Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (0 μέλη και 39 επισκέπτες)

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Μακαρι να υπαρχει δευτερο κυμα, να πεσουν λιγο τα χρηματιστηρια να βγαλουμε κανα φραγκο ακομα.

Μη μεινουν ανεργοι οι νοικαρηδες του δημητρακη ομως και αναγκαστει ο ανθρωπος να βγει στη γυρα για "λιπασμα¨

 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Οχι και 2000.Μη φουσκωνουμε τα νούμερα.
Εχει πολλές παραλλαγές βέβαια.Αμα θες εσκορτ παίρνεις εσκορτ.Αμα είναι εσκορτ και παριστάνει τη σπονσορετ είναι απάτη,ετσι κι αλλιώς αυτό αποκαλύπτεται.
Πιο παλια εδινες και τα ρεστα σου.. -Οσο για το διαχωρισμο- απο την στιγμη που υπαρχει χρηματικο ανταλλαγμα -ολες πουτ@νες ειναι. Τωρα αν το κρεας βαπτιζεται φακες- για ψυχολογικους λογους- αυτο ειναι αλλο καπελο.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
μητσο σου απαντησα αλλα μετα το διαγραψα μην διαβασει κανεις κλωνος την αληθεια για σενα ποσο φτωχος εισαι.
απο που βουτα η μανα σου το χαρτζιλικι σου,για τα ακινητα που δεν ειναι δικα σου αλλα του πολιτικου μηχανικου
ξερεις εσυ.ζεις σαν προσφυγας σε τρωγλη με υποσιτισμενα γατια και μιλας για κακομοιρηδες χαχαχαχα.
ο απορος που παιρνει 200 ευρο τον μηνα απο το ελλαδισταν γιατι ειναι δηλωμενος απορος και ζει ελλαδα:embarrased::confused::glasses:.
αχ και να ηξερε την αληθεια τοτε για σενα ο σινοχαρας και οι αλλοι να σε γλεντουσαν χαχαχαχαχα.
κμαν,βαλκανιε πουτσαρα θα λυποσασταν αν ξερατε ποσο φτωχος ειναι ο φουκαρας.ελπιζω να μην μου ζητησει ιμφο
κανενας κλωνος γιατι νιωθω ταφος ανοικτος αυτες τις μερες:cheesy:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Τι σημασια εχουν τα ταξιδια? ασε που στην Πραγα δεν γαμησες την κοκινομαλλα οπως και την λευκορωσιδα που ειχες κατεβασει περυσι στην Αθηνα :grin:
Ο volcano τι να πει τοτε που τον τελευταιο χρονο εκανε καμια δεκαρια ταξιδια απο Βιετναμ μεχρι Κοστα Ρικα και γαμησε σε ολα? :grin::grin: και εγω 18 με 19 πηγα Ρωσια -Αμερικη-Γερμανια-Λευκορωσια και επισης γαμησα παντου.
Το κακο με σενα ειναι οτι νομιζεις οτι ειναι κανενα μεγαλο κατορθωμα αυτο ...
:thumbsup:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Ο προβατος τα ξηγαει σωστα τα γραμματα.

Μακαρι να μας απολυσουν ,να βγω ταμειο θελω, αλλα που τετοια τυχη
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Μακαρι να μας απολυσουν ,να βγω ταμειο θελω, αλλα που τετοια τυχη
:new_shocked::new_shocked::new_shocked:

Αυτά τα κουμουνιστικά έκανες και στην Ελλάδα? Καταγγελίες της εργοδοσίας στους τραμπούκους του ΠΑΜΕ ή στο ΙΚΑ και λοιπά ρουφιανιλίκια! Τώρα εξηγείται γιατί είσαι στη Black List των επιχειρήσεων! Που να τολμήσεις να παρουσιάσεις βιογραφικό εδώ!
Μου θυμίζεις το ρεμάλι που είχε λυπηθεί ο φίλος μου και του έδωσε μια δεύτερη ευκαιρία και όταν κάτι Αλβανίδες που εκβίαζαν την επιχείρηση κάλεσαν το ΠΑΜΕ, παράτησε το πόστο του για να εισχωρήσει στις τάξεις του και να βρίζουν μαζί άδικα και χυδαία τους εργοδότες!

Τέτοιοι είσαστε! Να μείνετε εκεί και να μην ξαναγυρίσετε!!!
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Ο ένας φουκαράς υποστηρίζει τον άλλον :2funny::2funny: τι γλυκό και ρομαντικό :2funny: τουλάχιστον κάνατε μια ομάδα, είμαι εγώ κι ο κλώνος μου αν έρθει τρίτος μαζί μας ή κάποιος ανεξάρτητος θα πέσει περισσότερο γέλιο :2funny: το πουλί χάθηκε, οι περισσότεροι που κράζανε τον Βαλκάνιο φουκαρά είναι διακοπές και αυτός χώθηκε :cheesy: είχε μήνες να γράψει, πάντως να ξέρετε εσείς οι γκαστερμπαιτερ ότι το δεύτερο κύμα ΚΟΡΟΝΟΙΟΥ θα είναι χειρότερο σε κάποιες χώρες του εξωτερικού ειδικά στην Γερμανία, οπότε την γλιτώσατε τώρα, την επόμενη φορά την απόλυση δεν την γλυτώνετε, εδω δείτε ποδοσφαιρικόι κολοσσοί που βγάζουν δις διώξανε υπαλλήλους και δεν μείωσαν μισθούς ποδόσφαιριστων, φανταστείτε τι έχετε να πάθετε εσείς στα μπουντρούμια που δουλεύετε :2funny::jerking: ο κμαν λογικά θα γυρίσει Ελλάδα να πάει στο χωριό μέχρι να τελειώσει η πανδημία, ο φύλακας που θα πάει? :2funny: αφού με το που πατήσει το πόδι Ελλάδα τον περιμένει η πρώην και η τράπεζα :2funny: ο κλώνος μου δεν έχει να φοβάται τίποτα μια παγκόσμια κρίση περιμένει να πολλαπλασοασει την περιουσία του, εσείς θα πάτε στον μονσελα να σας σώσει :2funny: έχει να πέσει απίστευτο γέλιο τον χειμώνα, επαναλαμβάνω ότι Βαλκάνιος φουκαράς και ντουντ 33 πρέπει να μένουν Ελλάδα και όχι έξω :jerking:






Εχετε σχηματισει αδερφατο οι υποστηρικτες του Μητσου?
Ο Μητσος με τους αραβοτουρκους το πουλι που λιγουρευεται μαυρους στην ουρα του ATM, εσυ που ψαχνεις πελωρια μορια τραβελιων


Καντε λαβαρο σας ενα ΠΕΛΩΡΙΟ μοριο:2funny:








 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ποσες φορες πρεπει να το πει ο βαλκανιος αρχοντας? Δε πηδαει ουτε εσκορτς ουτε πουτανες, σπονσορετς εχει, τελειως αλλη φαση.

Οι πουτανες τις πληρωνεις και τις πηδας. Την ιδια μερα θα παρουν αλλους δεκα, εικοσι.

Οι σπονσορετς ειναι απλες κοπελες, με τη τιμια δουλεια και τα ενσημα τους, που για διαφορους λογους θελουν μια μικρη βοηθεια. Τοτε εμφανιζεται ο βαλκανιος σωτηρας που με τη γοητεια του, τις παει διακοπες η για φαγητο/δωρακι. Αν εκει ειναι πιστες σαν την Πηνελοπη του Οδυσσεα και του κατσουν και ειναι καλες στο κρεβατι μπαινουν στο χαρεμι και εχουν οικονομικη στηριξη απο τους ευρωπυραυλους.

Εκει δηλαδη που η πουτανα απλα ανοιγει ποδια και (στην καλυτερη) κανει κανα αχ, η απλη τιμια σπονσορετ ψαχνει ρομαντζο. Το κανει επειδη γουσταρει τον τσοπανη και ταυτοχρονα θελει μια μικρη φιλικη βοηθεια.

Το πηδημα δεν ειναι εγγυημενο, πρεπει και ο ΚΜΑΝ να καμακωσει σωστα. Η σπονσορετ δε πρεπει απλα να ανοιξει τα ποδια σαν γελαδα. αλλα να ειναι θελκτικη.

Βεβαια αν μια πουτανα, θελει απλα απο το να ανοιγει ποδια σαν τουνελ να γινει σπονσορετ δε θα τα καταφερει. Δεν ειμαι σιγουρος γιατι δε θα τα καταφερει βεβαια, αλλα ο ΚΜΑΝ ξερει.

Τα εξηγω ωραια?

ΥΓ Ο Μαρκελος ψαχνει για μορια διχως ορια. Ευχομαι να τα βρει μπας και γλυτωσουμε.

Ετσι είναι περίπου.Δεν είναι σίγουρο οτι θα γαμήσεις.Χρειάζονται μέτρα οικοδόμησης εμπιστοσύνης.Π.χ. πληρώνω κοκταίηλ.Αφήνεις χούφτο?Πληρώνω δωράκι.Πέφτει το μπούκι?Κτλ.Αν η γκόμενα δεν ανταποκρίνεται στα compliance tests,το παραμύθι διακόπτεται απότομα.
Αν η γκόμενα έχει τέλεια εμφάνιση,τέλεια συμπεριφορά,στέκεται κτλ την κρατάς για μόνιμη και συνεχώς ανανεώνεις το ρόστερ.
Τις έσκορτς δεν τις συμφέρουν τα σπονσοριλίκια γιατί θα πάρουν πολύ λιγότερα.Ο σπόνσορας άντε να δίνει 200-300 τη μέρα,η έσκορτ αυτά τα βγάζει την ώρα.Για τις έσκορτς είναι μπελλάς το όλο σκηνικό,,πρέπει να δίνουν προσωπικά στοιχεία,να εκτίθενται,να ντύνονται στην εντέλεια κτλ,δεν το κάνουνε.Και να το κάνουνε,φαίνεται γιατί συνήθως λένε τόσα για μια ώρα και τέλος.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Μακαρι να μας απολυσουν ,να βγω ταμειο θελω, αλλα που τετοια τυχη
:new_shocked::new_shocked::new_shocked:

Αυτά τα κουμουνιστικά έκανες και στην Ελλάδα? Καταγγελίες της εργοδοσίας στους τραμπούκους του ΠΑΜΕ ή στο ΙΚΑ και λοιπά ρουφιανιλίκια! Τώρα εξηγείται γιατί είσαι στη Black List των επιχειρήσεων! Που να τολμήσεις να παρουσιάσεις βιογραφικό εδώ!
Μου θυμίζεις το ρεμάλι που είχε λυπηθεί ο φίλος μου και του έδωσε μια δεύτερη ευκαιρία και όταν κάτι Αλβανίδες που εκβίαζαν την επιχείρηση κάλεσαν το ΠΑΜΕ, παράτησε το πόστο του για να εισχωρήσει στις τάξεις του και να βρίζουν μαζί άδικα και χυδαία τους εργοδότες!

Τέτοιοι είσαστε! Να μείνετε εκεί και να μην ξαναγυρίσετε!!!

Καλυτερα ετσι παρα ρουφιανος καταδοτης ταγματασφαλιτης, εκμεταλευτης εργαζομενων.
Που πας με 1,60 μποϊ κ 55 κιλα.
Ας ειναι καλα τα λεφτα της μαμας.
Ανικανοι για οτιδηποτε

Χαχαχα
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Καλυτερα ετσι παρα ρουφιανος καταδοτης ταγματασφαλιτης, εκμεταλευτης εργαζομενων.
Που πας με 1,60 μποϊ κ 55 κιλα.
Ας ειναι καλα τα λεφτα της μαμας.
Ανικανοι για οτιδηποτε

Χαχαχα
Λίγο ξύλο έφαγες και μολογάς αριστερό σκουπίδι!
Κατά τα άλλα λες πως δεν είσαι ...αριστερός :2funny::2funny::2funny:
Γελάει ακόμα και το πετούμενο βατράχι του Χαριλαου Τρικούπη :confused:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Σε μερικές μέρες μπορώ να σας βάλω πάλι της κρέμμες που θα αγωράσω γύρω στα 800 ευρώ 2funnyμε αποδείξεις πάντα 2funny

Πάλι κορόιδο σε πιάσανε καράφλα,είχαμε όλοι μια φαγούρα στ΄αρχίδια να δούμε τις κρέμες σου.:tooth::tooth::tooth:
Να,κοίτα τα μούτρα σου,καμία σωτηρία,μην αγοράζεις σκατοκρέμες,πάρε ένα κρεβάτι...πουστόγερε.:tooth::tooth::tooth:


 

Συνημμένα

  • dimitrakis-alopekiasi.jpg
    dimitrakis-alopekiasi.jpg
    70 KB · Εμφανίσεις: 25
  • pro-vlima.jpg
    pro-vlima.jpg
    173,4 KB · Εμφανίσεις: 20

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Πάλι κορόιδο σε πιάσανε καράφλα,είχαμε όλοι μια φαγούρα στ΄αρχίδια να δούμε τις κρέμες σου.:tooth::tooth::tooth:
Να,κοίτα τα μούτρα σου,καμία σωτηρία,μην αγοράζεις σκατοκρέμες,πάρε ένα κρεβάτι...πουστόγερε.:tooth::tooth::tooth:
...Κάποιος Ιωσήφ έχει πρόβλημα με εσένα! Θα αρχίσουν πάλι να του έρχονται περίεργες φωτογραφίες στο skype του :tickedoff::tickedoff::tickedoff:
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Ο Δημητρακης απεδειξε πως ειναι μυθος η συσχετιση της εργασιας με την προωρη γηρανση
Δεν εχει δουλεψει ουτε μια μερα στην ζωη του (εκτος απο τα γνωστα χεσιματα αλλα δεν εμπεριεχουν καποιο αγχος) και εχει γινει σαν μπαμπογρια απο τα 45 του
Πνευματικα εχει ζαμπονιασει σαν μακροχρονιος χρηστης
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Μακαρι να μας απολυσουν ,να βγω ταμειο θελω, αλλα που τετοια τυχη
:new_shocked::new_shocked::new_shocked:

Αυτά τα κουμουνιστικά έκανες και στην Ελλάδα? Καταγγελίες της εργοδοσίας στους τραμπούκους του ΠΑΜΕ ή στο ΙΚΑ και λοιπά ρουφιανιλίκια! Τώρα εξηγείται γιατί είσαι στη Black List των επιχειρήσεων! Που να τολμήσεις να παρουσιάσεις βιογραφικό εδώ!
Μου θυμίζεις το ρεμάλι που είχε λυπηθεί ο φίλος μου και του έδωσε μια δεύτερη ευκαιρία και όταν κάτι Αλβανίδες που εκβίαζαν την επιχείρηση κάλεσαν το ΠΑΜΕ, παράτησε το πόστο του για να εισχωρήσει στις τάξεις του και να βρίζουν μαζί άδικα και χυδαία τους εργοδότες!

Τέτοιοι είσαστε! Να μείνετε εκεί και να μην ξαναγυρίσετε!!!

Καλυτερα ετσι παρα ρουφιανος καταδοτης ταγματασφαλιτης, εκμεταλευτης εργαζομενων.
Που πας με 1,60 μποϊ κ 55 κιλα.
Ας ειναι καλα τα λεφτα της μαμας.
Ανικανοι για οτιδηποτε

Χαχαχα







Υπαρχει μια μανια στο σαιτ να τους βγαζουν ολους κοντους
Ο aegeanorg ειναι πανω απο τον μεσο ορο σε υψος και απο οτι καταλαβα αυτοδημιουργητος
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.207
Like
1.748
Πόντοι
216
Ναι μόνο που εγώ βάζω γκόμενες και όχι μπουκάλια με ποτήρια γιά να λέω ότι είναι γκόμενα μου :2funny::jerking:ούτε έχω 2-3 φώτο από πισσίνες του 2003 :2funny:


Εδώ η πουτάνα του καράφλα σε πρόσφατη φωτογραφία χωρίς το φώτοσοπ...η πικρή πραγματικότητα.:confused:

Τι μουνάρα είναι αυτή;
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Υπαρχει μια μανια στο σαιτ να τους βγαζουν ολους κοντους
Ο aegeanorg ειναι πανω απο τον μεσο ορο σε υψος και απο οτι καταλαβα αυτοδημιουργητος
Με ποιόν πας να ανοίξεις κουβέντα τώρα! Αστον να πιστεύει πως είμαι 1,50, άσχημος και φτωχός!! :2funny:
Με τα κουμουνιστικά μυαλά που έχει, φθονεί τους πάντες!
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Που καταντησε ο μεγας Δασκαλος Ιωσηφ Μπλασκος καθηγητης Ουκρανολογιας του πανεπιστημιου της Ζωης, που πρωτος μας εμαθε ολα αυτα που θελαμε να μαθουμε για Ουκρανιδες μουναρες αλλα ντρεπομασταν να ρωτησουμε, και στα γεραματα να ζητιανευει πουτσους...
θλιψις... :(
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Που καταντησε ο μεγας Δασκαλος Ιωσηφ Μπλασκος καθηγητης Ουκρανολογιας του πανεπιστημιου της Ζωης, που πρωτος μας εμαθε ολα αυτα που θελαμε να μαθουμε για Ουκρανιδες μουναρες αλλα ντρεπομασταν να ρωτησουμε, και στα γεραματα να ζητιανευει πουτσους...
θλιψις... :(
πως τον πετσοκόψες, πως τον γαμησες έτσι :2funny: η κότα ποτέ δεν άνοιξε κάμερα στο σκαιπ στον κλώνο μου τον Δημήτρη γιατί ξέρει ότι Θα τον έκανε άφησα σε όλο τον Πειραιά :angel:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom