Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Στις Πολωνέζες αρέσει αυτό που λένε ostry sex.Θυμάμαι η άλλη 20 χρονών μου έλεγε το 2008 άμα με πας στο πολωνικό εστιατόριο στην Αθήνα θα σου κάνω πίπα στις τουαλέτες.
Κομμώτρια από μικρή πόλη κοντά στο Πόζναν.
Η άλλη 185 ξανθιά από το Pomorzie μου έλεγε θέλω μόλις φτάσω στο αεροδρόμιο Αθήνα να μου κάνεις αμέσως γλυφομούνι.
Αλλη από το Mazury παντρεμένη έλεγε μου αρέσει το σεξ στα δάση.Εδώ έχουμε πολλά δάση και λίμνες.Θα κάνουμε πολλές στάσεις με το αμάξι όταν έρθω να σε πάρω από το Gdansk.Γενικά είναι τρελιάρες.Συχνά και καυλιάρες.
Ζητάνε να τους γαμήσεις τον κώλο,να τις δείρεις,να τις κατουρήσεις,μαστιγώματα κτλ.Η άλλη με πήγε σεξ σοπ στο Πόζναν όταν έφτασα να της αγοράσω μαστίγιο,μπότες και gag.Μόλις μπήκαμε στο ξενοδοχείο πήρε το μαστίγιο και άρχισε να μαστιγώνει το μουνί της.
 
  • Like
Αντιδράσεις: flynow

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Στις Πολωνέζες αρέσει αυτό που λένε ostry sex.Θυμάμαι η άλλη 20 χρονών μου έλεγε το 2008 άμα με πας στο πολωνικό εστιατόριο στην Αθήνα θα σου κάνω πίπα στις τουαλέτες.
Κομμώτρια από μικρή πόλη κοντά στο Πόζναν.
Η άλλη από το Pomorzie μου έλεγε θέλω μόλις φτάσω στο αεροδρόμιο Αθήνα να μου κάνεις αμέσως γλυφομούνι.
Αλλη από το Pomorzie έλεγε μου αρέσει το σεξ στα δάση.Εδώ έχουμε πολλά δάση και λίμνες.Θα κάνουμε πολλές στάσεις με το αμάξι όταν έρθω να σε πάρω από το Gdansk.Γενικά είναι τρελιάρες.Συχνά και καυλιάρες.
Ζητάνε να τους γαμήσεις τον κώλο,να τις δείρεις,να τις κατουρήσεις,μαστιγώματα κτλ.Η άλλη με πήγε σεξ σοπ στο Πόζναν όταν έφτασα να της αγοράσω μαστίγιο,μπότες και gag.Μόλις μπήκαμε στο ξενοδοχείο πήρε το μαστίγιο και άρχισε να μαστιγώνει το μουνί της.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Με τη γκόμενα να μαστιγώνει το μουνί της έχω φωτό.Τις άλλες με τα κατουρήματα,τις παρτούζες κτλ προ δεκαετίας και πάνω τις έχω στο παλιό λάπτοπ.
Ωραίες εποχές,ήταν πιο σεξομανείς τότε οι γκόμενες.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.375
Κριτικές
49
Like
22.819
Πόντοι
24.596
Με τη γκόμενα να μαστιγώνει το μουνί της έχω φωτό.Τις άλλες με τα κατουρήματα,τις παρτούζες κτλ προ δεκαετίας και πάνω τις έχω στο παλιό λάπτοπ.
Ωραίες εποχές,ήταν πιο σεξομανείς τότε οι γκόμενες.
δεν εχεις κωδικους απο το παλιο λαπτοπ τυπε :think:
θα ρχισουν οι ψωλιστ να διαμαρτυρονται και με το δικιο τους οτι πουλας παπα :-
αν ειναι φερτο να τ ανοιξουμε :S :S :S
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Να δω καψαλισμενα μεμε και τι στον κοσμο.

συντομα θα βγαλει κατηγορια "κμαν" το πορνχαμπ
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Με τη γκόμενα να μαστιγώνει το μουνί της έχω φωτό.Τις άλλες με τα κατουρήματα,τις παρτούζες κτλ προ δεκαετίας και πάνω τις έχω στο παλιό λάπτοπ.
Ωραίες εποχές,ήταν πιο σεξομανείς τότε οι γκόμενες.
Ωραίος ο νέος.
Ασε τους χαλβάδες να φοβούνται να τραβήξουν τα μαλλιά της γυναίκας τους.
Σε παρακαλώ διαφωτισε με,πως καις βυζιά?
Τι ακριβώς κανείς?
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Υπάρχει λιωμένο κερί και άλλα κολπα.Αλλα πρέπει να πέσεις σε πραγματικη μαζοχιστρια που γουστάρει bdsm.
Η δικιά μου μετά βρήκε ενα Γερμανο dungeon και μου έστελνε φωτό οταν γύρναγε απο τη Γερμανία μελανιασμενη.
Στην αρχή τη λυπομουνα αλλά μετα καταλαβα οτι ταξιδευε για το ξύλο.
Στις Πολωνέζες αρέσουν αυτα τα male dominations οπως τα λενε.Μια αλλη που με φιλοξενούσε Βροτσλαβ το 2002 με ελεγε μαλακα οπότε θυμωνα και της τις εβρεχα στα πισινά.Μετα με ξανάλεγε μαλακα,την ξαναχτυπαγα.Και ξανά.
Υστερα καταλαβα οτι το εκανε επιτηδες γουσταριζε τις ξυλιές και ειχε βρει τρόπο να τις εισπράττει.

Οι Τσεχες παλι φοβερές exhibionists,η αλλη οπου και να ηταν πεταγε τα ρουχα και εκανε μπανιο γυμνη,δε φορουσε ποτε μαγιω.Και Αιγινα τα ιδια ρεζιλι ειχαμε γίνει,ειχαν μαζευτει ματακηδες.Η αλλη Τσεχα οταν εμπαινε στα μαγαζιά ήθελε να κάνει στριπτίζ,θεομουρλες δεν μπορούσες να τις μαζέψεις.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ωραίος ο νέος.
Ασε τους χαλβάδες να φοβούνται να τραβήξουν τα μαλλιά της γυναίκας τους.
Σε παρακαλώ διαφωτισε με,πως καις βυζιά?
Τι ακριβώς κανείς?

Θυμάμαι μια ξανθιά Πολωνέζα 186 εκεί που την ξεκωλιαζα το 2011 στο ξενοδοχείο σε κάποια φάση πιάνει τα μαλλιά της τα κάνει κοτσίδα μου τα δίνει και μου λέει θέλω να τα τραβάς δυνατά όπως με γαμας.
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Υπάρχει λιωμένο κερί και άλλα κολπα.Αλλα πρέπει να πέσεις σε πραγματικη μαζοχιστρια που γουστάρει bdsm.
Η δικιά μου μετά βρήκε ενα Γερμανο dungeon και μου έστελνε φωτό οταν γύρναγε απο τη Γερμανία μελανιασμενη.
Στην αρχή τη λυπομουνα αλλά μετα καταλαβα οτι ταξιδευε για το ξύλο.
Στις Πολωνέζες αρέσουν αυτα τα male dominations οπως τα λενε.Μια αλλη που με φιλοξενούσε Βροτσλαβ το 2002 με ελεγε μαλακα οπότε θυμωνα και της τις εβρεχα στα πισινά.Μετα με ξανάλεγε μαλακα,την ξαναχτυπαγα.Και ξανά.
Υστερα καταλαβα οτι το εκανε επιτηδες γουσταριζε τις ξυλιές και ειχε βρει τρόπο να τις εισπράττει.

Οι Τσεχες παλι φοβερές exhibionists,η αλλη οπου και να ηταν πεταγε τα ρουχα και εκανε μπανιο γυμνη,δε φορουσε ποτε μαγιω.Και Αιγινα τα ιδια ρεζιλι ειχαμε γίνει,ειχαν μαζευτει ματακηδες.Η αλλη Τσεχα οταν εμπαινε στα μαγαζιά ήθελε να κάνει στριπτίζ,θεομουρλες δεν μπορούσες να τις μαζέψεις.
A ok.
Για κερι μιλάς.
Παμε τρελε μου!
Γαμα,χυνε,χεζε!
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
A ok.
Για κερι μιλάς.

περίμενες με κάτι τέτοιο ;;
20170713133339_idealgas_ffla1pm_flogistro_metalliko.jpeg
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Τον φάγατε τον άνθρωπο,μια χαρά είναι, απλά τον έπιασε η γυναίκα του να γράφει στο μπουρδέλα και έπεσε παντόφλα!
Αποκλείεται.
Δεν είναι δυνατόν ο δισεκατομμύριουχος Σαβ να τρώει παντοφλα.
Ή πέθανε ή έχει παει ταξιδι με τον Μπιλζεριαν να του δείξει πως γαμάνε οι Ρωσοποντιοι
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Μια και με αναμμένο τσιγάρο πάνω στις θηλες αλλά αυτη το εκανε μονη της.Μετα το εσβησε ζουμπωντας το στον κωλο.
Αυτη ηταν η προχω η Πολωνεζα κομμώτρια που προανέφερα.
Ηδονιζονται φοβερά με τέτοια BDSM.
Αυτή ομως αρνήθηκε σκυλογαμησι,το θεωρησε ανωμαλία ενω την έβρισκε με χεσιμο,απεριοριστο γλυφοκωλι,κατούρημα κτλ.
Μπορούσες ολη μερα να την κατουρας και μετα να σου γλύφει τον κωλο,δεν εχουν ταμπου αυτες οι γκόμενες.Ειδικα οι χωριατοπουλες ηταν με το μουνι εξω,δε ντρεπονταν καθολου.
Μου είχε πει ότι αν ήθελα σχέση μαζί της θα μου έφερνε κάθε μήνα και άλλη κοπέλα για να βλέπει να τη γαμαω.Αυτα ήταν παλιά το 2008.
Τοτε είχα 4 Πολωνέζες ταυτόχρονα και 3 Τσεχες που έφερνα εναλλάξ για διακοπές.Εφευγε η μια ερχόταν η άλλη.Ηταν όμως πολύ απελευθερωμένες οι γκομενες τότε καμία σχέση.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.055
Κριτικές
184
Like
44.698
Πόντοι
22.266
exei παει κανεις καλλινινγκραντ; τι παιζει εκει; πως ειναι οι γκομενες; τυπου δυσης γκομεενς πολωνεζες ή ρωσσιδες κλασικες;;;διοτι ειαι ευκολο με e visa να πας σσ τουλαχιστον αν δεν υπαρχει κορονοιος
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
exei παει κανεις καλλινινγκραντ; τι παιζει εκει; πως ειναι οι γκομενες; τυπου δυσης γκομεενς πολωνεζες ή ρωσσιδες κλασικες;;;διοτι ειαι ευκολο με e visa να πας σσ τουλαχιστον αν δεν υπαρχει κορονοιος

Καλίνινγκραντ πρέπει να λέει πολύ,έχει πολλή παρακμή.Μου έλεγε μια Πολωνέζα που είχα πως είχε πάει να βρει Ρωσίδες πουτανες για να κάνουν Promotion στην εταιρία τα αφεντικά της.
Επίσης νομίζω μπορείς να βγάλεις βίζα στα σύνορα ή online από φέτος.
Γενικα Γκντανσκ όπως είδα έχει τρελό μπαζο αλλά πολύ πουταναριο και υποθέτω κάπως έτσι είναι και το Καλίνινγκραντ.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
Το παλιό λάπτοπ του αρχηγού έχει αποκτήσει μυθικές διαστάσεις  :2funny:

 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ηταν ωραία τότε,πιο χύμα γκομενες.Τοτε γαμουσες μουναρες πληρωνοντας μονο το αεροπορικό να έρθουν Αθηνα.Η Τσεχα γυμνιστρια θυμαμαι ειχε παραξενευτει που φοραγαν οι Ελληνες μαγιω,μου ελεγε οτι περιμενε Ελλαδα να κανουν μπανιο γυμνοι οπως οι αρχαιοι.
Μετά το 2015 το εριξα βέβαια φουλ στα σπονσοριλικια,μεγαλωσα και αλλαξαν και οι εποχές.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Μια και με αναμμένο τσιγάρο πάνω στις θηλες αλλά αυτη το εκανε μονη της.Μετα το εσβησε ζουμπωντας το στον κωλο.
Αυτη ηταν η προχω η Πολωνεζα κομμώτρια που προανέφερα.
Ηδονιζονται φοβερά με τέτοια BDSM.
Αυτή ομως αρνήθηκε σκυλογαμησι,το θεωρησε ανωμαλία ενω την έβρισκε με χεσιμο,απεριοριστο γλυφοκωλι,κατούρημα κτλ.
Μπορούσες ολη μερα να την κατουρας και μετα να σου γλύφει τον κωλο,δεν εχουν ταμπου αυτες οι γκόμενες.Ειδικα οι χωριατοπουλες ηταν με το μουνι εξω,δε ντρεπονταν καθολου.
Μου είχε πει ότι αν ήθελα σχέση μαζί της θα μου έφερνε κάθε μήνα και άλλη κοπέλα για να βλέπει να τη γαμαω.Αυτα ήταν παλιά το 2008.
Τοτε είχα 4 Πολωνέζες ταυτόχρονα και 3 Τσεχες που έφερνα εναλλάξ για διακοπές.Εφευγε η μια ερχόταν η άλλη.Ηταν όμως πολύ απελευθερωμένες οι γκομενες τότε καμία σχέση.

Άβυσσος η ψυχή της γυναίκας. :think:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Έχουν πολλη ανωμαλία οι γκόμενες.Οι Τσεχες ειχαν λεσβιακες εμπειρίες κατα 30%.
Τσεχία πάντα εβλεπες στα κλαμπ γκόμενες να γλωσσοφιλιουνται.
Θυμάμαι Πιλσεν ειχα παει να μιλησω σε ενα θεομουνο Τσεχα στο κλαμπ που χαμογελουσε και γουσταρε οπότε σκαει μια Αγγλιδα φλομπα και μου λεει κατω τα χέρια απο τη γκόμενα μου.
Τοτε καταλαβα οτι άρχιζε η δυτικοποίηση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom