Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.976
Πόντοι
1.056
Δες εδώ τέρμα δεξιά στην βασιλική φρουρά τον αράπη ;;Αφρική έγινε κ το δουκάτο
IMG_20241014_145901.jpg

Ο λευκός στέκεται προσοχή ενώ ο Αράπης μάλλον να ουρήσει πάει.Μην αποκτήσουν και κανάν αράπη Βασιλιά έτσι όπως πάνε και μείνουν οι λευκοί μόνο σαν κηπουροί.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.976
Πόντοι
1.056
Τύπος @sonixxx11 σε ένα νήμα έψαχνε ξενοδοχείο με 5 ευρώ, του είπανε κανά δυο και τους ρωτούσε αν έχουν και parking. Αν ο Kman τον έβαζε διαχειριστή των οικονομικών του θα ήταν σίγουρα πολυεκατομμυριούχος σήμερα. :grin:

Τι να τον βάλω?Να μου φέρει κανά τζάνκι με δύο ευρώ?
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.284
Like
3.592
Πόντοι
1.706
Ξενοδοχείο με 5 ευρω? Να μπει για κατούρημα? Τι φάση
Φαντάζομαι πέρα από parking θα ζητούσε και πρωινό

:grin:
 

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
617
Like
1.022
Πόντοι
206
:grin:
Ε εντάξει, από ότι φαίνεται ο τύπος θα έκανε τη καρδιά του πέτρα και θα έδινε και 10! :confused:
Τώρα βέβαια να ψάχνεις ξενοδοχείο με 5 ευρώ και να θέλεις και parking.. Να παρκάρεις τι? :think::confused:
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.976
Πόντοι
1.056
Ε εντάξει, από ότι φαίνεται ο τύπος θα έκανε τη καρδιά του πέτρα και θα έδινε και 10! :confused:
Τώρα βέβαια να ψάχνεις ξενοδοχείο με 5 ευρώ και να θέλεις και parking.. Να παρκάρεις τι? :think::confused:

Μπορεί να χρειάζεται trailer για τη μαλαπέρδα.
 

Pinoklis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.923
Like
296
Πόντοι
36
Λουξεμβούργο οι περισσότεροι είναι ξένοι. Αρκετές ωραίες, κυριλέ γυναίκες με ωραία ντυσίματα. Εμένα μου άρεσε. Βέβαια πρέπει να φας μουνί γρήγορα γιατί η πόλη είναι μικρή και άμα περνάς μέρες-εβδομάδες αγάμητος και είσαι στη γύρα θα νιώθεις σαν απόκληρος. Είναι πόλη χιτ ορ μις. Μένεις έναν μήνα και αν δεν περάσεις καλά την έκανες.
Εκεί που σοκαρίστηκα είναι όταν αντιλήφθηκα ότι τα λεωφορεία είναι δωρεάν για όλους (πήρα από αεροδρόμιο για κέντρο)
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.284
Like
3.592
Πόντοι
1.706
Αμα δεν ήταν οι γκόμενες και το κίνητρο θα γινόμουν μινιμαλιστής σιγά μην καθόμουνα να δουλεύω σκληρά κτλ.Θα έκανα μια μπάζα,θα μάζευα 400 χιλιάδες και θα έξυνα τα παπάρια μου μετά.

Αν έχεις μία καλή δουλειά σαν βάση, δηλ. παίρνεις έναν καλό μισθό χωρίς να εξουθενώνεσαι, τότε υπάρχει δυνατότητα και για άλλες πηγές εισοδήματος. Μπορείς να κάνεις μία δεύτερη δουλειά πατώντας στα resources της πρώτης πχ ένας εκπαιδευτικός μπορεί να γράψει παρασχολικά βιβλία. Ή να ασχοληθείς με ένα επικερδές χόμπι πχ να δίνεις μαθήματα <insert hobby>. Ή να ξεκινήσεις κάτι στον αυτόματο (ή περίπου) πχ ένα θεματικό site με memberships κλπ. Και στο τέλος να επενδύεις ένα μέρος από αυτά που βγάζεις.
Τα 400Κ τότε γίνονται εφικτός στόχος και μπορείς να αποσυρθείς νωρίτερα από τη σύνταξη. Αν και δεν είναι καλό να σταματάει κανείς εντελώς, γιατί λιμνάζει ψυχικά.
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.573
Like
10.043
Πόντοι
3.506

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.573
Like
10.043
Πόντοι
3.506
Τυπε άλλος γράφει στο κοντέρ ότι πηδάει Λουξεμβούργιανη Λιχτενστάινιωτισσα και ανδορεζα κ εγώ έχω Σουαζιλάνδη Κουρασάο Ζιμπάμπουε και τογκολεζα
Άδικη κενωνια .... .

Αλήθεια πώς είμαι μα κανείς καμάκι σε χώρες ντόπιες από Luxembourg Lichtenstein San Marino Kai Andorra????
οι ντόπιες είναι πιο εύκολες αν το παίξεις φτωχός και εξωτικός. Οι ντόπιοι βαρετοί λεφτάδες και αυτές φεμινίστριες και σοσιαλίστριες του κωλου. Και μιλάμε για άγριο πήδημα, είχα δέκα μήνες μια ντόπια αλλα ξενέρωσε όταν της είπα ότι πρέπει ν κάνουμε την Ευρώπη μεγάλη ξανά. Άσε που με σύγκρινε με τους λαθρο

Είπαμε είμαι λίγο άσχημος αλλα όχι και Πακιστανός επειδή είμαι σκούρος και έχω μούσια
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.032
Κριτικές
184
Like
44.657
Πόντοι
22.266
Αν υπηρετήσουν ένα η δυο χρόνια και μάθουν τη γλώσσα παίρνουν υπηκοότητα τύπε
Αυτός ο αράπης τώρα αν παίρνει μισθό κ τον στέλνει Αφρική θα μου χαλάσει τις σπονσορετες

Θυμάμαι κάπου στην κοιλάδα της Μομπάσα είχα μιλήσει μια ντόπια ή οποία μού έλεγε ότι είναι χωρισμένη από τα είκοσι της κ έχει παιδάκι με έναν όλλανδο μηχανάκι κ της στέλνει φυσικά διατροφή

Την φαντάζεστε την κατάληξη !!! Δεν μου έκατσε διότι ήθελε σιγουριά :confused:
Φυσικά αν ο.αλλοε της στέλνει 500-800 ευρώ στα αρχιδια της η μακαρονάδα
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.032
Κριτικές
184
Like
44.657
Πόντοι
22.266
οι ντόπιες είναι πιο εύκολες αν το παίξεις φτωχός και εξωτικός. Οι ντόπιοι βαρετοί λεφτάδες και αυτές φεμινίστριες και σοσιαλίστριες του κωλου. Και μιλάμε για άγριο πήδημα, είχα δέκα μήνες μια ντόπια αλλα ξενέρωσε όταν της είπα ότι πρέπει ν κάνουμε την Ευρώπη μεγάλη ξανά. Άσε που με σύγκρινε με τους λαθρο

Είπαμε είμαι λίγο άσχημος αλλα όχι και Πακιστανός επειδή είμαι σκούρος και έχω μούσια
Κρίμα που είσαι άσχημος αλλά βόλευετε εύκολα :confused:

€€€€€€€€€€€€€€€€€€
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.573
Like
10.043
Πόντοι
3.506
Κρίμα που είσαι άσχημος αλλά βόλευετε εύκολα :confused:

€€€€€€€€€€€€€€€€€€
Κάνω το σκατο μου παξιμάδι για να σε ακολουθησω μια μέρα στην Αφρική . Δεν είμαστε όλοι άρχοντες σαν τον Κμανιο
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.976
Πόντοι
1.056
Αδυνάτισε και η Πόλκα και έγινε ξανά μουνάρα,μου έστειλε φωτό.Για να δούμε πώς θα οργανώσω τους πούτσους.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Νίο

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.032
Κριτικές
184
Like
44.657
Πόντοι
22.266
Κάνω το σκατο μου παξιμάδι για να σε ακολουθησω μια μέρα στην Αφρική . Δεν είμαστε όλοι άρχοντες σαν τον Κμανιο
Σούπερ
Ξεκινά από σήμερα τα εμβόλια που προβλέπονται ώστε του χρόνου να είσαι ετοιμος
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.976
Πόντοι
1.056

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.267
Πόντοι
446
Τα 400Κ τότε γίνονται εφικτός στόχος και μπορείς να αποσυρθείς νωρίτερα από τη σύνταξη. Αν και δεν είναι καλό να σταματάει κανείς εντελώς, γιατί λιμνάζει ψυχικά.
Αν έχεις εξασφαλίσει το ευ ζην, μπορείς και με τα χόμπι να μην λιμνάζεις ψυχικά.

Στη Γερμανία είχα γνωρίσει ανθρώπους που βγήκαν στη σύνταξη και παρέμειναν με λιγότερες ώρες στην ίδια δουλειά,χωρίς να έχουν ανάγκη τα λεφτά..
Και η συγκεκριμένη δουλειά δεν ήταν το πάθος τους,απλά όπως μου είπε ο ένας,δεν ήξερε τι να κάνει σπίτι..:confused:

Επίσης ο kman σαν άτεκνος δεν έχει κανένα λόγο να δουλεύει τσίτα γκάζια.
Στη θέση του θα έκανα τη μπάζα μου μέχρι τα 55 και μετά θα επιδίωκα να έχω παθητικό εισόδημα και εννοείται να μην αφήσω ούτε cent,εκτός από τα έξοδα της κηδείας μου
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.976
Πόντοι
1.056
Εδώ φωτό που μου έστειλε η Πόλκα που είχα το Μάρτιο απο το χωριό.Βλέπετε μόλις αδυνατίζουν λίγο μεταμορφώνονται.Εχει και μια φίλη στο χωριό παρόμοιας εμφάνισης που γουστάρει Ελλάδα.Βλέπω να ψήνεται τριολέ.Βέβαια οι Πολωνέζες είναι τελείως τρελιάρες και ειδικά όταν πίνουν αβέρτα δεν τις κάνεις ζάφτι.

d4ayMT.jpg


Ο σλαβικός κόσμος έχει τεράστια ποικιλομορφία αλλά στο θέμα βυζιού,κώλων θα έλεγα Πολωνέζες και μετά Τσέχες κυριαρχούν.
Βλέπω να οργανώνω τριπούτσιο με Κρακοβία,Βαρσοβία,Μινσκ.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.976
Πόντοι
1.056
Αν έχεις εξασφαλίσει το ευ ζην, μπορείς και με τα χόμπι να μην λιμνάζεις ψυχικά.

Στη Γερμανία είχα γνωρίσει ανθρώπους που βγήκαν στη σύνταξη και παρέμειναν με λιγότερες ώρες στην ίδια δουλειά,χωρίς να έχουν ανάγκη τα λεφτά..
Και η συγκεκριμένη δουλειά δεν ήταν το πάθος τους,απλά όπως μου είπε ο ένας,δεν ήξερε τι να κάνει σπίτι..:confused:

Επίσης ο kman σαν άτεκνος δεν έχει κανένα λόγο να δουλεύει τσίτα γκάζια.
Στη θέση του θα έκανα τη μπάζα μου μέχρι τα 55 και μετά θα επιδίωκα να έχω παθητικό εισόδημα και εννοείται να μην αφήσω ούτε cent,εκτός από τα έξοδα της κηδείας μου

Φαντάζεσαι να κάνεις παιδί με Σλάβα?Ο γιος θα βγει σίγουρα αλκοολικός και η κόρη θα πουτανίζει.Δε θα ήθελα ποτέ να το ρισκάρω,θεωρώ κάπου 50% βέβαιη τέτοια εξέλιξη λόγω συνδυασμού γονιδίων.
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
333
Like
695
Πόντοι
81
Είπαμε είμαι λίγο άσχημος αλλα όχι και Πακιστανός επειδή είμαι σκούρος και έχω μούσια
Ολοι οσοι γεννηθηκαμε στα 80’s αντιμετωπιζουμε καποια θεματακια με την εμφανιση μας

IMG_6915.jpeg
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.976
Πόντοι
1.056
Ολοι οσοι γεννηθηκαμε στα 80’s αντιμετωπιζουμε καποια θεματακια με την εμφανιση μας

IMG_6915.jpeg

Πάντως η νέα γενιά Ελλήνων είναι κατώτερη εμφανισιακά από τη δική μας ίσως και λόγω αλβανικής πρόσμιξης.Τώρα ο μέσος Πολωνός είναι πιο εμφανίσιμος από το μέσο Ελληνα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom