Νέα

Σταματίνα Τσιμτσιλή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα requiem
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Σταματίνα Τσιμτσιλή: «Με ενισχύει οικονομικά ο σύζυγός μου»

Η Σταματίνα Τσιμτσιλή είναι χωρίς δουλειά και της χρωστάνε κιόλας... Πόσο καιρό είναι απλήρωτη όμως;

«Όσο καιρό έχουν και οι άλλοι εργαζόμενοι. Αυτό που έχει κυκλοφορήσει, ότι δηλαδή οι παρουσιαστές είναι σε διαφορετική μοίρα από τους υπόλοιπους εργαζομένους -σε ό,τι αφορά τουλάχιστον εμένα- δεν ισχύει. Δεν ήθελα να μπω σε λεπτομέρειες και να σου πω πόσο είναι αυτό το διάστημα. Το σημαντικό για μένα είναι, έπειτα απ’ ό,τι έχουμε υποστεί, να βρεθεί μια λύση».

Έδωσε τις οικονομίες της για να πάρει «καλό αυτοκίνητο» και τώρα ζει με τα λεφτά του συζύγου:

«Τα χρήματα που έβγαλα από αυτή τη δουλειά ποτέ δεν ήταν πολλά. Όταν κατάφερα να μαζέψω ένα ποσό, το έδωσα για να πάρω ένα καλό αυτοκίνητο και, όταν μετακόμισα για να μείνω μόνη μου, πάλι έδωσα όσα χρήματα είχα μαζέψει για να αγοράσω τα έπιπλά μου. Οπότε, σε όλη αυτή τη δύσκολη κατάσταση του τελευταίου χρόνου εννοείται πως με ενισχύει οικονομικά ο σύζυγός μου... Τώρα, όλο αυτό το διάστημα που ζω με τα χρήματα του συζύγου μου, ποτέ δεν πήγα να πάρω ρούχα και παπούτσια, απλά καλύπτω τα καθημερινά μου έξοδα».www.pixhost.org/show/469/10272205_image-ashx.jpg] [/url]

ΠΗΓΗ: People

την ενισχύει οικονομικά ο χασοδίκης! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Παντως κουραμπιεδες δε της φερνουν τα Χριστουγεννα,
γιατι εχει μια ταση να τους ρουφαει...
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
Ρε την σκουπα Philips την ξερεις;
"Ρουφαει την σκονη απο μακρυαααα" :dancing:
ε παλια ρειβου ειναι, μην κοιτας που τωρα το παιζει μη μου απτου
τα σπαγαμε μαζι παλια με την ξυνη
εχει φαει τρυπακι αυτη..
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
okkk0018.jpg
 [/URL] :tits:
c57c424fee4f551a0dcd947cbdbfb70f_L.jpg
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
ερωτευμένη με την τσέπη του μπούλη! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

γιατι ρε λασπολογεις το μπαζο;;;

εαν δεν ειχε βρει την μοσχαροφατσα αυτη τωρα που εχει κλεισει το αλτερ θα δουλευε Promotion σε μαγαζια

το μελλον της φροντισε η κοπελια
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.180
Like
34.511
Πόντοι
9.931
Καλά πρέπει να έπεφτε πολύ  :pipa1: :2on1: :pipa2: :fuck1: :pipa3: :fuck2: :knockinb: στο Alter από την Σταματίνα και όχι μόνο από αυτή προκειμένου να έχουν δουλειά, γιαυτό χρωστάει τόσα εκατομμύρια το μαγαζί. Παιρναγανε καλά τα μεγαλοστελεχοι ;)
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
ξοδεψε ολα της τα λεφτα σε αυτοκινητο και σε σπιτι το ζωον,και τωρα δεν εχει ουτε για να φαει φαβα σαντορινης,και φορτωθηκε στον λουλη.προτεινω να την ανακυρηξουμε επιτιμη ελλεηνιδα
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
ξοδεψε ολα της τα λεφτα σε αυτοκινητο και σε σπιτι το ζωον,και τωρα δεν εχει ουτε για να φαει φαβα σαντορινης,και φορτωθηκε στον λουλη.προτεινω να την ανακυρηξουμε επιτιμη ελλεηνιδα
Εχεις κάποιο πρόβλημα φίλε με την
URL]] γαμώ τα φαγητά είναι και θα πρέπει να συνηθίσουμε στην γεύση της.  ;)
 

MAKROPOUTSOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2007
Μηνύματα
293
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
ξοδεψε ολα της τα λεφτα σε αυτοκινητο και σε σπιτι το ζωον,και τωρα δεν εχει ουτε για να φαει φαβα σαντορινης,και φορτωθηκε στον λουλη.προτεινω να την ανακυρηξουμε επιτιμη ελλεηνιδα
[/δεν τον χάλασε τον λούλη...η Σταματίνα είναι σωστός πειρασμός.. ποια φάβα σαντορίνης, "τρώει" καλά ο δικηγόρος!]
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
http://[URL unfurl="true"]www.tlife.gr/files/Image/NEWS/2012/IOUNIOS/03-06/tsim/tsimtsili1.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.tlife.gr/files/Image/NEWS/2012/IOUNIOS/03-06/tsim/tsimtsili2.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.tlife.gr/files/Image/NEWS/2012/IOUNIOS/03-06/tsim/tsimtsili3.jpg[/img[/URL]]
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
κοντη και ασχημη γυναικα

σαν να λεμε χοντρος και πουστης
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom