Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
333
Like
695
Πόντοι
81
Πάντως η νέα γενιά Ελλήνων είναι κατώτερη εμφανισιακά από τη δική μας ίσως και λόγω αλβανικής πρόσμιξης.Τώρα ο μέσος Πολωνός είναι πιο εμφανίσιμος από το μέσο Ελληνα.
Η εμφανιση δεν ειναι το δυνατο σημειο των Ελληνων, δεν νομιζω να ηταν ποτε
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.976
Πόντοι
1.056
Αυτός ο αράπης τώρα αν παίρνει μισθό κ τον στέλνει Αφρική θα μου χαλάσει τις σπονσορετες

Θυμάμαι κάπου στην κοιλάδα της Μομπάσα είχα μιλήσει μια ντόπια ή οποία μού έλεγε ότι είναι χωρισμένη από τα είκοσι της κ έχει παιδάκι με έναν όλλανδο μηχανάκι κ της στέλνει φυσικά διατροφή

Την φαντάζεστε την κατάληξη !!! Δεν μου έκατσε διότι ήθελε σιγουριά :confused:
Φυσικά αν ο.αλλοε της στέλνει 500-800 ευρώ στα αρχιδια της η μακαρονάδα

Με τόσα λεφτά μπορεί να τρώει ακόμα και το μάγο της φυλής.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.976
Πόντοι
1.056
Η εμφανιση δεν ειναι το δυνατο σημειο των Ελληνων, δεν νομιζω να ηταν ποτε

Μπα μη νομίζεις οι ξένες σου λένε βλέπεις κάτι ωραίους σερβιτόρους στην Ελλάδα,κάτι μπάρμεν να τους πιεις στο ποτήρι.Σλαβικές χώρες θεωρούνταν ωραίος ο Ελληνας,greek God φάση.Εκανε μεγάλη ζημιά ο ΓΑΠ και ο Τσίπρας,με το να τους προβάλλουν συνέχεια ταυτίστηκε το ελληνικό πρόσωπο μαζί τους.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.267
Πόντοι
446
Πάντως η νέα γενιά Ελλήνων είναι κατώτερη εμφανισιακά από τη δική μας ίσως και λόγω αλβανικής πρόσμιξης.Τώρα ο μέσος Πολωνός είναι πιο εμφανίσιμος από το μέσο Ελληνα.

Δεν πειράζει Αρχηγέ, θα βελτιωθεί η εμφάνιση τώρα με τους πακιστανούς και το υπόλοιπο συναπάντημα :confused:
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.573
Like
10.043
Πόντοι
3.506
Ολοι οσοι γεννηθηκαμε στα 80’s αντιμετωπιζουμε καποια θεματακια με την εμφανιση μας

IMG_6915.jpeg
Μιλάς στην καρδιά μου τύπε. Σαν τον Τσάκωνα μοιάζω.

Και να φανταστείς κάποτε , στο Λουξεμβούργο γαμουσα στο τζάμπα , μουνι εννιαροδεκαρι, ενώ ήμουν 100 κιλα.

Τις ξύπνησε τις καργιολες ο Ζούκερμπεργκ και ξεγκαβωθηκαν
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.267
Πόντοι
446
Φαντάζεσαι να κάνεις παιδί με Σλάβα?Ο γιος θα βγει σίγουρα αλκοολικός και η κόρη θα πουτανίζει.Δε θα ήθελα ποτέ να το ρισκάρω,θεωρώ κάπου 50% βέβαιη τέτοια εξέλιξη λόγω συνδυασμού γονιδίων.

Μου θύμισες τώρα έναν γαμάτο πιτσιρικά Πολωνό νεοφερμένο στη Γερμανία, που μου έλεγε ότι δεν είχαν στο χωριό του τι να πιουν και έκλεβαν αντισηπτικά και τα αραίωναν με πορτοκαλάδα :confused:
Τον πετύχαινα στο γυμναστήριο, σκυλί του πολέμου και πάντα με καλή διάθεση
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.939
Κριτικές
8
Like
1.752
Πόντοι
216
Ενώ εσένα, ρε καρδιοκατακτητή του Μεταξουργείου, τα μερσεντικά και οι γκόμενες είναι η καθημερινότητά σου:




:2funny:

Ξέχασες να παραθέσεις το post που έκανα που έλεγα ότι σε έψαχνα δίπλα στους γύφτους που κοιμούνται στον δρόμο για να σε κατουρήσω χαχα
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.267
Πόντοι
446
Μιλάς στην καρδιά μου τύπε. Σαν τον Τσάκωνα μοιάζω.

Και να φανταστείς κάποτε , στο Λουξεμβούργο γαμουσα στο τζάμπα , μουνι εννιαροδεκαρι, ενώ ήμουν 100 κιλα.

Τις ξύπνησε τις καργιολες ο Ζούκερμπεργκ και ξεγκαβωθηκαν

Τύπε, μπορείς να στείλεις pm στο μέλος πεπονομετανάστης και θα σε στείλει πίσω από το Μεταξουργείο που μια νυχού σου κάνει νέα Hairline καρφώνοντας τις φύτρες με το συρραπτικό.

Εγγυημένη επιτυχία.

afro-copyspace.jpg
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.267
Πόντοι
446
Φαντάζεσαι να κάνεις παιδί με Σλάβα?Ο γιος θα βγει σίγουρα αλκοολικός και η κόρη θα πουτανίζει.Δε θα ήθελα ποτέ να το ρισκάρω,θεωρώ κάπου 50% βέβαιη τέτοια εξέλιξη λόγω συνδυασμού γονιδίων.

Μπορείς να κάνεις παιδί με ελληνίδα και να σου βγει Super Kική ή Δανάη Μπάρκα :confused:

Πάντως Αρχηγέ, αυτό που δεν περίμενα είναι ότι οι Πολωνοί θα είναι τόσο μπερμπάντηδες.
Θυμάμαι μία που την είχα αράξει καμιά βδομάδα Κατοβίτσε, που είχε 3 μεγαλύτερα αδέρφια και οι δύο κεράτωσαν τις γυναίκες τους.
Ο ένας μάλιστα, απλά έφυγε από το σπίτι του και γύρισε μετά από δύο βδομάδες.
Και η γυναίκα του, τον συγχώρησε :confused:
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.267
Πόντοι
446
Αρχηγέ, έχεις γράψει στο φιλοθεάμων κοινό ποιοι άντρες ήταν οι νούμερο ένα για τις Ρωσίδες επί ΕΣΣΔ;
Όταν το άκουσα καράφλιασα...
Μάλιστα πολλές ταξίδευαν εκεί απλά για να βρουν άντρα
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.206
Like
1.748
Πόντοι
216
Ξοδεύω κάπου 25-30 χιλιάδες το χρόνο σε ταξίδια,γκόμενες.Οντως κοστίζει το σπορ αλλά περνάς καλά.Αλλιώς τι να κάνεις,να κάθεσαι να μιζεριάζεις?Δεν έχει νόημα.
Βασικά για γούστα στο μπλοκ χρειάζεσαι πλέον άνω των 5 χιλιάρικων καθαρά μηνιαίως που δεν είναι δύσκολο Γερμανία αλλά και 6 χιλιάρικα θα έλεγα οριακά είναι,πιο πολύ πας για τα 7 χιλιάρικα για να είσαι άνετος αν υπολογίσουμε τον πληθωρισμό.
Αμα δεν ήταν οι γκόμενες και το κίνητρο θα γινόμουν μινιμαλιστής σιγά μην καθόμουνα να δουλεύω σκληρά κτλ.Θα έκανα μια μπάζα,θα μάζευα 400 χιλιάδες και θα έξυνα τα παπάρια μου μετά.

Αυτή είναι η αντίθεση. Το μηδενικό κίνητρο των ψωλάδων, αγάμητων Αμερικανών (και δυτικών γενικά) αντανακλάται στη ποσοστιαία αύξηση των drop-outs. Είναι θέμα αντίληψης λέει ο Timmons. "It used to be dirty, dark, and dangerous, he said. Today it's very sleek. It's very technology-driven."

Εκεί σκάει ο Kman, τους χύνει στη μάπα και προτάσσει τη δίψα για exceptional Σλαβικό κρέας ως κίνητρο για αυτοβελτίωση και επανένταξη στην αγορά εργασίας :2on1:
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
333
Like
695
Πόντοι
81
Μου θύμισες τώρα έναν γαμάτο πιτσιρικά Πολωνό νεοφερμένο στη Γερμανία, που μου έλεγε ότι δεν είχαν στο χωριό του τι να πιουν και έκλεβαν αντισηπτικά και τα αραίωναν με πορτοκαλάδα :confused:
Τον πετύχαινα στο γυμναστήριο, σκυλί του πολέμου και πάντα με καλή διάθεση
Τυπικος καδος σαββατοβραδου στο μπλοκ

IMG_7181.jpeg
 
Τελευταία τροποποίηση:

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
617
Like
1.022
Πόντοι
206
Μπορείς να κάνεις παιδί με ελληνίδα και να σου βγει Super Kική ή Δανάη Μπάρκα :confused:

Πάντως Αρχηγέ, αυτό που δεν περίμενα είναι ότι οι Πολωνοί θα είναι τόσο μπερμπάντηδες.
Θυμάμαι μία που την είχα αράξει καμιά βδομάδα Κατοβίτσε, που είχε 3 μεγαλύτερα αδέρφια και οι δύο κεράτωσαν τις γυναίκες τους.
Ο ένας μάλιστα, απλά έφυγε από το σπίτι του και γύρισε μετά από δύο βδομάδες.
Και η γυναίκα του, τον συγχώρησε :confused:
Και εδώ Ελλάδα, τα αγάμητα ναυάγια οι καλοί φιλεύσπλαχνοι άντρες, συγχωρούν τις γυναίκες/γκόμενές τους όταν πάνε για ποτάκι με τις φίλες και επιστρέφουν τρύπιες :confused:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.790
Κριτικές
6
Like
11.265
Πόντοι
3.936
Εδώ φωτό που μου έστειλε η Πόλκα που είχα το Μάρτιο απο το χωριό.Βλέπετε μόλις αδυνατίζουν λίγο μεταμορφώνονται.
Φωτο κονσέρβα απ το 2015 και ψαρώσες εσύ τώρα. Παλιά σου τεχνη κοσκινο.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.976
Πόντοι
1.056
Μπορείς να κάνεις παιδί με ελληνίδα και να σου βγει Super Kική ή Δανάη Μπάρκα :confused:

Πάντως Αρχηγέ, αυτό που δεν περίμενα είναι ότι οι Πολωνοί θα είναι τόσο μπερμπάντηδες.
Θυμάμαι μία που την είχα αράξει καμιά βδομάδα Κατοβίτσε, που είχε 3 μεγαλύτερα αδέρφια και οι δύο κεράτωσαν τις γυναίκες τους.
Ο ένας μάλιστα, απλά έφυγε από το σπίτι του και γύρισε μετά από δύο βδομάδες.
Και η γυναίκα του, τον συγχώρησε :confused:

Εννοείται το κέρατο ήταν επί ημερησίας διατάξεως.Οι Πολωνέζες για να με δελεάσουν με καλούσαν να μείνω μαζί τους Πολωνία λέγοντας Πολωνία θα σε θέλουν όλες.Η άλλη μου λέει το 2008 αν έρθεις και μείνεις μαζί μου θα σε αφήνω να πηδάς και άλλες αλλά όχι πάνω από δύο το μήνα.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.206
Like
1.748
Πόντοι
216
Τυπε άλλος γράφει στο κοντέρ ότι πηδάει Λουξεμβούργιανη Λιχτενστάινιωτισσα και ανδορεζα κ εγώ έχω Σουαζιλάνδη Κουρασάο Ζιμπάμπουε και τογκολεζα
Άδικη κενωνια .... .

Αλήθεια πώς είμαι μα κανείς καμάκι σε χώρες ντόπιες από Luxembourg Lichtenstein San Marino Kai Andorra????
Τύπε βάλε στη λίστα και νησιά Σαμόα πριν τις μαγαρίσουν κι εκεί :confused:

manoa-tours-samoa-happy-traveller-11.jpg
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.573
Like
10.043
Πόντοι
3.506

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.790
Κριτικές
6
Like
11.265
Πόντοι
3.936
Πάντως η νέα γενιά Ελλήνων είναι κατώτερη εμφανισιακά από τη δική μας ίσως και λόγω αλβανικής πρόσμιξης.Τώρα ο μέσος Πολωνός είναι πιο εμφανίσιμος από το μέσο Ελληνα.
Άνοιξες παλι το κουτακι με τις μ@λακιες..
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.032
Κριτικές
184
Like
44.652
Πόντοι
22.266
Τύπε βάλε στη λίστα και νησιά Σαμόα πριν τις μαγαρίσουν κι εκεί :confused:

manoa-tours-samoa-happy-traveller-11.jpg
Τώρα διαβάζω για μια φυλή στη Καραϊβική που έχει δικές της ιδιοκτησίες ολόκληρα νησιά βάσει νόμου ....φυλή kuna .......δλδ κ ιδιοκτήτες νησιών κάτι σαν Ωνάσης
Τώρα παίζω τιντερ με την κόρη του φυλαρχου που μου λέει απαγορεύεται ο γάμος με μη άνδρα της φυλής ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom