Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Εσείς πότε αρχίσατε να πλακώνεστε;

Όλα αυτά με τις βιασμενες,τις μάνες και τους καρκίνους, δεν ξέρω που/πότε γράφτηκαν

Τέσπα,απαιτούμε Αρχηγό με GoPro στην καούκα να σπρώχνει σλαβικά αλογατα και να ποσταρει το υλικό στο thread

Λαθος κάνεις

Ο συγκεκριμένος έχει χρόνια εμμονή μαζί μου,με ότι νικ κι αν έχει αλλάξει.Το έχουν διαπιστώσει όλοι εδώ μέσα αφου όλα τα ποστ αναφέρονται σε μένα

Ομοφυλόφιλος stalker που όσο τον φτύνεις ,τόσο κολλάει.Πιθανον να είναι stalker και στην πραγματική του ζωή
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.909
Like
18.185
Πόντοι
3.656
Πιστεύω sandman, Αρχηγός,Λάκης και κάποιοι άλλοι εδώ μέσα,δεν επηρεάζονται διόλου, ότι κι αν τους γράψουμε.

Είναι αιθέρες,γκανιάν:rockon:

Κάνεις τους δεν έχει ανασκευάσει ποτέ για το παραμικρό,δεν τους νοιάζουν καθόλου οι άλλες απόψεις και ακολουθούν πιστά αυτό που πιστεύουν.
Πριν 10 χρόνια έγραφαν τα ίδια και μετά από 10 χρόνια,πάλι τα ίδια θα γράφουν..
Αν υπάρχουν τεκμήρια και αποδείξεις , αλλάζω άποψη τυπάρα.
Πριν 10-12 χρόνια, έλεγα ότι κάτι μπορεί να αλλάξει στην ελλάδα , είχα μια μικρή, κρυφή ελπίδα.
Με πείσατε ότι είχα άδικο . Δεν έχει καμία ελπίδα. Θα αφανιστεί . Αυτό θέλει , το έχει επιλέξει.
Και της αξίζει .

Ομολογώ ότι είχα άδικο . Δεν της αξίζει να σωθεί . Στο διάολο . Ψόφος.
Εσείς που φύγατε τόσα χρόνια πριν , το είχατε καταλάβει νωρίτερα.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Εγώ έχω ακούσει τύπε ότι έχει και άλλα ενδιαφέροντα.
Τον αδικείς.
Συγκεκριμένα, λένε ότι τον ενδιαφέρει η πυραυλική και ο υποβριχιακός πόλεμος.
Ρουκέτες , τορπίλες .... ξέρεις ....

Ναι,να χώνει τις τορπίλες στον κώλο του και να σκέφτεται ότι είναι η πούτσα μου

Μαλάκα σκέφτομαι τι τραβάνε κάποιοι διάσημοι απο τους stalkers.Αρρωστημένη κατάσταση πραγματικά
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.267
Πόντοι
446
Λαθος κάνεις

Ο συγκεκριμένος έχει χρόνια εμμονή μαζί μου,με ότι νικ κι αν έχει αλλάξει.Το έχουν διαπιστώσει όλοι εδώ μέσα αφου όλα τα ποστ αναφέρονται σε μένα

Ομοφυλόφιλος stalker που όσο τον φτύνεις ,τόσο κολλάει.Πιθανον να είναι stalker και στην πραγματική του ζωή

Όπως ο kman δεν μπορεί και να μην γαμαει και να μένει σε γκαράζ και να είναι χιτλερικός και να τον λιώνουν οι φριτζηδες στη δουλειά(όλα αυτά του έχουν καταλογιστεί)
έτσι και ο άλλος δεν μπορεί να είναι και stalker, ομοφυλόφιλος,κλώνος,κ.λ.π.

Απλά δε γουστάρεστε εδώ μέσα,όπως και άλλοι

Καμιά φορά δε γουστάρουμε κάποιον εδώ μέσα και αντί για 2,3 κοσμητικά επίθετα, το γαμαμε τη μάνα..
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
522
Like
764
Πόντοι
86
Ξοδεύω κάπου 25-30 χιλιάδες το χρόνο σε ταξίδια,γκόμενες.Οντως κοστίζει το σπορ αλλά περνάς καλά.Αλλιώς τι να κάνεις,να κάθεσαι να μιζεριάζεις?Δεν έχει νόημα.
Βασικά για γούστα στο μπλοκ χρειάζεσαι πλέον άνω των 5 χιλιάρικων καθαρά μηνιαίως που δεν είναι δύσκολο Γερμανία αλλά και 6 χιλιάρικα θα έλεγα οριακά είναι,πιο πολύ πας για τα 7 χιλιάρικα για να είσαι άνετος αν υπολογίσουμε τον πληθωρισμό.
Αμα δεν ήταν οι γκόμενες και το κίνητρο θα γινόμουν μινιμαλιστής σιγά μην καθόμουνα να δουλεύω σκληρά κτλ.Θα έκανα μια μπάζα,θα μάζευα 400 χιλιάδες και θα έξυνα τα παπάρια μου μετά.
Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω ώρες ώρες το νόημα σου...

Δηλαδή χρειάζεται να γίνεις μινιμαλιστης για να μαζέψεις τα 400 χιλιάρικα που λες για να αράξεις;

Το ποσό αυτό το μαζεύεις σε πολύ λίγα χρόνια αν κόψεις λίγο παραπάνω από τα μισά απ' όσα κανεις.Με βάση αυτά που βγάζεις εσύ εννοώ.

Τόσο απλό.

Απλά δεν θες να το κάνεις γιατί έχεις αυτό το πάθος.

Και καλά κάνεις και το έχεις.

Ένα άλλο που θέλω να ρωτήσω είναι το εξής.

Με όλες αυτές τις επαγγελματίες βίζιτες κάνεις αυτά που θα έκανες αν είχες μια μόνιμη μονογαμική σχέση;

Δηλαδή αιδοιολειχια τους κάνεις;
Γλυφοκωλι;

Γιατί επαγγελματίες είναι.Μπορει να φαίνονται στην πένα αλλά όπως είπε και ένας γιατρός του έρχονται πολλές σενιαρισμενες από την κορυφή έως τα νύχια αλλά οι τριχομοναδες κάνουν πάρτι εκεί κάτω.

Τα αφροδίσια δεν τα φοβάσαι
Η απλά απέχεις από γλυψιματα μουνι και κωλο και κάνεις πρόγραμμα αποστειρωμενο;

Θέλω να πω οτι μιας και σκας τόσο χρήμα το ευχαριστιεσαι ή προσέχεις και κρατιέσαι λόγω αυξημένων πιθανοτήτων σε αφροδίσια λόγω του επαγγέλματος τους;

Και μην πει κάποιος ότι αυτά τα κολας και από σχέση με γκόμενα κανονική γιατί εδώ παίζουμε με τις πιθανότητες.

Άλλο μια επαγγελματίας βίζιτα με 15 ραντεβου σοβαρά το μήνα επί 12 μήνες και άλλο μια γκόμενα που κάθεται σε δύο μόνο άντρες.

Αν μου πεις ότι δεν έχω άλλη επιλογή γιατί δεν βρίσκω γυναίκα οκ το δέχομαι.Μπρος γκρεμος και πίσω ρέμα.
 

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
353
Like
685
Πόντοι
81
Το ερωτημα ειναι γιατι εμφανιζεσαι εσυ σε αυτο το θρεντ.
Ουτε εχεις παει μπλοκ, ουτε προκειται, προς τι το ενδιαφερον και η συμμετοχη?
Εδώ ο τύπος δεν έχει καν ζήσει εξωτερικό και έχει άποψη για Αγγλία, για συγκατοίκηση και άλλα πολλά.
Πόσο τραγικό που κάποιοι έχουν μια μίζερη ζωή, καμία εμπειρία για κάποια θέματα, όμως προσπαθούν να το παίξουν γνώστες και σχετικοί.
Τον λες και κακομοίρη.
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.517
Κριτικές
8
Like
3.307
Πόντοι
786
Πεστα ρε φιλε
Υπαρχουν μπουρδελακια στο μεταξουργειο που με 10 ευρω γαμας και καποιοι προκλητικοι γαμανε στα στουντιο με 50 ευρω
Αν σε βαθος δεκαετιας, ξοδεψαν 10 χιλιαρικα σε στουντιο, στο μεταξουργειο θα ειχαν ξοδεψει μονο 2000.
Με τα 8000 ευρω διαφορα θα ετρωγαν ποσοι φτωχοι ανθρωποι αν την διαφορα την εκανε φιλανθρωπιες
και στο κόμμα μπορούσαν να τα δώσουν...
σε πουτάνες στην κούβα μετράει;
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.267
Πόντοι
446
Εδώ ο τύπος δεν έχει καν ζήσει εξωτερικό και έχει άποψη για Αγγλία, για συγκατοίκηση και άλλα πολλά.
Πόσο τραγικό που κάποιοι έχουν μια μίζερη ζωή, καμία εμπειρία για κάποια θέματα, όμως προσπαθούν να το παίξουν γνώστες και σχετικοί.
Τον λες και κακομοίρη.

Μόλις περιέγραψες τη μισή Ελλάδα...

Υπάρχουν και κάποιοι που έχουν την ανάγκη να πιστέψουν ότι κανείς δε γαμάει, κανείς δεν περνά καλά,κ.λ.π.
ώστε να μην τους βαρέσει κατακέφαλα η δική τους ανεπάρκεια.

Όποτε κατεβαίνω Ελλάδα, υπάρχουν άτομα,κυρίως συγγενείς, που μου λένε για τον κακό καιρό της κεντρικής Ευρώπης, ότι δεν έχει ζωή, μόνο σπίτι-δουλειά,κ.λ.π. ενώ έχουν πάει το πολύ μέχρι τη Βουλγαρία.

Αλλά δεν τους λέω τίποτα γιατί καταλαβαίνω ότι είναι η άμυνά τους ώστε να μην αναγκαστούν να έρθουν αντιμέτωποι με την κατάστασή τους..
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
333
Like
697
Πόντοι
81
Μόλις περιέγραψες τη μισή Ελλάδα...

Υπάρχουν και κάποιοι που έχουν την ανάγκη να πιστέψουν ότι κανείς δε γαμάει, κανείς δεν περνά καλά,κ.λ.π.
ώστε να μην τους βαρέσει κατακέφαλα η δική τους ανεπάρκεια.

Όποτε κατεβαίνω Ελλάδα, υπάρχουν άτομα,κυρίως συγγενείς, που μου λένε για τον κακό καιρό της κεντρικής Ευρώπης, ότι δεν έχει ζωή, μόνο σπίτι-δουλειά,κ.λ.π. ενώ έχουν πάει το πολύ μέχρι τη Βουλγαρία.

Αλλά δεν τους λέω τίποτα γιατί καταλαβαίνω ότι είναι η άμυνά τους ώστε να μην αναγκαστούν να έρθουν αντιμέτωποι με την κατάστασή τους..
Στην Ελλαδα, πολλοι νομιζουν οτι η Θεσσαλονικη ειναι καπου πριν τον Βορειο Πολο. Εννοειται για αυτους πως ακομη βορειοτερα αντιμετωπιζεις Αρκτικο Κυκλο
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.573
Like
10.043
Πόντοι
3.506
Εδώ ο τύπος δεν έχει καν ζήσει εξωτερικό και έχει άποψη για Αγγλία, για συγκατοίκηση και άλλα πολλά.
Πόσο τραγικό που κάποιοι έχουν μια μίζερη ζωή, καμία εμπειρία για κάποια θέματα, όμως προσπαθούν να το παίξουν γνώστες και σχετικοί.
Τον λες και κακομοίρη.
Συγκατοικεί με γονείς , έχει δικαίωμα στην άποψη επι της συγκατοίκησης
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
333
Like
697
Πόντοι
81
True story
Ειχα καποιες μερες κενες και κατεβηκα Θεσσαλονικη. Προτεινω σε παιδικο φιλο να παμε μερικες μερες οδικως Βελιγραδι με δικα μου εξοδα, να νιωσει και αυτος το μπλοκ
Η απαντηση... Εσενα περιμενα να μαθω απο το μπλοκ, τοσες σλαβες εχω γαμησει στα μπουρδελα
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.267
Πόντοι
446
Πάντως το να πιστεύεις πως όταν ήσουν μικρός οι γυναίκες γούσταραν μεγαλύτερους ενώ όταν μεγάλωσες άλλαξαν οι εποχές και γουστάρουν μικρότερους είναι o ασφαλέστερος τρόπος να μην κάνεις απολύτως τίποτα για να βελτιώσεις την κατάστασή σου, μιας και ακόμη δεν έχουμε εφεύρει καμιά μηχανή του χρόνου..

Το bou είναι ενδιαφέρον, πετυχαίνεις άτομα που δεν θα τα συναντούσες ποτέ στην πραγματική ζωή..
Moνάχα αν ήσουν ρομά και έκανες καμιά μπούκα σε παιδικά δωμάτια να κλέψεις κανά playstation..
 

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
617
Like
1.022
Πόντοι
206
Τύποι ζήλεψα και θα ήθελα και εγώ να αρχίσω να γράφω για Πολωνίες, μπλοκ κλπ παρόλο που η μόνη εμπειρία που έχω με τις συγκεκριμένες χώρες είναι από τις πουτάνες τους και μάλιστα ΕΝΤΟΣ Ελλάδας :confused::confused::confused:
*Πάντως και στις 2 χώρες που έχω ζήσει για περισσότερο διάστημα του ενός έτους (Δανία και Λουξεμβούργο), δε μπορώ να πω ότι στο θέμα διασκέδασης (συμπεριλαμβανομένου και του γκομενικού φυσικά), ήταν ανώτερα από Ελλάδα.
*Θα μου πεις τι σχέση έχουν αυτές οι χώρες με σεξοτουρισμό και Πολωνία που αναφέρεται το παρόν νήμα? Στα @@ μου, μόνο οι άλλοι να γράφουν τα δικά τους? :confused:
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.976
Πόντοι
1.056
Καλά ρε τι γελάτε ;;δεν τρολαρω ..δεν ήξερα ότι είχαν.πολεμο.
IMG_20241014_001629.jpg

IMG_20241014_001904.jpg

IMG_20241014_001457.jpg


Μόνο μακαρόνια σκέτα πρωί κ βράδυ ...
Σκέτα όταν λέω σκέτα το εννοώ μέσα στη σακούλα ...

Αλλά στο δωμάτιο παρέλαση η σπονσορετες για μια λωρίδα σπαγγέτι ( σκετη )

Μια μέρα είχα κ γαλέτα.....
Όταν έφυγα άφησα σε μια καλή κοπέλα έτοιμα νερόβρασμένα μακαρόνια νο6 ....έκλαιγε από τη χαρά της .....

Τη νύχτα άκουγες τα πυροβόλα κ καυλωνες σε συνδιασμό ανδρεναλινης σεξ με φόβο .....

Ωραία σποννσοριλικια εκεί ......νιώθεις brand pitt με λεφτά ροκφελερ

Φαίνεται οτι οι Αφρικανές έχουν μείνει στο σπαγγέτι,δεν έχουν φτάσει το στάδιο του κοτόπουλου.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.032
Κριτικές
184
Like
44.658
Πόντοι
22.266
Φαίνεται οτι οι Αφρικανές έχουν μείνει στο σπαγγέτι,δεν έχουν φτάσει το στάδιο του κοτόπουλου.
Θυμάμαι Ουκρανία πήγα κάπου στα τέλη το 90's στ λβωβ κ τα κωλοχαρτα ήταν πολτοποιημένες εφημερίδες κ τις Κερνουσα καφέ σε καφετέριες με διαφημιστικές ομπρέλες κόκα κολα πριν 6-7 χρόνια ήθελαν τα σούσι κ τα φιλέτα οι καραβλαχες ....η άλλη μου έλεγε ότι τρώει μόνο σούσι .....α ρε Στάλιν πότε θα ξαναέρθει να βάλεις την τάξη .....σούσι τής έλεγα είχατε κ επί μπρεζνιεφ ;;Τσπ
 

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
353
Like
685
Πόντοι
81
Μόλις περιέγραψες τη μισή Ελλάδα...

Υπάρχουν και κάποιοι που έχουν την ανάγκη να πιστέψουν ότι κανείς δε γαμάει, κανείς δεν περνά καλά,κ.λ.π.
ώστε να μην τους βαρέσει κατακέφαλα η δική τους ανεπάρκεια.

Όποτε κατεβαίνω Ελλάδα, υπάρχουν άτομα,κυρίως συγγενείς, που μου λένε για τον κακό καιρό της κεντρικής Ευρώπης, ότι δεν έχει ζωή, μόνο σπίτι-δουλειά,κ.λ.π. ενώ έχουν πάει το πολύ μέχρι τη Βουλγαρία.

Αλλά δεν τους λέω τίποτα γιατί καταλαβαίνω ότι είναι η άμυνά τους ώστε να μην αναγκαστούν να έρθουν αντιμέτωποι με την κατάστασή τους..
Συμφωνώ απόλυτα σε όσα λες.
Υπάρχουν 2 περιπτώσεις αυτών των ανθρώπων:
- οι μαλακες που το παίζουν γνώστες, ενώ είναι παντελώς άσχετοι
- αυτοί που έχουν γνώση της κατάστασης, ξέρουν ότι δεν έχουν χρήματα ή δυνατότητα για ταξίδια ή να μείνουν έξω και να ζήσουν ανάλογα, αλλά έχουν ανοιχτά αυτιά, μαθαίνουν από τις εμπειρίες των άλλων και ρωτάνε για να μάθουν.

Τους πρώτους τους έχω για φτύσιμο και αξίζουν μέγιστο εξεφτελισμο.
Τους δεύτερους τους σέβομαι απίστευτα και πάντα θέλω να κάθομαι με τέτοιους ανθρώπους να συζητάω, εφόσον θέλουν να ρωτήσουν και να μάθουν 5 πράγματα.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.267
Πόντοι
446
Θυμάμαι Ουκρανία πήγα κάπου στα τέλη το 90's στ λβωβ κ τα κωλοχαρτα ήταν πολτοποιημένες εφημερίδες κ τις Κερνουσα καφέ σε καφετέριες με διαφημιστικές ομπρέλες κόκα κολα πριν 6-7 χρόνια ήθελαν τα σούσι κ τα φιλέτα οι καραβλαχες ....η άλλη μου έλεγε ότι τρώει μόνο σούσι .....α ρε Στάλιν πότε θα ξαναέρθει να βάλεις την τάξη .....σούσι τής έλεγα είχατε κ επί μπρεζνιεφ ;;Τσπ

Να σε ρωτήσω..

Είχα γυρίσει μια φορά αργάμιση σπίτι :confused: άνοιξα λίγο bou πριν με πάρει ο ύπνος και έπεσα σε κάποιον που σε έκραζε ότι είσαι προκλητικός,να πεις που βρίσκεις τα λεφτά,κ.λ.π. και εσύ του απάντησες κιόλας.
Αλλά δε θυμάμαι σε ποιο thread γράφτηκαν όλα αυτά..

Της φαντασίας μου ήταν ή υπάρχει ακόμη ένα ΝΑΥΑΓΙΟ ανάμεσά μας που πρέπει να μπει στο διαγωνισμό ΜΙΣΤΕΡ ΜΑΛΑΚΑΣ;
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.267
Πόντοι
446
Συμφωνώ απόλυτα σε όσα λες.
Υπάρχουν 2 περιπτώσεις αυτών των ανθρώπων:
- οι μαλακες που το παίζουν γνώστες, ενώ είναι παντελώς άσχετοι
- αυτοί που έχουν γνώση της κατάστασης, ξέρουν ότι δεν έχουν χρήματα ή δυνατότητα για ταξίδια ή να μείνουν έξω και να ζήσουν ανάλογα, αλλά έχουν ανοιχτά αυτιά, μαθαίνουν από τις εμπειρίες των άλλων και ρωτάνε για να μάθουν.

Τους πρώτους τους έχω για φτύσιμο και αξίζουν μέγιστο εξεφτελισμο.
Τους δεύτερους τους σέβομαι απίστευτα και πάντα θέλω να κάθομαι με τέτοιους ανθρώπους να συζητάω, εφόσον θέλουν να ρωτήσουν και να μάθουν 5 πράγματα.

Στην πρώτη κατηγορία σε εμένα, είναι συγγενείς που υπό άλλες συνθήκες θα τους έκανα ένα reality check
να λουφάξουν στη γωνιά τους, απλά δε θέλω να στεναχωρήσω τους γονείς μου.
Αλλά έτσι και αλλιώς, τους συγκεκριμένους συγγενείς παίζει να τους πετύχω μόνο κατά τύχη, δεν είχαμε ποτέ και πολλά πολλά..
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.976
Πόντοι
1.056
Θυμάμαι Ουκρανία πήγα κάπου στα τέλη το 90's στ λβωβ κ τα κωλοχαρτα ήταν πολτοποιημένες εφημερίδες κ τις Κερνουσα καφέ σε καφετέριες με διαφημιστικές ομπρέλες κόκα κολα πριν 6-7 χρόνια ήθελαν τα σούσι κ τα φιλέτα οι καραβλαχες ....η άλλη μου έλεγε ότι τρώει μόνο σούσι .....α ρε Στάλιν πότε θα ξαναέρθει να βάλεις την τάξη .....σούσι τής έλεγα είχατε κ επί μπρεζνιεφ ;;Τσπ

Μη σκάσει κανάς Στάλιν στην Ιαπωνία να αρχίσουν τα τζαπόνια να τρώνε μπλινί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom