Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Ο σκυλος γαμαει ενω πληρωνει αλλος, ατσιδας
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Εγω δεν εχω περιουσια Ελλαδα και δεν ειμαι γκασταρμπαιτερ Γερμανια.

Ειμαι τελειως αφραγκος Ελλαδα, σπιτι δεν εχω πουθενα και ειμαι σε αλλη χωρα.

Αν συνεχισω ετσι με βλεπω να με χεζουν για να κανω γεραματα

Να ξέρεις για να φτάσεις στο επίπεδο του Μητσού θέλει χρόνια εμπειρία,ξεκινάς από απλή κουραδομαζόχτρα και φτάνεις κάποια στιγμή(αν είσαι καλός)να γίνεις σομελιέ ντε κουράδ σαν του λόγου του.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Που ειναι η χεστρα ρε λαμογιο;
Για δε γράφεις σα βλάκμαν? :2funny:
 Καλά είσαστε τόσο υπανάπτικτοι που το μπάνιο και η τουαλέτα είναι ένδειξη πλούτου? :2funny:
  Μ'αρέσει που ο γκαστερμπά'ι'τερ βάζει το 0.5 τετραγωνθκα μετρα χαλί που έχει  :2funny:
  Για μένα ένδειξη πλούτου είναι θαλαμηγοί,βίλες,ακριβά αυτοκίνητα  όχι το δωμάτιο που νοικιάζει ο γκαστερμπά'ι'τερ στη Γερμανία με το κοινόχρηστο μπάνιο του  :2funny:.Εγώ σας έβαλα 2 διαμερίσματα αξίας 80.000 και 200.000 ευρώ κ'εσείς μου βάζετε δωμάτια που νοικιάζετε  :2funny: :2funny: :2funny:
 
Ασε τα μπαλκόνια γιατί εσύ το δικό σου το έκανες αποθήκη γιατί είναι τόσο μεγάλο το διαμερισμα σου που δεν έχεις που να βάλεις το καρότσι και την κούτα απο το θερμοσίφωνα.
Καλά καταλαβαίνεις τι γράφεις? :jerking: :2funny:τα μπαλκόνια εδώ είναι αποθήκες.
   Άσε με γιατί έχω πρόβλημα,έχει 31 βαθμούς και πρέπει να πάω στην τράπεζα να πάρω 1.500 ευρώ  :2funny:και έχει πολύ ζέστη  και δεν μπορώ και να γαμήσω με τέτοια ζέστη  :)και αύριο θα έχει 28 βαθμούς :)ευτυχώς το σάββατο δροσίζει θα έχει μέχρι 20 και μετά στα μέσα της βδομάδας μέχρι 24-25 (έτσι λένε τουλάχιστον γιά να δούμε):(βλέπεις τι δυσκολίες έχω?
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Τοσα λεφτα που τα τρως? Στις γκομενες αποκλειεται
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Για δε γράφεις σα βλάκμαν? :2funny:
 Καλά είσαστε τόσο υπανάπτικτοι που το μπάνιο και η τουαλέτα είναι ένδειξη πλούτου? :2funny:
  Μ'αρέσει που ο γκαστερμπά'ι'τερ βάζει το 0.5 τετραγωνθκα μετρα χαλί που έχει  :2funny:
  Για μένα ένδειξη πλούτου είναι θαλαμηγοί,βίλες,ακριβά αυτοκίνητα  όχι το δωμάτιο που νοικιάζει ο γκαστερμπά'ι'τερ στη Γερμανία με το κοινόχρηστο μπάνιο του  :2funny:.Εγώ σας έβαλα 2 διαμερίσματα αξίας 80.000 και 200.000 ευρώ κ'εσείς μου βάζετε δωμάτια που νοικιάζετε  :2funny: :2funny: :2funny:
  Καλά καταλαβαίνεις τι γράφεις? :jerking: :2funny:τα μπαλκόνια εδώ είναι αποθήκες.
   Άσε με γιατί έχω πρόβλημα,έχει 31 βαθμούς και πρέπει να πάω στην τράπεζα να πάρω 1.500 ευρώ  :2funny:και έχει πολύ ζέστη  και δεν μπορώ και να γαμήσω με τέτοια ζέστη  :)και αύριο θα έχει 28 βαθμούς :)ευτυχώς το σάββατο δροσίζει θα έχει μέχρι 20 και μετά στα μέσα της βδομάδας μέχρι 24-25 (έτσι λένε τουλάχιστον γιά να δούμε):(βλέπεις τι δυσκολίες έχω?
Λες ο ψευτογιατρός να είναι κάποιος από τους εκατομμυριούχους χλιδομετανάστες εδώ ?


 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
    Άσε με γιατί έχω πρόβλημα,έχει 31 βαθμούς και πρέπει να πάω στην τράπεζα να πάρω 1.500 ευρώ  :2funny:και έχει πολύ ζέστη  και δεν μπορώ και να γαμήσω με τέτοια ζέστη  :)και αύριο θα έχει 28 βαθμούς :)ευτυχώς το σάββατο δροσίζει θα έχει μέχρι 20 και μετά στα μέσα της βδομάδας μέχρι 24-25 (έτσι λένε τουλάχιστον γιά να δούμε):(βλέπεις τι δυσκολίες έχω?

Κουραδοδοκιμάστρα ελπίζω να έχεις κλιματιστικό στο αχούρι που μένεις και να μη τρέχεις στο βρωμοπόταμο να δροσίσεις τα πόδια σου.
Αναμένουμε φωτογραφικά ντοκουμέντα  :grin:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Αν ο Βαλκανιος Τσοπανης των Λαμπραντορ εχει παει Νεα Υορκη πρεπει να δειξει φωτογραφιες. Οποιος εχει παει Νεα Υορκη εχει βγαλει φωτογραφιες , τοσο απλο.

Εκτος αν πηγε σε κανα Μπρονξ για σπονσορινγκ και του τα κλεψανε ολα
O kman χρωσταει κ ενα lohnabrehnung . Ειχε πει θα βαλει αλλα που ειναι??
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Είναι στο βίντεο δες το και μελέτησε το  :jerking: :2funny:.
 
Το ειδα το βιντεάκι δυο φορες. Δειχνει μονο μια οπτικη γωνια που καλυπτει 1τμ. Αυτο να μελετησουμε? Μονο αυτο ειναι ? Δεν εχει αλλο?
Θα βαλεις μια κωλοφωτογραφια οπως εκανα εγω χθες?
Ή θα συνεχιζεις να κρυβεσαι?
Καποιον λακο εχει η φαβα.
Φοβασαι?
Που ειναι η φωτογραφια οεο??


Σε ξεσκεπασαμε παραμυθακη
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
  Καλά καταλαβαίνεις τι γράφεις? :jerking: :2funny:τα μπαλκόνια εδώ είναι αποθήκες.
   Άσε με γιατί έχω πρόβλημα,έχει 31 βαθμούς και πρέπει να πάω στην τράπεζα να πάρω 1.500 ευρώ  :2funny:και έχει πολύ ζέστη  και δεν μπορώ και να γαμήσω με τέτοια ζέστη  :)και αύριο θα έχει 28 βαθμούς :)ευτυχώς το σάββατο δροσίζει θα έχει μέχρι 20 και μετά στα μέσα της βδομάδας μέχρι 24-25 (έτσι λένε τουλάχιστον γιά να δούμε):(βλέπεις τι δυσκολίες έχω?
Σε κάτι φτηνιάρικα διαμερίσματα που δεν έχουν θέα το έχω δει.Τα άλλα έχουν αποθήκη.
Πολλές δυσκολίες,θα άρχισαν να μυρίζουν τα σκατά με την ζέστη και θα σε φάνε οι μύγες.
Ολοκληρο μηνιάτικο θα σηκώσεις ρε θηρίο;Τι θα πληρώσεις;Δε δέχονται κάρτα;
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
Το παρόν thread είναι ΕΠΟΣ!  :rockon:

Keep it up πορνοι μου!!
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Σε κάτι φτηνιάρικα διαμερίσματα που δεν έχουν θέα το έχω δει.Τα άλλα έχουν αποθήκη.
Πολλές δυσκολίες,θα άρχισαν να μυρίζουν τα σκατά με την ζέστη και θα σε φάνε οι μύγες.
Ολοκληρο μηνιάτικο θα σηκώσεις ρε θηρίο;Τι θα πληρώσεις;Δε δέχονται κάρτα;

Μαλάκα Μήτσο στην ανάγκη κάνε την καρδία σου πέτρα και φάτα :S :S :S
 
Εγγρ.
15 Ιαν 2017
Μηνύματα
396
Like
276
Πόντοι
21
Για δε γράφεις σα βλάκμαν? :2funny:
  Καλά είσαστε τόσο υπανάπτικτοι που το μπάνιο και η τουαλέτα είναι ένδειξη πλούτου? :2funny:
  Μ'αρέσει που ο γκαστερμπά'ι'τερ βάζει το 0.5 τετραγωνθκα μετρα χαλί που έχει  :2funny:
  Για μένα ένδειξη πλούτου είναι θαλαμηγοί,βίλες,ακριβά αυτοκίνητα  όχι το δωμάτιο που νοικιάζει ο γκαστερμπά'ι'τερ στη Γερμανία με το κοινόχρηστο μπάνιο του  :2funny:.Εγώ σας έβαλα 2 διαμερίσματα αξίας 80.000 και 200.000 ευρώ κ'εσείς μου βάζετε δωμάτια που νοικιάζετε  :2funny: :2funny: :2funny:
  Καλά καταλαβαίνεις τι γράφεις? :jerking: :2funny:τα μπαλκόνια εδώ είναι αποθήκες.
    Άσε με γιατί έχω πρόβλημα,έχει 31 βαθμούς και πρέπει να πάω στην τράπεζα να πάρω 1.500 ευρώ  :2funny:και έχει πολύ ζέστη  και δεν μπορώ και να γαμήσω με τέτοια ζέστη  :)και αύριο θα έχει 28 βαθμούς :)ευτυχώς το σάββατο δροσίζει θα έχει μέχρι 20 και μετά στα μέσα της βδομάδας μέχρι 24-25 (έτσι λένε τουλάχιστον γιά να δούμε):(βλέπεις τι δυσκολίες έχω?

Tη χεστρα ρε λαμογιο γιατι τη κρυβεις;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Το ειδα το βιντεάκι δυο φορες. Δειχνει μονο μια οπτικη γωνια που καλυπτει 1τμ. Αυτο να μελετησουμε? Μονο αυτο ειναι ? Δεν εχει αλλο?
Θα βαλεις μια κωλοφωτογραφια οπως εκανα εγω χθες?
Ή θα συνεχιζεις να κρυβεσαι?
Καποιον λακο εχει η φαβα.
Φοβασαι?
Που ειναι η φωτογραφια οεο??


Σε ξεσκεπασαμε παραμυθακη
Με έπιασες να λέω ψέματα  :2funny:Είσαι τόσο φουκαράς που υποψιάζεσαι ότι δεν έχω τουαλέτα στο σπίτι  :2funny:Επειδή εσείς οι κγαστερμπά'ι'τερ δεν έχετε τουαλέτα στα οικοτροφεία που μένετε  :2funny: :2funny: :2funny:
  Ήθελα να στη βάλω φωτογραφία με σκατά  :2funny:αλλά είσαι τυχερός δε μου ερχόταν χέσιμο  :2funny:τέλος πάντον πάρτην χωρίς σκατά  :2funny:στη φωτογραφία είναι και το ένα γατάκι γιά να μη λες ότι δεν είναι η δική μου τουαλέτα  :2funny: :2funny: :2funny:
    Δηλαδή τι περίμενες?να μην έχω τουαλέτα στο σπίτι μου? :2funny:Οι γατούλες μου έχουν την τουαλέτα τους,ενώ εσύ ο Γκαστερμπά'ι'τερ έχεις κοινόχρηστη τουαλέτα  :2funny:ο βλάκμαν γ'αυτό επέμενε να βάλω φώτο τη χέστρα γιατί νομίζω στην αποθήκη που μένει έχει μόνο ντουσιέρα  :2funny:και εκεί κατουράει  :2funny: :2funny: :2funny:
 
 

Συνημμένα

  • hestra.jpg
    hestra.jpg
    149,4 KB · Εμφανίσεις: 24

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Με έπιασες να λέω ψέματα  :2funny:Είσαι τόσο φουκαράς που υποψιάζεσαι ότι δεν έχω τουαλέτα στο σπίτι  :2funny:Επειδή εσείς οι κγαστερμπά'ι'τερ δεν έχετε τουαλέτα στα οικοτροφεία που μένετε  :2funny: :2funny: :2funny:
  Ήθελα να στη βάλω φωτογραφία με σκατά  :2funny:αλλά είσαι τυχερός δε μου ερχόταν χέσιμο  :2funny:τέλος πάντον πάρτην χωρίς σκατά  :2funny:στη φωτογραφία είναι και το ένα γατάκι γιά να μη λες ότι δεν είναι η δική μου τουαλέτα  :2funny: :2funny: :2funny:
    Δηλαδή τι περίμενες?να μην έχω τουαλέτα στο σπίτι μου? :2funny:Οι γατούλες μου έχουν την τουαλέτα τους,ενώ εσύ ο Γκαστερμπά'ι'τερ έχεις κοινόχρηστη τουαλέτα  :2funny:ο βλάκμαν γ'αυτό επέμενε να βάλω φώτο τη χέστρα γιατί νομίζω στην αποθήκη που μένει έχει μόνο ντουσιέρα  :2funny:και εκεί κατουράει  :2funny: :2funny: :2funny:
 
Ρε πλακα μας κανεις?
Θα βαλεις μια φωτογραφια ξεκαθαρη να φαινεται ολος ο χωρος του μπανιου/wc?
Οπως εκανα εγω?
Μονο την χεστρα βαζεις?

Κανεις πως δεν καταλαβαινεις?
Ολον τον χωρο,οπως εκανα κι εγω.

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ρε πλακα μας κανεις?
Θα βαλεις μια φωτογραφια ξεκαθαρη να φαινεται ολος ο χωρος του μπανιου/wc?
Οπως εκανα εγω?
Μονο την χεστρα βαζεις?

Κανεις πως δεν καταλαβαινεις?
Ολον τον χωρο,οπως εκανα κι εγω.
Η τουαλέτα από το μπάνιο εδώ είναι ξεχωριστά.
  Καλά σε είχα γιά μαλάκα αλλά όχι τόσο  :jerking: :2funny:βίντεο σου έβαλα  :2funny:φώτο σου έβαλα :2funny:και με το γατάκι κιόλας γιά να μη λες ότι δεν είναι δικιά μου η χέστρα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
  Εδώ εχω 2 διαμερίσματα αξίας το ένα 80.000 και το άλλο πάνω από 200.000  ευρώ κ'εσύ μαλακίζεσε με την τουαλέτα  :jerking: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Το νήμα έχει πάει σε άλλο επίπεδο.  :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom