Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.573
Like
10.043
Πόντοι
3.506
Τύποι ζήλεψα και θα ήθελα και εγώ να αρχίσω να γράφω για Πολωνίες, μπλοκ κλπ παρόλο που η μόνη εμπειρία που έχω με τις συγκεκριμένες χώρες είναι από τις πουτάνες τους και μάλιστα ΕΝΤΟΣ Ελλάδας :confused::confused::confused:
*Πάντως και στις 2 χώρες που έχω ζήσει για περισσότερο διάστημα του ενός έτους (Δανία και Λουξεμβούργο), δε μπορώ να πω ότι στο θέμα διασκέδασης (συμπεριλαμβανομένου και του γκομενικού φυσικά), ήταν ανώτερα από Ελλάδα.
*Θα μου πεις τι σχέση έχουν αυτές οι χώρες με σεξοτουρισμό και Πολωνία που αναφέρεται το παρόν νήμα? Στα @@ μου, μόνο οι άλλοι να γράφουν τα δικά τους? :confused:
Το Λουξεμβούργο μια χαρά ήταν πριν τον κοβιντ. , οι γκόμενες ψαχνονταν αβέρτα. Από άποψη ποσότητας ,γαμουσα παραπάνω από ότι στο μπλοκ.

Μετά τον κοβιντ γαμηθηκε το σύμπαν. Ανέβασα ποιότητα γιατί είμαι παίχτης (λέμε τώρα) αλλα τα νούμερα πέσανε

ΥΓ: μαλακιες λέω , ξέχασα μια Ρωσίδα που ήταν δυνατό μουνι. Πες ίδια ποιότητα προ και μετά κοβιντ.

Ίσως απλά γέρασα και δε φταίει το μέρος
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.517
Κριτικές
8
Like
3.307
Πόντοι
786
Το Λουξεμβούργο μια χαρά ήταν πριν τον κοβιντ. Η πόλη του έρωτα , οι γκόμενες ψαχνονταν αβέρτα. Από άποψη ποσότητας ,γαμουσα παραπάνω από ότι στο μπλοκ.

Μετά τον κοβιντ γαμηθηκε το σύμπαν. Ανέβασα ποιότητα γιατί είμαι παίχτης (λέμε τώρα) αλλα τα νούμερα πέσανε
σοβαρά;
δεν ξέρω, εμένα μου φάνηκε πολύ ήσυχη πόλη με πλούσιους ανθρώπους που τρων σε ακριβά εστιατόρια.
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.573
Like
10.043
Πόντοι
3.506
σοβαρά;
δεν ξέρω, εμένα μου φάνηκε πολύ ήσυχη πόλη με πλούσιους ανθρώπους που τρων σε ακριβά εστιατόρια.
Κοιτά, δες το από αυτή την αποψη. Μέρος γεμάτο ξένους , μακριά από τα σπίτια τους , με κρύο χειμώνα , όλοι ψάχνονται.

Επίσης το να έχεις μεγάλα κλαμπ με νταβαντουρι δε σημαίνει πως έχεις και καλή (για άντρα) νυχτερινή ζωή.

Όπως λέει και ο πορθητής αλλα και ο Λάκης (μαλακας γαρ αλλα σε αυτό έχει δίκιο) πως να γαμησεις στα νταπαντουμπα που χορεύουν Καπετανάκη; Θες κάπου να μπορείς να μιλήσεις η κλαμπ σαν τα πολωνέζικα που είναι φτιαγμένα για να πέφτει μπικος
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
333
Like
695
Πόντοι
81
σοβαρά;
δεν ξέρω, εμένα μου φάνηκε πολύ ήσυχη πόλη με πλούσιους ανθρώπους που τρων σε ακριβά εστιατόρια.
Πολλοι που δουλευουν Λουξεμβουργο μενουν Γερμανια, μια γεφυρα σε ποταμι τους χωριζει. Κυκλοφορουν ομως στην πολη, βλεπεις καλη ποιοτητα μουνιων
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.284
Like
3.592
Πόντοι
1.706
O SadMan κάθεται όλη μέρα στο παιδικό του δωμάτιο στα 40φεύγα του στο χωριό στη Δράμα. Τα μερσεντικά,οι γκόμενες και η πρωτεύουσα είναι για τον SadMan σενάριο επιστημονικής φαντασίας σαν τα βιβλία που διαβάζει για εξωγήινους σε άλλο γαλαξία μπορεί και σε παράλληλη διάσταση χαχα

Ενώ εσένα, ρε καρδιοκατακτητή του Μεταξουργείου, τα μερσεντικά και οι γκόμενες είναι η καθημερινότητά σου:

Τι θα γίνει με τους γύφτους εκεί ?? Έχουν κάνει κατάληψη στο 134 και κοιμούνται στα πέριξ πεζοδρόμια το βράδυ.
Πέρασα μεταμεσονύχτια στις 2.00 από το υπόγειο και γινόταν προσκύνημα , μέτρησα 10 περίμεναν να την δουν. Περίμενα να είναι Πάκηδες αλλά ήταν τελικά γύφτοι χαχα

:2funny:
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.573
Like
10.043
Πόντοι
3.506
Πολλοι που δουλευουν Λουξεμβουργο μενουν Γερμανια, μια γεφυρα σε ποταμι τους χωριζει. Κυκλοφορουν ομως στην πολη, βλεπεις καλη ποιοτητα μουνιων
Και Γαλλία. Καλύτερα μουνια βλέπεις από Γαλλία.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.032
Κριτικές
184
Like
44.657
Πόντοι
22.266
Να σε ρωτήσω..

Είχα γυρίσει μια φορά αργάμιση σπίτι :confused: άνοιξα λίγο bou πριν με πάρει ο ύπνος και έπεσα σε κάποιον που σε έκραζε ότι είσαι προκλητικός,να πεις που βρίσκεις τα λεφτά,κ.λ.π. και εσύ του απάντησες κιόλας.
Αλλά δε θυμάμαι σε ποιο thread γράφτηκαν όλα αυτά..

Της φαντασίας μου ήταν ή υπάρχει ακόμη ένα ΝΑΥΑΓΙΟ ανάμεσά μας που πρέπει να μπει στο διαγωνισμό ΜΙΣΤΕΡ ΜΑΛΑΚΑΣ;
Ποια λεφτά ; Τα δύο ευρώ για τη μακαρονάδα ;:confused:
Ψέμματα είχα δώσει κ για τουκ τουκ 3 ευρω
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.573
Like
10.043
Πόντοι
3.506
Λουξεμβουργο βλεπεις μουνι απο ΟΛΗ την Ευρωπη. Δεν γαμησα ομως εκει, ισως δεν το προσπαθησα αρκετα
Έχει αλλάξει το μέρος τύπε .

Μόνο μουσουλμάνες είναι εύκολες που κάποιες έχουν κι άντρα στο Μαροκο η στο Ντουμπάϊ. Σταυροφορικη φάση, ο τελευταίος Ιππότης , πάμε να πάρουμε πίσω την Έδεσσα και την Αντιοχεια.

το ινσταγκραμ έκαψε εγκεφάλους επι κοβιντ
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.032
Κριτικές
184
Like
44.657
Πόντοι
22.266
σοβαρά;
δεν ξέρω, εμένα μου φάνηκε πολύ ήσυχη πόλη με πλούσιους ανθρώπους που τρων σε ακριβά εστιατόρια.
Το κέντρο είναι σαν το Δενδροποταμο:confused:ειδαν καλούς μισθούς κ πλάκωσαν τα μουσλιμια ...
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.573
Like
10.043
Πόντοι
3.506

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.032
Κριτικές
184
Like
44.657
Πόντοι
22.266
Λουξεμβουργο βλεπεις μουνι απο ΟΛΗ την Ευρωπη. Δεν γαμησα ομως εκει, ισως δεν το προσπαθησα αρκετα
Τυπε άλλος γράφει στο κοντέρ ότι πηδάει Λουξεμβούργιανη Λιχτενστάινιωτισσα και ανδορεζα κ εγώ έχω Σουαζιλάνδη Κουρασάο Ζιμπάμπουε και τογκολεζα
Άδικη κενωνια .... .

Αλήθεια πώς είμαι μα κανείς καμάκι σε χώρες ντόπιες από Luxembourg Lichtenstein San Marino Kai Andorra????
 

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
617
Like
1.022
Πόντοι
206
Το Λουξεμβούργο μια χαρά ήταν πριν τον κοβιντ. , οι γκόμενες ψαχνονταν αβέρτα. Από άποψη ποσότητας ,γαμουσα παραπάνω από ότι στο μπλοκ.

Μετά τον κοβιντ γαμηθηκε το σύμπαν. Ανέβασα ποιότητα γιατί είμαι παίχτης (λέμε τώρα) αλλα τα νούμερα πέσανε

ΥΓ: μαλακιες λέω , ξέχασα μια Ρωσίδα που ήταν δυνατό μουνι. Πες ίδια ποιότητα προ και μετά κοβιντ.

Ίσως απλά γέρασα και δε φταίει το μέρος
Πραγματικά δε διαπίστωσα ουσιαστική διαφορά σε σχέση με εδώ Αθήνα. Φυσικά να επισημάνω ότι δε το "έτρεχα" και πολύ. Δηλαδή ίδιο πρόγραμμα με εδώ. Δουλειά φουλ και κάποιες εξόδους για χαλαρή διασκέδαση για ποτό και φαγητό. Δεν είμουν εξάλλου εκεί για αυτό, αλλά για εργασία.
Άρα για το ΔΙΚΟ ΜΟΥ lifestyle ουσιαστικά καμία διαφορά. Εννοείτε ότι το δικό μου lifestyle δεν είναι κάποιου που θα βγάλει τις πολλές γκόμενες, άρα για κάποιον που το ψάχνει περισσότερο ίσως να είναι καλύτερα μιας και υπάρχουν επιλογές από περισσότερες εθνικότητες. Στην ουσία όμως, έχοντας την ίδια ρουτίνα, στην Ελλάδα πολύ καλύτερα περνάω. Το επιδίωξα κιόλας να επιστρέψω και απλά να πηγαίνω έξω για 2-3 μήνες σύνολο το χρόνο.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.032
Κριτικές
184
Like
44.657
Πόντοι
22.266
Τύπε βλέπεις μπούρκες και άστεγους πλέον. Τι ντεκαντανς.
Δες εδώ τέρμα δεξιά στην βασιλική φρουρά τον αράπη ;;Αφρική έγινε κ το δουκάτο
IMG_20241014_145901.jpg
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.267
Πόντοι
446
Εγώ τύποι που έχω πάει πολλές φορές στην οδό Luxemburska στην Πράγα επειδή εκεί είναι το Mazlive Studentky:zfuck: μπορώ να αυτοχριστώ Λουξεμπουργκολόγος και να σας πρήξω τα παπάρια;:think:

Υ.Γ. Πρέπει να πάω κάποια στιγμή...
300 χλμ απόσταση είναι από μένα,μια ωραία εκδρομή για ΣΚ
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
333
Like
695
Πόντοι
81
Τυπε άλλος γράφει στο κοντέρ ότι πηδάει Λουξεμβούργιανη Λιχτενστάινιωτισσα και ανδορεζα κ εγώ έχω Σουαζιλάνδη Κουρασάο Ζιμπάμπουε και τογκολεζα
Άδικη κενωνια .... .

Αλήθεια πώς είμαι μα κανείς καμάκι σε χώρες ντόπιες από Luxembourg Lichtenstein San Marino Kai Andorra????
Luxembourg πατωσα, 0% επιτυχια, μην σου πω πως εκανα καμακι και σε παρω στον λαιμο μου
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.032
Κριτικές
184
Like
44.657
Πόντοι
22.266
Luxembourg πατωσα, 0% επιτυχια, μην σου πω πως εκανα καμακι και σε παρω στον λαιμο μου
Στη ζωή μου δεν έχω ακουμπήσει ποτέ Καναδή Αμερικάνα Αγγλίδα κ γενικά δυτική..... έχω αλλεργία σε αυτές :confused:
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.976
Πόντοι
1.056
Εντωμεταξύ η μία απο τις Ρωσίδες που έχω πόσταρε φωτός με ξέκωλο μαγιώ Αντάλυα,κατά τα άλλα αρνείται οτι είναι Τουρκία,στέλνει φωτός από το χιονιά στην πόλη της.Δεν ξέρεις τι να πιστέψεις.
Πολύ ταξιδιάρες οι Ρωσίδες,ζήτησε Αίγυπτο για Νέο Ετος αλλά μάλλον θα τη φέρω εξωτικό Μινσκ το Νοέμβριο.
Θα την πάω Πλούσιο Γάτο να κουφαθεί τελείως εκτός αν τα πετάξει κι αυτή και αρχίσει να χορεύει με το γάτο.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.284
Like
3.592
Πόντοι
1.706
ΟΧΙ!!!!!!

Ο τύπος sonix είναι ένας από εμάς :rockon:

Αρχηγέ που τα τρως όλα στις πουτάνες, θα μπορούσες να δωρίσεις τα εκατομμύρια σου στη unicef.
Καλά σου έγραψε :rockon:

Νόμιζα ότι μέχρι τώρα ο μόνος εκατομμυριούχος εδώ μέσα ήταν ο καλόγερος,αλλά ο Αρχηγός μας είναι πολυεκατομμυριούχος :headbaning1:

Τύπος @sonixxx11 σε ένα νήμα έψαχνε ξενοδοχείο με 5 ευρώ, του είπανε κανά δυο και τους ρωτούσε αν έχουν και parking. Αν ο Kman τον έβαζε διαχειριστή των οικονομικών του θα ήταν σίγουρα πολυεκατομμυριούχος σήμερα. :grin:
 

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
617
Like
1.022
Πόντοι
206
Τύπος @sonixxx11 σε ένα νήμα έψαχνε ξενοδοχείο με 5 ευρώ, του είπανε κανά δυο και τους ρωτούσε αν έχουν και parking. Αν ο Kman τον έβαζε διαχειριστή των οικονομικών του θα ήταν σίγουρα πολυεκατομμυριούχος σήμερα. :grin:
Ξενοδοχείο με 5 ευρω? Να μπει για κατούρημα? Τι φάση
Φαντάζομαι πέρα από parking θα ζητούσε και πρωινό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom