Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 81 άτομα (0 μέλη και 81 επισκέπτες)

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
o λαζοπουλος μπορουσε να κανει και ζωντανη εκπομπη απο την πετρουπολη με τον πορνομεταναστη αντι να βαζει τα βιντεακια του.
δεν θα χρειαζοταν ουτε μεταφωρα του αλ τσαντιρι αφου και η τρωγλη του διμητρακη μια χαρα χαλια δειχνει για την εκπομπη.
εχει και ολες τις ανεσεις,κιλιμια,χαλια,καναπε κρεβατι-τραπεζαρια συν γαμηστρωνα καρπουζιον και οικος φιλοξενιας γατιων.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Ρε γκασταρμπαιτερ ούτε ο συγχωρεμένος ο Ταρπλει δεν είχε ρίξει τόσες τάπες :2funny::2funny:

Θα φάει το Samsung s7 απο τα νεύρα του σαν τον Τζων Ρομπαξ

roderduck.jpg


Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ.

Σκατοβόμπα έγινε το Σάμσουνγκ.
Το samsung ουτε το ξαναανεφερε χαχαχαχα εχω πεθανει απο τα γελια χαχαχαχα.
Ενω την φωτο με τα μουρμουρια την ξαναποσταρε 20 φορες απο χθες χαχαχα
Στανταρ δεν κοιμηθηκε χυες το βραδυ... χαχαχα
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Διέλυσες τον περιορισμένης ευθύνης.Ετσι κι αλλιώς δε θεωρείται επιτυχία αυτό.
Αλλά καλά να πάθει.Βέβαια οι ψωλίστ καταλαβαίνουν οτι τα βόλια για το δημητράκη παίρνουν και αυτούς και εξαγριώνονται.Μας θεωρούν θρασύτατους,αδικαιολόγητους.Μεγάλα μουνόπανα σου λέει οι Ελληνες εξωτερικού.
Εχουν πάθει πατατράκ οι ψωλίστ,αφρούς και καπνούς βγάζουν από την τσαντίλα.
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Αγαπητέ πρόεδρε με όλο το σεβασμό σου προτείνω να κάνεις μία ανακαίνιση στο διαμέρισμα σου.
Οχι για να σταματήσουν να σου τη λένε εδώ μέσα, αλλά για να ζεις σε ένα ωραίο περιβάλλον που θα προδιαθέτει καλα μία σκιουρίνα όταν έρχεται στο σπιτικό σου.
Δεν καταλαβαίνω πώς δίνεις προτεραιότητα σε καινούργιες ηλεκτρονικές συσκευές?
Με τα λεφτά αυτά μπορείς να βρεις έναν μάστορα να σουλουπώσει την κατάσταση.
Όποια και αν είναι η αξία του ακινήτου σου, δεν είναι δυνατόν να ζεις σε τέτοιο αχούρι, ενω εχεις την οικονομική δυνατότητα να το ανακαινίσεις.
Δεν λέω να βάλεις χρυσές βρυσες και χεστρες,απλα μερικα μαζεματα
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Δεν δύναται προς το παρόν, μαζεύει λεφτά για τον καινούργιο hi tech δονητη τώρα που τον παράτησε ο Αλγερινός....
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
Ναι σωστά, η ανακαίνιση το μάρανε το Μητσακο :2funny:

Προτεραιότητα είναι η ανάπλαση του roof garden, μετά από 5-6 ακόμα εμφυτευσεις μπορεί να το πάρει απόφαση ότι ΔΕΝ και να ασχοληθεί με το λοφτ της Πετρούπολης :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Αγαπητέ πρόεδρε με όλο το σεβασμό σου προτείνω να κάνεις μία ανακαίνιση στο διαμέρισμα σου.
Οχι για να σταματήσουν να σου τη λένε εδώ μέσα, αλλά για να ζεις σε ένα ωραίο περιβάλλον που θα προδιαθέτει καλα μία σκιουρίνα όταν έρχεται στο σπιτικό σου.
Δεν καταλαβαίνω πώς δίνεις προτεραιότητα σε καινούργιες ηλεκτρονικές συσκευές?
Με τα λεφτά αυτά μπορείς να βρεις έναν μάστορα να σουλουπώσει την κατάσταση.
Όποια και αν είναι η αξία του ακινήτου σου, δεν είναι δυνατόν να ζεις σε τέτοιο αχούρι, ενω εχεις την οικονομική δυνατότητα να το ανακαινίσεις.
Δεν λέω να βάλεις χρυσές βρυσες και χεστρες,απλα μερικα μαζεματα

Να σου πω την αληθεια βαριέμαι γιατί ότι και να κάνω σε 5-6 μήνες θα γίνει ακριβώς όπως είναι τώρα
Το διαμέρισμα αυτό γιά την Ρωσσία είναι πολύ πάνω από το μέσο όρο,και καμία γκόμενα ποτέ δεν μου είπε τίποτα ότι έχω κακό διαμέρισμα.Σας έβαλα την αγγελία γιά ένα διαμέρισμα 22-23 τετραγωνικά που πουλιέται στον ίδιο όροφο με το δικό μου (ζητάνε 40.500 ευρώ) όπως είδατε είναι πολύ χειρότερο από το δικό μου.
Το δωμάτιο αρέσει πολύ στις γκόμενες,γιατί είναι μεγάλο και τετράγωνο και οι ντουλάπες τους αρέσουν με τους καθρέφτες.
Αν προσέξατε και στο άλλο σπίτι το δωματιο μου έχει της ίδιες σχεδόν ταπετσαρίες και μοιάζει.
Αν είχα πρόβλημα θα το άλλαζα :2funny:εγώ να γαμάω θέλω :2funny:
Εδώ δε σκάνε οι γκόμενες γιά τα διαμερίσματα,και παλιό να ήταν με χαλιά στους τοίχους αν ήταν δικό μου πάλι θα ρχόντουσαν να :2funny::knockinb:οι γκόμενες που σε βλέπουν σοβαρά μπορεί να μην πάνε μαζί σου αν δεν εχεις δικό σου διαμέρισμα,εκεί μπορείς να χάσεις.
Οι ηλεκτρονικές συσκευές μου αρέσαν πάντα.Και το Tab θα με βολέψει πάρα πολύ γιατί είναι ελαφρύ να το παίρνω στο άλλο σπίτι όταν πηγαίνω και μπορώ να το πάρω μαζί αν πάω Πορνοεκδρομή.Του έβαλα και μία σιμ κάρτα που με 120 ρούβλια το μήνα (που είναι λιγοτερα από 1.5 Ευρώ) δίνουν 2 γίγα ιντερνέτ και 200 λεπτά προς όλους.
Τώρα τι :jerking:γράφει ο Ιωσήφ και ο Νυχτοφύλακας είναι γιά :2funny::2funny::2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Αγαπητέ πρόεδρε με όλο το σεβασμό σου προτείνω να κάνεις μία ανακαίνιση στο διαμέρισμα σου.
Οχι για να σταματήσουν να σου τη λένε εδώ μέσα, αλλά για να ζεις σε ένα ωραίο περιβάλλον που θα προδιαθέτει καλα μία σκιουρίνα όταν έρχεται στο σπιτικό σου.
Δεν καταλαβαίνω πώς δίνεις προτεραιότητα σε καινούργιες ηλεκτρονικές συσκευές?
Με τα λεφτά αυτά μπορείς να βρεις έναν μάστορα να σουλουπώσει την κατάσταση.
Όποια και αν είναι η αξία του ακινήτου σου, δεν είναι δυνατόν να ζεις σε τέτοιο αχούρι, ενω εχεις την οικονομική δυνατότητα να το ανακαινίσεις.
Δεν λέω να βάλεις χρυσές βρυσες και χεστρες,απλα μερικα μαζεματα

Να σου πω την αληθεια βαριέμαι γιατί ότι και να κάνω σε 5-6 μήνες θα γίνει ακριβώς όπως είναι τώρα
Το διαμέρισμα αυτό γιά την Ρωσσία είναι πολύ πάνω από το μέσο όρο,και καμία γκόμενα ποτέ δεν μου είπε τίποτα ότι έχω κακό διαμέρισμα.Σας έβαλα την αγγελία γιά ένα διαμέρισμα 22-23 τετραγωνικά που πουλιέται στον ίδιο όροφο με το δικό μου (ζητάνε 40.500 ευρώ) όπως είδατε είναι πολύ χειρότερο από το δικό μου.
Το δωμάτιο αρέσει πολύ στις γκόμενες,γιατί είναι μεγάλο και τετράγωνο και οι ντουλάπες τους αρέσουν με τους καθρέφτες.
Αν προσέξατε και στο άλλο σπίτι το δωματιο μου έχει της ίδιες σχεδόν ταπετσαρίες και μοιάζει.
Αν είχα πρόβλημα θα το άλλαζα :2funny:εγώ να γαμάω θέλω :2funny:
Εδώ δε σκάνε οι γκόμενες γιά τα διαμερίσματα,και παλιό να ήταν με χαλιά στους τοίχους αν ήταν δικό μου πάλι θα ρχόντουσαν να :2funny::knockinb:οι γκόμενες που σε βλέπουν σοβαρά μπορεί να μην πάνε μαζί σου αν δεν εχεις δικό σου διαμέρισμα,εκεί μπορείς να χάσεις.
Οι ηλεκτρονικές συσκευές μου αρέσαν πάντα.Και το Tab θα με βολέψει πάρα πολύ γιατί είναι ελαφρύ να το παίρνω στο άλλο σπίτι όταν πηγαίνω και μπορώ να το πάρω μαζί αν πάω Πορνοεκδρομή.Του έβαλα και μία σιμ κάρτα που με 120 ρούβλια το μήνα (που είναι λιγοτερα από 1.5 Ευρώ) δίνουν 2 γίγα ιντερνέτ και 200 λεπτά προς όλους.
Τώρα τι :jerking:γράφει ο Ιωσήφ και ο Νυχτοφύλακας είναι γιά :2funny::2funny::2funny:

Ολο οι γκομενες που, οι γκομενες θα, οι γκομενες να.....γραφεις....
Ποιες γκομενες βρε?
Το ερειπιο την κορεανα εννοεις?? Χαχαχα πηγες στην ρωσσια για να γαμας σαπιες χαχαχα

Το επιπεδο σου ειναι να ζεις στην χλεπα κ την μιζερια, δεν χρειαζεσαι ανακαινιση. Αυτο ειναι εμφυτο, δεν χρειαζεται να στο λενε οι αλλοι.

Ταμπλετ samsung εχω απο το 2015. Δεν ειναι κ καποια ιδιαιτερη επιτυχια στην ζωη μου...
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Καράφλα,το ρημαδι που μένεις με τους μουχλιασμενους τοίχους,τις σχισμένες ταπετσαρίες,το πάτωμα από μπετόν και την τουαλέτα ντουλάπα με τις ψωρογατες μόνο ένα κατακάθι σαν και σένα μπορεί να το αποκαλεί αξιοπρεπές σπίτι.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Αγαπητέ πρόεδρε με όλο το σεβασμό σου προτείνω να κάνεις μία ανακαίνιση στο διαμέρισμα σου.
Οχι για να σταματήσουν να σου τη λένε εδώ μέσα, αλλά για να ζεις σε ένα ωραίο περιβάλλον που θα προδιαθέτει καλα μία σκιουρίνα όταν έρχεται στο σπιτικό σου.
Δεν καταλαβαίνω πώς δίνεις προτεραιότητα σε καινούργιες ηλεκτρονικές συσκευές?
Με τα λεφτά αυτά μπορείς να βρεις έναν μάστορα να σουλουπώσει την κατάσταση.
Όποια και αν είναι η αξία του ακινήτου σου, δεν είναι δυνατόν να ζεις σε τέτοιο αχούρι, ενω εχεις την οικονομική δυνατότητα να το ανακαινίσεις.
Δεν λέω να βάλεις χρυσές βρυσες και χεστρες,απλα μερικα μαζεματα

Να σου πω την αληθεια βαριέμαι γιατί ότι και να κάνω σε 5-6 μήνες θα γίνει ακριβώς όπως είναι τώρα
Το διαμέρισμα αυτό γιά την Ρωσσία είναι πολύ πάνω από το μέσο όρο,και καμία γκόμενα ποτέ δεν μου είπε τίποτα ότι έχω κακό διαμέρισμα.Σας έβαλα την αγγελία γιά ένα διαμέρισμα 22-23 τετραγωνικά που πουλιέται στον ίδιο όροφο με το δικό μου (ζητάνε 40.500 ευρώ) όπως είδατε είναι πολύ χειρότερο από το δικό μου.
Το δωμάτιο αρέσει πολύ στις γκόμενες,γιατί είναι μεγάλο και τετράγωνο και οι ντουλάπες τους αρέσουν με τους καθρέφτες.
Αν προσέξατε και στο άλλο σπίτι το δωματιο μου έχει της ίδιες σχεδόν ταπετσαρίες και μοιάζει.
Αν είχα πρόβλημα θα το άλλαζα :2funny:εγώ να γαμάω θέλω :2funny:
Εδώ δε σκάνε οι γκόμενες γιά τα διαμερίσματα,και παλιό να ήταν με χαλιά στους τοίχους αν ήταν δικό μου πάλι θα ρχόντουσαν να :2funny::knockinb:οι γκόμενες που σε βλέπουν σοβαρά μπορεί να μην πάνε μαζί σου αν δεν εχεις δικό σου διαμέρισμα,εκεί μπορείς να χάσεις.
Οι ηλεκτρονικές συσκευές μου αρέσαν πάντα.Και το Tab θα με βολέψει πάρα πολύ γιατί είναι ελαφρύ να το παίρνω στο άλλο σπίτι όταν πηγαίνω και μπορώ να το πάρω μαζί αν πάω Πορνοεκδρομή.Του έβαλα και μία σιμ κάρτα που με 120 ρούβλια το μήνα (που είναι λιγοτερα από 1.5 Ευρώ) δίνουν 2 γίγα ιντερνέτ και 200 λεπτά προς όλους.
Τώρα τι :jerking:γράφει ο Ιωσήφ και ο Νυχτοφύλακας είναι γιά :2funny::2funny::2funny:

Ολο οι γκομενες που, οι γκομενες θα, οι γκομενες να.....γραφεις....
Ποιες γκομενες βρε?
Το ερειπιο την κορεανα εννοεις?? Χαχαχα πηγες στην ρωσσια για να γαμας σαπιες χαχαχα

Το επιπεδο σου ειναι να ζεις στην χλεπα κ την μιζερια, δεν χρειαζεσαι ανακαινιση. Αυτο ειναι εμφυτο, δεν χρειαζεται να στο λενε οι αλλοι.

Ταμπλετ samsung εχω απο το 2015. Δεν ειναι κ καποια ιδιαιτερη επιτυχια στην ζωη μου...

Ναι έχεις τάμπλετ των 100-150 Ευρώ όμως :2funny:το γατάκι μου δε σου άρεσε κακομοίρη :2funny:ούτε η σκιουρίνα μου :2funny: τουλάχιστον εμένα είναι πραγματικές γκόμενες ενώ εσύ μιά κλεμμένη φωτογραφία μας έβαλες γιά γκόμενα σου :2funny::2funny::2funny:και μιά Αλβανίδα που πήγατε γιά ένα καφέ:2funny:
Και τώρα σε πήραν χαμπάρι με την απάτη που έκανες με τα λεφτά που πήρες από το ταμείο γιά να τα φωτογραφίσεις :2funny:Και λογικά θα πέσει πολύ γέλιο όπως έπεσε με τον Βαλκάνιο ψευταρά :2funny::2funny::2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Τα μπάζα που πληρώνει για να γαμάει ο καράφλας,καμία δεν είναι γκόμενα του,μόνο τον Αλγερινό είχε γκόμενο....:confused::confused::confused:




 

Συνημμένα

  • to sourgelo tou dimitraki.jpg
    to sourgelo tou dimitraki.jpg
    63 KB · Εμφανίσεις: 24
  • tragiko bazo.jpg
    tragiko bazo.jpg
    47,4 KB · Εμφανίσεις: 22
  • το-μπαζο-του-ΑΜΕΑ (2).jpg
    το-μπαζο-του-ΑΜΕΑ (2).jpg
    44,8 KB · Εμφανίσεις: 23
  • o-travelos-tou-AMEA.jpg
    o-travelos-tou-AMEA.jpg
    133,6 KB · Εμφανίσεις: 27

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Άντε πήγαινε να βρεις κάποιον γείτονα σου στο οικοτορφείο να έχει Tab S7 να στο δώσει να το βγάλεις φωτογραφία να μας πεις ότι πήρες κ'εσύ :2funny::jerking:Αν και είναι λιγάκι δύσκολο να βρεις γιατί χτες άρχισαν οι πωλήσεις του :2funny:
Για τα (κατα φαντασία) ταξηδια σου μας έβαλες αποδείξεις :2funny::jerking: είδαμε ένα απόκομμα εισητηρίου κάποιου Τάσου που πήγε Χονγκ-Κονγκ Λονδίνο :2funny::jerking::jerking:
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Τι λέει πάλι η αγράμματη κουράδα;

Έχει λαλήσει τελείως;

Δανείστηκε, λέει, ο άλλος μετρητά από το ταμείο για να τα φωτογραφήσει....

Ναι, έτσι ακριβώς γίνεται.

Πας στον ταμία της τράπεζας και του λες για δώσε μου μία δεσμίδα να την φωτογραφίσω και θα σου την φέρω πίσω.

Ήταν που ήταν ημίτρελλος, τώρα σάλεψε τελείως.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Εδώ ο Αλγερινός πρώην γαμιάς της καραφλομήτσαινας,την παράτησε γιατί πια ο κώλος της έγινε σαν μαύρη τρύπα...ρουφάει τα πάντα!:tooth::tooth::tooth:

 

Συνημμένα

  • Αλγερινος χουφτωνει καραφλα.png
    Αλγερινος χουφτωνει καραφλα.png
    2 MB · Εμφανίσεις: 21
  • Αλγερινός-γαμιας -καραφλα.jpg
    Αλγερινός-γαμιας -καραφλα.jpg
    45,4 KB · Εμφανίσεις: 21

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
Αυτό το τελευταίο με το ταττοο και τις ζαρτιέρες πρέπει να ήταν καλό αμυντικό χαφ στα νιάτα του :2funny::2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Αυτό το τελευταίο με το ταττοο και τις ζαρτιέρες πρέπει να ήταν καλό αμυντικό χαφ στα νιάτα του :2funny::2funny:

Να πας σε χώρα με τόσο όμορφες γυναίκες και να καταντάς να σε γαμάνε τραβέλια και Αλγερινοί,μόνο η καραφλομήτσαινα.:confused::confused::confused:
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Σκατάκη, είσαι για το τρελλοκομείο.

Σου βρήκα ένα ωραίο για να πας:

www.bechterev-psy.ru/]Клиника лечения неврозов и других психических расстройств[/url]


q3jt5ArFtt--FsnsYDbOolHYoKxKhBJjb9IaP5Ky8i4nTdl1VH9QnJAp4YsaouGmvjWARIxcmC68IM9hj9W96Y0lpFR4UYmEbzJamg

 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Εδώ ο Αλγερινός πρώην γαμιάς της καραφλομήτσαινας,την παράτησε γιατί πια ο κώλος της έγινε σαν μαύρη τρύπα...ρουφάει τα πάντα!:tooth::tooth::tooth:







Τωρα που του ειπες αυτο θα του τρωνε λεφτα και για λευκανση κωλοτρυπιδας
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Τι λέει πάλι η αγράμματη κουράδα;

Έχει λαλήσει τελείως;

Δανείστηκε, λέει, ο άλλος μετρητά από το ταμείο για να τα φωτογραφήσει....

Ναι, έτσι ακριβώς γίνεται.

Πας στον ταμία της τράπεζας και του λες για δώσε μου μία δεσμίδα να την φωτογραφίσω και θα σου την φέρω πίσω.

Ήταν που ήταν ημίτρελλος, τώρα σάλεψε τελείως.

Πάντος δικά του δεν είναι :2funny:ποτέ κανένας δεν παίρνει έτσι 20άρικα :2funny::jerking:σε δεσμίδες :jerking:.Μάλλον από κάπου τα πήρε το ζώο και τα έβγαλε φώτο και τα πήγε πάλι πίσω :2funny:.
Εσύ όταν ξεφτιλίστηκες που έλεγες ότι δεν πήγα Νέα Υόρκη το βούλωσες γιά 2-3 βδομάδες :2funny: τώρα γράφεις πάλι :2funny::jerking:
Αν πιστεύεις αυτόν τον γελοίο που έχει πει τόσα ψέματα τότε είσαι και πολύ μαλάκας :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Εδώ ο Αλγερινός πρώην γαμιάς της καραφλομήτσαινας,την παράτησε γιατί πια ο κώλος της έγινε σαν μαύρη τρύπα...ρουφάει τα πάντα!:tooth::tooth::tooth:







Τωρα που του ειπες αυτο θα του τρωνε λεφτα και για λευκανση κωλοτρυπιδας

Του κάνει γεωτρήσεις το ORUC REIS...δεν βρίσκει πάτο με τίποτα.:grin::grin::grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom