Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 138K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (5 μέλη και 19 επισκέπτες)

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.897
Like
18.160
Πόντοι
3.656
Φαίνεται και λιγότερο καριολο-εστιατόριο αυτό στην Πράγα ; Κέντρο είναι ;
 

Pinoklis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.915
Like
272
Πόντοι
36
Ο Kman άνοιξε ένα θέμα στο οποίο παρουσιάζεται ως γνώστης. Περιμένεις και λίγο αξιόπιστο feedback. Αυτός τελικά μπορεί να λέει ό,τι θέλει βρισκόμενος σε μία μόνιμη φαντασίωση και να απολαμβάνει της επιείκειας των άλλων (μην τα παίρνεις τοις μετρητοίς ό,τι λέει, έχει το χαβαλέ του κλπ), ενώ ο κάθε George που ήθελε κι αυτός να φαντασιωθεί μία πρόσκαιρη απόδραση, δικάζεται κάθε μέρα ως βλάκας. Δύο μέτρα και δύο σταθμά. Τόσος κόσμος ξοδεύει τα λεφτά του σε φαντασιώσεις, ο George σας πείραξε. Τον χρησιμοποιείτε σαν εξιλαστήριο θύμα για να κρατήσετε στο απυρόβλητο το διασκεδαστή Kman.
Όχι κι εγώ δεν νομίζω ότι ο Kman ενοχλεί κανέναν (εκτός από το Νίο).

Ερώτηση: Πως παρασύρεται κάποιος από τον κμαν αφού διαρκώς λέει πως μετά τα 35 μόνο με λεφτά γαμάς και όσο πιο μεγάλος τόσο πιο πολλά θες;
Εντωμεταξύ μιλάμε για την Πολωνία που πετάς με 20 ευρώ και πάει και η κουτσή Μαρία. 3ημερο Πάρο πιο πολλά λεφτά θες. Άντε να πήγαινε κανείς Ναμπίμπια ή Τατζικιστάν να πως οτι παρασύρθηκε από τον Volcano. Αλλά Πολωνία ρε μάγκες; :2funny:
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.889
Like
6.946
Πόντοι
1.056
Φαίνεται και λιγότερο καριολο-εστιατόριο αυτό στην Πράγα ; Κέντρο είναι ;

Είναι Michelin πολύ δυνατό τελείως κεντρικό.Εχω φέρει και άλλες γκόμενες εκεί.Κυρίως ψαρώνουν με τα γλυκά.

KNavV7.jpg


Y994uD.jpg


F0AtGc.jpg
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.897
Like
18.160
Πόντοι
3.656
Στη γέφυρα του καρόλου είναι ;
ή έβαλες τη φωτό έτσι ... για ατμόσφαιρα ;
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.889
Like
6.946
Πόντοι
1.056
Στη γέφυρα του καρόλου είναι ;
ή έβαλες τη φωτό έτσι ... για ατμόσφαιρα ;

Είναι από την άλλη πλευρά.Αυτό εδώ είναι βασικα΄.

mfcrJ6.jpg


RYPmLa.jpg


Εδώ περίπου πώς είναι μέσα.Μικρό αλλά νόστιμα φαγητά.
rtwI0N.jpg
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.889
Like
6.946
Πόντοι
1.056
Τελευταία τροποποίηση:

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
326
Like
680
Πόντοι
81
Τυπε όταν πας πίσω κάνε ένα τσεκ απ για τον θυρεοειδή σου όχι μόνο δουλειά.
Μια λιποαναρροφηση στο προγουλι χρειαζεται και μια εμφυτευση μαλλιων. Κατα τα αλλα σκαει απο υγεια
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
326
Like
680
Πόντοι
81
Πάρο καλύτερα από Πολωνία; Δε νομίζω
Πιστεψε με, τα καλοκαιρια προτιμω Β. Ευρωπη, τον ηλιο και την θαλασσα και την ζεστη τα εχω φαει με το κουταλι, χαριστικα ερχομαι διακοπες Ελλαδα καλοκαιρι. Αν δεν μου το ζητουσαν δεν θα τραβουσα νησια καλοκαιριατικα
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.206
Like
13.332
Πόντοι
2.606
Μια λιποαναρροφηση στο προγουλι χρειαζεται και μια εμφυτευση μαλλιων. Κατα τα αλλα σκαει απο υγεια
Ο αρχηγός δεν θα χώσει λεφτά να φτιάξει την εμφάνιση του απλά θα δουλέψει πιο σκληρά να βγάλει πιο πολλά να καλύψει το χαντικαπ της εμφάνισης με περισσότερο μαρουλι στα πόδια της σπονσορετας
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.283
Like
3.592
Πόντοι
1.706
Βάλε και εσύ φωτός από τις γκόμενες που γαμάς Γαλλία,ρεστωράν,κρασιά,ξενοδοχεία κτλ.Πέτα και κανά youtube βίντεο δεν πειράζει.Γαλλία είσαι τι διάολο εκεί παίζουν κοψίδια και κρασιά πρώτης.
Βάλε τοπία,παραλίες,γκόμενες στα κλαμπ.Τι input έχεις?
Σόρυ, δεν αισθάνομαι την ανάγκη να παρουσιάζω τις πουτανέτες για γκόμενες και να δείχνω φαγητά κι αποδείξεις ρεστωράν. Εξάλλου δεν έχω αμφισβητήσει ότι γαμάς αυτές τις γυναίκες.

Το ζήτημα που έθεσα είναι κατά πόσον είσαι αξιόπιστος σε πληροφορίες περί Πολωνίας επί του σεξουαλικού θέματος. Έτσι που τα παρουσιάζεις δεν ξέρω τι ισχύει και τι όχι. Για διασκεδαστής πάντως είσαι μια χαρά. :grin:
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
326
Like
680
Πόντοι
81
Σόρυ, δεν αισθάνομαι την ανάγκη να παρουσιάζω τις πουτανέτες για γκόμενες και να δείχνω φαγητά κι αποδείξεις ρεστωράν. Εξάλλου δεν έχω αμφισβητήσει ότι γαμάς αυτές τις γυναίκες.

Το ζήτημα που έθεσα είναι κατά πόσον είσαι αξιόπιστος σε πληροφορίες περί Πολωνίας επί του σεξουαλικού θέματος. Έτσι που τα παρουσιάζεις δεν ξέρω τι ισχύει και τι όχι. Για διασκεδαστής πάντως είσαι μια χαρά. :grin:
Νομιζω πως ανελυσε διεξοδικα τα κοστη
Αν μπορεις να διαθεσεις2-3k για μερικες μερες περνας σαν εκεινον. Αρκετα αξιοπιστη πληροφορια θα ελεγα
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.206
Like
13.332
Πόντοι
2.606
Σόρυ, δεν αισθάνομαι την ανάγκη να παρουσιάζω τις πουτανέτες για γκόμενες και να δείχνω φαγητά κι αποδείξεις ρεστωράν. Εξάλλου δεν έχω αμφισβητήσει ότι γαμάς αυτές τις γυναίκες.

Το ζήτημα που έθεσα είναι κατά πόσον είσαι αξιόπιστος σε πληροφορίες περί Πολωνίας επί του σεξουαλικού θέματος. Έτσι που τα παρουσιάζεις δεν ξέρω τι ισχύει και τι όχι. Για διασκεδαστής πάντως είσαι μια χαρά. :grin:
Όσο δεν υπάρχει αντίπαλο δέος πληροφόρησης ο αρχηγός είναι ο γκουρού με α5 γουαγκου μοσχάρια ρεαρ ψημένα χέρι μπούτι φωτό ασανσέρ με υψομετρική διαφορά τσατσενκο Γκάλης :rockon:
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.206
Like
1.746
Πόντοι
216
Ο πεπονομετανάστης είναι η ζωντανή απόδειξη ότι επί κομμουνισμού γάμησαν ακόμη και τα ΑΜΕΑ.
Και ναι, στην Ελλάδα θα ήταν ή PickerNo2 ή στο Δρομοκαΐτειο.

Αλλά τώρα να θέλω να μάθω για Ρωσίδες και να ρωτήσω το Δημητράκη,είναι σαν να θέλω να μάθω για Αγγλίδες και να ρωτήσω τον ΤΑΚΜΑΝ
Ναι αλλά διέπρεψε ως clout chaser σε λάϊβ ΦΛΟΡΙΑΝ, καλύτερα είναι να τον έχεζε ακόμα η εισαγγελέας με τα μισά λεφτα; :confused:
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
520
Like
764
Πόντοι
86

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.787
Κριτικές
6
Like
11.257
Πόντοι
3.936
Βάλε και εσύ φωτός από τις γκόμενες που γαμάς Γαλλία,ρεστωράν,κρασιά,ξενοδοχεία κτλ.Πέτα και κανά youtube βίντεο δεν πειράζει.Γαλλία είσαι τι διάολο εκεί παίζουν κοψίδια και κρασιά πρώτης.
Βάλε τοπία,παραλίες,γκόμενες στα κλαμπ.Τι input έχεις?
Ρε τυπε ο χαπυ τραβελερ είναι; Δηλαδη επειδή εσύ εχεις το ψωνιο να βάζεις ένα άψητο φιλέτο κ μια π@υτανα δίπλα στη φωτο νομίζεις ότι κάνεις κάτι διαφορετικό από ότι κανουν δεκάδες αλλα μέλη εδω μεσα που δεν θέλουν να εκτίθενται; Τώρα το εαν γ@μας ή όχι κ με τι προσοντα μόνο εσύ το γνωρίζεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom