Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.060
Like
28.858
Πόντοι
5.956
το πολυ το "κυρ-ελεησον" το βαριεται κι ο παπας μαγκες . ειμαι ενας απο τους πιο θερμους υποστηρικτες των υπηρεσιων της στεφανιας και αυτο μπορει να το επιβεβαιωσει κι η ιδια. αρκετες φορές εχω ερθει σε αντιπαραθεση με εγκαθετους που την κατηγορουν χωρις να την ξερουν καν .
το θεμα της ομορφιας ειναι εντελως υποκειμενικο .για τον εναν ειναι θεά , για τον αλλον ειναι μετρια και για καποιους ειναι ντολμαδακι.
μας τα ειπατε μια , μας τα ειπατε δυο ,μας τα ειπατε δεκα . το καταλαβαμε ολοι.
ετσι οπως το πατε με τα θαυμαστικα σας σχολια θα μας ωθησετε στην αντιδραση ακομη κι εμας που συμφωνουμε εν μερει. ο καθενας εχει δικαιωμα να εκφραζει την γνωμη του αλλά δεν εχει κανενα δικαιωμα να το παρακανει. ημαρτον δλδ.! παν μετρον αριστον.
Μπορούμε ελεύθερα να εκφράζουμε τον θαυμασμο μας για ένα κορίτσι που μας χαρίζει χαρα,ευεξια και αισθησιασμο!
Απαγορεύεται?
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.315
Κριτικές
9
Like
5.427
Πόντοι
1.436
2 φορές έχω συνάντηση την κοπέλα και τις 2 φορές έφυγα ευχαριστημένος. Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θα λέμε τα πραγματα όπως είναι αλλά και δεν θα σεβόμαστε τα θέλω της κοπέλας.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μπορούμε ελεύθερα να εκφράζουμε τον θαυμασμο μας για ένα κορίτσι που μας χαρίζει χαρα,ευεξια και αισθησιασμο!
Απαγορεύεται?
Δεν απαγορεύεται αλλά ούτε απαγορεύεται να γράψει και κάποιος αντίθετη άποψη από την δική σου
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.060
Like
28.858
Πόντοι
5.956
Παλι παγκοσμια πρωτοτυπια εχουμε!
Πελατακια εκδιδομενης να σφαζονται για τα ματια της και τον εσωτερικο της κοσμο!
Βρε μπας και δεν ειστε τελικα πελατακια...;
Έχεις δικιο μεγαλε,εγώ είμαι ο θείος του πατερα της!
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.060
Like
28.858
Πόντοι
5.956
Στα μάτια σου μπορεί να μην είναι ντολμαδάκι, και πράγματι έχει χάσει αρκετά κιλά αλλά Εμφανισιακά είναι μια μετριότητα. Από υπηρεσίες σε ότι αφορά το μασαζ είναι αρκετά καλή και φεύγεις ικανοποιημένος.
Αλλα τα θέα κλπ είναι υπερβολή....
Όπως το βλέπει ο καθενας!
De gustibus et coloribus non disputandum!
 

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
343
Like
768
Πόντοι
81
Καλησπέρα σας!
IMG_20220710_215230.jpg
Πω πω τρομερή! Θεά! Ομιτζι και 3 λολ! Δεν εχω ξαναδει γυναικα στη ζωη μου! Απιστευτη!
Ρε χαλαρωστε λιγο!!!! Πάει η παπάτζα σύνεφο!
 

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
28
Like
2.226
Πόντοι
2.411
η κοπέλα η οποία είναι αρκετά συμπαθητική και ευγενική ως προς τον χαρακτήρα , απο εμφάνιση είναι μέτρια η να το πω αλλλιως δεν θα την πρόσεχα καν έξω , η γεματούλα της διπλανής πόρτας , μέτρια στο μασάζ με κάποιες φιλότιμες προσπάθειες και μέτρια στις μετά υπηρεσίες , ίσως νίωθεις και λγουλάκι κοροίδο στο τέλος αλλα έτσι είναι αυτό το χόμπυ. σκέφτεσαι πόσο εύκολα έχασες τα 2 μεροκάματα του 8 ωρου χωρίς να έχεις ξεφύγει μέσα σε 40 λεπτά και απο μέσα σου την θαυμάζεις που καταφέρνει το ανάποδο απο έσένα . είμαι λοιπόν και εγώ ένας απο τους θαυμαστές της πια και χαίρομαι να διαβάζω ωραία σχόλια απο άλλους θαυμαστές της
Αν η δουλεια σου απαιτει να τραβας μαλακια σε αγνωστους,αφου τους εχεις κανει ολοσωμο μασαζ,κι ενιοτε να σε γαμανε κιολας,ζητα επειγοντως αυξηση μυστη μου...
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.168
Κριτικές
2
Like
3.724
Πόντοι
456
Μπορούμε ελεύθερα να εκφράζουμε τον θαυμασμο μας για ένα κορίτσι που μας χαρίζει χαρα,ευεξια και αισθησιασμο!
Απαγορεύεται?
δεν απαγορευεται να εκφραζεις το θαυμασμο σου. δεν ειναι σοφο , ομως , να τον εκφραζεις ποστ παρα ποστ επι 5 σελιδες. το γεγονος οτι μπορει να κανεις κακο στην κοπελα , το εχεις αναλογισθει ? τελος παντων , ενηλικες (θελω να πιστευω οτι ) ειμαστε . πραξε οπως νομιζεις .απλα εχε στο βαθος του μυαλου σου οτι η δραση φερνει αντιδραση .
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.837
Κριτικές
30
Like
20.839
Πόντοι
8.815
Ετοιμάσου για επίθεση από τα όρκς τώρα
Θα ρωτησω εσενα που ριχνεις συνεχεια φιτιλιες,οχι εδω αλλα παντου και γελαω να σου πω την αληθεια. Τωρα αληθεια ρε λιονταρι,δεν επιτρέπεται να αρεσει η Στεφανια σε καποιους? Εστω και με τις οποιες ατελειες.
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.060
Like
28.858
Πόντοι
5.956
δεν απαγορευεται να εκφραζεις το θαυμασμο σου. δεν ειναι σοφο , ομως , να τον εκφραζεις ποστ παρα ποστ επι 5 σελιδες. το γεγονος οτι μπορει να κανεις κακο στην κοπελα , το εχεις αναλογισθει ? τελος παντων , ενηλικες (θελω να πιστευω οτι ) ειμαστε . πραξε οπως νομιζεις .απλα εχε στο βαθος του μυαλου σου οτι η δραση φερνει αντιδραση .
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου,αλλά ποστ παρα ποστ βρίσκεται κάποιος που σχολιάζει κακοπροαιρετα αρνητικα τη Στεφανία
Αυτή η δράση φέρνει τη δική μου αντίδραση!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Ο τασούλης πού χάθηκε;
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom