Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.392
Πόντοι
2.606
Οποιος πιστευει οτι υπαρχουν μονο αυτα τα λεφτα ή «καθονται στο σπιτι», δηλ ο βλακας ο πορδοκαραφλακης, κουνια που τον κουναγε και πουτσα που τονε γαμαγε.
τυπε ο τραλαλακης εχει παει τωρα κηπο και ξεθαβει το κασερι τον βλεπω να τα ποσταρει μαζι με τα χωματα :tooth:
 

edigno

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2020
Μηνύματα
447
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Ο τραλαλακης ειναι ξαδερφος του δημητρακη που δουλευει στην αμερικη?
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Οποιος πιστευει οτι υπαρχουν μονο αυτα τα λεφτα ή «καθονται στο σπιτι», δηλ ο βλακας ο πορδοκαραφλακης, κουνια που τον κουναγε και πουτσα που τονε γαμαγε.
τυπε ο τραλαλακης εχει παει τωρα κηπο και ξεθαβει το κασερι τον βλεπω να τα ποσταρει μαζι με τα χωματα :tooth:




Αυτος ειναι ικανος να ξεθαψει και το μισο κοιμητηριο στο Μενιδι να πουλησει οτι χρυσο δοντι βρει
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
αρχοντα κμαν μονο με την μπριζολα αποτελειωσες τον μητσο και τους κλωνους του χαχαχαχαχα.
αν ειχε μουνια ο μητσος σπιτι η εστω ενα πιατο φαι θα μας ειχε γεμισει φωτο.
αντε μητσο βαλε μας και εσυ φωτο να αυνανιζεσε στο μπανιο σαν αυτες που στελεις του γερο ιωσηφ.
ειναι καλυτερα να αυνανιζεσε στην πετρουπολη απο την αθηνα?γυρνα στην αθηνα να κανεις ζωαρα
ρε απορε με τα 200 ευρο που σου δινουν βοηθημα,που εκατσες μονος σε μια τρυπα τρωγλη και τον παιζεις.
δεν ειναι πολλα 200 τον μηνα που δινουν στους απορους?στον μητσο και 30 τον μηνα να δωσουνε
του περισευουν και τα κανει και αποταμιευση!ακομα να χαθει ο ψευτης διμητρακης η ντροπη της ελλαδας χαχχαχα.
οπως ειδατε ο κμαν απο πολλου σταματησε να ασχολειτε με τον κακομοιρη μπαγλα της πετρουπολης.
εχει αποκτησει γερμανικη νοοτροπια να υποτασει τους αδυνατους και γερμανικη υπεροχη.
σου λεει τι να ασχολουμε με καπειον που φανερωθηκε η αληθεια οτι ζει σε τρωγλη μεσα σε μπανιο
με μια γατα και στο ψυγειο του εχει μεσα μονο βαζακια με κουραδες?χαχαχαχαχ

να σας πω την αληθεια ουτε εμενα με ενδιαφερει ο διμητρακης αλλα μου αρεσει να το επαναλαμβανω
οτι ειναι παφτωχος αυτος και η μανα του και οτι ολα οσα ελεγε για περιουσιες ειναι ψεματα ενος τρελου.
παιρνω και πολλα λαικ οποτε θυμιζω την πραγματικοτητα και για να γραφω ποσο
κακομοιρης ειναι με αποδειξεις που βαζει ο ιδιος ο βλακας καραφλομογγολος ουσπεκοπιθηκος της στεππας.
διμητρακη βαλε φωτο σημερα με γκομενα αφου εισαι πλουσιος η εστο και απο μια μπριζολα.
δεν ντρεπεσε ρε κακομοιρη να γραφεις ακομα εδω?θες να στειλει μυνημα ο ιωσηφ στον πολιτικο μηχανικο?
παρε γρηγορα τον δασκαλο να μην σου κανει καμια λαδια με τον πολιτικο μηχανικο,ελλαδα ειναι τωρα.
δεν πιστευω να ειναι τοσο μαλακας και παει να τον βρει?εγω πιστευω ειναι αξιος να το κανει
μονο και μονο για να σε κανει να φας και την γατα σου.φιλακια απο τον ιωσηφ προεδρε:wink: :cheesy: :fuck2::fuck2::fuck2:

Ο Βλάκμαν πήρε 2 πουτάνες της έδωσε 300 ευρώ και φωτογραφίθηκε μαζί τους :2funny:δε ξέρω γιατί δεν γδύθηκαν?:2funny:μήπως της πλήρωσε μόνο γιά φωτογράφιση?:2funny:και του ήρθε πολύ φτηνότερα :2funny:ας της βάλει και γυμνές.

Τα λεφτά που μπήκαν δεν μπορώ να ξέρω τι παίζει γιατί είναι μιά φώτο από το πλά'ι'.Ειναι δικά του?δεν είναι δικά του?είναι πραγματικά?δεν είναι πραγματικά?είναι φωτοσόπ?δεν είναι φωτοσόπ?εγώ θα τα έβαζα 6-7 φωτογραφίες από διαφορετικές γωνίες και με άλλα πράγματα γιά να γίνω πιό πιστευτός.
Πάντος αν όλα του τα λεφτά τα φυλάει στο σπίτι είναι και πολύ :2funny::jerking:.Ένα άλλο που δεν μου άρεσε ήταν γιατί σε 50άρικα?που μόνο χώρο πιάνουν και δε βολεύουν καθόλου.Δηλαδή παίζει να είναι οι οικονομίες μιάς ζωής :2funny:

Πάντος αυτό που μπορώ να πω είναι ότι ποτέ του δεν είχε μεγάλο αμάξι 3.000+ κυβικά γιατί έγραφε :jerking:σχετικά με την κατανάλωση :jerking:και τα πίστευε κιόλας:2funny:.
Αν είναι πραγματικά τα λεφτά σημαίνει ότι ο Έλληνας είναι τόσο μαλάκας που κρατάει της οικονομίες μιάς ζωής στο σπίτι :2funny::jerking:.
Ισως η καλύτερη δουλειά στην Ελλάδα είναι του κλέφτη :2funny:αν έχουν τόσα λεφτά στο σπίτι σε 5-6 φορές που θα μπουκάρεις να κλέψεις :2funny::2funny::2funny: μπορείς να βγάλεις 100.000 ευρώ και μετά να είσαι αραχτός γιά χρόνια :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

Η αγαμία σε έχει βαρέσει στο κεφάλι Χάρη :2funny:μόνο στα κατεχώμενα πηγαινεις :jerking:κοίτα μη φας κ'εκεί κανένα ξύλο πάλι :2funny:
Πάρε και την (κακάσχημη) να τραβήξεις καμιά καλή :2funny::jerking:




παλι φωτο απο τα σαλον εβαλες κακομοιρη:tooth::tooth::tooth::tooth:
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
ρε μητσο ποσο καιρο εχεις να δεις γυναικα?
αυτη την φωτο την ποσταρησες πριν 5 χρονια


Ο Αρχοντας ποσταρει λαιβ επι του πεδιου

εσυ τελεταια ποσταρεις το τσουτσουνακι σου και τα σκατα σου

μαλακια και χεσιμο εισαι:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

 

Συνημμένα

  • elv5.jpg
    elv5.jpg
    210,9 KB · Εμφανίσεις: 30
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Που-Στρατο στο έχω ξαναπεί, ποτέ ο κώλος πούτσα δε γαμεί!
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765

Συνημμένα

  • elv7.jpg
    elv7.jpg
    93,5 KB · Εμφανίσεις: 37
  • el10.jpg
    el10.jpg
    180,6 KB · Εμφανίσεις: 33

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Οποιος πιστευει οτι υπαρχουν μονο αυτα τα λεφτα ή «καθονται στο σπιτι», δηλ ο βλακας ο πορδοκαραφλακης, κουνια που τον κουναγε και πουτσα που τονε γαμαγε.

Δηλαδή παραδέχεσε ότι αυτά τα λεφτά είναι,τζίρος.Μπορεί να δουλεύεις πουθενά και να είναι της δουλειάς :2funny::jerking:
Εγώ σας έβαλα δικά μου λεφτα που τα παίρνω και τα κάνω ότι θέλω όχι λεφτά εστιατορίου ή καφετέριας :2funny::jerking:
Για πλούσιο δεν σε κώβω γιατί προδώθηκες που δεν ήξερες πόσο καίει ένα μεγάλο αμάξι (λεπτομέρια αλλά σημαντική) άρα δεν είχες ποτέ σου μεγάλο αμάξι.

Με ένα απορώ?πως ο Έλληνας μπορεί και ανέχετε την κατάντια,εγώ αν ήμουν κακομοίρης σαν κ'εσένα και είχα μπροστά μου κάθε μέρα τόσα λεφτά στη δουλειά.Θα έκανα μιά καλή υπεξαίρεση 300.000 ευρώ και θα ήμουν στην Ουκρανία ή σε μιά πόλη της Ρωσσίας 300.000-500.000 κατοίκων ,θα αγώραζα ένα διαμέρισμα,και μέσω ΠΜΡ ή Ντονέτσκ θα έπαιρνα διαβατήριο (Ουκρανικό ή Ρωσσικό) και θα την έβγαζα θε'ι'κά με 1.000-1.200 ευρώ το μήνα γιά 20+ χρόνια!και δε θα καθόμουν στη γυφτοελλάδα με τους μουσάτους και τους Πακιστανούς και την ακρίβεια :2funny:ΚΑΙ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΙΆΣΕΤΕ :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Αν τώρα τα έχεις αυτά τα λεφτά στο σπίτι σου,είσαι πολύ τυχερός που δεν είμαι 16 ετών και τωρα έχω λύσει το οικονομικό μου πρόβλημα :2funny:Αν ήμουν 16 ετών και ήταν δικά σου αυτά τα λεφτά και ήξερα ότι είχες στο σπίτι σου θα σε είχα επισκευτεί και θα με είχες βοηθίσει σίγουρα να λύσω το οικονομικό μου πρόβλημα :2funny:.Μη μου πεις ότι θα με πιάνανε γιατί ότι έκανα το έκανα μόνος μου οπότε ούτε μάρτυρες ούτε τίποτα.Μόνο εγώ και ο Σατανάς ξέρουμε τι έκανα τότε :2funny:Και τότε μόνο αποτυπώματα έπαιρναν :jerking:οπότε φορά γαντάκια :2funny:Άσε που δε νομίζω ότι θα πήγαινες καν στην αστυνομία :2funny:γιατί εκτός από σαδιστικές τάσεις έχω και τρομερή φαντασία :2funny:και μετά τη συνάντηση μας θα ήσουν τελείως χεσμένος :2funny::shit::2funny:
Και είσαι τυχερός αν είναι δικά σου που οι Έλληνες είναι τόσο κότες και ραγιάδες και ανέχονται την κακομοιριά :headbang::headbang::headbang:γιατί ούτε αυτοί θα ρχόντουσαν :2funny:θα κάθονταν και θα κλέγαν τη μοίρα τους σα το νυχτοφύλακα :2funny::2funny::2funny:

Του Ιωσήφ του έχω πει τι κακά πράγματα έκανα στα 16-17 μου :2funny:και είχα 3 μηχανάκια (Honda 750 four,KDX200 (αερόψυκτο) και Beta 240 Traial).Θέλω να τα πω με λεπτομέριες σε κάποια εκπομπή με αποδείξεις γιά να κάνει πάταγο :2funny::2funny::2funny:


 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Ο Δημητρακης με τη γκομενα που βαζει που στη μια φωτο ειναι σαν τη λουσυ λιου και στην αλλη σαν μογγολικος πιθηκος μου θυμζει μια διαφημιση προ εικοσαετιας με τον τακη και τη νατασα που ελεγε a this last year.

Ο Λακης εχει παει Παναμα να σηκωσει οτι εχει στις θυριδες του και που εχτισε σφραγισμα σφραγισμα
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.549
Like
51.814
Πόντοι
12.756
χαχαχχαχααχαχχααχχαχαχα ρε μαλακες εχω κανει καινουριο συκωτι με αυτα που γραφετε...:2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Πατησε ο kman το booster

Ο δημητρακης ετοιμαζει αντιμετρα βρισκοντας ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ του ΤΡΙΗΜΕΡΟΥ σε ζαρζαβατικα κ mcdonaldsd kfc κτλ.

Θα δειτε κουφαλες....

Τα φραγκα του barock μουφα
Τα φραγκα του urlauber μουφα
Οι γκομενες του kman μουφα
Οι γκομενες του rigas μουφα


Μονο αυτος εχει real αλλα.........δεν βαζει φωτογραφιες να δουμε.

Δυνατα δημητρακη...κερβερος...αιθερας...ανεμος....
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Οποιος πιστευει οτι υπαρχουν μονο αυτα τα λεφτα ή «καθονται στο σπιτι», δηλ ο βλακας ο πορδοκαραφλακης, κουνια που τον κουναγε και πουτσα που τονε γαμαγε.

Δηλαδή παραδέχεσε ότι αυτά τα λεφτά είναι,τζίρος.Μπορεί να δουλεύεις πουθενά και να είναι της δουλειάς :2funny::jerking:
Εγώ σας έβαλα δικά μου λεφτα που τα παίρνω και τα κάνω ότι θέλω όχι λεφτά εστιατορίου ή καφετέριας :2funny::jerking:
Για πλούσιο δεν σε κώβω γιατί προδώθηκες που δεν ήξερες πόσο καίει ένα μεγάλο αμάξι (λεπτομέρια αλλά σημαντική) άρα δεν είχες ποτέ σου μεγάλο αμάξι.

Με ένα απορώ?πως ο Έλληνας μπορεί και ανέχετε την κατάντια,εγώ αν ήμουν κακομοίρης σαν κ'εσένα και είχα μπροστά μου κάθε μέρα τόσα λεφτά στη δουλειά.Θα έκανα μιά καλή υπεξαίρεση 300.000 ευρώ και θα ήμουν στην Ουκρανία ή σε μιά πόλη της Ρωσσίας 300.000-500.000 κατοίκων ,θα αγώραζα ένα διαμέρισμα,και μέσω ΠΜΡ ή Ντονέτσκ θα έπαιρνα διαβατήριο (Ουκρανικό ή Ρωσσικό) και θα την έβγαζα θε'ι'κά με 1.000-1.200 ευρώ το μήνα γιά 20+ χρόνια!και δε θα καθόμουν στη γυφτοελλάδα με τους μουσάτους και τους Πακιστανούς και την ακρίβεια :2funny:ΚΑΙ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΙΆΣΕΤΕ :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Αν τώρα τα έχεις αυτά τα λεφτά στο σπίτι σου,είσαι πολύ τυχερός που δεν είμαι 16 ετών και τωρα έχω λύσει το οικονομικό μου πρόβλημα :2funny:Αν ήμουν 16 ετών και ήταν δικά σου αυτά τα λεφτά και ήξερα ότι είχες στο σπίτι σου θα σε είχα επισκευτεί και θα με είχες βοηθίσει σίγουρα να λύσω το οικονομικό μου πρόβλημα :2funny:.Μη μου πεις ότι θα με πιάνανε γιατί ότι έκανα το έκανα μόνος μου οπότε ούτε μάρτυρες ούτε τίποτα.Μόνο εγώ και ο Σατανάς ξέρουμε τι έκανα τότε :2funny:Και τότε μόνο αποτυπώματα έπαιρναν :jerking:οπότε φορά γαντάκια :2funny:Άσε που δε νομίζω ότι θα πήγαινες καν στην αστυνομία :2funny:γιατί εκτός από σαδιστικές τάσεις έχω και τρομερή φαντασία :2funny:και μετά τη συνάντηση μας θα ήσουν τελείως χεσμένος :2funny::shit::2funny:
Και είσαι τυχερός αν είναι δικά σου που οι Έλληνες είναι τόσο κότες και ραγιάδες και ανέχονται την κακομοιριά :headbang::headbang::headbang:γιατί ούτε αυτοί θα ρχόντουσαν :2funny:θα κάθονταν και θα κλέγαν τη μοίρα τους σα το νυχτοφύλακα :2funny::2funny::2funny:

Του Ιωσήφ του έχω πει τι κακά πράγματα έκανα στα 16-17 μου :2funny:και είχα 3 μηχανάκια (Honda 750 four,KDX200 (αερόψυκτο) και Beta 240 Traial).Θέλω να τα πω με λεπτομέριες σε κάποια εκπομπή με αποδείξεις γιά να κάνει πάταγο :2funny::2funny::2funny:







Εσυ πορδοκαραφλακη εισαι ηλιθιος εκτος απο αφραγκος κακομοιρης, τοσο καταλαβαινεις.


Ας ειναι καλα το επιδομα που σου στελνουν για να μεινεις μακρια τους.
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Πως σας πετσοκόψε έτσι ο κλώνος μου ρε πουθενάδες? :2funny: ακομα και για παρανομία σας έδωσε συμβουλή και σας την έφερε, φυσικά στον φουκαρά είναι θέμα ηθικής να τον κάνει ότι θέλει το αφεντικό και να είναι τίμιος απέναντι του αχετς αν το αφεντικό δεν είναι, σας έδωσε ιδέα και εσείς δεν το κάνετε :2funny: όντως στην Ελλάδα υπάρχει μια μεγάλη μερίδα κόσμου που κρατάει σπιτι το λίπος που έχει μείνει από της προηγούμενες δεκαετίες, η Ελλάδα είναι η καλύτερη χώρα για κλέφτες, απατεώνες, λοποδιτες, λαμογια :jerking: ποδοσφαιριστές, πανελιστες, καλα ελλεινιδες δεν είχα δει μια στην Ελλάδα άστεγη, ούτε να πεινάει,αντίθετα έχω δει δεκάδες γνωστούς όταν ήρθα πέρσι να κάνουν πιάτσα στα στενά της Ομονοίας η να πουλάνε χόρτο, :headbang: η νέα γενιά πλήρωσε το φαγοπότι των προηγούμενων γενεών στην Ελλάδα, αφού εάν δείτε άρθρα και αστυνομικό δελτίο γιατί διαβάζω τα νέα εκεί κάτω, οπότε πιάσουν καμία μικρή συμμορία που κάνουν μπούκες η λείες τους είναι απίστευτα μεγάλες, πότε δεν έχω διαβάσει λεία κάτω από 10 χιλιάδες, 100 χιλιάδες, μέχρι και 500 χιλιάδες λεία μίνιμουμ έχω διαβάσει :headbang: ανάλογα το χρονικό διάστημα φυσικά που δρα κάθε σπειρα αλλά οκ τα πάνε στην χώρα τους αυτά που κλέψανε, θα κάνουν λίγο φυλακή η καθόλου θα τρώνε θα πίνουμε και θα βγουν να γλέντησουν τα λεφτά :2funny: φυσικά ο κλώνος μου και εγώ δεν σας λέμε να γίνετε κλέφτες αν και η Ελλάδα όπως είπα επιβιώνουν μόνο οι ομάδες που ανέφερα πάνω, αλλά σας έδωσε μια λύση, αφού δεν έχετε τίποτα να χάσετε, ειδικά για τον φύλακα είναι ότι πρέπει θα δώσει μία και καλή ένα ποσό στην πρώην, θα αποπληρώσει το δάνειο, ε μπορεί να κάτσει λίγο μέσα αν τον πιάσουν αλλά θα γλυτώσει από την μιζέρια του :angel: αλλά δεν το βλεπω η λύση για αυτούς μόνο ο μονσελα είναι
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Οποιος πιστευει οτι υπαρχουν μονο αυτα τα λεφτα ή «καθονται στο σπιτι», δηλ ο βλακας ο πορδοκαραφλακης, κουνια που τον κουναγε και πουτσα που τονε γαμαγε.

Δηλαδή παραδέχεσε ότι αυτά τα λεφτά είναι,τζίρος.Μπορεί να δουλεύεις πουθενά και να είναι της δουλειάς :2funny::jerking:
Εγώ σας έβαλα δικά μου λεφτα που τα παίρνω και τα κάνω ότι θέλω όχι λεφτά εστιατορίου ή καφετέριας :2funny::jerking:
Για πλούσιο δεν σε κώβω γιατί προδώθηκες που δεν ήξερες πόσο καίει ένα μεγάλο αμάξι (λεπτομέρια αλλά σημαντική) άρα δεν είχες ποτέ σου μεγάλο αμάξι.

Με ένα απορώ?πως ο Έλληνας μπορεί και ανέχετε την κατάντια,εγώ αν ήμουν κακομοίρης σαν κ'εσένα και είχα μπροστά μου κάθε μέρα τόσα λεφτά στη δουλειά.Θα έκανα μιά καλή υπεξαίρεση 300.000 ευρώ και θα ήμουν στην Ουκρανία ή σε μιά πόλη της Ρωσσίας 300.000-500.000 κατοίκων ,θα αγώραζα ένα διαμέρισμα,και μέσω ΠΜΡ ή Ντονέτσκ θα έπαιρνα διαβατήριο (Ουκρανικό ή Ρωσσικό) και θα την έβγαζα θε'ι'κά με 1.000-1.200 ευρώ το μήνα γιά 20+ χρόνια!και δε θα καθόμουν στη γυφτοελλάδα με τους μουσάτους και τους Πακιστανούς και την ακρίβεια :2funny:ΚΑΙ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΙΆΣΕΤΕ :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Αν τώρα τα έχεις αυτά τα λεφτά στο σπίτι σου,είσαι πολύ τυχερός που δεν είμαι 16 ετών και τωρα έχω λύσει το οικονομικό μου πρόβλημα :2funny:Αν ήμουν 16 ετών και ήταν δικά σου αυτά τα λεφτά και ήξερα ότι είχες στο σπίτι σου θα σε είχα επισκευτεί και θα με είχες βοηθίσει σίγουρα να λύσω το οικονομικό μου πρόβλημα :2funny:.Μη μου πεις ότι θα με πιάνανε γιατί ότι έκανα το έκανα μόνος μου οπότε ούτε μάρτυρες ούτε τίποτα.Μόνο εγώ και ο Σατανάς ξέρουμε τι έκανα τότε :2funny:Και τότε μόνο αποτυπώματα έπαιρναν :jerking:οπότε φορά γαντάκια :2funny:Άσε που δε νομίζω ότι θα πήγαινες καν στην αστυνομία :2funny:γιατί εκτός από σαδιστικές τάσεις έχω και τρομερή φαντασία :2funny:και μετά τη συνάντηση μας θα ήσουν τελείως χεσμένος :2funny::shit::2funny:
Και είσαι τυχερός αν είναι δικά σου που οι Έλληνες είναι τόσο κότες και ραγιάδες και ανέχονται την κακομοιριά :headbang::headbang::headbang:γιατί ούτε αυτοί θα ρχόντουσαν :2funny:θα κάθονταν και θα κλέγαν τη μοίρα τους σα το νυχτοφύλακα :2funny::2funny::2funny:

Του Ιωσήφ του έχω πει τι κακά πράγματα έκανα στα 16-17 μου :2funny:και είχα 3 μηχανάκια (Honda 750 four,KDX200 (αερόψυκτο) και Beta 240 Traial).Θέλω να τα πω με λεπτομέριες σε κάποια εκπομπή με αποδείξεις γιά να κάνει πάταγο :2funny::2funny::2funny:







Εσυ πορδοκαραφλακη εισαι ηλιθιος εκτος απο αφραγκος κακομοιρης, τοσο καταλαβαινεις.


Ας ειναι καλα το επιδομα που σου στελνουν για να μεινεις μακρια τους.
εσύ είσαι ένας ακόμα φουκαράς ψεύτης που καρφώθηκε μόνος του εκτός από την φτώχεια και την μιζέρια σας λείπει και η εξυπνάδα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Οποιος πιστευει οτι υπαρχουν μονο αυτα τα λεφτα ή «καθονται στο σπιτι», δηλ ο βλακας ο πορδοκαραφλακης, κουνια που τον κουναγε και πουτσα που τονε γαμαγε.

Δηλαδή παραδέχεσε ότι αυτά τα λεφτά είναι,τζίρος.Μπορεί να δουλεύεις πουθενά και να είναι της δουλειάς :2funny::jerking:
Εγώ σας έβαλα δικά μου λεφτα που τα παίρνω και τα κάνω ότι θέλω όχι λεφτά εστιατορίου ή καφετέριας :2funny::jerking:
Για πλούσιο δεν σε κώβω γιατί προδώθηκες που δεν ήξερες πόσο καίει ένα μεγάλο αμάξι (λεπτομέρια αλλά σημαντική) άρα δεν είχες ποτέ σου μεγάλο αμάξι.

Με ένα απορώ?πως ο Έλληνας μπορεί και ανέχετε την κατάντια,εγώ αν ήμουν κακομοίρης σαν κ'εσένα και είχα μπροστά μου κάθε μέρα τόσα λεφτά στη δουλειά.Θα έκανα μιά καλή υπεξαίρεση 300.000 ευρώ και θα ήμουν στην Ουκρανία ή σε μιά πόλη της Ρωσσίας 300.000-500.000 κατοίκων ,θα αγώραζα ένα διαμέρισμα,και μέσω ΠΜΡ ή Ντονέτσκ θα έπαιρνα διαβατήριο (Ουκρανικό ή Ρωσσικό) και θα την έβγαζα θε'ι'κά με 1.000-1.200 ευρώ το μήνα γιά 20+ χρόνια!και δε θα καθόμουν στη γυφτοελλάδα με τους μουσάτους και τους Πακιστανούς και την ακρίβεια :2funny:ΚΑΙ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΙΆΣΕΤΕ :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Αν τώρα τα έχεις αυτά τα λεφτά στο σπίτι σου,είσαι πολύ τυχερός που δεν είμαι 16 ετών και τωρα έχω λύσει το οικονομικό μου πρόβλημα :2funny:Αν ήμουν 16 ετών και ήταν δικά σου αυτά τα λεφτά και ήξερα ότι είχες στο σπίτι σου θα σε είχα επισκευτεί και θα με είχες βοηθίσει σίγουρα να λύσω το οικονομικό μου πρόβλημα :2funny:.Μη μου πεις ότι θα με πιάνανε γιατί ότι έκανα το έκανα μόνος μου οπότε ούτε μάρτυρες ούτε τίποτα.Μόνο εγώ και ο Σατανάς ξέρουμε τι έκανα τότε :2funny:Και τότε μόνο αποτυπώματα έπαιρναν :jerking:οπότε φορά γαντάκια :2funny:Άσε που δε νομίζω ότι θα πήγαινες καν στην αστυνομία :2funny:γιατί εκτός από σαδιστικές τάσεις έχω και τρομερή φαντασία :2funny:και μετά τη συνάντηση μας θα ήσουν τελείως χεσμένος :2funny::shit::2funny:
Και είσαι τυχερός αν είναι δικά σου που οι Έλληνες είναι τόσο κότες και ραγιάδες και ανέχονται την κακομοιριά :headbang::headbang::headbang:γιατί ούτε αυτοί θα ρχόντουσαν :2funny:θα κάθονταν και θα κλέγαν τη μοίρα τους σα το νυχτοφύλακα :2funny::2funny::2funny:

Του Ιωσήφ του έχω πει τι κακά πράγματα έκανα στα 16-17 μου :2funny:και είχα 3 μηχανάκια (Honda 750 four,KDX200 (αερόψυκτο) και Beta 240 Traial).Θέλω να τα πω με λεπτομέριες σε κάποια εκπομπή με αποδείξεις γιά να κάνει πάταγο :2funny::2funny::2funny:







Εσυ πορδοκαραφλακη εισαι ηλιθιος εκτος απο αφραγκος κακομοιρης, τοσο καταλαβαινεις.


Ας ειναι καλα το επιδομα που σου στελνουν για να μεινεις μακρια τους.
Ε,ρε να ημουν 16 ετών και να μην είχα τα λεφτά που έχω τώρα :2funny:και να ήξερα ότι έχεις όλα αυτά τα λεφτά στο σπίτι :2funny:θα είχε πέσει πολύ γέλιο :2funny:λογικά θα με παρακάλαγες να μου δώσεις ότι έχεις και δεν έχεις γιά να φύγω :2funny:αν όμως δε μου άρεσε η φάτσα σου δε θα την γλύτωνες :2funny:και θα άκουγαμε μαζί τον καβλώτικό ήχο των πλευρών που σπάνε από της κλωτσιές :2funny:κοίτα τι κάβλα που είναι οι Βέρμαχτ :2funny:

Αλλά όπως σου ξέφυγε τα λεφτά είναι της δουλειάς σου οποτε δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα :2funny:και τώρα λογικά είσαι στη δουλειά και γράφεις :2funny::jerking:κάτσε να δουλεύεις γιά τους άλλους :2funny:
Μου θύμισες τα παιδικά μου χρόνια :2funny:
 

Συνημμένα

  • Γατακι2.jpg
    Γατακι2.jpg
    452,6 KB · Εμφανίσεις: 27
  • Wehr.jpg
    Wehr.jpg
    512,7 KB · Εμφανίσεις: 28

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom