Νέα

Σταματίνα Τσιμτσιλή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα requiem
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
:fuck2:

http://[URL unfurl="true"]www.tlife.gr/files/Image/fashion/2010/JULY/FASHIONNEWS/STRAPLES/5.JPG[/img[/URL]]
[img]http://im2a.yupi.gr/y2/620_693e330c4193f6da1eefdef117b59249.jpg
stamatina%2Btsimtsili%2B4.jpg

stamatina%2Btsimtsili%2Bd.jpg

URL]]
 

Nikos752

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
648
Κριτικές
31
Like
158
Πόντοι
1.510
Εγώ πάντως καβλώνω απίστευτα με αυτό το μουνί κάθε φορά που τό βλέπω στήν tv.
Ένα πενθημεράκι μαζί της θα ήθελα να την γλύφω,να την γαμάω,να την χύνω και τούμπαλιν ...!!!!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Ονειρωξη  !!!!!!!    Παλι  λερωθηκα
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Nομίζει οτι θα του βγεί σε κακό εαν βάλει τις photos πιο μικρές
εχω αλλάξει για πάρτη του δέκα φορές οθόνη  :headbang:  :grin:
 

danni

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
3
Like
94
Πόντοι
6
Την έχει δεί κανείς. Το πιο ομορφο πρόσωπο τσαχπίνικο, με σουπερ βυζόμπαλα. Φωτος προσεχώς. Απογοητευτηκα όμως όταν την είδα προχθές στο Carrefour Γερακα. Υψος 1,60 αδυνατο πολύ κώλος ετσι και ετσι, βυζί ανύπαρκτο! Περιμένω γνώμες!
 

danni

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
3
Like
94
Πόντοι
6
Nομίζει οτι θα του βγεί σε κακό εαν βάλει τις photos πιο μικρές
εχω αλλάξει για πάρτη του δέκα φορές οθόνη  :headbang:  :grin:
την είδα απο κοντά στο Carrefour Γερακα. Κοντή 1,60 με το ζόρι, πολύ αδύνατη, κώλος ανύπαρκτος όπως και βυζιά πολύ πλακέ καμμιά σχεση μ'αυτα που βλέπουμε στη τηλεόραση. Πρόσωπο και μαλλιά πολύ όμορφα. Πολύ κακό για το τίποτα τελικά.
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366

χρόνια πολλά σταματίνα να χαίρεσαι τις βυζάρες σου :tits:
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
χρόνια πολλά σταματίνα να χαίρεσαι τις βυζάρες σου :tits:

Νομίζω σε αυτό το θρεντ, αρκετές σελίδες πιο πριν, είχε γραφτεί ότι τα βυζιά της έχουν ενίσχυση από σιλικόνη. Και μάλιστα υπήρχε μια φωτό πριν την επέμβαση και μια μετα. Θυμάμαι λάθος; (δυστυχώς ούτε το χρόνο έχω, ούτε τη διάθεση να ψάξω να βρω το ποστ στο οποίο αναφέρομαι),
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Νομίζω σε αυτό το θρεντ, αρκετές σελίδες πιο πριν, είχε γραφτεί ότι τα βυζιά της έχουν ενίσχυση από σιλικόνη. Και μάλιστα υπήρχε μια φωτό πριν την επέμβαση και μια μετα. Θυμάμαι λάθος; (δυστυχώς ούτε το χρόνο έχω, ούτε τη διάθεση να ψάξω να βρω το ποστ στο οποίο αναφέρομαι),
δεν έχει ιδιαίτερη σημασία φίλε :)

όταν είχε κάνει την φωτογράφιση στο ΜΑΞΙΜ είχε κυκλοφορήσει και DVD με τα backstage....η τύπισσα εκτός από ΒΥΖΑΡΕΣ διαθέτει και ΚΩΛΑΡΑ :headbang2:
 

Επισκέπτης
Νομίζω σε αυτό το θρεντ, αρκετές σελίδες πιο πριν, είχε γραφτεί ότι τα βυζιά της έχουν ενίσχυση από σιλικόνη. Και μάλιστα υπήρχε μια φωτό πριν την επέμβαση και μια μετα. Θυμάμαι λάθος; (δυστυχώς ούτε το χρόνο έχω, ούτε τη διάθεση να ψάξω να βρω το ποστ στο οποίο αναφέρομαι),
Και έτσι να 'κανε, αφού τα 'κανε όπως τα 'κανε, καλά έκανε και τα 'κανε ;)
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.740
Like
54
Πόντοι
16
http://[URL unfurl="true"]www.tlife.gr/files/Image/fashion/2010/JULY/FASHIONNEWS/STRAPLES/5.JPG[/img[/URL]]

η σιλικονη :tits: κανει μπαμ τι το συζηταμε?..το αποτελεσμα τη δικαιωνει,pas mal ;D
 

thanos89

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2010
Μηνύματα
617
Κριτικές
4
Like
122
Πόντοι
6
http://[URL unfurl="true"]www.tlife.gr/files/Image/fashion/2010/JULY/FASHIONNEWS/STRAPLES/5.JPG[/img[/URL]]

η σιλικονη :tits: κανει μπαμ τι το συζηταμε?..το αποτελεσμα τη δικαιωνει,pas mal ;D
[/quote]


Αααα αν δεν πιάσω  :tits:  δεν μπορώ να πω τίποτα. Τι, να το αδικήσω το κορίτσι; :kissass:
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Κρυοκωλη κ στημενη γκομενα...
 

tsizkeik

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
Κρυοκωλη κ στημενη γκομενα...

εχουμε δουλεψει μαζι και συμφωνω απολυτως με τον συναδελφο, ειναι μεχρι να την καταλαβεις μετα δεν θα την πηδαγες για κανενα λογο, ουτε καν για την ξυνιλα της
 

Επισκέπτης
εχουμε δουλεψει μαζι και συμφωνω απολυτως με τον συναδελφο, ειναι μεχρι να την καταλαβεις μετα δεν θα την πηδαγες για κανενα λογο, ουτε καν για την ξυνιλα της
Ελεεινίδα είναι τύπε που βγαίνει και στο γυαλί. Διπλό το κακό δηλαδή. Τι περίμενες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom