Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 139K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (9 μέλη και 25 επισκέπτες)

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.267
Πόντοι
446
Γιατί ήταν ο Κμαν επί ΕΣΣΔ τουρίστας σ αυτα τα μέρη ?
Λίγα σωστά πράγματα γράφονται εδώ για Ρωσία, Ουκρανία ,Λευκορωσία, ΕΣΣΔ, κτλ
Τα περισσότερα είναι λογοτεχνικά κείμενα μυθοπλασίας και μυθιστορήματα.

Όχι, αλλά είναι χρόνια στη γύρα, είναι διαβασμένος και αυτό φαίνεται σε πολλές περιστάσεις.
Όποιος θέλει να τα γράψει πιο σωστά, ας το κάνει, το thread είναι ανοιχτό για όλους.

Απλά ας μην είναι πάλι τα περασμένα μεγαλεία με τα καλσόν και τα κραγιόν..:tired:
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.569
Like
10.039
Πόντοι
3.506
Με την προυπόθεση να βγαίνουν τα νούμερα. Να κάνεις τη μπάζα για να έχεις παθητικό εισόδημα και ταυτόχρονα να κάνεις και σπόνσοριγκ είναι μεγάλο challenge.
Μια μετοχή είναι η ζωή τύπε καλόγερε. Να χωθείς στο επόμενο Νετφλιξ, Γκουγκλ, Νβιντια σχετικά νωρίς και σε είκοσι χρόνια να είσαι πολύ εκατομμυριούχος.

Μετά το γυρνάς σε καπνοβιομηχανίες και ζεις από τα μερίσματα και τα διαμερίσματα
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.904
Like
6.972
Πόντοι
1.056
Αρχηγέ, πόσταρε κανά σλαβικό κωλοτρυπίδι, γιατί το Julia is.... back for more άρχισε να μας ξεπερνάει σε τηλεθέαση :confused:

Εδώ βλέπουμε Balkan χύσι πάνω στην Πόλκα που έδειξα προηγουμένως.

awlA6C.jpg


d4ayMT.jpg


Είναι πολύ σεξουλιάρες οι Πόλκες αυτή κόντευε να με πνίξει από το πάθος.Για κρεβάτι οι Πολωνέζες δεν παίζονται,είναι το δυνατό τους σημείο.
Πραγματικά ό,τι μοστράρουν οι Πολωνέζες έχει σχέση με σεξ.Σε δένουν με αυτό,είναι σπιτίσιες,δε σε τρέχουν εδώ κι εκεί.Καλές οι Ρωσίδες αλλά αν ζητάς θεικά μπούκια,συναίσθημα,ανωμαλίες οι Πολωνέζες δεν παίζονται.
Και η Πολωνοουγγαρέζα βέβαια δείχνει δυνατή.Για να δούμε.
Επίσης το καλό με τις Πολωνέζες είναι οτι πάντα φέρνουν φίλες,ξαδέρφες κτλ να γαμήσεις οπότε τα τριολέ είναι αναπόφευκτα.Αυτή η ξανθιά ήδη μου έφερε μια φίλη για τριολέ και έχει ακόμα μία φανταστική.Αλλά και σε άλλη Πολωνέζα να τη γνωρίσεις δεν έχουν πρόβλημα.Μια Πολωνέζα μου έχει φέρει πάνω από 5 φίλες της και ξαδέρφες.Πολωνέζες,Ουκρανέζες καμιά φορά και Τσέχες το έχουν το παρτουζικό,καυλώνουν και με γυναίκες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.569
Like
10.039
Πόντοι
3.506
Εδώ βλέπουμε Balkan χύσι πάνω στην Πόλκα που έδειξα προηγουμένως.

awlA6C.jpg


d4ayMT.jpg


Είναι πολύ σεξουλιάρες οι Πόλκες αυτή κόντευε να με πνίξει από το πάθος.Για κρεβάτι οι Πολωνέζες δεν παίζονται,είναι το δυνατό τους σημείο.
Πραγματικά ό,τι μοστράρουν οι Πολωνέζες έχει σχέση με σεξ.Σε δένουν με αυτό,είναι σπιτίσιες,δε σε τρέχουν εδώ κι εκεί.Καλές οι Ρωσίδες αλλά αν ζητάς θεικά μπούκια,συναίσθημα,ανωμαλίες οι Πολωνέζες δεν παίζονται.
Και η Πολωνοουγγαρέζα βέβαια δείχνει δυνατή.Για να δούμε.
Επίσης το καλό με τις Πολωνέζες είναι οτι πάντα φέρνουν φίλες,ξαδέρφες κτλ να γαμήσεις οπότε τα τριολέ είναι αναπόφευκτα.Αυτή η ξανθιά ήδη μου έφερε μια φίλη για τριολέ και έχει ακόμα μία φανταστική.Αλλά και σε άλλη Πολωνέζα να τη γνωρίσεις δεν έχουν πρόβλημα.Μια Πολωνέζα μου έχει φέρει πάνω από 5 φίλες της και ξαδέρφες.Πολωνέζες,Ουκρανέζες καμιά φορά και Τσέχες το έχουν το παρτουζικό,καυλώνουν και με γυναίκες.
Κάποιοι θα σου ζητήσουν τεστ DNA να βεβαιωθούν πως είναι από σένα και όχι από κάνα σκύλο η γυμναστή
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.904
Like
6.972
Πόντοι
1.056
Σε Πολωνέζα μπορείς να γαμήσεις πολύ δυνατή αν σπρώχνεις το πρόβλημα είναι οτι κάνουν πολλά απροσδόκητα,τρελά πράγματα χωρίς κανένα τακτ.Η πιθανότητα να γίνεις ρεζίλι όταν τις κυκλοφορείς δημοσίως είναι τεράστια για αυτό πάντα προτιμάς τη θαλπωρή του σπιτιού.Παίζει να βάλουν τα κλάματα ξαφνικά,να καμακωθούν με άλλους μπροστά σου,να βρίζουν σα νταλικιέρηδες γενικά είναι πολύ ευμετάβλητες και συναισθηματικές.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.308
Κριτικές
8
Like
2.182
Πόντοι
506
Όχι, αλλά είναι χρόνια στη γύρα, είναι διαβασμένος και αυτό φαίνεται σε πολλές περιστάσεις.
Όποιος θέλει να τα γράψει πιο σωστά, ας το κάνει, το thread είναι ανοιχτό για όλους.

Απλά ας μην είναι πάλι τα περασμένα μεγαλεία με τα καλσόν και τα κραγιόν..:tired:
Δεν έχω να γράψω τίποτα ,ούτε θέλω να σας χαλάσω τα όνειρα.
Διαβασμένος σε τι ακριβώς ;
Στις πουτάνες ;
Έχει νομίζεις καμία σχέση η μέση ρωσίδα,ουκρανη,λευκορωσίδα με τις επί χρήμανση εκδιδομενες ;
Εκτός από τις πουτάνες τι άλλο τύπο γυναίκας γνώρισε ο έλληνας από το ενενήντα μέχρι τώρα ;
Επειδή διαβάζω πολλά στατιστικά και αναλύσεις στα ρωσικά σάιτ.
Ένα 3% με 5% του σεξουαλικά ενεργού γυναικείου πληθυσμού από την πρώην ΕΣΣΔ ήταν αυτές που ξαμολήθηκαν και πλημμύρισαν τις χώρες της δύσης ασκώντας το πιο αρχαίο επάγγελμα άλλες με την θέληση τους άλλες χωρίς.
Στις σημερινές μέρες είναι πολύ μικρότερα τα ποσοστά.
Νομίζεις ότι αντικατοπτρίζουν αυτές το γενικό σύνολο του πληθυσμού ;
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
333
Like
691
Πόντοι
81
Δεν έχω να γράψω τίποτα ,ούτε θέλω να σας χαλάσω τα όνειρα.
Διαβασμένος σε τι ακριβώς ;
Στις πουτάνες ;
Έχει νομίζεις καμία σχέση η μέση ρωσίδα,ουκρανη,λευκορωσίδα με τις επί χρήμανση εκδιδομενες ;
Εκτός από τις πουτάνες τι άλλο τύπο γυναίκας γνώρισε ο έλληνας από το ενενήντα μέχρι τώρα ;
Επειδή διαβάζω πολλά στατιστικά και αναλύσεις στα ρωσικά σάιτ.
Ένα 3% με 5% του σεξουαλικά ενεργού γυναικείου πληθυσμού από την πρώην ΕΣΣΔ ήταν αυτές που ξαμολήθηκαν και πλημμύρισαν τις χώρες της δύσης ασκώντας το πιο αρχαίο επάγγελμα άλλες με την θέληση τους άλλες χωρίς.
Στις σημερινές μέρες είναι πολύ μικρότερα τα ποσοστά.
Νομίζεις ότι αντικατοπτρίζουν αυτές το γενικό σύνολο του πληθυσμού ;
Το συνολο των Ευρωπαιων ειναι επιφυλακτικοι εναντι των γυναικων που προερχεται απο το μπλοκ ενω διακρινεις και στις ιδιες εναν κομπλεξισμο οτι τις θεωρουν πουτανες μονο λογω καταγωγης.
Προκαταληψεις? Λογικα συμπερασματα?
Δεν ξερω την απαντηση με σιγουρια, αλλα ειναι και η σταση τους που τα περιμενουν ολα απο τον αντρα, ενω σπανια πιανουν το πορτοφολι τους
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.904
Like
6.972
Πόντοι
1.056
Βασικά οι Ρωσίδες πολύ δύσκολα επιβιώνουν χωρίς αντρική βοήθεια.Η άλλη μου γράφει βγάζει 200 ευρώ μηνιαίως και πληρώνει 170 ευρώ για νοίκι στην Αγία Πετρούπολη.Λέει οτι συνεχώς πεινάει,έχει γίνει πετσί και κόκκαλο.Και οι άλλες δεν πάνε πίσω.Και οι Ουκρανέζες παλιά τα ίδια μου λέγανε,ένα κατοστάρικο βγάζανε επαρχία,200 Κίεβο.Δεν τους φτάναν ούτε για πασατέμπο.
Ευτυχώς που υπάρχουμε οι σπόνσορες και θρέφουμε το σλαβικό πληθυσμό.
Και Πολωνία πεινάνε αλλά όχι τόσο,μερικές Πολωνέζες έχουν γίνει τετράπαχες.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.283
Like
3.592
Πόντοι
1.706
Όχι, αλλά είναι χρόνια στη γύρα, είναι διαβασμένος και αυτό φαίνεται σε πολλές περιστάσεις.
Όποιος θέλει να τα γράψει πιο σωστά, ας το κάνει, το thread είναι ανοιχτό για όλους.

Απλά ας μην είναι πάλι τα περασμένα μεγαλεία με τα καλσόν και τα κραγιόν..:tired:

Μπορεί να γράφει ό,τι θέλει για να ζει το όνειρό του, αλλά είναι αξιόπιστη η πληροφορία του; Ακόμα κι εσύ τον είχες κράξει για τις πολωνικές «οικογενειακές ιστορίες». Εγώ πάντως, ως αρχάριος των μουνολίβαδων, έχω τις επιφυλάξεις μου. Δηλαδή καταλαβαίνω ότι έχει εμπειρίες, αλλά τις αναμιγνύει με τους ευσεβείς πόθους του και δεν ξέρω τι ισχύει και τι όχι.
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.569
Like
10.039
Πόντοι
3.506
Βασικά οι Ρωσίδες πολύ δύσκολα επιβιώνουν χωρίς αντρική βοήθεια.Η άλλη μου γράφει βγάζει 200 ευρώ μηνιαίως και πληρώνει 170 ευρώ για νοίκι στην Αγία Πετρούπολη.Λέει οτι συνεχώς πεινάει,έχει γίνει πετσί και κόκκαλο.Και οι άλλες δεν πάνε πίσω.Και οι Ουκρανέζες παλιά τα ίδια μου λέγανε,ένα κατοστάρικο βγάζανε επαρχία,200 Κίεβο.Δεν τους φτάναν ούτε για πασατέμπο.
Ευτυχώς που υπάρχουμε οι σπόνσορες και θρέφουμε το σλαβικό πληθυσμό.
Και Πολωνία πεινάνε αλλά όχι τόσο,μερικές Πολωνέζες έχουν γίνει τετράπαχες.
Σωτήρας είσαι σωτήρας , θεάρεστο το έργο σου , ναό στον Άγιο Κμανιο τον Πορθητή πρέπει να σου κάνουν , δίπλα στον Νεφσκι, λυτρωτής και εσυ των απανταχού Σλάβων
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
520
Like
764
Πόντοι
86
Τύπος @sonixxx11 σε ένα νήμα έψαχνε ξενοδοχείο με 5 ευρώ, του είπανε κανά δυο και τους ρωτούσε αν έχουν και parking. Αν ο Kman τον έβαζε διαχειριστή των οικονομικών του θα ήταν σίγουρα πολυεκατομμυριούχος σήμερα. :grin:
Όχι ρε με αυτά που γράφω βγάζω γούστα...
Έχω κάποια φετίχ...
Μου αρέσουν οι αλητέ καταστάσεις.
Δεν είμαι ούτε φλώρος ούτε χλεχλες.


Όσο μεγαλώνω αποκτώ κ νέα φετίχ.Δεν ξέρω πως γίνεται αυτό.
Πάντα με γυναίκες εννοώ.

Και για να τα κάνω αυτά χρειάζονται λεφτά.

Έπρεπε να βρω ένα τρόπο να το πέτυχω.Μου πήρε δεκα χρονια να μπορώ να χρηματοδοτω ως ένα βαθμό κάποια γούστα μου.

Αυτα που κάνει ο balkan boy δεν μπορώ να τα κάνω αλλά έχω βρει τρόπους να κάνω μια μικρογραφία αυτών.


Παλιά αν μου έλεγες να πάω με τρεις ssbbw ούτε θα το συζητούσα.
Ή τρία γκρανια.Ή τρεις μαύρες.
Κάποιος μου είπε ότι περνάω φάση και ως πρωτια πάντα θα βάζω τα μοντέλοειδη.

Και όμως δεν έχω κολλήματα.Με την ίδια ευκολία παίζω και με ολα παραπάνω.

Η φαντασία είναι μεγάλο πράγμα.Και από αυτό διαθέτουμε πολύ.

Πάντως θα ήθελα κάποτε να βρεθώ σε έναν χώρο με 50-60 μουνια και να τις πάρω όλες από λίγο.

Υπάρχει στο εξωτερικό κάτι τέτοιο;


Γενικά όπως είπα βγάζω γούστα.

Είτε με γυναίκες είτε με καταστάσεις είτε με μέρη.

Μου έχει στοιχίσει και σε χρόνο και σε χρήμα αυτό και ξέρω πως μελλοντικά θα το πληρώσω το τίμημα με αρνητικό αντίκτυπο...

...αλλά δε γαμιεται.μια ζωη την έχουμε.

Πάντως δεν χρειάζεται όλα αυτά να τα κάνεις στο εξωτερικό.Γινονται μια χαρά και στην Ελλάδα.Πολυ πιο δύσκολα μεν αλλά γίνονται.Δεν μου αρέσουν κοντά ταξίδια τόσο.

Έχεις εξοχικό σε παραθαλάσσιο μέρος; Κρα κάνουν για διακοπές στην Ελλάδα οι ξένες πχ.Γιατι να πάω εγώ σε αυτές;Ας έρθουν αυτές σε μένα χαχαχα.


Και δεν το κυνηγάω και ιδιαίτερα μπορώ να μπω.

Αααααχ αυτές οι γυναίκες .Μας κατέστρεψαν γλυκά...
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.904
Like
6.972
Πόντοι
1.056
Μπορεί να γράφει ό,τι θέλει για να ζει το όνειρό του, αλλά είναι αξιόπιστη η πληροφορία του; Ακόμα κι εσύ τον είχες κράξει για τις πολωνικές «οικογενειακές ιστορίες». Εγώ πάντως, ως αρχάριος των μουνολίβαδων, έχω τις επιφυλάξεις μου. Δηλαδή καταλαβαίνω ότι έχει εμπειρίες, αλλά τις αναμιγνύει με τους ευσεβείς πόθους του και δεν ξέρω τι ισχύει και τι όχι.

Γιατί τι δείχνανε οι οικογενειακές ιστορίες?Δείχνανε μια Πολωνέζα που ψάρεψε ένα μπάρμπα στο κλαμπ για να της κάνει δωράκια,τους έκανε τσακωτούς η γυναίκα του και για εκδίκηση βρήκε καβαλιέρο στο κλαμπ στη μάπα του συζύγου που τον παράτησε και η μικρή όταν δεν της έδωσε πουρμπουάρ.
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
520
Like
764
Πόντοι
86
Ξενοδοχείο με 5 ευρω? Να μπει για κατούρημα? Τι φάση
Φαντάζομαι πέρα από parking θα ζητούσε και πρωινό
Σε ένα των δέκα πεντε ευρώ πάντως που πήγαινα συνεχεια μας έφερναν γόβες πέδιλα ψηλοτάκουνα και καλσόν δώρο αν και η κοπέλα έφερνε τα δικα της.
Όμως το ξένο είναι πάντα πιο γλυκό..

Δεν είναι τα λεφτά πάντα το ζητούμενο ξεκολληστε.

Τα πιο καυλιαρικα πράγματα είναι τα τζάμπα.

Έχω γνωρίσει πλούσιες που παραταγαν τον κάθε ζαμπλουτο για μια ώρα μαζί μου σε χώρο φτηνιαρικο.

Δεν ήμουν μόνο εγώ η αιτία αλλά και το μυαλό της γιατί αυτό την έφτιαχνε.

Τεσπά τον καθένα ότι τον φτιάχνει.

Όρεξη και φαντασία να υπάρχει.

Γίνονται πάρα πολλά και με λίγα λεφτά αν έχεις τον τρόπο σου.

Και πολλά γίνονται επίσης και με κάποια αρκετά λεφτά αλλά τείνω προς το πρώτο.Και όχι διότι αυτό με βολεύει...
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
520
Like
764
Πόντοι
86
Ενδιαφέρον θα είχε να μας πει καποιος τι γινόταν σε μέρη της Αφρικής δεκαετίες 80 και 90.

Τις φορτωναν είκοσι είκοσι τις αραπινες για μια σοκολατα;
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.283
Like
3.592
Πόντοι
1.706
Όχι ρε με αυτά που γράφω βγάζω γούστα...
Έχω κάποια φετίχ...
Μου αρέσουν οι αλητέ καταστάσεις.
Δεν είμαι ούτε φλώρος ούτε χλεχλες.


Όσο μεγαλώνω αποκτώ κ νέα φετίχ.Δεν ξέρω πως γίνεται αυτό.
Πάντα με γυναίκες εννοώ.

Και για να τα κάνω αυτά χρειάζονται λεφτά.

Έπρεπε να βρω ένα τρόπο να το πέτυχω.Μου πήρε δεκα χρονια να μπορώ να χρηματοδοτω ως ένα βαθμό κάποια γούστα μου.

Αυτα που κάνει ο balkan boy δεν μπορώ να τα κάνω αλλά έχω βρει τρόπους να κάνω μια μικρογραφία αυτών.


Παλιά αν μου έλεγες να πάω με τρεις ssbbw ούτε θα το συζητούσα.
Ή τρία γκρανια.Ή τρεις μαύρες.
Κάποιος μου είπε ότι περνάω φάση και ως πρωτια πάντα θα βάζω τα μοντέλοειδη.

Και όμως δεν έχω κολλήματα.Με την ίδια ευκολία παίζω και με ολα παραπάνω.

Η φαντασία είναι μεγάλο πράγμα.Και από αυτό διαθέτουμε πολύ.

Πάντως θα ήθελα κάποτε να βρεθώ σε έναν χώρο με 50-60 μουνια και να τις πάρω όλες από λίγο.

Υπάρχει στο εξωτερικό κάτι τέτοιο;


Γενικά όπως είπα βγάζω γούστα.

Είτε με γυναίκες είτε με καταστάσεις είτε με μέρη.

Μου έχει στοιχίσει και σε χρόνο και σε χρήμα αυτό και ξέρω πως μελλοντικά θα το πληρώσω το τίμημα με αρνητικό αντίκτυπο...

...αλλά δε γαμιεται.μια ζωη την έχουμε.

Πάντως δεν χρειάζεται όλα αυτά να τα κάνεις στο εξωτερικό.Γινονται μια χαρά και στην Ελλάδα.Πολυ πιο δύσκολα μεν αλλά γίνονται.Δεν μου αρέσουν κοντά ταξίδια τόσο.

Έχεις εξοχικό σε παραθαλάσσιο μέρος; Κρα κάνουν για διακοπές στην Ελλάδα οι ξένες πχ.Γιατι να πάω εγώ σε αυτές;Ας έρθουν αυτές σε μένα χαχαχα.


Και δεν το κυνηγάω και ιδιαίτερα μπορώ να μπω.

Αααααχ αυτές οι γυναίκες .Μας κατέστρεψαν γλυκά...

Τυχαία είχα πέσει σε εκείνο το νήμα με τα πολύ φτηνά ξενοδοχεία. Έκανε φοβερή αντίθεση με το πώς διαχειρίζεται ο Kman (Balkan cowboy) τα λεφτά του και είπα να κάνω λίγο χιούμορ. Πάντως δεν σε έχω ξαναδιαβάσει και δεν μπορώ να παρακολουθήσω τα υπόλοιπα που γράφεις εδώ. Ελπίζω να βρήκες τον τρόπο σου με τις γυναίκες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.283
Like
3.592
Πόντοι
1.706
Γιατί τι δείχνανε οι οικογενειακές ιστορίες?Δείχνανε μια Πολωνέζα που ψάρεψε ένα μπάρμπα στο κλαμπ για να της κάνει δωράκια,τους έκανε τσακωτούς η γυναίκα του και για εκδίκηση βρήκε καβαλιέρο στο κλαμπ στη μάπα του συζύγου που τον παράτησε και η μικρή όταν δεν της έδωσε πουρμπουάρ.
Μάλλον εννοούσε ότι χρησιμοποιούσες τηλεοπτικές σειρές αντί για πιο αξιόπιστες αποδείξεις. Εγώ θυμάμαι ότι το ίδιο έκανες και με ένα βιντεοκλίπ, όπου ο τραγουδιστής καταλήγει στο τέλος στο κρεβάτι με τις δύο κοπέλες, τις κομπάρσες που χόρευαν μαζί του στο κλιπ, και προσπαθούσες να το περάσεις για το πόσο εύκολο είναι στην Πολωνία το threesome.
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
520
Like
764
Πόντοι
86
Τυχαία είχα πέσει σε εκείνο το νήμα με τα πολύ φτηνά ξενοδοχεία. Έκανε φοβερή αντίθεση με το πώς διαχειρίζεται ο Kman (Balkan cowboy) τα λεφτά του και είπα να κάνω λίγο χιούμορ. Πάντως δεν σε έχω ξαναδιαβάσει και δεν μπορώ να παρακολουθήσω τα υπόλοιπα που γράφεις εδώ. Ελπίζω να βρήκες τον τρόπο σου με τις γυναίκες.
Από πιτσιρίκι τον έβρισκα τον τρόπο.
Ακόμα και όταν είδα λεφτά για μια τυρόπιτα.
Ο λόγος ήταν εμφανισιακος καθαρά.
Χωρίς να κάνω σχεδόν τίποτα είχα κληρονομησει εμφανίση και καλό dna από γονείς.
Εν ολίγοις αν θέλω σεξ τζάμπα το έχω.
Αν δεν μπορώ να βρω κάτι που έχω στο νου μου για να βγάλω γούστα πληρώνω.

Το πληρωμένο σεξ γίνεται από χόμπυ και έτσι πιστεύω ότι θα έπρεπε να είναι.

Γενικά όμως δεν είμαι υπέρ του πληρωμένου σεξ.

Τώρα θα μου πεις η μεγάλης ηλικίας,χοντροί άσχημοι και καραφλοι τί θα κάνουν;Να τον κόψουν;
Όποιος δεν έχει καλή εμφάνιση ας έχει ένα καλό πορτοφόλι.

Βέβαια στην ιδέα να έχεις ένα δεκαρι στο δωμάτιο και ενώ συνυπαρχετε αυτή να στέλνει μηνύματα στο κινητό γράφοντας σε φίλη της είμαι με ένα πλούσιο αλλά μαλακα χοντρό καράφλα και άσχημο δεν είναι και ότι καλύτερο σαν συναίσθημα να νιώσεις.

Θα μου πεις βέβαια τωρα στα τέτοια σου τι πιστεύει αυτή για σένα.Ρητορικα το λέω όχι προσωπικά για κάποιον.

Έτσι και αλλιώς η καλή εμφάνιση φθίνει με τον χρόνο.Οποτε στα 70 μου αν ποτέ φθάσω έως εκει γιατί είναι πολύ μακρινό μέλλον καλό θα είναι να είμαι υπέρφορτωγκας.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.267
Πόντοι
446
Δεν έχω να γράψω τίποτα ,ούτε θέλω να σας χαλάσω τα όνειρα.
Διαβασμένος σε τι ακριβώς ;
Στις πουτάνες ;
Έχει νομίζεις καμία σχέση η μέση ρωσίδα,ουκρανη,λευκορωσίδα με τις επί χρήμανση εκδιδομενες ;
Εκτός από τις πουτάνες τι άλλο τύπο γυναίκας γνώρισε ο έλληνας από το ενενήντα μέχρι τώρα ;

Ποια όνειρα να χαλάσεις;
Δεν έχεις αντιληφθεί ότι γράφουμε διαφορετικές γενιές εδώ μέσα;

Το τι μπορεί να έχω ζήσει εγώ και ο ρολογας τι σχέση έχει με το τι μπορεί να βιώνεις εσύ και η σειρά σου;

Ο Έλληνας της Ελλάδας μια χαρά γνώρισε και Σλαβες που ξεβράστηκαν μόνες ή με τις οικογένειές τους,για χ,ψ λόγους στην Ελλάδα μέσα 90s και δεν δούλευαν σε στριπτητζάδικα ή μπουρδέλα.
Δηλαδή δεν έχετε πετύχει Σλαβάκια στην εστίαση;
Εγώ είχα και Ρωσίδα και Πολωνέζα συμφοιτήτρια στην Αθήνα,που μιλούσαν ελληνικά όπως ο Αντετοκούμπο.

Οι του εξωτερικού πετυχαίνουμε σλαβάκια, κυριολεκτικά, κάθε μέρα.

Όποιος νομίζει ότι αυτές που ποστάρει ο kman είναι random παρθένες και ότι θα πάει στο μπλοκ και θα είναι όπως ένα YouTube Videoclip,είναι βλάκας και δεν μπορώ να κάνω κάτι γι'αυτό.

Τέσπα,δεν μπορώ να καταλάβω γιατί παίρνετε τοίς μετρητοίς όλα όσα γράφει ο kman.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.267
Πόντοι
446
Μπορεί να γράφει ό,τι θέλει για να ζει το όνειρό του, αλλά είναι αξιόπιστη η πληροφορία του; Ακόμα κι εσύ τον είχες κράξει για τις πολωνικές «οικογενειακές ιστορίες». Εγώ πάντως, ως αρχάριος των μουνολίβαδων, έχω τις επιφυλάξεις μου. Δηλαδή καταλαβαίνω ότι έχει εμπειρίες, αλλά τις αναμιγνύει με τους ευσεβείς πόθους του και δεν ξέρω τι ισχύει και τι όχι.

Όταν ρωτάω π.χ.που πήγαιναν οι Ρωσίδες στην ΕΣΣΔ για άντρες και από ένα σωρό χώρες απαντάει τη σωστή,ιστορικά σωστή,χωρίς να μπορείς να googlάρεις κάτι τέτοιο,είναι μια χαρά αξιόπιστη η πληροφορία του.
Όπως και άλλες πληροφορίες που παραθέτει.
Και είναι ακριβείς γιατί ο kman είναι εμμονικός,μονοδιάστατος,μονίμως στη γύρα και στη ζωή του ασχολείται μόνο με αυτό.

Κοίτα απλά πίσω από τους ευσεβείς πόθους και τα βιντεοκλίπ.
Ναι, υπάρχουν αποκλίσεις από την πραγματικότητα,που δεν χρειάζεται καν να έχεις πάει στο μπλοκ για να τις εντοπίσεις.

Όποιος αναγνώστης δεν έχει τη στοιχειώδη αντίληψη να καταλάβει ότι ένα βίντεοκλίπ ενός Πολωνού τραπερ περιστοιχισμένου από 30 ξεκωλα σε μια πισίνα,δεν αντικατοπτρίζει καμιά πολωνική πραγματικότητα,είναι απλά βλάκας και δεν θα κάτσουμε να του κάνουμε φροντιστήριο της ζωης
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom