να συμμετεχω πλέον σε συζητήσεις οπως κάνω εδω και χρόνια
Ηρεμησε μυστη,φιλη σου δεν ειναι,πληρωσες μια υπηρεσια,και την ελαβες.Πιθανον να εχει εφεση η κοπελα στα αγαπησιαρικα παιχνιδια και στο gfe.Κι εσυ ετοιμος εισαι να πεσεις στα ποδια της να ζητησεις γαμο.Αναφερεις οτι θα ξαναπας εαν σε δεχτει.Εσυ εισαι ο πελατης ,δε σου κανει κανενας χαρη.Αν σε δεχοταν τσαμπα,το συζηταμε..
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.060
Like
28.858
Πόντοι
5.956

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Όπως υπάρχουν και δύο κατηγορίες γυναικών, αυτές που τις γαμας και αυτές που τους κάνεις έρωτα!
Το τελευταίο προφανώς σου ειναι άγνωστη λέξη!
Εσύ δηλαδη κάνεις έρωτα στα κορίτσια ρε 65χρονο σαψαλο;:2funny:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
:headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang: Έλεος βρε κορίτσι μου... Η Πρίνου είναι έτοιμη να σε υποδεχτεί. Βέβαια, εφ΄ όσον σου αρέσεις και υπάρχουν οι διάφοροι που σε κάνουν ΘΕΑ από την αγαμία τους, καλά κάνεις και τους χορεύεις καστρινό. Αλλά έλεος με τα βοδινά μπούτια και τα χοιρινά καπούλια...
Πέρα από την πλάκα, τιμή της που βάζει φωτογραφίες, γιατί αν βασιζόταν ο καθένας που ήθελε να την κλείσει (και έδινε πολλη σημασία στην εμφανιση) στο τι γράφουν τα όρνια κάθε μέρα εδώ μέσα θα περίμενε να συναντήσει κάποιο αγγελάκι της victoria's secret
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.060
Like
28.858
Πόντοι
5.956
Εσύ δηλαδη κάνεις έρωτα στα κορίτσια ρε 65χρονο σαψαλο;:2funny:
Και βέβαια ,αυτό έκανα παντοτε!εύχομαι όταν φτάσεις στην ηλικία μου να μπορείς να κάνεις το ίδιο!
Φυσικά εγώ είμαι 1.85 και 75 κιλά δεν είμαι κοντοπιθαρος σαν εσενα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom