Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 139K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (8 μέλη και 33 επισκέπτες)

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.568
Like
10.033
Πόντοι
3.506
Όταν ρωτάω π.χ.που πήγαιναν οι Ρωσίδες στην ΕΣΣΔ για άντρες και από ένα σωρό χώρες απαντάει τη σωστή,ιστορικά σωστή,χωρίς να μπορείς να googlάρεις κάτι τέτοιο,είναι μια χαρά αξιόπιστη η πληροφορία του.
Όπως και άλλες πληροφορίες που παραθέτει.
Και είναι ακριβείς γιατί ο kman είναι εμμονικός,μονοδιάστατος,μονίμως στη γύρα και στη ζωή του ασχολείται μόνο με αυτό.

Κοίτα απλά πίσω από τους ευσεβείς πόθους και τα βιντεοκλίπ.
Ναι, υπάρχουν αποκλίσεις από την πραγματικότητα,που δεν χρειάζεται καν να έχεις πάει στο μπλοκ για να τις εντοπίσεις.

Όποιος αναγνώστης δεν έχει τη στοιχειώδη αντίληψη να καταλάβει ότι ένα βίντεοκλίπ ενός Πολωνού τραπερ περιστοιχισμένου από 30 ξεκωλα σε μια πισίνα,δεν αντικατοπτρίζει καμιά πολωνική πραγματικότητα,είναι απλά βλάκας και δεν θα κάτσουμε να του κάνουμε φροντιστήριο της ζωης
Καλά κατάλαβα , τζάμπα πάω Μινσκ.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.893
Like
6.956
Πόντοι
1.056
Όταν ρωτάω π.χ.που πήγαιναν οι Ρωσίδες στην ΕΣΣΔ για άντρες και από ένα σωρό χώρες απαντάει τη σωστή,ιστορικά σωστή,χωρίς να μπορείς να googlάρεις κάτι τέτοιο,είναι μια χαρά αξιόπιστη η πληροφορία του.
Όπως και άλλες πληροφορίες που παραθέτει.
Και είναι ακριβείς γιατί ο kman είναι εμμονικός,μονοδιάστατος,μονίμως στη γύρα και στη ζωή του ασχολείται μόνο με αυτό.

Κοίτα απλά πίσω από τους ευσεβείς πόθους και τα βιντεοκλίπ.
Ναι, υπάρχουν αποκλίσεις από την πραγματικότητα,που δεν χρειάζεται καν να έχεις πάει στο μπλοκ για να τις εντοπίσεις.

Όποιος αναγνώστης δεν έχει τη στοιχειώδη αντίληψη να καταλάβει ότι ένα βίντεοκλίπ ενός Πολωνού τραπερ περιστοιχισμένου από 30 ξεκωλα σε μια πισίνα,δεν αντικατοπτρίζει καμιά πολωνική πραγματικότητα,είναι απλά βλάκας και δεν θα κάτσουμε να του κάνουμε φροντιστήριο της ζωης

Εγώ κεντράρω στο αντικείμενο και περιορίζομαι σε αυτό,δεν έχω στρογγυλή προσέγγιση τα βλέπω υπό γωνία.Π.χ. τσεχοπολωνικές σχέσεις υπό σερβική οπτική.Αυτό είναι ένα ενδιαφέρον θέμα.Η ο ρόλος των Λευκορρώσων στις σλαβογερμανικές διαμάχες.Με το να βλέπεις το αντικείμενο υπό διάφορες γωνίες και οπτικές αποκτάς την εποπτεία.
Για παράδειγμα το 1939 οι Σύμμαχοι στέλνουν αποστολή στο Στάλιν να τον πείσουν να μετάσχει σε πόλεμο κατά της Γερμανίας εγγυώμενος την ανεξαρτησία της Πολωνία.Ταυτόχρονσ στέλνουν και οι Γερμανοί αποστολή στο Στάλιν να τηρήσει ουδετερότητα με αντάλλαγμα τη μισή Πολωνία και τις χώρες της Βαλτικής.Πώς βλέπουν οι Ρώσοι την κατάσταση?Πώς τη βλέπουν οι Γερμανοί?Πώς τη βλέπουν οι Ρώσοι?Πώς οι Πολωνοί?Τι γίνεται στο τέλος,τι θα μπορούσε να γίνει αλλιώς κτλ εξαιρετικά ενδιαφέροντα θέματα.Μετάνιωσαν οι Γερμανοί?Μετάνιωσαν οι Ρώσοι?Μετάνιωσαν οι Αγγλοι?Μετάνιωσαν οι Πολωνοί?
 
  • Like
Αντιδράσεις: flynow

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.283
Like
3.592
Πόντοι
1.706
Όταν ρωτάω π.χ.που πήγαιναν οι Ρωσίδες στην ΕΣΣΔ για άντρες και από ένα σωρό χώρες απαντάει τη σωστή,ιστορικά σωστή,χωρίς να μπορείς να googlάρεις κάτι τέτοιο,είναι μια χαρά αξιόπιστη η πληροφορία του.
Όπως και άλλες πληροφορίες που παραθέτει.
Και είναι ακριβείς γιατί ο kman είναι εμμονικός,μονοδιάστατος,μονίμως στη γύρα και στη ζωή του ασχολείται μόνο με αυτό.

Κοίτα απλά πίσω από τους ευσεβείς πόθους και τα βιντεοκλίπ.
Ναι, υπάρχουν αποκλίσεις από την πραγματικότητα,που δεν χρειάζεται καν να έχεις πάει στο μπλοκ για να τις εντοπίσεις.

Όποιος αναγνώστης δεν έχει τη στοιχειώδη αντίληψη να καταλάβει ότι ένα βίντεοκλίπ ενός Πολωνού τραπερ περιστοιχισμένου από 30 ξεκωλα σε μια πισίνα,δεν αντικατοπτρίζει καμιά πολωνική πραγματικότητα,είναι απλά βλάκας και δεν θα κάτσουμε να του κάνουμε φροντιστήριο της ζωης
Λυπάμαι, δεν θα συμφωνήσω. Χρησιμοποιεί πολύ το youtube για να φτιάξει μια ονειρική ατμόσφαιρα. Αυτό που μένει στο τέλος είναι ότι αυτά μεν είναι στημένα σκηνικά, αλλά ότι η πραγματικότητα είναι πάντως αρκετά ευνοική. Ενώ μπορεί να μην είναι καθόλου και να εξιδανικεύει αυτό το οποίο είναι στις δυνατότητές του για να δείχνει ότι ζει στον παράδεισο. Εσύ έχεις πάει στην Πολωνία, ένας που δεν έχει πάει ποτέ δεν μπορεί να ξέρει πόσο αποκλίνουν από την πραγματικότητα αυτά που λέει.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.263
Πόντοι
446
Αρχηγέ,για να μην παραθέσω ολόκληρο το σεντόνι,εγώ αυτή τη λόξα με την ιστορία που έχεις και μάλιστα σε συνάρτηση με το σήμερα,πάντα γουσταρα να τη διαβάζω.

@Kalogero Αν εγώ ποστάρω στο isg επεισόδιο από τις ελληνικές οικογενειακές ιστορίες με τίτλο "Αγάπη μου,χθες γάμησα και τη μάνα σου" και στα καπάκια βίντεο κλιπ της Στικούδη, δεν θα φταίω εγώ αν υπάρχει κάποιος μπαγλαμάς που θα νομίζει ότι προσγειώνεσαι Ελλάδα και πλακωνεσαι στις παρτούζες.
Ενήλικες είμαστε..

Ναι,έχω πάει Πολωνία και έχω κάνει πολύ πιο ουσιαστικές γνωριμίες και πολυήμερες διαμονές. Έχουν βάση αυτά που λέει ο kann,απλά από τον ενθουσιασμό του τα γαμαει τη μάνα μερικές φορές.
Αλλά δεν χρειάζεται να έχεις πάει για να το καταλάβεις.
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
326
Like
681
Πόντοι
81
Λυπάμαι, δεν θα συμφωνήσω. Χρησιμοποιεί πολύ το youtube για να φτιάξει μια ονειρική ατμόσφαιρα. Αυτό που μένει στο τέλος είναι ότι αυτά μεν είναι στημένα σκηνικά, αλλά ότι η πραγματικότητα είναι πάντως αρκετά ευνοική. Ενώ μπορεί να μην είναι καθόλου και να εξιδανικεύει αυτό το οποίο είναι στις δυνατότητές του για να δείχνει ότι ζει στον παράδεισο. Εσύ έχεις πάει στην Πολωνία, ένας που δεν έχει πάει ποτέ δεν μπορεί να ξέρει πόσο αποκλίνουν από την πραγματικότητα αυτά που λέει.
Take it with a pinch of salt
Ωστοσο, οι δικες του φωτο με τα ποσα που αναφερει πως δαπανα για δωρα σε αντικειμενα και μετρητα, εξοδα χοτελ και εστιατοριων, θεωρω οτι ειναι αρκετα ακριβη
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.893
Like
6.956
Πόντοι
1.056
Λαθρο.Τι μπορεί να μάθει η Πολωνία από τη δυτική Ευρώπη.

 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.283
Like
3.592
Πόντοι
1.706
Take it with a pinch of salt
Ωστοσο, οι δικες του φωτο με τα ποσα που αναφερει πως δαπανα για δωρα σε αντικειμενα και μετρητα, εξοδα χοτελ και εστιατοριων, θεωρω οτι ειναι αρκετα ακριβη
Τι σχέση έχουν αυτά που απαντάς με αυτά που έγραψα εγώ; Εγώ για την αξιοπιστία της πληροφορίας του μίλησα. Επίσης δεν βρίσκομαι σε ανταγωνισμό μαζί του για το ποιος τα καταφέρνει καλύτερα και δεν έχω να αποδείξω τίποτα.

Σοβαρά τώρα, αν θέλεις να το χοντρύνουμε, είστε δύο ο ένας πανεπιστημιακός δάσκαλος κι εσύ πιλότος και τρέχετε να κάνετε το δικηγόρο σε έναν εμμονικό πενηντάρη που έχει χάσει τη μπάλα και ποστάρει βίζιτες, αποδείξεις από εστιατόρια και χύσια, επειδή ζει από την επίδειξη, ενώ χέζει και γκόμενες.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.308
Κριτικές
8
Like
2.182
Πόντοι
506
Ποια όνειρα να χαλάσεις;
Δεν έχεις αντιληφθεί ότι γράφουμε διαφορετικές γενιές εδώ μέσα;

Το τι μπορεί να έχω ζήσει εγώ και ο ρολογας τι σχέση έχει με το τι μπορεί να βιώνεις εσύ και η σειρά σου;

Ο Έλληνας της Ελλάδας μια χαρά γνώρισε και Σλαβες που ξεβράστηκαν μόνες ή με τις οικογένειές τους,για χ,ψ λόγους στην Ελλάδα μέσα 90s και δεν δούλευαν σε στριπτητζάδικα ή μπουρδέλα.
Δηλαδή δεν έχετε πετύχει Σλαβάκια στην εστίαση;
Εγώ είχα και Ρωσίδα και Πολωνέζα συμφοιτήτρια στην Αθήνα,που μιλούσαν ελληνικά όπως ο Αντετοκούμπο.

Οι του εξωτερικού πετυχαίνουμε σλαβάκια, κυριολεκτικά, κάθε μέρα.

Όποιος νομίζει ότι αυτές που ποστάρει ο kman είναι random παρθένες και ότι θα πάει στο μπλοκ και θα είναι όπως ένα YouTube Videoclip,είναι βλάκας και δεν μπορώ να κάνω κάτι γι'αυτό.

Τέσπα,δεν μπορώ να καταλάβω γιατί παίρνετε τοίς μετρητοίς όλα όσα γράφει ο kman.
Πάλι δεν με κατάλαβες.
Η γενιά μας λίγο διαφέρει από την δικιά σας ,πριν δέκα χρόνια ήμουν σαρανταπεντάρης και πηδούσα εικοσάχρονα.
Για τον Κμαν δεν λέω κουβέντα, ο τύπος ζει την ψύχωση του και γουστάρει και σε κανένα δεν πέφτει λόγος, αυτά τα έχω ξαναπεί.
Η παράθεση μου είναι για αυτό που έγραψες εσύ και όχι για το τι κάνει ο Κμαν.
Την γνώση και καλά που έχει με της γυναίκες της ΕΣΣΔ .
Όχι δεν έχει γνώσεις από αυτήν την περίοδο.
Πρώτο επειδή δεν έζησε στα μέρη αυτά εκείνα τα χρόνια και δεύτερο επειδή δεν πήγε με καμία από εκεί εκείνους τους καιρούς.
Πιο σχετικοί είναι ο Τάσος ,Βουλκάνος, ο Δημητράκης και εγώ.
Δεν ξέρω ποιες σλαβες είδες εσύ αλλά μέχρι το 2002 όλες που κατέβηκαν Ελλάδα ήταν πόρνες ,στριπτιτζούδες κτλ.
Αν θεωρούνται σλαβες οι γεωργιανες ,αρμενες και άλλες εκτοπισμένες πόντιες του Καζακστάν τότε ναι έχει ο έλληνας εμπειρίες με κανονικές γυναίκες ((σλαβες)) :grin:
Εκείνα τα χρόνια είχα σχέση με τον τομέα του τουρισμού στην Μόσχα και γνωρίζω από πρώτο χέρι ποιος ταξίδευε και με ποιο σκοπό.
Μέχρι το 2005 περνάν απέλαση ακόμα και αυτές που είχαν έρθει νόμιμα με βίζα όταν αυτή έληγε.
Επαναλαμβάνω λοιπόν ότι στην Ελλάδα αυτές που γνωρίσαμε ήταν οι απόκληρες της εκεί κοινωνίας ((ορφανές η από προβληματικές οικογένειες κτλ)) και δεν έχουν καμία σχέση με την μέση ρωσίδα ,λευκορωσίδα ουκρανη.
Δεν είναι τυχαίο ότι νήματα με κανονικές γυναίκες από πρώην ΕΣΣΔ είναι νεκρά επειδή προφανώς δεν υπάρχουν ανάλογές εμπειρίες
Οπότε ας περιοριστούμε σ αυτά που γνωρίζουμε στις ΠΟΥΤΆΝΕΣ
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.308
Κριτικές
8
Like
2.182
Πόντοι
506
Μια σχετική έρευνα ποιους βρίσκουν ελκυστικούς οι κανονικές ρωσίδες και όχι αμπελοφιλοσοφίες

 

Pinoklis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.919
Like
280
Πόντοι
36
Μια σχετική έρευνα ποιους βρίσκουν ελκυστικούς οι κανονικές ρωσίδες και όχι αμπελοφιλοσοφίες


Όλα καλά, το χάλασε λίγο εκεί με το 50 αποχρώσεις του γκρι
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.263
Πόντοι
446
@nukteros
Πως δεν διαφέρουν οι γενιές μας;
Είχατε εσείς να κάνετε με γκόμενες με Tinder και instagram;
Το κινητό μπακατέλα το είχατε μόνο για να παίρνετε τηλέφωνο.
Είχατε να αντιμετωπίσετε μαζικό πορνοτουρισμό,low cost αεροπορικές ,κ.λ.π.
Είχατε γκόμενες που έβγαζαν φράγκα από κάμερες και only fans?

Δεν περιμένω να διαβάζεις όλα αυτά που γράφουμε,αλλά πρώτος έχω γράψει για το διαφορετικό status του μόνιμου.
Και το λέω γιατί έχω υπάρξει τέτοιος.

Όσο για το ποιους βρίσκουν ελκυστικούς οι Ρωσίδες,αναφερθήκαμε επί ΕΣΣΔ και είναι αλήθεια για τους Γεωργιανούς.

Έβαλες στη ίδια πρόταση τον Τάσο,τον Βολκάνο και τον.........Δημητράκη;
Ο Δημητράκης άμα ήταν εδώ που μένω εγώ,θα του έκοβαν απευθείας επίδομα,ούτε πατίνι δεν θα τον άφηναν να οδηγήσει
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.263
Πόντοι
446
Τι σχέση έχουν αυτά που απαντάς με αυτά που έγραψα εγώ; Εγώ για την αξιοπιστία της πληροφορίας του μίλησα. Επίσης δεν βρίσκομαι σε ανταγωνισμό μαζί του για το ποιος τα καταφέρνει καλύτερα και δεν έχω να αποδείξω τίποτα.

Σοβαρά τώρα, αν θέλεις να το χοντρύνουμε, είστε δύο ο ένας πανεπιστημιακός δάσκαλος κι εσύ πιλότος και τρέχετε να κάνετε το δικηγόρο σε έναν εμμονικό πενηντάρη που έχει χάσει τη μπάλα και ποστάρει βίζιτες, αποδείξεις από εστιατόρια και χύσια, επειδή ζει από την επίδειξη, ενώ χέζει και γκόμενες.

Ο εμμονικος 50αρης έχει όμως και το χαβαλέ του, πετάει τις ατάκες του και στην τελική δεν ενοχλεί κανέναν.
Ούτε καν στις προσβολές δεν απαντάει..

Οπότε δεν βλέπω λόγο για τόσο δράμα..
Και αν βάζει και σάλτσες,ας συνεχίσουν να διαβάζουν όσοι μπορούν να τις ξεχωρίσουν, δε θα βάλουμε μυαλό σε κανέναν..
Αν ο κάθε George1971 πίστεψε ότι θα ξεχυθεί στις γκαλερίες για....instafuck, καλά να πάθει..
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.898
Like
18.171
Πόντοι
3.656
Έχει νομίζεις καμία σχέση η μέση ρωσίδα,ουκρανη,λευκορωσίδα με τις επί χρήμανση εκδιδομενες ;
Εκτός από τις πουτάνες τι άλλο τύπο γυναίκας γνώρισε ο έλληνας από το ενενήντα μέχρι τώρα ;
Επειδή διαβάζω πολλά στατιστικά και αναλύσεις στα ρωσικά σάιτ.
Πέφτω από τα σύννεφα ....

Δηλαδή αυτές
images



δεν είναι το ίδιο με αυτές που βλέπουμε σε τζάδικα και CT ;;
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.898
Like
18.171
Πόντοι
3.656
Έβαλες στη ίδια πρόταση τον Τάσο,τον Βολκάνο και τον.........Δημητράκη;
Ο Δημητράκης άμα ήταν εδώ που μένω εγώ,θα του έκοβαν απευθείας επίδομα,ούτε πατίνι δεν θα τον άφηναν να οδηγήσει
Ρε τυπάρα ... και ο Μήτσος ... δεν απογειώθηκε στο εξωτερικό ;;;
Αν έμενε Ελλάδα , τι θα ήταν ; Picker No2 ;;;
ή ο άλλος στα ρδέλα ... με το βλέμμα του γύπα;;;
Στην καλύτερη .

Έξω γάμησε μαγυάρα .
Ο μέσος κάτοχος bmw στην παραλιακή , τον παίζει σπίτι του, στο παιδικό του δωμάτιο ...
με φωτό από χειρότερες ... από τη μαγυάρα .....

Τι να λέμε τώρα ;
Σκέψου τον No2 που πηδάει μόνο κατσίκες.
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.568
Like
10.033
Πόντοι
3.506
Πάλι δεν με κατάλαβες.
Η γενιά μας λίγο διαφέρει από την δικιά σας ,πριν δέκα χρόνια ήμουν σαρανταπεντάρης και πηδούσα εικοσάχρονα.
Για τον Κμαν δεν λέω κουβέντα, ο τύπος ζει την ψύχωση του και γουστάρει και σε κανένα δεν πέφτει λόγος, αυτά τα έχω ξαναπεί.
Η παράθεση μου είναι για αυτό που έγραψες εσύ και όχι για το τι κάνει ο Κμαν.
Την γνώση και καλά που έχει με της γυναίκες της ΕΣΣΔ .
Όχι δεν έχει γνώσεις από αυτήν την περίοδο.
Πρώτο επειδή δεν έζησε στα μέρη αυτά εκείνα τα χρόνια και δεύτερο επειδή δεν πήγε με καμία από εκεί εκείνους τους καιρούς.
Πιο σχετικοί είναι ο Τάσος ,Βουλκάνος, ο Δημητράκης και εγώ.
Δεν ξέρω ποιες σλαβες είδες εσύ αλλά μέχρι το 2002 όλες που κατέβηκαν Ελλάδα ήταν πόρνες ,στριπτιτζούδες κτλ.
Αν θεωρούνται σλαβες οι γεωργιανες ,αρμενες και άλλες εκτοπισμένες πόντιες του Καζακστάν τότε ναι έχει ο έλληνας εμπειρίες με κανονικές γυναίκες ((σλαβες)) :grin:
Εκείνα τα χρόνια είχα σχέση με τον τομέα του τουρισμού στην Μόσχα και γνωρίζω από πρώτο χέρι ποιος ταξίδευε και με ποιο σκοπό.
Μέχρι το 2005 περνάν απέλαση ακόμα και αυτές που είχαν έρθει νόμιμα με βίζα όταν αυτή έληγε.
Επαναλαμβάνω λοιπόν ότι στην Ελλάδα αυτές που γνωρίσαμε ήταν οι απόκληρες της εκεί κοινωνίας ((ορφανές η από προβληματικές οικογένειες κτλ)) και δεν έχουν καμία σχέση με την μέση ρωσίδα ,λευκορωσίδα ουκρανη.
Δεν είναι τυχαίο ότι νήματα με κανονικές γυναίκες από πρώην ΕΣΣΔ είναι νεκρά επειδή προφανώς δεν υπάρχουν ανάλογές εμπειρίες
Οπότε ας περιοριστούμε σ αυτά που γνωρίζουμε στις ΠΟΥΤΆΝΕΣ
Μη δούμε γυναίκα με μπαλκαν DNA Πάνω της , αμέσως πουτανα
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.787
Κριτικές
6
Like
11.259
Πόντοι
3.936
Εγώ κεντράρω στο αντικείμενο και περιορίζομαι σε αυτό,δεν έχω στρογγυλή προσέγγιση τα βλέπω υπό γωνία.Π.χ. τσεχοπολωνικές σχέσεις υπό σερβική οπτική.Αυτό είναι ένα ενδιαφέρον θέμα.Η ο ρόλος των Λευκορρώσων στις σλαβογερμανικές διαμάχες.Με το να βλέπεις το αντικείμενο υπό διάφορες γωνίες και οπτικές αποκτάς την εποπτεία.
Για παράδειγμα το 1939 οι Σύμμαχοι στέλνουν αποστολή στο Στάλιν να τον πείσουν να μετάσχει σε πόλεμο κατά της Γερμανίας εγγυώμενος την ανεξαρτησία της Πολωνία.Ταυτόχρονσ στέλνουν και οι Γερμανοί αποστολή στο Στάλιν να τηρήσει ουδετερότητα με αντάλλαγμα τη μισή Πολωνία και τις χώρες της Βαλτικής.Πώς βλέπουν οι Ρώσοι την κατάσταση?Πώς τη βλέπουν οι Γερμανοί?Πώς τη βλέπουν οι Ρώσοι?Πώς οι Πολωνοί?Τι γίνεται στο τέλος,τι θα μπορούσε να γίνει αλλιώς κτλ εξαιρετικά ενδιαφέροντα θέματα.Μετάνιωσαν οι Γερμανοί?Μετάνιωσαν οι Ρώσοι?Μετάνιωσαν οι Αγγλοι?Μετάνιωσαν οι Πολωνοί?
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.568
Like
10.033
Πόντοι
3.506
Μια σχετική έρευνα ποιους βρίσκουν ελκυστικούς οι κανονικές ρωσίδες και όχι αμπελοφιλοσοφίες

Παρα παρα παρα πολύ αληθινό το άρθρο

Ακόμα και γκολντιγκερ να είναι η άλλη γουστάρει τα βιβλία. Έχουν εμμονή , και δεν υπάρχει ραντεβού με Ρωσίδα που να έχω πάει και να μην έχω επικαλεστεί Ρασκολνικοβ, Μπολκονσκι και πρίγκηπα Μισκιν

Το άλλο που γουστάρουν είναι άγριο πήδημα και λίγες εκτιμούν το γλείψιμο.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.787
Κριτικές
6
Like
11.259
Πόντοι
3.936
Εδώ βλεπουμε ότι το μ@υνι της έχει γίνει τούνελ Τεμπών απο την συνεχη διέλευση πεων και για να την ακούσει πλέον η κυρία δε φτάνει ένα πουλακι αλλα θέλει ολοκληρο πόδι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom