Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Υπαρχει μια μανια στο σαιτ να τους βγαζουν ολους κοντους
Ο aegeanorg ειναι πανω απο τον μεσο ορο σε υψος και απο οτι καταλαβα αυτοδημιουργητος
Με ποιόν πας να ανοίξεις κουβέντα τώρα! Αστον να πιστεύει πως είμαι 1,50, άσχημος και φτωχός!! :2funny:
Με τα κουμουνιστικά μυαλά που έχει, φθονεί τους πάντες!
Αντε να εισαι 2 ποντους παραπανω....μα τακουνακι χαχαχα
Παντως σαν ανθρωπος εισαι μικρος.

Αν φθονουσα τους παντες δεν θα εβαζα αγγελιες για εργασια να σωθει κοσμος...
Εσυ που δεν φθονεις πεσμας τι εκανες να βοηθησεις τον συνανθρωπο?
ΤΙΠΟΤΑ


χαχαχα
Ανθρωπακια
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Καλυτερα ετσι παρα ρουφιανος καταδοτης ταγματασφαλιτης, εκμεταλευτης εργαζομενων.
Που πας με 1,60 μποϊ κ 55 κιλα.
Ας ειναι καλα τα λεφτα της μαμας.
Ανικανοι για οτιδηποτε

Χαχαχα
Λίγο ξύλο έφαγες και μολογάς αριστερό σκουπίδι!
Κατά τα άλλα λες πως δεν είσαι ...αριστερός :2funny::2funny::2funny:
Γελάει ακόμα και το πετούμενο βατράχι του Χαριλαου Τρικούπη :confused:

Καλυτερα αριστερός καποιος παρα μελος LGBT...... ξερεις εσυ....
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Ας είμαστε σοβαροί,ο μόνος πούστης,αποδεδειγμένα,είναι η Μαρκέλλλα...που τυγχάνει να είναι κλώνος του δημητρακι.:confused::confused::confused:
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
@ Urlauber
Μετα την πετυχημενη προβλεψη στο υψος:2funny:

Προσπαθεις να μαντεψεις και την σεξουαλικη ταυτοτητα:confused:

Τετοιες αρλουμπες εκαναν τον Δημητρακη αυτο που ειναι σημερα

Τον aegeanorg τον εχω γνωρισει μια χαρα τυπος και με τις επιτυχιες του στο βορειο μετωπο:sunglasses:
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Ας είμαστε σοβαροί,ο μόνος πούστης,αποδεδειγμένα,είναι η Μαρκέλλλα...που τυγχάνει να είναι κλώνος του δημητρακι.:confused::confused::confused:



Μην δουμε καποιον να ψαχνει ΠΕΛΩΡΙΑ μορια αμεσως να τον βγαλουμε πουστη:confused:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
@ Urlauber
Μετα την πετυχημενη προβλεψη στο υψος:2funny:

Προσπαθεις να μαντεψεις και την σεξουαλικη ταυτοτητα:confused:

Τετοιες αρλουμπες εκαναν τον Δημητρακη αυτο που ειναι σημερα

Τον aegeanorg τον εχω γνωρισει μια χαρα τυπος και με τις επιτυχιες του στο βορειο μετωπο:sunglasses:

Απανταω σε συκοφαντιες απλα.
Αυτος το ξεκινησε λεγοντας με χοντρο κ αριστερο κ διαφορες αλλες αναληθειες-συκοφαντιες.
Δεν ειναι ωραιο αλλα ξερω κι εγω να συκοφαντω κ να λεω οτι μουρθει προκειμενου να σπιλωσω αλλους.
Χωρια τα υπουλα πμ με τον ψευτη στην προσπαθεια να με σπιλωσουν.
Μονο που συνεταιριζεται με τον δημητρακη σε κατι τετοιο τον καθιστα ξεφτιλα


Αν θελει συνεχιζουμε
Its up to him
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Μονο που συνεταιριζεται με τον δημητρακη σε κατι τετοιο τον καθιστα ξεφτιλα





Μας εχεις παρεξηγησει
Τον Δημητρακη τον αγαπαμε

Αλλα ως αληθινοι φιλοι του προσπαθουμε να τον αποτρεψουμε απο κακοτοπιες οπως το να τον φιλοξενουν αραβοτουρκοι και να του τρωνε τα λεφτα σε εμφυτευσεις και κρεμες
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
@ Urlauber
Μετα την πετυχημενη προβλεψη στο υψος:2funny:

Προσπαθεις να μαντεψεις και την σεξουαλικη ταυτοτητα:confused:

Τετοιες αρλουμπες εκαναν τον Δημητρακη αυτο που ειναι σημερα

Τον aegeanorg τον εχω γνωρισει μια χαρα τυπος και με τις επιτυχιες του στο βορειο μετωπο:sunglasses:
Δεν έχει γράψει ακόμα πως είμαι Λαθρολάγνος και τελείως ηλίθιος για να έχει πέσει μέσα σε όλα όσα έχει υποθέσει για εμένα!!!:tooth::tooth::tooth:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
@ Urlauber
Μετα την πετυχημενη προβλεψη στο υψος:2funny:

Προσπαθεις να μαντεψεις και την σεξουαλικη ταυτοτητα:confused:

Τετοιες αρλουμπες εκαναν τον Δημητρακη αυτο που ειναι σημερα

Τον aegeanorg τον εχω γνωρισει μια χαρα τυπος και με τις επιτυχιες του στο βορειο μετωπο:sunglasses:
Δεν έχει γράψει ακόμα πως είμαι Λαθρολάγνος και τελείως ηλίθιος για να έχει πέσει μέσα σε όλα όσα έχει υποθέσει για εμένα!!!:tooth::tooth::tooth:
Ενω εσυ τα πετυχες ολα.
Ακομη κ τα χρηματα που ποσταρα τα έβλεπες παλια χαρτνομισματα κ ψευτικα κτλ προκειμενου ν βρεις κάτι ν με σπιλωσεις.
Εγω καταλαβα πως δεν εχεις τον απαραιτητο ανδρισμο να παραδεχτεις την αληθεια , ας το δουν κ οι αλλοι.

Κι αν γουστάρεις συκοφαντιες συνεχιζουμε. Τσαμπα ειναι....
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Μωρή Μαρκέλλα καμμία αλητεία παίζει ?

Έβαλες κάνα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΟΡΙΟ στο κωλο σου ?
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Ενω εσυ τα πετυχες ολα.
Ακομη κ τα χρηματα που ποσταρα τα έβλεπες παλια χαρτνομισματα* κ ψευτικα κτλ προκειμενου ν βρεις κάτι ν με σπιλωσεις.
Εγω καταλαβα πως δεν εχεις τον απαραιτητο ανδρισμο να παραδεχτεις την αληθεια , ας το δουν κ οι αλλοι.

Κι αν γουστάρεις συκοφαντιες συνεχιζουμε. Τσαμπα ειναι....
Είσαι μαλωμένος με την αλήθεια? Έβαλες παλιά κατοστάευρα απο αποταμιευσεις δεκαετίας για να το παίξεις ανώτερος στον Δημητράκη? Και δεν πρέπει να το λέμε?:headbang:
Άλλο μέλος είπε πως είναι πλαστά! Βέβαια στο ίντερνετ όλα είναι πιθανά! Και στο παζάρι στη Σερβία πουλούσαν καλά αντίγραφα του Ευρώ! :2funny:
Η ρητορική σου για την εργασία όπως και να έχει είναι σαν να διαβάζω μέλος του ΠΑΜΕ!!! :vomit:

*στο μεταξύ βλέπω πάλι πόσο ήρεμα γράφεις που σου φεύγουν γράμματα απο τον πανικό ! Τρέμουν τα χέρια σου κάθε φορά που γράφεις σε εμένα! Χεσμένος είσαι διότι απο παντού πιάνεσαι!
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Ενω εσυ τα πετυχες ολα.
Ακομη κ τα χρηματα που ποσταρα τα έβλεπες παλια χαρτνομισματα* κ ψευτικα κτλ προκειμενου ν βρεις κάτι ν με σπιλωσεις.
Εγω καταλαβα πως δεν εχεις τον απαραιτητο ανδρισμο να παραδεχτεις την αληθεια , ας το δουν κ οι αλλοι.

Κι αν γουστάρεις συκοφαντιες συνεχιζουμε. Τσαμπα ειναι....
Είσαι μαλωμένος με την αλήθεια? Έβαλες παλιά κατοστάευρα απο αποταμιευσεις δεκαετίας για να το παίξεις ανώτερος στον Δημητράκη? Και δεν πρέπει να το λέμε?:headbang:
Άλλο μέλος είπε πως είναι πλαστά! Βέβαια στο ίντερνετ όλα είναι πιθανά! Και στο παζάρι στη Σερβία πουλούσαν καλά αντίγραφα του Ευρώ! :2funny:
Η ρητορική σου για την εργασία όπως και να έχει είναι σαν να διαβάζω μέλος του ΠΑΜΕ!!! :vomit:

*στο μεταξύ βλέπω πάλι πόσο ήρεμα γράφεις που σου φεύγουν γράμματα απο τον πανικό ! Τρέμουν τα χέρια σου κάθε φορά που γράφεις σε εμένα! Χεσμένος είσαι διότι απο παντού πιάνεσαι!
Ας σε ξεκατινιαζω εγω με αληθειες που πονανε κι ας απαντας εσυ με συκοφαντιες και ψαχνοντας ορθογραφικα λαθη ,σημεια στίξης, τελειες, ψιλες κ δασειες. Λαθος εμοτικον, ααα κ μια φορα που εγραψα γραμματικη αντι για συντακτικο
Χαχαζαζα (κι αυτο λαθος το εγραψα)
Κανονικα έπρεπε να υπαρχει παραρτημα του μπου για να γραφουν παιδακια γιατι αυτα ειναι παιδικα πραματα.....
Χαχαχα.

Ακομη δεν μας απαντησες:
Θα καθοσουν να σε χεζουν για 200€ τον μηνα? Αν ναι γιατι? Αν οχι γιατι?
Θα εχυνες στο πεπονι κ να το δωσεις στους γονεις σου να το φανε? Αν ναι γιατι? Αν οχι γιατι?
Γιατι δεν τολμας να απαντησεις??
Γιατι δειλιαζεις??
Τι φοβασαι?
Δεν θα σε παει στις πουτανες? Χαχαχα

Τι δουλεια να κανει ο αλλος στην λευκορωσια?
Εσυ γιατι δεν πας να επενδυσεις??

Καβλωνω να ξεσκεπαζω υποκριτες χαχαζαζα (ουπς λαθος)
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Μωρή Μαρκέλλα καμμία αλητεία παίζει ?

Έβαλες κάνα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΟΡΙΟ στο κωλο σου ?
κάτσε να επανέλθει ο Λάκης 33 από της διακοπές του να γίνουμε ξανά τριάδα και θα δεις κράξιμο που θα τρώτε :2funny: ο Λάκης έχει και 5 φράγκα να πάει πολυήμερες διακοπές ο άλλος έκανε το σκατό παξιμάδι στην Γερμανία πήγε 4 μέρες Μύκονο και τον κάνατε θεό, λογικό είναι αφού δεν πάτε για καφέ ούτε μέχρι το Κολωνάκι η 3-4 μέρες διακοπές να φαίνονται πολυτελείας Στην Μύκονο:2funny: δεν σου έχει στείλει πουτσες ο Δημήτρης γι'αυτό έχεις φάει φρίκη:2funny:
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
@ Urlauber
Μετα την πετυχημενη προβλεψη στο υψος:2funny:

Προσπαθεις να μαντεψεις και την σεξουαλικη ταυτοτητα:confused:

Τετοιες αρλουμπες εκαναν τον Δημητρακη αυτο που ειναι σημερα

Τον aegeanorg τον εχω γνωρισει μια χαρα τυπος και με τις επιτυχιες του στο βορειο μετωπο:sunglasses:
Δεν έχει γράψει ακόμα πως είμαι Λαθρολάγνος και τελείως ηλίθιος για να έχει πέσει μέσα σε όλα όσα έχει υποθέσει για εμένα!!!:tooth::tooth::tooth:
Ενω εσυ τα πετυχες ολα.
Ακομη κ τα χρηματα που ποσταρα τα έβλεπες παλια χαρτνομισματα κ ψευτικα κτλ προκειμενου ν βρεις κάτι ν με σπιλωσεις.
Εγω καταλαβα πως δεν εχεις τον απαραιτητο ανδρισμο να παραδεχτεις την αληθεια , ας το δουν κ οι αλλοι.

Κι αν γουστάρεις συκοφαντιες συνεχιζουμε. Τσαμπα ειναι....
μια ερώτηση αφού τα χρήματα του μισθού σου περνάνε μέσω τράπεζας γιατί θα σηκώνεις και τα κρατάς στο δωμάτιο σου?:jerking: δεν στέκουν μερικά πράγματα, εγώ πιστεύω όπως και ο κλώνος μου ότι δεν είναι δικά σου, απόδειξη ανάληψης δεν μας έχεις βάλει ποτέ, στο χέρι τα λεφτά στην Γερμανία δεν τα δίνουν,οπότε καρφωνεσαι μόνος:2funny: εκτός και αν τα τραβας με κάρτα αλλά και το atm εκδίδει απόδειξη , οπότε θα μπορούσες να εκτυπώσεις την απόδειξη να δούμε να σε πιστέψουμε,αλλά δεν το κάνεις γιατί είσαι ψεύτης:jerking:
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Μαρκέλα , Έμαθα ότι ο Λάκης αγόρασε όγδοο κοντρόλ κλιματιστικού φέτος ..


Αληθεύει ?

 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Ρε συ Μαρκέλλα,τι σχέση έχεις εσύ με μισθούς και τράπεζες;Αφού είσαι μια άεργη πούστρα.:tooth:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
@ Urlauber
Μετα την πετυχημενη προβλεψη στο υψος:2funny:

Προσπαθεις να μαντεψεις και την σεξουαλικη ταυτοτητα:confused:

Τετοιες αρλουμπες εκαναν τον Δημητρακη αυτο που ειναι σημερα

Τον aegeanorg τον εχω γνωρισει μια χαρα τυπος και με τις επιτυχιες του στο βορειο μετωπο:sunglasses:
Δεν έχει γράψει ακόμα πως είμαι Λαθρολάγνος και τελείως ηλίθιος για να έχει πέσει μέσα σε όλα όσα έχει υποθέσει για εμένα!!!:tooth::tooth::tooth:
Ενω εσυ τα πετυχες ολα.
Ακομη κ τα χρηματα που ποσταρα τα έβλεπες παλια χαρτνομισματα κ ψευτικα κτλ προκειμενου ν βρεις κάτι ν με σπιλωσεις.
Εγω καταλαβα πως δεν εχεις τον απαραιτητο ανδρισμο να παραδεχτεις την αληθεια , ας το δουν κ οι αλλοι.

Κι αν γουστάρεις συκοφαντιες συνεχιζουμε. Τσαμπα ειναι....
μια ερώτηση αφού τα χρήματα του μισθού σου περνάνε μέσω τράπεζας γιατί θα σηκώνεις και τα κρατάς στο δωμάτιο σου?:jerking: δεν στέκουν μερικά πράγματα, εγώ πιστεύω όπως και ο κλώνος μου ότι δεν είναι δικά σου, απόδειξη ανάληψης δεν μας έχεις βάλει ποτέ, στο χέρι τα λεφτά στην Γερμανία δεν τα δίνουν,οπότε καρφωνεσαι μόνος:2funny: εκτός και αν τα τραβας με κάρτα αλλά και το atm εκδίδει απόδειξη , οπότε θα μπορούσες να εκτυπώσεις την απόδειξη να δούμε να σε πιστέψουμε,αλλά δεν το κάνεις γιατί είσαι ψεύτης:jerking:

Τι σε νοιαζει μωρη κουτσομπολα?
:glasses:
Εβαλες φωτο το μπανιο ολοκληρο για να εχεις δικαιωμα να ρωτας?
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.728
Like
3.135
Πόντοι
506
Αρχηγε... γι αυτα τα ΒΥΖΙΑ οχι τουρκια, στη λωριδα της Γαζας με φανελα Μακαμπι θα πηγαινα...:P

Οντως τεράστια οβουζιακά αποθέματα.Και φυσικά.Ασυνήθιστα για Λευκορρωσίδα.Τέτοια μόνο Πολωνία βλέπεις κανονικά.

pq5ZNJ.jpg


Ο βυζομανής ο makis πώς τον λέγανε θα έσπευδε ταχέως αλλά προτιμώ τις μοντελοειδείς ψηλές έστω και πιο άβυζες.
Αν βρω όμως έναν τρόπο να τη συναντήσω σε ουδέτερη ζώνη θα το κάνω έστω και Τυνησία,Τουρκία ή Γεωργία τι να κάνουμε.Θέλει θυσίες το άθλημα.
Τώρα πήρες το σωστό δρόμο. Prachtvolle Euter!

Teile der Dame mit, sie solle ohne BH und mit engem Hemd zum Rendezvous erscheinen.
Das Hin- und Herschwingen der Brüste wird dich in den Wahnsinn treiben.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Ενω εσυ τα πετυχες ολα.
Ακομη κ τα χρηματα που ποσταρα τα έβλεπες παλια χαρτνομισματα* κ ψευτικα κτλ προκειμενου ν βρεις κάτι ν με σπιλωσεις.
Εγω καταλαβα πως δεν εχεις τον απαραιτητο ανδρισμο να παραδεχτεις την αληθεια , ας το δουν κ οι αλλοι.

Κι αν γουστάρεις συκοφαντιες συνεχιζουμε. Τσαμπα ειναι....
Είσαι μαλωμένος με την αλήθεια? Έβαλες παλιά κατοστάευρα απο αποταμιευσεις δεκαετίας για να το παίξεις ανώτερος στον Δημητράκη? Και δεν πρέπει να το λέμε?:headbang:
Άλλο μέλος είπε πως είναι πλαστά! Βέβαια στο ίντερνετ όλα είναι πιθανά! Και στο παζάρι στη Σερβία πουλούσαν καλά αντίγραφα του Ευρώ! :2funny:
Η ρητορική σου για την εργασία όπως και να έχει είναι σαν να διαβάζω μέλος του ΠΑΜΕ!!! :vomit:

*στο μεταξύ βλέπω πάλι πόσο ήρεμα γράφεις που σου φεύγουν γράμματα απο τον πανικό ! Τρέμουν τα χέρια σου κάθε φορά που γράφεις σε εμένα! Χεσμένος είσαι διότι απο παντού πιάνεσαι!
[/quote]
Ας σε ξεκατινιαζω εγω με αληθειες που πονανε κι ας απαντας εσυ με συκοφαντιες και ψαχνοντας ορθογραφικα λαθη ,σημεια στίξης, τελειες, ψιλες κ δασειες. Λαθος εμοτικον, ααα κ μια φορα που εγραψα γραμματικη αντι για συντακτικο
Χαχαζαζα (κι αυτο λαθος το εγραψα)
Κανονικα έπρεπε να υπαρχει παραρτημα του μπου για να γραφουν παιδακια γιατι αυτα ειναι παιδικα πραματα.....
Χαχαχα.

Ακομη δεν μας απαντησες:
Θα καθοσουν να σε χεζουν για 200€ τον μηνα? Αν ναι γιατι? Αν οχι γιατι?
Θα εχυνες στο πεπονι κ να το δωσεις στους γονεις σου να το φανε? Αν ναι γιατι? Αν οχι γιατι?
Γιατι δεν τολμας να απαντησεις??
Γιατι δειλιαζεις??
Τι φοβασαι?
Δεν θα σε παει στις πουτανες? Χαχαχα

Τι δουλεια να κανει ο αλλος στην λευκορωσια?
Εσυ γιατι δεν πας να επενδυσεις??

Καβλωνω να ξεσκεπαζω υποκριτες χαχαζαζα (ουπς λαθος)[/quote]
Ανακεφαλαιώνω για να εμπεδωθούν! Εξ αρχής καταλάβαμε πως οι Γερμανοί σου μιλάνε ΣΠΑΣΤΑ για να έρθουν στο επίπεδό σου για να καταλάβεις τι σου ζητάνε! Δηλαδή να σου εξηγήσουν τις αγγαρείες στη δουλειά! (Όταν σου λένε "Toiletten Putzen" σου δείχνουν και τον κουβά για να καταλάβεις πως κατά τη βάρδια πρέπει να ρίχνεις και ένα χέρι σφουγγάρισμα στη τουαλέτα!)
Τα ορθογραφικά και τα λάθη δεν τα ψάχνω σε κανέναν στο φόρουμ! Εδώ ο Μίδας μας έχει στραβώσει αλλά ότι λεει είναι ευστοχο! Αλλά όταν ο άλλος σου λέει 'ΓΡΑΦΩ ΗΡΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΓΑΜΑΩ" τότε με αυτά που βλέπω στη γραφή αμφιβάλω για την ηρεμία την ώρα της γραφής! Καλά για το ότι γαμάς δεν το συζητάω... :jerking:
Κάθε τι που γράφεις σε ρεζιλεύει και σε φέρνει σε χειρότερη θέση! Σήμερα έκανες μια προσπάθεια να σταματήσω να σε βαράω αλλά αυτό θα γίνει μόνο αν καταλάβεις λίγο τα φάουλ που έχεις υποπέσει! Προς το παρόν δεν βλέπω μεταμέλεια και η φάπα θα πέφτει σύννεφο!!!:takethis:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom