Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (0 μέλη και 33 επισκέπτες)

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Ενω εσυ τα πετυχες ολα.
Ακομη κ τα χρηματα που ποσταρα τα έβλεπες παλια χαρτνομισματα* κ ψευτικα κτλ προκειμενου ν βρεις κάτι ν με σπιλωσεις.
Εγω καταλαβα πως δεν εχεις τον απαραιτητο ανδρισμο να παραδεχτεις την αληθεια , ας το δουν κ οι αλλοι.

Κι αν γουστάρεις συκοφαντιες συνεχιζουμε. Τσαμπα ειναι....
Είσαι μαλωμένος με την αλήθεια? Έβαλες παλιά κατοστάευρα απο αποταμιευσεις δεκαετίας για να το παίξεις ανώτερος στον Δημητράκη? Και δεν πρέπει να το λέμε?:headbang:
Άλλο μέλος είπε πως είναι πλαστά! Βέβαια στο ίντερνετ όλα είναι πιθανά! Και στο παζάρι στη Σερβία πουλούσαν καλά αντίγραφα του Ευρώ! :2funny:
Η ρητορική σου για την εργασία όπως και να έχει είναι σαν να διαβάζω μέλος του ΠΑΜΕ!!! :vomit:

*στο μεταξύ βλέπω πάλι πόσο ήρεμα γράφεις που σου φεύγουν γράμματα απο τον πανικό ! Τρέμουν τα χέρια σου κάθε φορά που γράφεις σε εμένα! Χεσμένος είσαι διότι απο παντού πιάνεσαι!
Ας σε ξεκατινιαζω εγω με αληθειες που πονανε κι ας απαντας εσυ με συκοφαντιες και ψαχνοντας ορθογραφικα λαθη ,σημεια στίξης, τελειες, ψιλες κ δασειες. Λαθος εμοτικον, ααα κ μια φορα που εγραψα γραμματικη αντι για συντακτικο
Χαχαζαζα (κι αυτο λαθος το εγραψα)
Κανονικα έπρεπε να υπαρχει παραρτημα του μπου για να γραφουν παιδακια γιατι αυτα ειναι παιδικα πραματα.....
Χαχαχα.

Ακομη δεν μας απαντησες:
Θα καθοσουν να σε χεζουν για 200€ τον μηνα? Αν ναι γιατι? Αν οχι γιατι?
Θα εχυνες στο πεπονι κ να το δωσεις στους γονεις σου να το φανε? Αν ναι γιατι? Αν οχι γιατι?
Γιατι δεν τολμας να απαντησεις??
Γιατι δειλιαζεις??
Τι φοβασαι?
Δεν θα σε παει στις πουτανες? Χαχαχα

Τι δουλεια να κανει ο αλλος στην λευκορωσια?
Εσυ γιατι δεν πας να επενδυσεις??

Καβλωνω να ξεσκεπαζω υποκριτες χαχαζαζα (ουπς λαθος)[/quote]
Ανακεφαλαιώνω για να εμπεδωθούν! Εξ αρχής καταλάβαμε πως οι Γερμανοί σου μιλάνε ΣΠΑΣΤΑ για να έρθουν στο επίπεδό σου για να καταλάβεις τι σου ζητάνε! Δηλαδή να σου εξηγήσουν τις αγγαρείες στη δουλειά! (Όταν σου λένε "Toiletten Putzen" σου δείχνουν και τον κουβά για να καταλάβεις πως κατά τη βάρδια πρέπει να ρίχνεις και ένα χέρι σφουγγάρισμα στη τουαλέτα!)
Τα ορθογραφικά και τα λάθη δεν τα ψάχνω σε κανέναν στο φόρουμ! Εδώ ο Μίδας μας έχει στραβώσει αλλά ότι λεει είναι ευστοχο! Αλλά όταν ο άλλος σου λέει 'ΓΡΑΦΩ ΗΡΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΓΑΜΑΩ" τότε με αυτά που βλέπω στη γραφή αμφιβάλω για την ηρεμία την ώρα της γραφής! Καλά για το ότι γαμάς δεν το συζητάω... :jerking:
Κάθε τι που γράφεις σε ρεζιλεύει και σε φέρνει σε χειρότερη θέση! Σήμερα έκανες μια προσπάθεια να σταματήσω να σε βαράω αλλά αυτό θα γίνει μόνο αν καταλάβεις λίγο τα φάουλ που έχεις υποπέσει! Προς το παρόν δεν βλέπω μεταμέλεια και η φάπα θα πέφτει σύννεφο!!!:takethis: [/quote]

Επειδη ολοι το καταλαβαν εκτος απο σενα....οταν λεμε γραφω ηρεμα γιατι γαμαω εννοουμε την ηρεμια, την διαθεση για καλαμπουρι κ την πραοτητα...κι οχι τα ορθογραφικα ή τυχον αλλα λαθη.
Σε αντιθεση με σενα που παντα χανεις την ψυχραιμια σου.
Καταλαβαινω πως η αναδουλεια κ η ανασφαλεια σε εκνευριζουν αλλα δεν φταιω εγω για αυτο.

Toietten putzen μπορει να λες εσυ προστακτικα στους υπαλληλους σου κ να το δεχοντε γιατι εχουν αναγκη αλλα εμενα ουτε το λενε ,ουτε το σκεφτοντε καν.

Κι αν νομίζεις πως τα λεκτικα χαδια σου, χωρις επιχειρηματολογηματα ειναι φαπες εγω τι να πω.....
Εγω γραφω με επιχειρηματα ενω εσυ λασπωνεις με συκοφαντιες, ακριβως οπως το ινδαλμα σου ο δημητρακης....

Το"p" στο putzen δεν γραφετε με κεφαλαια γιατι ειναι ρημα κ οχι ουσιαστικο χαχαχα
Α να χαθεις να χανεσαι που εγινες κ γλωσσομαθης....

Ποιος ειναι ο ταρασης στο ba βρε?? Χαχαχα
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Ποιά ηρεμία και καλαμπούρι? Εσύ στάζεις δηλητήριο για επιχειρήσεις στη χώρα μας και θέλεις να φερθείς υποτιμητικά σε κόσμο κατα τις διακοπές σου! Το ποιός έχει προβλήματα και απωθημένα ψάξε αλλού να τα βρεις! Με οπαδό του ΠΑΜΕ δεν υπάρχει χώρος για ήρεμη συζήτηση!!! Μόνο ξεμπρόστιασμα !


*Συγνώμη στους fans του μέγα Κμαν για το σπαμ στο νήμα του! Θα μεταφερθούμε στο νήμα του εξωτερικού!
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Ποιά ηρεμία και καλαμπούρι? Εσύ στάζεις δηλητήριο για επιχειρήσεις στη χώρα μας και θέλεις να φερθείς υποτιμητικά σε κόσμο κατα τις διακοπές σου! Το ποιός έχει προβλήματα και απωθημένα ψάξε αλλού να τα βρεις! Με οπαδό του ΠΑΜΕ δεν υπάρχει χώρος για ήρεμη συζήτηση!!! Μόνο ξεμπρόστιασμα !


*Συγνώμη στους fans του μέγα Κμαν για το σπαμ στο νήμα του! Θα μεταφερθούμε στο νήμα του εξωτερικού!

Παλι κανεις πως δεν καταλαβαίνεις.
Δεν αναφέρθηκα υποτιμητικά σε κανεναν παρά μονο σε σενα γιατι ετσι σου αρμοζει.
Παμε κι ελα εγω δεν ξερω ,μπορεις να συνεχιζεις να το γραφεις, ετσι κανει κ ο δημητρακης ,κολλαει σε κατι κ το επαναλαμβανει ματαια μπας κ τον πιστέψει κανενας αφελης.
Για αυτο ταιριαζεται κωλος κ βρακί.


Χαχαχα
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Τύπε μήπως ανταλλάζεις πμ με τον Χάρη τον Κύπριο!? Και αυτός γελάει μόνος του με αυτά που γράφει!
Βέβαια και ο κουμπάρος είναι κλάσεις ανώτερος απο εσένα!
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Γαμήσατε την κουβέντα.:tickedoff::tickedoff::tickedoff:

Καράφλα,που στον πούτσο είσαι ρε;
Πήγες για ανάληψη στο Τάμπερε;:2funny:
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Μαρκελορουφήχτρα έχουμε κι άλλον κρυφοπουστακο εδω μέσα που ψαχνει όμως τεράστια κωλοδαχτυλα.

Γιατι δεν ενώνεται τις δυνάμεις σας για να βρείτε αυτό που λαχταρατε ?
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Τύπε μήπως ανταλλάζεις πμ με τον Χάρη τον Κύπριο!? Και αυτός γελάει μόνος του με αυτά που γράφει!
Βέβαια και ο κουμπάρος είναι κλάσεις ανώτερος απο εσένα!
Τα πιο πολλά γέλια τα ρίχνει ο Δημητράκης όμως.
Εκεί όμως δεν λες τίποτα.
Ξέρω ξέρω, για να έχεις την συμπάθεια του να σε πάει στις πουτανες όταν πας ρωσσια.
Κατάντια...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εγώ μόνο φέτος πήγα δυο φορές Κίεβο,Πράγα,,Βερολίνο,Αθήνα,Σαντορίνη και ετοιμάζομαι για Πολωνία.Ο άλλος αυτό το θεωρεί παρελθόν και το δικό του του 2016 το θεωρεί πρόσφατο.Ο χρόνος έχει διαφορετική σημασία για τους τύπους,υποκειμενοποιούν το χρόνο.
Τι σημασια εχουν τα ταξιδια? ασε που στην Πραγα δεν γαμησες την κοκινομαλλα οπως και την λευκορωσιδα που ειχες κατεβασει περυσι στην Αθηνα :grin:
Ο volcano τι να πει τοτε που τον τελευταιο χρονο εκανε καμια δεκαρια ταξιδια απο Βιετναμ μεχρι Κοστα Ρικα και γαμησε σε ολα? :grin::grin: και εγω 18 με 19 πηγα Ρωσια -Αμερικη-Γερμανια-Λευκορωσια και επισης γαμησα παντου.

Το κακο με σενα ειναι οτι νομιζεις οτι ειναι κανενα μεγαλο κατορθωμα αυτο ...
Έτσι είναι με τους φουκαράδες!Ας μας βάλει της φώτο από της Η.Π.Α που λεέι ότι πήγε :2funny::jerking: 1 χρόνο της περιμένουμε :2funny::jerking: ο άλλος έβαλε 2-3 φώτο με μιά πισίνα και νομίζει ότι κάτι έκανε :2funny:
Όλοι οι κακομοίρηδες θεωρούν καρόρθωμα να πάνε κάπου γιά μερικές μέρες :2funny::2funny::2funny:Το ότι της υπόλοιπες μέρες μένουν με τους γονείς τους είναι άλλο θέμα :2funny:οι γκαστερμπά'ι'τερ είναι ακόμα πιό γελοίοι :vomit:

Εδώ δείτε συνθήκες στο βιντεάκι :headbang:


Σε παρόμοιες δουλειές δουλεύει και ο βλάκμαν και ο νυχτοφύλακας :2funny:.Για τους Ουκρανούς τα 1.500-1.800 Ευρώ που παίρνουν γιά 12ωρο είναι τρελλά λεφτά!Ποτέ δεν πίστευα ότι έπεσε τοσο πολυ το επίπεδο της Ελλάδας που και γ αυτους θα ειναι το ιδιο :headbang:

Δείτε της πρίστηκαν τα χέρια από τη δουλειά!Δουλεύουν λέει 12ωρα :headbang::headbang::headbang:
Εγώ έχω πάει και ξέρω πως ζούνε εκεί οι φουκαράδες γ'αυτό και ζήτησα να μας βάλουν φωτογραφίες και είδατε την κατάντια τους :2funny::2funny::2funny::headbang:

 

Συνημμένα

  • Снимок экрана 2020-08-26 в 0.14.31.png
    Снимок экрана 2020-08-26 в 0.14.31.png
    1,2 MB · Εμφανίσεις: 20

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Το βίντεο που έβαλα είναι διαφήμιση γιά να πάνε Γερμανία γιά δουλειά δε μιλάει κατά της Γεμανίας :2funny:και παρόλαυτα βλέπετε της χάλια συνθήκες :headbang:
Σχετικά με τη Ρωσσία πρέπει να καταλάβετε ότι δεν έχει καμία ομοιότητα η ζωή στην Μόσχα και την Αγία Πετρούπολη από μιά μικρή πόλη.Εδώ η ανεργία είναι 1.7% (από 1.2% που ήταν) παντού ζητάνε σας βάζω ένα παράδειγμα σήμερα....όταν το έβγαλα φώτο αμέσως βγήκε μιά γυναίκα και με ρώταγε αν ενδιαφέρομαι της είπα θα το σκεφτώ άρχισε να μου λέει τα θετικά της δουλειάς :headbang::jerking:
Απλός με αυτά τα λεφτά μόνο Ουζμπέκοι πάνε να δουλέψουν :headbang:
Η αγωραστική δύναμη στα 500 ευρώ στη Ρωσσία είναι σα να παίρνεις 1.000+ στην Ελλάδα!Αυτό κάποιοι δεν μπορούνε να το καταλάβουνε :jerking:
Όταν θες γιά μιά φρατζόλα ψωμί στην Ελλάδα 1.1 Ευρώ και στην Ρωσσία θέλεις 13 ρούβλια που είναι 0.15 Ευρώ έχει μεγάλη διαφορά!
 

Συνημμένα

  • mistos.jpg
    mistos.jpg
    343,5 KB · Εμφανίσεις: 20
  • psomi.jpg
    psomi.jpg
    519,6 KB · Εμφανίσεις: 22
  • psomi2.jpg
    psomi2.jpg
    300 KB · Εμφανίσεις: 20
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Καράφλα,αυτή η μαλάκια να ξέρεις δεν είναι ψωμί,στην Ελλάδα ούτε τα περιστέρια δεν το τρώνε, γι'αυτό έχεις καταντήσεις έτσι... ένας πουστογερος.:tooth::tooth::tooth:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
@ Urlauber
Μετα την πετυχημενη προβλεψη στο υψος:2funny:

Προσπαθεις να μαντεψεις και την σεξουαλικη ταυτοτητα:confused:

Τετοιες αρλουμπες εκαναν τον Δημητρακη αυτο που ειναι σημερα

Τον aegeanorg τον εχω γνωρισει μια χαρα τυπος και με τις επιτυχιες του στο βορειο μετωπο:sunglasses:
Δεν έχει γράψει ακόμα πως είμαι Λαθρολάγνος και τελείως ηλίθιος για να έχει πέσει μέσα σε όλα όσα έχει υποθέσει για εμένα!!!:tooth::tooth::tooth:
Ενω εσυ τα πετυχες ολα.
Ακομη κ τα χρηματα που ποσταρα τα έβλεπες παλια χαρτνομισματα κ ψευτικα κτλ προκειμενου ν βρεις κάτι ν με σπιλωσεις.
Εγω καταλαβα πως δεν εχεις τον απαραιτητο ανδρισμο να παραδεχτεις την αληθεια , ας το δουν κ οι αλλοι.

Κι αν γουστάρεις συκοφαντιες συνεχιζουμε. Τσαμπα ειναι....
μια ερώτηση αφού τα χρήματα του μισθού σου περνάνε μέσω τράπεζας γιατί θα σηκώνεις και τα κρατάς στο δωμάτιο σου?:jerking: δεν στέκουν μερικά πράγματα, εγώ πιστεύω όπως και ο κλώνος μου ότι δεν είναι δικά σου, απόδειξη ανάληψης δεν μας έχεις βάλει ποτέ, στο χέρι τα λεφτά στην Γερμανία δεν τα δίνουν,οπότε καρφωνεσαι μόνος:2funny: εκτός και αν τα τραβας με κάρτα αλλά και το atm εκδίδει απόδειξη , οπότε θα μπορούσες να εκτυπώσεις την απόδειξη να δούμε να σε πιστέψουμε,αλλά δεν το κάνεις γιατί είσαι ψεύτης:jerking:


Μα και βέβαια είναι ψεύτης και γελοίος :2funny:απορώ πως συνεχίζουν να γράφουν αυτοί οι τελειωμένοι :2funny: ο ένας έλεγε ότι δεν δίνουν οι τράπεζες 500ευρα και ότι τα έχω από το σεντούκι μου :jerking: είδατε πόσα παίρνω κάθε μήνα και ότι μου δίνουν συνέχεια 500άρικα :2funny:
Αυτά τα λεφτά που έβαλε είναι των γειτόνων :2funny: όσο πάει να βάλει αποδείξεις τόσο πιό πολύ ρεζιλεύεται :2funny:Εγώ σας έβαλα φώτο από την τράπεζα που μου τα δίνουν καθώς και το χαρτί της Money gram που μου τα στέλνουν!Οπότε δεν μπορεί να με αμφισβητήσει κανένας και μόνο γράφουν κακίες και :2funny::jerking:
Αυτοί οι φουκαράδες είναι σαν τους κακομοίρηδες που έρχονται εδώ και ψάχνουν γιά δουλειά :headbang:όλοι αυτοί εμένα με μισούν :2funny:βλέπουν πως είμαι ντυμένος κοιτάνε το στυλ μου, τα κινητά μου και παθαίνουν πλάκα και βγάζουν μίσος :2funny:
Εγώ τους βλέπω και γελάω :2funny:με της φώτο που έβαλαν ο βλάκμαν και ο νυχτοφύλακας ακόμα γελάω :2funny::2funny::2funny:είναι εντελώς τελειωμένοι :2funny::2funny:
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Εγώ μόνο φέτος πήγα δυο φορές Κίεβο,Πράγα,,Βερολίνο,Αθήνα,Σαντορίνη και ετοιμάζομαι για Πολωνία.Ο άλλος αυτό το θεωρεί παρελθόν και το δικό του του 2016 το θεωρεί πρόσφατο.Ο χρόνος έχει διαφορετική σημασία για τους τύπους,υποκειμενοποιούν το χρόνο.
Τι σημασια εχουν τα ταξιδια? ασε που στην Πραγα δεν γαμησες την κοκινομαλλα οπως και την λευκορωσιδα που ειχες κατεβασει περυσι στην Αθηνα :grin:
Ο volcano τι να πει τοτε που τον τελευταιο χρονο εκανε καμια δεκαρια ταξιδια απο Βιετναμ μεχρι Κοστα Ρικα και γαμησε σε ολα? :grin::grin: και εγω 18 με 19 πηγα Ρωσια -Αμερικη-Γερμανια-Λευκορωσια και επισης γαμησα παντου.

Το κακο με σενα ειναι οτι νομιζεις οτι ειναι κανενα μεγαλο κατορθωμα αυτο ...
Έτσι είναι με τους φουκαράδες!Ας μας βάλει της φώτο από της Η.Π.Α που λεέι ότι πήγε :2funny::jerking: 1 χρόνο της περιμένουμε :2funny::jerking: ο άλλος έβαλε 2-3 φώτο με μιά πισίνα και νομίζει ότι κάτι έκανε :2funny:
Όλοι οι κακομοίρηδες θεωρούν καρόρθωμα να πάνε κάπου γιά μερικές μέρες :2funny::2funny::2funny:Το ότι της υπόλοιπες μέρες μένουν με τους γονείς τους είναι άλλο θέμα :2funny:οι γκαστερμπά'ι'τερ είναι ακόμα πιό γελοίοι :vomit:

Εδώ δείτε συνθήκες στο βιντεάκι :headbang:


Σε παρόμοιες δουλειές δουλεύει και ο βλάκμαν και ο νυχτοφύλακας :2funny:.Για τους Ουκρανούς τα 1.500-1.800 Ευρώ που παίρνουν γιά 12ωρο είναι τρελλά λεφτά!Ποτέ δεν πίστευα ότι έπεσε τοσο πολυ το επίπεδο της Ελλάδας που και γ αυτους θα ειναι το ιδιο :headbang:

Δείτε της πρίστηκαν τα χέρια από τη δουλειά!Δουλεύουν λέει 12ωρα :headbang::headbang::headbang:
Εγώ έχω πάει και ξέρω πως ζούνε εκεί οι φουκαράδες γ'αυτό και ζήτησα να μας βάλουν φωτογραφίες και είδατε την κατάντια τους :2funny::2funny::2funny::headbang:
κλασικά φενεται 10 χρόνια μεγαλύτερη απ την ηλικία της, και τα λεφτά αυτά δεν μένουν στην άκρη πάρα μόνο πάνε για ενοίκια και πληρωμές, πάντως το πραγματικό ύψος του φύλακα το μάθαμε? :2funny: δεν πειράζει με 50 χιλιάδες δολάρια στης ΗΠΑ σου αυξάνουν το ύψος 10 πόντους με ενέσεις και σίδερα πρόσθετος στα πόδια, ξέχασες να στείλεις πουτσες στον Ιωσήφ και μες στα νεύρα είναι :2funny: ο φύλακας ούτε ο κμαν λένε τα αρνητικά, μόνο του ότι υπόσχονται ονειρεμένες διακοπές 3 μέρες το χρόνο :jerking:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Καράφλα, όταν λείπεις σου γαμαμε την Μαρκέλλα, αχόρταγη είναι η ρουφήχτρα.:grin::grin::grin:
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Σκορβουτο έχει πάθει ο μαλάκας με αυτα που τρώει ο τσιγγουναρος σκατοφαγος.

Από τη πολύ φτώχια στη Ρωσία το σνιτσελ το κόβουν όπως κόβουμε εμείς εδω φέτες τη γαλοπούλα για το τοστ.
Τυρι τριμμένο δεν έχουν μια μαλακία πλαστικούρα αλοιφή σαν μαγιονέζα βάζουν.
Μοσχάρι μια φορά σε τραπέζι μου έβγαλαν φλούδες καπνιστό σαν τους ινδιάνους.
Αν δεν είσαι κλέφτης δικτυωμενος μαφιόζος πεθαίνεις της πείνας....
Ποια 500 ευρώ λέει ο καραφλοπουστας.....

Ο Γκασταρμπαιτερ και ο Άρχοντας κατεβάζουν κιλά τα φιλέτα και τα σνιτσελ ...

Γι'αυτό τρέχει μεταμεσονύκτια στο γιπερμαρκετ για να ψωνίζει φτηνά τα σκατόμηλα και τα σκατοπελετ για τις γάτες ...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εγώ μόνο φέτος πήγα δυο φορές Κίεβο,Πράγα,,Βερολίνο,Αθήνα,Σαντορίνη και ετοιμάζομαι για Πολωνία.Ο άλλος αυτό το θεωρεί παρελθόν και το δικό του του 2016 το θεωρεί πρόσφατο.Ο χρόνος έχει διαφορετική σημασία για τους τύπους,υποκειμενοποιούν το χρόνο.
Τι σημασια εχουν τα ταξιδια? ασε που στην Πραγα δεν γαμησες την κοκινομαλλα οπως και την λευκορωσιδα που ειχες κατεβασει περυσι στην Αθηνα :grin:
Ο volcano τι να πει τοτε που τον τελευταιο χρονο εκανε καμια δεκαρια ταξιδια απο Βιετναμ μεχρι Κοστα Ρικα και γαμησε σε ολα? :grin::grin: και εγω 18 με 19 πηγα Ρωσια -Αμερικη-Γερμανια-Λευκορωσια και επισης γαμησα παντου.

Το κακο με σενα ειναι οτι νομιζεις οτι ειναι κανενα μεγαλο κατορθωμα αυτο ...
Έτσι είναι με τους φουκαράδες!Ας μας βάλει της φώτο από της Η.Π.Α που λεέι ότι πήγε :2funny::jerking: 1 χρόνο της περιμένουμε :2funny::jerking: ο άλλος έβαλε 2-3 φώτο με μιά πισίνα και νομίζει ότι κάτι έκανε :2funny:
Όλοι οι κακομοίρηδες θεωρούν καρόρθωμα να πάνε κάπου γιά μερικές μέρες :2funny::2funny::2funny:Το ότι της υπόλοιπες μέρες μένουν με τους γονείς τους είναι άλλο θέμα :2funny:οι γκαστερμπά'ι'τερ είναι ακόμα πιό γελοίοι :vomit:

Εδώ δείτε συνθήκες στο βιντεάκι :headbang:


Σε παρόμοιες δουλειές δουλεύει και ο βλάκμαν και ο νυχτοφύλακας :2funny:.Για τους Ουκρανούς τα 1.500-1.800 Ευρώ που παίρνουν γιά 12ωρο είναι τρελλά λεφτά!Ποτέ δεν πίστευα ότι έπεσε τοσο πολυ το επίπεδο της Ελλάδας που και γ αυτους θα ειναι το ιδιο :headbang:

Δείτε της πρίστηκαν τα χέρια από τη δουλειά!Δουλεύουν λέει 12ωρα :headbang::headbang::headbang:
Εγώ έχω πάει και ξέρω πως ζούνε εκεί οι φουκαράδες γ'αυτό και ζήτησα να μας βάλουν φωτογραφίες και είδατε την κατάντια τους :2funny::2funny::2funny::headbang:
κλασικά φενεται 10 χρόνια μεγαλύτερη απ την ηλικία της, και τα λεφτά αυτά δεν μένουν στην άκρη πάρα μόνο πάνε για ενοίκια και πληρωμές, πάντως το πραγματικό ύψος του φύλακα το μάθαμε? :2funny: δεν πειράζει με 50 χιλιάδες δολάρια στης ΗΠΑ σου αυξάνουν το ύψος 10 πόντους με ενέσεις και σίδερα πρόσθετος στα πόδια, ξέχασες να στείλεις πουτσες στον Ιωσήφ και μες στα νεύρα είναι :2funny: ο φύλακας ούτε ο κμαν λένε τα αρνητικά, μόνο του ότι υπόσχονται ονειρεμένες διακοπές 3 μέρες το χρόνο :jerking:
Κοίτα μένουν 4 άτομα σε ένα δωμάτιο και δίνουν 250 ευρώ η κάθεμια.Μαγειρεύουν κρεμμυδόσουπες και τρώνε και έτσι κάτι μαζεύουν!Η διαφορά είναι ότι η Ουκρανία είναι φτηνή χώρα και αν μαζέψουν 3.000-4.000 Ευρώ τη βγάζουν μετά όλο το χρόνο.Οπότε μπορούν να πάνε γιά δουλειά γιά τρεις μήνες Γερμανία και μετά να ζήσουν Ουκρανία όλο το χρόνο.Οι Έλληνες δεν μπορούν να το κάνουν αυτό γιατί οι τιμές στην Ελλάδα είναι εξωπραγματικές :headbang::headbang:

Καράφλα,αυτή η μαλάκια να ξέρεις δεν είναι ψωμί,στην Ελλάδα ούτε τα περιστέρια δεν το τρώνε, γι'αυτό έχεις καταντήσεις έτσι... ένας πουστογερος.:tooth::tooth::tooth:



Σκάσε πιά βρε βλάκα :jerking::jerking::jerking:αμέσως να την πεις τη μαλακία σου :jerking::jerking::jerking:
κανονικό ψωμί είναι.
Μ'αρέσει που ο άλλος κλώνος σου ξέφυγε τελείως και γράφει ακόμα μεγαλύτερες :jerking::jerking::jerking::jerking::jerking:
Εγώ σας βάζω αποδείξεις κ'εσείς γράφετε μπούρδες από το ηλίθιο το κεφάλι σας :jerking::jerking::jerking::jerking::jerking:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Τι κανονικό ψωμί ρε καράφλα, κάτι τέτοια τρως και έχεις αυτά τα χάλια.
Για ποιες αποδείξεις μιλάς;Αν σου βαστάει βάλε μια φωτογραφία σου αβαφτος και χωρίς το σπρέι που ρίχνεις στην κεφάλα σού.
Πουδραρισμενε πουστογερε.:grin::grin::grin:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.309
Κριτικές
8
Like
2.184
Πόντοι
506
Καράφλα,αυτή η μαλάκια να ξέρεις δεν είναι ψωμί,στην Ελλάδα ούτε τα περιστέρια δεν το τρώνε, γι'αυτό έχεις καταντήσεις έτσι... ένας πουστογερος.:tooth::tooth::tooth:


Μπορεί να το είπες για πλάκα αυτό αλλά η πραγματικότητα είναι ότι δεν υπάρχει ψωμί σαν της Ελλάδας. Χωρίς να είμαι ειδικός στα ψωμιά μπορώ να πω ότι το ρωσικό είναι για τα σκουπίδια, σε τρεις μέρες βγάζει μια περίεργη πρασινωπή μούχλα όλο, δεν είναι σαν το δικό μας που γινείτε ξερo σαν παξιμάδι χωρίς να αλλοιώνεται.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Δεν το είπα για πλάκα,το έχω φάει αυτό το πράγμα που το αποκαλούν ψωμί!:vomit:
Το βάζουν μετά σε κάτι λεπτές πλαστικές σακούλες ,το κλείνουν καλά και τρώνε μέχρι να πρασινίσει όπως λες...
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom