Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (0 μέλη και 52 επισκέπτες)
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Με αυτούς που δεν ξέρω αν πρέπει να γελάμε ή να κλαίμε,είναι γνωστά μέλη των οποίων στοιχεία γνωρίζει ο φαλακράκης
και υπό τον φόβο να μην ανεβάσει καμιά φωτό με τα μούτρα τους,κάνουν τις πάπιες ή χειρότερα τον σιγοντάρουν

Eπίσης και τα γνωστά δύο μέτρα και δύο σταθμά.
Ανεβάζει ο kman τη Λευκορωσίδα,που όμοιά της αναθεμα αν έχει ποστάρει κάποιος από αυτούς που τον κράζουν,αλλά εντάξει μωρέ,σιγά το μουνί...
Ταξιδεύει και ψάχνεται ο kman,αλλά δεν είναι επίκαιρος...Επίκαιρα είναι ποστ για USSR για το 1990 και πόσο είχε το καρβέλι ψωμί.
Σπονσοράρει ο kman,είναι μαλάκας...Κάνει ακριβώς το ίδιο έτερο μέλος είναι μάγκας.
Ανεβάζει ο ανάπηρος φωτό με φάτσα του kman,δεν τρέχει κάστανο..
Άμα είχαν ανεβάσει κανενός άλλου τη φάτσα,θα είχε γίνει του report το κάγκελο

Κλασσικά εικονογραφημένα του bou..
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Η ποιοτητα των πιστων του Αρχοντα αντισταθμιζει οποιαδηποτε αδικια γινεται εις βαρος του

Αναμενουμε την επομενη εφοδο του στα μουνολιβαδα
Οι πιστοι του στρατιωτες ως οπισθοφυλακη θα αντιμετωπισουμε καθε επιθεση των ζουλιαρηδων
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
σε site για πληρωμένο sex γράφουμε. Το θέμα είναι πόσο πληρώνεις και πότε.
Το να κόβεις σε ένα αρπακτικό μηνιάτικα όλο το χρόνο για να έρθει μαζί σου 4-5 μέρες στην Μυκονο
σαν value for money είναι τραγικό και αυτό είναι προφανές σε όλους.
Το να μην σου καθήσει κιόλας, ξεφεύγει απο το τραγικό και γίνεται τραγελαφικό.
Το να σου λέει ότι βρωμάς και να μην της δίνεις άμεσα πόδι σε κάνει απλά μεγαμαλάκα.
:wink:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456

μου εστειλε ο δασκαλος μυνημα και λεει ο μητσος κανει τον κινεζο απο τις αποκαλυψεις σου,του ειπα δεν πειραζει αστον να τα μπαλωνει να γελαμε.
αν κανενας κλωνος θελει λεπτομερειες ακομα και διευθηνσεις και ονοματα ευχαριστως να του τα στειλω να ενημερωθει και ο θειος -πουλος
που πανε τα λεφτα του :wink: :cheesy: .
οχι μητσο αστειευω,δεν θα δωσω σε κανενα κλωνο πλιροφωριες εκτος και αν επιμενει ο τροβαδουρος που ξερει ειμαι ταφος ανοιχτος.
δεν χρειαζετε να με βασανισει ο τροβαδουρος για να μαρτηρησω αλλα αν μου ζητησει ευγενικα να σε κανει ρομπα θα του πω λεπτομερειες χχαχαχαχαχααχα,
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
διμητρακη εχω μια ιδεα.να στειλουμε στην εκπομπη παμε πακετο να σε ενωσουν με το θειο σου -πουλο μετα απο 20 χρονια.
ε
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Ρε συ Corso,είσαι μεγάλη φίρμα...:2funny::2funny::2funny:

Κλινική περίπτωση τυπε ....

Μπαίνει στο δωμάτιο του Μεταξουργείου , τον κωλοδαχτυλιαζουν και μόλις βγει έξω το παίζει γαμιάς του ανατολικού μπλοκ ...


:idiot::idiot::idiot::idiot:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
συμφωνω με τον πορνοτσαρο αλλα ρε πουστη τις δικες σου γκομενες που αντιστοιχουν για σπιτωμα ποιος μαλακας της γαμα?
σημαινει καπειος σπιτωνει και τις δικες σου χαχαχαχαχα.καλα να πιστεψω θελει γκομενα να μεινει μαζι σου σε τρωγαχλη
και να την ταιζεις πιρασκι?χαχαχαχαχα
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Ρε συ Corso,είσαι μεγάλη φίρμα...:2funny::2funny::2funny:

Κλινική περίπτωση τυπε ....

Μπαίνει στο δωμάτιο του Μεταξουργείου , τον κωλοδαχτυλιαζουν και μόλις βγει έξω το παίζει γαμιάς του ανατολικού μπλοκ ...


:idiot::idiot::idiot::idiot:

Έχω μάθει πως είναι ίδιος ο Ντάνι Ντε Βίτο.:2funny::2funny::2funny:
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Σκατοτσαρε θέλω με το χέρι στη καρδιά να μου πεις ποια κουράδα θα σου μείνει αξέχαστη ...

Της εισαγγελέως
Της Μογγόλας
Του Αλγερινού

Για ποια κουράδα είπες <ρε πούστη μου είμαι πολύ τυχερός που την έφαγα , την έτρωγα και τζάμπα>

Και δεν σε λένε Γιώργο :wink:



 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Με αυτούς που δεν ξέρω αν πρέπει να γελάμε ή να κλαίμε,είναι γνωστά μέλη των οποίων στοιχεία γνωρίζει ο φαλακράκης
και υπό τον φόβο να μην ανεβάσει καμιά φωτό με τα μούτρα τους,κάνουν τις πάπιες ή χειρότερα τον σιγοντάρουν

Eπίσης και τα γνωστά δύο μέτρα και δύο σταθμά.
Ανεβάζει ο kman τη Λευκορωσίδα,που όμοιά της αναθεμα αν έχει ποστάρει κάποιος από αυτούς που τον κράζουν,αλλά εντάξει μωρέ,σιγά το μουνί...
Ταξιδεύει και ψάχνεται ο kman,αλλά δεν είναι επίκαιρος...Επίκαιρα είναι ποστ για USSR για το 1990 και πόσο είχε το καρβέλι ψωμί.
Σπονσοράρει ο kman,είναι μαλάκας...Κάνει ακριβώς το ίδιο έτερο μέλος είναι μάγκας.
Ανεβάζει ο ανάπηρος φωτό με φάτσα του kman,δεν τρέχει κάστανο..
Άμα είχαν ανεβάσει κανενός άλλου τη φάτσα,θα είχε γίνει του report το κάγκελο

Κλασσικά εικονογραφημένα του bou..
Εσύ δεν έχεις φόβο,κλώνος του φιδέμπορα του Red είσαι κατα τη γνώμη μου :2funny:οπότε τι να βρούμε?Τον Red? :2funny:τον έχουμε βρει.
Βάλε φώτο από καμιά ταμπέλα από τη Βαρσοβία :2funny::jerking:
Πολύ καλύτερες από της πουτάνες του Βλάκμαν έχει στη Φυλής.Η διαφορά είναι ότι στη Φυλής της γαμάς με 20 Ευρώ :2funny:ενώ ο Βλάκμαν δίνει 3.000+ ευρώ και δεν της γαμάει κιόλας :2funny::2funny::2funny:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
περίπτωση τυπε ....
Αρχισες τις ππαριες σου - αλλα σε γραφω στην καραμπουτσακλαρα μ- οπως κ οι περισσοτεροι εδω μεσα- κυρ πουθενα κ τιποτα πουστροκλωνε.
Kαλα -τα μαθαμε τα δικα σου κρυφα προφιλ στους απεναντι- στις ιεροδουλες.κομ - που μιλας στα φορουμ και ψαχνεις κροσακια - τραβελια απεγνωσμενα -για να γεμισεις τις σαπιες τρυπες σου - και ερχεσαι εδω μετα για να το παιξεις καποιος -κυρα ρουλα- pustler
Διπολικη ψυχωσικη συνδρομη- το δρομοκαιτειο εφημερευει
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
μου εστειλε ο δασκαλος μυνημα και λεει ο μητσος κανει τον κινεζο απο τις αποκαλυψεις σου,του ειπα δεν πειραζει αστον να τα μπαλωνει να γελαμε.
αν κανενας κλωνος θελει λεπτομερειες ακομα και διευθηνσεις και ονοματα ευχαριστως να του τα στειλω να ενημερωθει και ο θειος -πουλος
που πανε τα λεφτα του :wink: :cheesy: .
οχι μητσο αστειευω,δεν θα δωσω σε κανενα κλωνο πλιροφωριες εκτος και αν επιμενει ο τροβαδουρος που ξερει ειμαι ταφος ανοιχτος.
δεν χρειαζετε να με βασανισει ο τροβαδουρος για να μαρτηρησω αλλα αν μου ζητησει ευγενικα να σε κανει ρομπα θα του πω λεπτομερειες χχαχαχαχαχααχα,
Να πεις τι?:2funny::jerking:αυτά τα ακαταλαβίστικα :2funny::jerking:.Να το πεις που στον Ιωσήφ που σου είπε γιά κάτι που γινόταν 20 χρόνια πριν και που άλλα σου είπε και άλλα κατάλαβες και τα μπέρδεψες όλα :2funny::jerking:
Φοβερές αποκαλύψεις αφού έχω πάρει ότι πήρα κληρονομιές στην Ελλάδα οι παπούδες μου και οι γιαγιάδες μου δεν ήταν αιώνιοι.Απλός δεν είναι ξεκαθαρισμένα ακόμα σε κάποια έχω μόνο υψηλή κυριότητα σε καποια και ένα κομμάτι της επικαρπίας.Παίρνω κάποια λεφτά κάθε μήνα αλλά δεν μπορώ να πουλήσω τίποτα.
Τώρα τι μαλακίες κάθεσαι εσύ και γράφεις είναι άλλο θέμα :2funny::jerking:


Η ποιοτητα των πιστων του Αρχοντα αντισταθμιζει οποιαδηποτε αδικια γινεται εις βαρος του

Αναμενουμε την επομενη εφοδο του στα μουνολιβαδα
Οι πιστοι του στρατιωτες ως οπισθοφυλακη θα αντιμετωπισουμε καθε επιθεση των ζουλιαρηδων
Λογικά λόγω ύψους αν είσαι αεροσυνοδός πρέπει να είσαι αεροσυνοδός σε μικρά αεροπλάνα Lear jet .Δε νομίζω να υπάρχουν πολλοί αεροσυνοδοί σε αυτά στην Θεσσαλονίκη :2funny:
Πάντος εσύ όσο κακομοίρης και να είσαι σίγουρα είσαι σε πιό πάνω επίπεδο από τους φουκαράδες της Γερμανίας :2funny:εσείς έχεις το δωμάτιο σου ή έστω το μοιράζεσε με την αδερφή σου ή τον αδερφό σου στη Θεσσαλονίκη και έχεις και ένα πιάτο φασολάδα :2funny:όταν ο Βλάκμαν δεν έχει τίποτα :headbang:ο δε νυχτοφύλακας είναι ακόμα πιό :shit: χρωστάει παντού και ότι παίρνει το στέλνει γιά διατροφή και στις τράπεζες που χρωστάει :2funny:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Καραφλοπουστα,σκουπισε τα σκατα από τα μάτια σου και ξαναδες αυτή τη φώτο

IMG-20200827-144313.jpg


Τι είναι μωρη ρουφιάνα αυτό;
Photoshop;

Το παιδί στο πήραν απευθείας από την κούνια με ενημερώνουν σε πμ :cry::cry:
Επίσης ότι παίρνεις 200€ επίδομα στη Ρωσία.
Είναι το αναπηρίας αυτό ή του χεσιματος;

Χάρη,στείλε ότι έχεις σε εμένα,θα τον βγάλω στη σέντρα τον σκατορουφιανο όπως έκανε με τον kman
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom