Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.284
Like
3.592
Πόντοι
1.706
Ξέχασες να παραθέσεις το post που έκανα που έλεγα ότι σε έψαχνα δίπλα στους γύφτους που κοιμούνται στον δρόμο για να σε κατουρήσω χαχα

Το ότι συχνάζεις σε μπουρδέλα με γύφτους το λες και μόνος σου, το ότι θα με έβρισκες εκεί είναι στη φαντασία σου. :sunglasses:
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.976
Πόντοι
1.056
Αρχηγέ, έχεις γράψει στο φιλοθεάμων κοινό ποιοι άντρες ήταν οι νούμερο ένα για τις Ρωσίδες επί ΕΣΣΔ;
Όταν το άκουσα καράφλιασα...
Μάλιστα πολλές ταξίδευαν εκεί απλά για να βρουν άντρα

Τους Γεωργιανούς θα εννοείς.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.976
Πόντοι
1.056

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.939
Κριτικές
8
Like
1.752
Πόντοι
216
Το ότι συχνάζεις σε μπουρδέλα με γύφτους το λες και μόνος σου, το ότι θα με έβρισκες εκεί είναι στη φαντασία σου. :sunglasses:
Δεν λέω μέσα στα μπουρδέλα αφού δεν έχεις λεφτά για να περάσεις αλλά να κοιμάσαι άστεγος έξω από αυτά όταν χάσεις την σύνταξη της μάνας σου (σαν άγαμος υιος) που σε συντηρεί στο υπόγειο στο ίλιον που μένεις χαχα
 
Τελευταία τροποποίηση:

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
333
Like
695
Πόντοι
81
Φαντάζεσαι να κάνεις παιδί με Σλάβα?Ο γιος θα βγει σίγουρα αλκοολικός και η κόρη θα πουτανίζει.Δε θα ήθελα ποτέ να το ρισκάρω,θεωρώ κάπου 50% βέβαιη τέτοια εξέλιξη λόγω συνδυασμού γονιδίων.
Kαλυτερα να πουτανιζει παρα να βγει τριμπαζο αν το κανεις με καμια πατσαβουρα
btw μιξεις ελληνων με σλαβες βγαζουν γαμάτα αποτελεσματα
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.267
Πόντοι
446
Τους Γεωργιανούς θα εννοείς.

Eίσαι κινητή εγκυκλοπαίδεια papyrus larousse poutanika :rockon::rockon::rockon:

Όταν το είχα ακούσει και τσεκάρει από διάφορες μεριές, είχα μείνει μαλάκας.
Να γαμάνε τα αλόγατα μπολσόι οι κεφάλες θερμοσίφωνες:confused:
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.976
Πόντοι
1.056
Kαλυτερα να πουτανιζει παρα να βγει τριμπαζο αν το κανεις με καμια πατσαβουρα
btw μιξεις ελληνων με σλαβες βγαζουν γαμάτα αποτελεσματα

Σαν τον Τσιτσιπά εννοείς.Εντάξει μπορεί να προκύψει κανας τενίστας,κανάς σκακιστής,κανας χορευτής αν είσαι τυχερός.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.976
Πόντοι
1.056
Eίσαι κινητή εγκυκλοπαίδεια papyrus larousse poutanika :rockon::rockon::rockon:

Όταν το είχα ακούσει και τσεκάρει από διάφορες μεριές, είχα μείνει μαλάκας.
Να γαμάνε τα αλόγατα μπολσόι οι κεφάλες θερμοσίφωνες:confused:

Οι Γεωργιανοί θεωρούνταν θερμοί άντρες.Με είχε φάει μια απο τις δίμετρες να επισκεφτούμε μαζί Τυφλίδα που έζησε τα παιδικά της χρόνια αλλά τελικά δεν πήγα.Τώρα ο εκλεκτός αυτός λαός έχει βάλει πλώρη για ΕΕ μαζί με τους ευγενείς Αλβανούς.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.267
Πόντοι
446
Οι Γεωργιανοί θεωρούνταν θερμοί άντρες.Με είχε φάει μια απο τις δίμετρες να επισκεφτούμε μαζί Τυφλίδα που έζησε τα παιδικά της χρόνια αλλά τελικά δεν πήγα.Τώρα ο εκλεκτός αυτός λαός έχει βάλει πλώρη για ΕΕ μαζί με τους ευγενείς Αλβανούς.

Kάτσε να βάλω μακαρίτη Γεωργιανό χερά που σκοτώθηκε τελικά στη θέση του συνοδηγού


Είχα πάρει στη Γερμανία μία Ρωσίδα δεύτερο ραντεβού και όταν άνοιξε την πόρτα του αυτοκινήτου ακουγόταν το παραπάνω άσμα και κοντοστάθηκε μια στιγμή πριν μπει.:2funny:
Στο γυρισμό της έβαλα Мария Чайковская γιατί είμεθα και ρομαντικοί κάγκουρες :confused:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.032
Κριτικές
184
Like
44.652
Πόντοι
22.266
Eίσαι κινητή εγκυκλοπαίδεια papyrus larousse poutanika :rockon::rockon::rockon:

Όταν το είχα ακούσει και τσεκάρει από διάφορες μεριές, είχα μείνει μαλάκας.
Να γαμάνε τα αλόγατα μπολσόι οι κεφάλες θερμοσίφωνες:confused:
Ισχύει βρε

Για αυτές οι καυκάσιος ήταν κάτι το εξωτικό ...θυμάμαι με τρένο πήγα από Βίλνιους πσκωβ Ρωσία Δεκέμβριο 1998 κ όταν μου το είπαν φοιτήτριες Ρωσίδες,δεν πίστευα τα αφτιά μου ....πού ;;στο πσκωβ !!!που θεωρητικά έχει από τις πιο ωραίες Ρωσίδες ...
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.267
Πόντοι
446
Ισχύει βρε

Για αυτές οι καυκάσιος ήταν κάτι το εξωτικό ...θυμάμαι με τρένο πήγα από Βίλνιους πσκωβ Ρωσία Δεκέμβριο 1998 κ όταν μου το είπαν φοιτήτριες Ρωσίδες,δεν πίστευα τα αφτιά μου ....πού στο πσκωβ κ θεωρητικά έχει από τις πιο ωραίες Ρωσίδες ...

Eν τω μεταξύ τόσα χρόνια έξω, ανάθεμα αν έχω δει μια φορά Γεωργιανό με κεντροβορειοευρωπαία.
Οι τύποι είναι τελείως εκτός ΠΑΙΓΝΙΟΥ..
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.573
Like
10.043
Πόντοι
3.506
Πολύ μουνι στο Μπελαρους, να βλέπεις ωραίες γυναίκες χωρίς την αναγνώριση που θα είχαν δυτική Ευρώπη.

Εδώ έχουμε hoeflation εκεί έχουν hoedeflation.

Ο θεός να ευλογεί Λουκα και Άγιο Βλαδίμηρο , μπας και γαμησουμε ξανά κάτι σε άσπρο και μη ρυζοφαγο (η ανθρωποφάγο)
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.976
Πόντοι
1.056
Εχουν και αυτές τις γοητευτικές μύτες οι Γεωργιανοί δύσκολα μια κοπέλα αντιστέκεται.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.032
Κριτικές
184
Like
44.652
Πόντοι
22.266
Eν τω μεταξύ τόσα χρόνια έξω, ανάθεμα αν έχω δει μια φορά Γεωργιανό με κεντροβορειοευρωπαία.
Οι τύποι είναι τελείως εκτός ΠΑΙΓΝΙΟΥ..
Στη δυτική Ευρώπη ούτε που ξέρουν που είναι η γεωργία κ Αρμενία ...βέβαια στην ΕΣΣΔ τούς έστελναν φρούτα κρασί κ η γεωργιανή κουζίνα ήταν η πιο διάσημη μέσα στη Μόσχα ....είχαν περαση πολυ η γεωργιανοι τότε ....

Τούς συνάρπαζε το βλέμμα το μελαχροινα με τα μάτια τα μαύρα ....τι να πεις;;;;;ανώμαλες ....
Φυσικά ξενερωναν με την προφορά τους αυτών κ των Ουκρανών που ήταν κατσιβελικη όταν Μίλαν ρωσικά .....
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.976
Πόντοι
1.056
Πολύ μουνι στο Μπελαρους, να βλέπεις ωραίες γυναίκες χωρίς την αναγνώριση που θα είχαν δυτική Ευρώπη.

Εδώ έχουμε hoeflation εκεί έχουν hoedeflation.

Ο θεός να ευλογεί Λουκα και Άγιο Βλαδίμηρο , μπας και γαμησουμε ξανά κάτι σε άσπρο και μη ρυζοφαγο (η ανθρωποφάγο)

Ερχονται και εύκολα οι Ρωσίδες,6 ώρες είναι η ταχεία Μόσχα Μινσκ και έχει και συνεχώς αεροπλάνα.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.976
Πόντοι
1.056
Eν τω μεταξύ τόσα χρόνια έξω, ανάθεμα αν έχω δει μια φορά Γεωργιανό με κεντροβορειοευρωπαία.
Οι τύποι είναι τελείως εκτός ΠΑΙΓΝΙΟΥ..

Μπορεί να τις έχουν σε καμιά ντουλάπα σε κανένα ψυγείο ποτέ δεν ξέρεις.
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.573
Like
10.043
Πόντοι
3.506
Ερχονται και εύκολα οι Ρωσίδες,6 ώρες είναι η ταχεία Μόσχα Μινσκ και έχει και συνεχώς αεροπλάνα.
Πληρώνεις οδοιπορικά μετά , δε λέει. Φτωχό παιδί είμαι με κολυνος θέλω να γαμησω
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
333
Like
695
Πόντοι
81
Eν τω μεταξύ τόσα χρόνια έξω, ανάθεμα αν έχω δει μια φορά Γεωργιανό με κεντροβορειοευρωπαία.
Οι τύποι είναι τελείως εκτός ΠΑΙΓΝΙΟΥ..
Στο Γυμνασιο ειχα συμμαθητρια καλο μουνακι και απο ευκαταστατη οικογενεια που γαμιωταν με συμμαθητη μας ''ποντιο'' απο το Τουρκμενισταν. Ο τυπος ηταν στην ιδια ταξη αλλα 4-5 χρονια μεγαλυτερος απο εμας
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.976
Πόντοι
1.056
Πληρώνεις οδοιπορικά μετά , δε λέει. Φτωχό παιδί είμαι με κολυνος θέλω να γαμησω

Σιγά δεν είναι ακριβό το τρένο.Κάπου 30 ευρώ πρέπει να κοστίζει.
Μένεις Χίλτον που γαμεί στο Μινσκ και σε τιμή χώμα σε σχέση με ευρωπαικά Χίλτον και καλείς Ρωσίδες,Λευκορρωσίδες τη μία μετά την άλλη.Στο τέλος θα μοιράζει και παράσημα ο ίδιος ο Λουκασένκο έτσι όπως πάει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom