Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Εγώ έχω βάλει τρία μέχρι τώρα και φυσικά θα ξαναβάλω αλλά βλέπεις τι ελεεινοί είναι οι ψωλίστ.Απειλούνε κτλ.
Θέλουν πούτσα λαμπραντοριανη μου φαίνεται
 

brizola

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
79
Like
32
Πόντοι
0
Έχει πέσει πείνα στο Κίεβο. Τα διαμερίσματα τα νοικιάζουν 500 γρίβνα/ημέρα όταν πρίν το κορονοιό οι τιμές ήταν πάνω από 1000.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Ναι,αυτή είναι μια Πολωνέζα.Τώρα της πήρα σκύλο που διάλεξε για σκυλογαμήσια.
Δε χρειάζεται καν να κουράζεσαι σε αυτή την περίπτωση κάνει όλη τη δουλειά ο σκύλος.
Είναι ενα Λαμπραντορ.Φαινεται να έχει καλη πουτσα.
Θα έχει φαση. Γενικα αυτό μου αρέσει στις Πολωνεζες.
:grin:
 
  • Like
Αντιδράσεις: sly.

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Πιστευω ο ΚΜΑΝ εκτεθηκε πολυ με το λαμπραντορ, ειναι το βατερλω του. Κατι σαν το χεσιμο του δημητρακη ενα πραγμα.

Μα να φτιαχνεσαι με σκυλο γαμησια? Και να το πληρωνεις κιολας?

Και σε μια τελικη αν εχεις γουστα και εισαι οντως αρχοντας βαλε ενα ταυρο η ενα αλογο. Εκει να δεις υπεροχη. Να ντυθεις και καουμποις
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Πιστευω ο ΚΜΑΝ εκτεθηκε πολυ με το λαμπραντορ, ειναι το βατερλω του. Κατι σαν το χεσιμο του δημητρακη ενα πραγμα.

Μα να φτιαχνεσαι με σκυλο γαμησια? Και να το πληρωνεις κιολας?

Και σε μια τελικη αν εχεις γουστα και εισαι οντως αρχοντας βαλε ενα ταυρο η ενα αλογο. Εκει να δεις υπεροχη. Να ντυθεις και καουμποις

Οσο εκτέθηκα με το χέσιμο στις γκόμενες.Ο δημητράκης λατρεύει να τον χέζουν εγώ δίνω την αντίθετη προοπτική.
Είναι η ανωτερότητα άρχοντος,χέσιμο,σκυλοπούτσι,κάψιμο βυζιών κτλ άσε τις φεμινούδες να ουρλιάζουν.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
ΚΜΑΝ, δικαια τα βιτσια, αλλα το θεμα ειναι να πηδας εσυ. Και το να τη χεσεις την αλλη και να τη βαρεσεις τι κερδιζεις?

Εκτος αν σου σηκωνεται ετσι
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
ΚΜΑΝ, δικαια τα βιτσια, αλλα το θεμα ειναι να πηδας εσυ. Και το να τη χεσεις την αλλη και να τη βαρεσεις τι κερδιζεις?

Εκτος αν σου σηκωνεται ετσι

Αυτά είναι απλά παραλλαγές για ποικιλία.
Εμένα δε μου λέει τίποτα να καλέσω μια πουτάνα να τη γαμήσω.Ε,και τη γάμησα,τι έγινε?Θα νιώσω οτι με στράγγιξε και μου έφαγε τα λεφτά.Χειρότερα θα νιώσω μετά από αυτό παρά πριν.
Εμένα με φτιάχνει όλο το σκηνικό,το dating κτλ,η περιπέτεια δηλαδή.Δε θέλω κονσέρβα.Θέλω αληθινές εμπειρίες,αδρεναλίνη,έξαψη κτλ.
Οι Πολωνέζες είναι καλές σε αυτό,κάνεις ό,τι ανωμαλία θες.Είναι τρελαμένες γκόμενες.Και οι Τσέχες φοβερές exhibionists,η άλλη διάβαζε εφημερίδα στο μπαλκόνι με το μουνί να φαίνεται,την άλλη τη δαχτύλιαζα το βράδυ στο μπαλκόνι σε κοινή θέα και όλα αυτά στην Αθήνα.Την άλλη τη δαχτύλιαζα 12 χρόνια πριν σε δημόσια θέα στην παραλία Ελλη στη Ρόδο και κάτι Αγγλίδες μας τραβούσαν φωτό.
Αυτές είναι εμπειρίες.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Αυτή η Πολωνέζα είχε λυσσάξει,οχτώ χρόνια σκύλο ζήταγε.
Να δούμε τώρα τι θα γίνει που της τον αγόρασα ελέω καραντίνας.Θα πέσουν τα σκυλογαμήσια αέρα.
Θα βάλω φωτό από ψωλή εντός μουνίου που ζήταγε και ο Σαββίδης, Θεός σχωρέστον.
 

Συνημμένα

  • savvidis.gif
    7,6 MB · Εμφανίσεις: 64

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Αυτά είναι απλά παραλλαγές για ποικιλία.
Εμένα δε μου λέει τίποτα να καλέσω μια πουτάνα να τη γαμήσω.Ε,και τη γάμησα,τι έγινε?Θα νιώσω οτι με στράγγιξε και μου έφαγε τα λεφτά.Χειρότερα θα νιώσω μετά από αυτό παρά πριν.
Εμένα με φτιάχνει όλο το σκηνικό,το dating κτλ,η περιπέτεια δηλαδή.Δε θέλω κονσέρβα.Θέλω αληθινές εμπειρίες,αδρεναλίνη,έξαψη κτλ.
Οι Πολωνέζες είναι καλές σε αυτό,κάνεις ό,τι ανωμαλία θες.Είναι τρελαμένες γκόμενες.Και οι Τσέχες φοβερές exhibionists,η άλλη διάβαζε εφημερίδα στο μπαλκόνι με το μουνί να φαίνεται,την άλλη τη δαχτύλιαζα το βράδυ στο μπαλκόνι σε κοινή θέα και όλα αυτά στην Αθήνα.Την άλλη τη δαχτύλιαζα 12 χρόνια πριν σε δημόσια θέα στην παραλία Ελλη στη Ρόδο και κάτι Αγγλίδες μας τραβούσαν φωτό.
Αυτές είναι εμπειρίες.
Πες τα ρε αρχοντα με τους μαλακες που έχουμε μπλέξει!
Πανε και πληρωνουν πουτανες για να τις γαμήσουν!
Μασες σε εστιατόρια και δαχτυλακια  in public ρε ανεραστοι.
Ετσι παίζεται το τοπι
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Οσο εκτέθηκα με το χέσιμο στις γκόμενες.Ο δημητράκης λατρεύει να τον χέζουν εγώ δίνω την αντίθετη προοπτική.
Είναι η ανωτερότητα άρχοντος,χέσιμο,σκυλοπούτσι,κάψιμο βυζιών κτλ άσε τις φεμινούδες να ουρλιάζουν.
Πως καις τα βυζια αρχηγέ?
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
  • Like
Αντιδράσεις: sly.

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Είναι η ανωτερότητα άρχοντος, χέσιμο, σκυλοπούτσι, κάψιμο βυζιών κτλ άσε τις φεμινούδες να ουρλιάζουν.
η κατωτεροτητα..
Διαβαζες πολλα απο αυτα τα κομικς φαινεται μικρος  :jerking: και σου εμεινε..  :idiot:
 

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης (6).jpg
    αρχείο λήψης (6).jpg
    14,1 KB · Εμφανίσεις: 20
  • αρχείο λήψης (4).jpg
    αρχείο λήψης (4).jpg
    9,7 KB · Εμφανίσεις: 20
  • αρχείο λήψης (1).jpg
    αρχείο λήψης (1).jpg
    12 KB · Εμφανίσεις: 21

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Αυτή η Πολωνέζα είχε λυσσάξει,οχτώ χρόνια σκύλο ζήταγε.
Να δούμε τώρα τι θα γίνει που της τον αγόρασα ελέω καραντίνας.Θα πέσουν τα σκυλογαμήσια αέρα.Θα βάλω φωτό από ψωλή εντός μουνίου που ζήταγε και ο Σαββίδης,Θεός σχωρέστον.

Τον φάγατε τον άνθρωπο,μια χαρά είναι, απλά τον έπιασε η γυναίκα του να γράφει στο μπουρδέλα και έπεσε παντόφλα!
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Ναι,αυτή είναι μια Πολωνέζα.Τώρα της πήρα σκύλο που διάλεξε για σκυλογαμήσια.
Δε χρειάζεται καν να κουράζεσαι σε αυτή την περίπτωση κάνει όλη τη δουλειά ο σκύλος.
Είναι ενα Λαμπραντορ.Φαινεται να έχει καλη πουτσα.
Θα έχει φαση.Γενικα αυτό μου αρέσει στις Πολωνεζες.Δεν έχουν όρια στο σεξ.
Προσεχε μην σου βγει γκει και αλληλοκοιταζοσαστε..  :grin:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.961
Πόντοι
2.356
:2funny: :2funny: :2funny:


Κλαίω !!!! :2funny: :2funny: :2funny:

Σου κάνει η "αρχηγάρα" για  ήρωας του Ζακουλα ;;;; :2funny: :2funny: :2funny:
Ζακουλα ηταν ενα απο τα αγαπημενα μου ,παλι καλα που δεν μου εμεινε να καιω βυζια  :grin:
φτηνα την γλυτωσα οπως φαινεται ...  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom