Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τυπικές Πολωνέζες προ δεκαετίας.Καυτά εσώρουχα,στολές,βυζάρες και κωλάρες.Συνεχές πάρτυ,φοβερή ατμόσφαιρα.


Και τώρα τα ζεις αυτά αλλά χρειάζονται πολύ περισσότερα λεφτά.Δεν είναι το μπάτε σκύλοι αλέστε του παρελθόντος που όλοι έπαιρναν μεζέ.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Τυπικές Πολωνέζες προ δεκαετίας.Καυτά εσώρουχα,στολές,βυζάρες και κωλάρες.Συνεχές πάρτυ,φοβερή ατμόσφαιρα.


Και τώρα τα ζεις αυτά αλλά χρειάζονται πολύ περισσότερα λεφτά.Δεν είναι το μπάτε σκύλοι αλέστε του παρελθόντος που όλοι έπαιρναν μεζέ.
προ 20ετίας θες να πεις  :2funny:και τώρα το ζεις αυτό αλλά με 40άρες  :2funny:αυτές του βίντεο που τώρα μετά από καμιά 20αριά χρόνια είναι 40 ετών και συνεχίζουν να βγαίνουν όπως και τότε αλλά όχι τόσο συχνά.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Η Ρωσσία θα είναι παράδεισος αλλά γιά πολύ λίγους!Είδικά αν κλείσουν τα σύνορα γιά τους ξένους όπως λένε μέχρι την άνοιξη του 2021 !
 Εδώ ελάχιστοι Ρώσσοι είναι με μάσκες,και οι περισσότεροι με μάσκες είναι προβληματικοί :2funny: Οι Ουζμπέκοι σχεδόν όλοι είναι με μάσκες  :2funny:.
  Τα σαλόν δεν κλείνουν γιατί απλούστατα είναι παράνομα  :2funny:η οικονομία εδώ έχει ζημιά 250 δίς $ και τα έσοδα της Ρωσσίας με την πτώση της τιμής του πετρελαίου μηδενιστήκαν!Ο κόσμος έχει αρχίσει να μην έχει λεφτά,στα σαλόν έχει μεν λιγότερες κοπέλες (αντί γιά 6-7 έχει 2-4) αλλά δεν έχει καθόλου κόσμο.Και τον ερχόμενο μήνα θα έχει ακόμα λιγότερους που θα μπορούν να πάνε στα σαλόν.
 Στην Αγία Πετρούπολη η κατάσταση δεν έχει ξεφύγει από τον έλεγχο,ο κόσμος δεν βγαινει γιατί δεν έχει λεφτά και τα υπερμάρκετ είναι άδεια από κοσμο αλλά στο Νόβγκοροντ γίνεται χαμός αρκετά συχνά κλέβουν της σακούλες με τα τρόφιμα από της γριές όταν βγαίνουν από τα σούπερ μάρκετ! :headbang:
  Το μόνο πρόβλημα είναι ότι οι γκόμενες κάθονται σπίτι και δεν γίνεται να της γνωρίσεις αλλά κάποτε θα βγούνε  και θα καμακωθούνε:2funny:

Εσύ έτσι κι αλλιώς δεν έχεις μία για να βγάλεις τις γκόμενες.Και τα ακίνητα που έχεις θα χάσουν πάνω από 50% με την πτώση της οικονομίας.Οπότε είναι μία η άλλη.
Οι Ρωσίδες ψοφάνε για ξένο πέος να τις γλιτώσει από τη μιζέρια,θέλουν ξένους που μένουν Δύση,όχι άτομα που μένουν εκεί.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εσύ έτσι κι αλλιώς δεν έχεις μία για να βγάλεις τις γκόμενες.Και τα ακίνητα που έχεις θα χάσουν πάνω από 50% με την πτώση της οικονομίας.Οπότε είναι μία η άλλη.
Οι Ρωσίδες ψοφάνε για ξένο πέος να τις γλιτώσει από τη μιζέρια,θέλουν ξένους που μένουν Δύση,όχι άτομα που μένουν εκεί.
Και στην Ελλάδα θα χάσουν αξία?και στην Πολωνία? :2funny:
  Μιά ζωή άσχετος με το αντικείμενο  :jerking: :2funny: οι γκόμενες εδώ το αντίθετο τώρα αν οι Ρώσσοι δεν έχουν λεφτά θα θέλουν έναν ξένο μόνιμο που θα είναι άνετος,γιά να μένουν μαζί του.Έτσι ήταν και τη δεκαετία του '90.Το να φύγουν στη δύση ήταν η τελευταία τους επιλογή και έφευγαν συνήθως από μικρές πόλειςνα πάνε στη δύση να κάνουν τι?Να μένουν στην αποθήκη με σένα? :2funny:ή στην Αγγλία στο οικοτροφεία 100χλμ. από το Λονδίνο που μένουν οι περισσότεροι Έλληνες? :2funny:και να πηγαίνουν μαζί σου με το λεωφορείο  :2funny:
  Εσένα αν σε δούνε με της γαλότσες και την πούδρα στα μούτρα και τα παλιόρουχα αμέσως θα καταλάβουν ότι είσαι ο ξένος πρίγγηπας με τα λεφτά που ήρθε να της πάρει από τη μιζέρια  :2funny:
 Εσύ δε βγάζεις γκόμενες και ποτέ δεν έβγαζες,πουτάνες έβγαζες,πουτάνες βγάζεις και πουτάνες θα βγάζεις  :2funny:η τιμή τους γιά σένα δεν θα πέσει όσα Ευρώ σου ζήταγαν τόσα θα σου ζητάνε  :2funny:και όταν στα πάρουν δε θα σου κάθονται κιόλας  :2funny:
  Ενώ εσύ είσαι χωρίς δουλειά και αν δεν ανοιξει το εργοστάσιο θα επιστρέψεις στην Ελλάδα γιά ένα καλύτερο μέλλον :2funny: εμένα τα λεφτά μαζεύονται γιατί δεν έχει τι να αγωράσω  :2funny:.
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
602
Like
451
Πόντοι
26
Και στην Ελλάδα θα χάσουν αξία?και στην Πολωνία? :2funny:
  Μιά ζωή άσχετος με το αντικείμενο  :jerking: :2funny: οι γκόμενες εδώ το αντίθετο τώρα αν οι Ρώσσοι δεν έχουν λεφτά θα θέλουν έναν ξένο μόνιμο που θα είναι άνετος,γιά να μένουν μαζί του.Έτσι ήταν και τη δεκαετία του '90.Το να φύγουν στη δύση ήταν η τελευταία τους επιλογή και έφευγαν συνήθως από μικρές πόλειςνα πάνε στη δύση να κάνουν τι?Να μένουν στην αποθήκη με σένα? :2funny:ή στην Αγγλία στο οικοτροφεία 100χλμ. από το Λονδίνο που μένουν οι περισσότεροι Έλληνες? :2funny:και να πηγαίνουν μαζί σου με το λεωφορείο  :2funny:
  Εσένα αν σε δούνε με της γαλότσες και την πούδρα στα μούτρα και τα παλιόρουχα αμέσως θα καταλάβουν ότι είσαι ο ξένος πρίγγηπας με τα λεφτά που ήρθε να της πάρει από τη μιζέρια  :2funny:
  Εσύ δε βγάζεις γκόμενες και ποτέ δεν έβγαζες,πουτάνες έβγαζες,πουτάνες βγάζεις και πουτάνες θα βγάζεις  :2funny:η τιμή τους γιά σένα δεν θα πέσει όσα Ευρώ σου ζήταγαν τόσα θα σου ζητάνε  :2funny:και όταν στα πάρουν δε θα σου κάθονται κιόλας  :2funny:
  Ενώ εσύ είσαι χωρίς δουλειά και αν δεν ανοιξει το εργοστάσιο θα επιστρέψεις στην Ελλάδα γιά ένα καλύτερο μέλλον :2funny: εμένα τα λεφτά μαζεύονται γιατί δεν έχει τι να αγωράσω  :2funny:.
Τωρα,αληθεια
Πιστευεις υπαρχει εστω ενας
που θα δει το kman2 σαν
ανταγωνισμο?
Μαλακα, εγω νιωθω οτι αν τον
δω μπροστα μου θα σκασω στα γελια!
 

edigno

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2020
Μηνύματα
447
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Ο Μητσος εχει δικιο οι Ρωσιδες ειναι high class θεκουν σοβαρους αντρες.
Τωρα στα χωρια της Αμερικης βγαζουν φραγκα αλλα πως ζουν ,με φαστ φουντ χαλια φαγητο και αμερικανους που ειναι σαν ελεφαντες.
Αυτη ειναι η πιοτητα ζωης για τους Ελληνες της αμερικης.
Ερχομενοι ελλαδα το παιζουν ολα καλα και ολα ωραια.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.441
Like
7.969
Πόντοι
2.356
Η Ρωσσία θα είναι παράδεισος αλλά γιά πολύ λίγους!Είδικά αν κλείσουν τα σύνορα γιά τους ξένους όπως λένε μέχρι την άνοιξη του 2021 !
 Εδώ ελάχιστοι Ρώσσοι είναι με μάσκες,και οι περισσότεροι με μάσκες είναι προβληματικοί :2funny: Οι Ουζμπέκοι σχεδόν όλοι είναι με μάσκες  :2funny:.
  Τα σαλόν δεν κλείνουν γιατί απλούστατα είναι παράνομα  :2funny:η οικονομία εδώ έχει ζημιά 250 δίς $ και τα έσοδα της Ρωσσίας με την πτώση της τιμής του πετρελαίου μηδενιστήκαν!Ο κόσμος έχει αρχίσει να μην έχει λεφτά,στα σαλόν έχει μεν λιγότερες κοπέλες (αντί γιά 6-7 έχει 2-4) αλλά δεν έχει καθόλου κόσμο.Και τον ερχόμενο μήνα θα έχει ακόμα λιγότερους που θα μπορούν να πάνε στα σαλόν.
 Στην Αγία Πετρούπολη η κατάσταση δεν έχει ξεφύγει από τον έλεγχο,ο κόσμος δεν βγαινει γιατί δεν έχει λεφτά και τα υπερμάρκετ είναι άδεια από κοσμο αλλά στο Νόβγκοροντ γίνεται χαμός αρκετά συχνά κλέβουν της σακούλες με τα τρόφιμα από της γριές όταν βγαίνουν από τα σούπερ μάρκετ! :headbang:
  Το μόνο πρόβλημα είναι ότι οι γκόμενες κάθονται σπίτι και δεν γίνεται να της γνωρίσεις αλλά κάποτε θα βγούνε  και θα καμακωθούνε:2funny:
Αν γινει στη Ρωσια αυτο με τους ξενους θα ειναι σιγουρα ακομα καλυτερα για τους μονιμους σαν εσενα!

Παντως εκεινες οι απειρες πουτανες που υπαρχουν στη Μοσχα αναρωτιεμαι τι θα κανουν τωρα  :2funny: 4 μερες ειχα καθησει στο Radisson και ειχα βαρεθει να τις βλεπω να μπαινοβγαινουν πρωι βραδυ ...
αυτες που ειχα παρει απο το night flight οταν της ειπα που μενω μου λενε ενταξει ,εκει μπαινουμε ανετα χωρις να χρειαζεται tip στη ρεσεψιον  :grin:
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
602
Like
451
Πόντοι
26
οταν σου λεω ολες ολες!δες που τα εγραψα ακριβως τα ιδια με αλλο νικ
πριν 4 με 5 χρονια.αλλοι μεσα σε μπαρ πηραν γκομενες απο το ιδιο βραδυ και της γαμησαν.
αλλος ομορφοπαιδο 2 χρονια μεγαλυτερος μου βολταραμε σε ενα εμπορικο κεντρο.
εκλισε ραντεβου με την 23 χρονη πωλητρια,αυτος 17 ηταν και την γαμησε σε ενα παρκο διπλα.
το βραδυ βγηκαμε ντισκο με δυο φιλες της αλλα δεν νομιζω αυτες να της γαμησαν οι αλλοι δυο
συμπαικτες μου.οι πουτανες στην βουδαπεστη ειχανε 10 λιρες κυπριακες σχεδον 20 ευρο.
λογικα μας κλεβανε ακομα!τινγα στα μουνια και πουτανες δεν ξαναειδα πουθενα.
το 2002 δεν ειχε ουτε δειγμα!ολες εξαφανιστηκαν με την ευρωπαικη ενωση και τελειωσαν
ειδη τα τζαμπα γαμησια.στην κυπρο τοτε ερχωνταν σε κολαδικα καμπαρε στην λευκωσια
οι ουγγαρεζες και οι πολωνεζες την δεκαετια του 90.

πηγαινα στα 18 σε ενα καμπαρε λευκωσια που γουσταρα την τραγουδιστρια,νγηκαμε και μαζι
αλλα δεν την γαμησα.δεν μιλουσαν λεξη αγγλικα.
Βαλανε στο καμπαρε τραγουδιστρια?
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
602
Like
451
Πόντοι
26
Και εσυ ρε μαλακα kman2 πηγαινε αγορασε ενα ζευγαρι μποτακια
καλο.Δεν γινεται ενας gentleman να κυκλοφορα να με τα παπουτσια
της αναρριχησης.
Πηγαινε στην ecco να δωσεις 120 και 150 ευρω να παρεις κατι
καλο.
Εντωμεταξυ η ecco εχει καλα πραγματα. Την συστηνω ανεπιφυλατα
αυτη την μαρκα.

 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Τι είναι τα ecco ;;;
Με ένα ζευγάρι τέτοια τίμπερλαντ συνδιάζεις τα πάντα.
Μέχρι και ... ημιεπίσημο κοστούμι φοράς !!!!!!

URL]]
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Τωρα στα χωρια της Αμερικης βγαζουν φραγκα αλλα πως ζουν ,με φαστ φουντ χαλια φαγητο και αμερικανους που ειναι σαν ελεφαντες.
Αυτη ειναι η πιοτητα ζωης για τους Ελληνες της αμερικης.

Άλλο τα χωριά της αμερικής και άλλο οι έλληνες της αμερικής.
Στα χωριά , μια χαρά ζούνε οι ντόπιοι.
Οι έλληνες, οι πιο πολλοί λατζέρηδες, ταρίφες, οδηγοί και μπουζουξήδες, ζούνε άσχημα , σε φτωχικές γειτονιές.
Κάποια παιδιά τους όμως, 2ης ή 3η γενιάς, έχουν γίνει άρχοντες.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τι είναι τα ecco ;;;
Με ένα ζευγάρι τέτοια τίμπερλαντ συνδιάζεις τα πάντα.
Μέχρι και ... ημιεπίσημο κοστούμι φοράς !!!!!!

https://[URL unfurl="true"]www.dressinn.com/f/124/1248184/timberland-stormbuck-plain-toe-oxford-shoes.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

Αθλια χοντροπαπουτσα ειναι και αυτα Λακη. Τα αντρικα παπουτσια πρεπει να ειναι κομψα, οχι να εισαι σαν εργατης σε ανθρακωρυχειο ή σαν αποτυχημενος νεκροθαφτης.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Μιας και βλεπω οτι δεν γνωριζεις ουτε απο παπουτσια, τσεκαρε στο παρακατω λινκ αυτο το ζευγαρι.

Αρκετα αξιοπιστη και ποιοτικη εταιρια με απολυτα λογικες φτηνες θα ελεγε κανεις τιμες ωστε να μπορουν ολοι να φορουν παπουτσια της προκοπης οταν βγαινουν εξω για βραδυ και να μη φορανε χοντρομαλακιες και να δειχουν γελιοι.

 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
602
Like
451
Πόντοι
26
Σαββιδη αυτο θα το φοραγες?
 

Συνημμένα

  • 95097265_637440710135741_5477963518823104512_n.jpg
    95097265_637440710135741_5477963518823104512_n.jpg
    560,5 KB · Εμφανίσεις: 29

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
602
Like
451
Πόντοι
26
Φυσικα, γαμηθηκε λιγο μετα απο καυγα.

 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Βαλανε στο καμπαρε τραγουδιστρια?
ηταν 6 γκομενες απο ουγγαρια στο καμπαρε αμπασαντερ.
αλλες ηταν χορευτριες η μια εβγαινε στην πιστα και τραγουσουσε αγγλικα.
να μιλησουν αγγλικα δεν ηξεραν αλλα τραγουδουσε αυτη στα αγγλικα.
οι πολωνεζες και οι ουγαρεζες ηρθαν μετα τις φιλιπινεζες και οι ρωσιδες
μολδαβες,ουκρανιδες ηρθαν αργοτερα καπου 2000
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Σαββιδη αυτο θα το φοραγες?
πρωσωπικα οχι.δεν μου αρεσουν τα μποτακια ουτε με τακουνι.
προτιμω φλατ τωρα περν
Τι είναι τα ecco ;;;
Με ένα ζευγάρι τέτοια τίμπερλαντ συνδιάζεις τα πάντα.
Μέχρι και ... ημιεπίσημο κοστούμι φοράς !!!!!!

https://[URL unfurl="true"]www.dressinn.com/f/124/1248184/timberland-stormbuck-plain-toe-oxford-shoes.jpg[/img[/URL]]
[/quote]πρoσωπικα εχω καμια τριανταργια cut πουδεν τα φωρησα ακομα αλλα τα παιρνω καλυτερες
τιμες απο τιμπερλαν.οπως αυτα που εβαλες εχω 3 αλλα δεν μου αρεσει το τακουνακι
προτιμω επιπεδα γιατι περπατω αρκετα.πηρα και πολλα σπορ με οραια σωλα cut  και ειμαι σουπερ
ευχαριστημενος.σαν αυτα που εβαλες δεν με βολευουν οδυσσο γιατι ειναι ολη πολη πλακοστροτο
και θα γαμηθουν τα ποδια σου απο το περπατιμα.αυτα κανουν πιο πολυ για γαμο,βαβτισια,κανα μολλ
η κανα κιεβο με λασπες  και χιονια που δεν θα περπατας πολυ.
ουτε αθλητικα πουμα και τετεια αγωραζω εδω  και 4 χρονια γιατι ειναι τελειος ψευτοσολες τα αθλητικα
και ωσες φωρες πηρα μαζι μου οδυσσο το πλακοστρωτο μου γαμησε τα ποδια.
εχω παπουτσια cut που τα εχω τα ιδια 2 και 3 ζευγαρια!αν ταιρειαξαν τελεια πανω μου δεν θελω
διαφωρετικα που δεν θα ειναι ανετα.δυσκολευομαι να βρω και στο size μου ετσι μολις βρω αυτα
που θελω τα παιρνω 2 ζευγαρια καποτε και με ενα τριτο της αρχικης τιμης.
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
602
Like
451
Πόντοι
26
Εσυ δεν ησουν που εγραφες φορας μποτες και ντυνεσαι με αρμανι?
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Εσυ δεν ησουν που εγραφες φορας μποτες και ντυνεσαι με αρμανι?
.
δεν ντυνομε αρμανι ουτε πηρα ποτε.δεν αξιζουν τα λεφτα.ουτε μποτες φωρω ποτε.
θα σου πω και κατι επιδει εσενα εδω δεν σε ξερει κανεις και ουτε εγω σε ασχετους απανταω.
μαθε να σεβεσε και να μην ειρωνευεσε μελοι οπως ο κμαν που εδω δινει πολλες πλιροφωριες.
τον ηξερες και χτες και λες θα γελας αν τον συναντησεις?.δεν εχεις ιδεα απο ουκρανια
και ουτε εχεις παει ποτε.εισαι πολυ μικροτερος απο τον κμαν καπου στα 30 για αυτο
θα σε ξαναπαρακαλεσω να εισαι πιο ευγενικος με ανθρωπους που εμεις ξερουμε προσωπικα.
επιδει εισαι κυπριος σου τα λεω με οσο πιο ευγενικο τροπο μπορω.
αν εχεις πλιροφωρια για το θεμα καλος.οσο αν ειχε ουγαρεζες τραγουδιστριες και καλιτεχνιδες
ρωτα καπειον ηλικιας 40 μεχρι 50 που πηγαινε σε καμπαρε λευκωσια στο αμπασαντερ
και διπλα στο μιαμι ηταν ολο πιθικια.



 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
602
Like
451
Πόντοι
26
Προφανως και δεν με ξερει κανενας λογο ηλικιας και λογο του οτι εγω εγινα μελος
το 2016 και επεστρεψα το 2018 απο το εξωτερικο.
Δεν νομιζω να προσβαλα καποιον λεγωντας τι νιωθω. Ουτε χαρακτηρισμους εδωσα.
Για ανταγωνισμους μιλαει και αυτο που ειπα με εκφραζει αν και εμενα δεν μου
αρεσουνε οι ανταγωνισμοι και αυτα.
Μακαρι  να ειναι ευτυχης ο ανθρωπος στην ζωη του να εχει την υγεια του
και οχι μια αλλα εκατο γκομενες να μαζεψει.
Δεν εζησα τις ενδοξες εποχες των καμπαρε και μου τις διηγηθηκανε κατι αλανια.
καμπαρε στην ελευθερη κυπρο μονο αγια ναπα πηγα στο τοκα-τοκα.Μαλακια!
Στο κιεβο πηγα στο ριο απεναντι απο το σουσαδικο το μαφια. Διπλα του εχει
αλλο ενα δεν θυμαμαι πως το λενε. Μια χαρα ητανε φιλικο το περιβαλλον, δυο σκηνες
και ειναι πανω κατω. Εισοδος 400 γκριβνα.
Θα πω λιγα πραγματα και δεν θα μπω σε λεπτομερειες.
Για καμακι εξω απο το ταρας σιεβσιενκο και Κρατικό Πανεπιστήμιο Ουκρανικών Τεχνολογιών
Τροφίμων πολλη μουνι. Και οχι μονο, αν εχεις ορεξη βρισκεις απειρες.Αποψη μου ειναι
πρεπει να δρας γρηγορα ειδικα αν τα ρωσικα σου ειναι λιγα.
Μαινταν μην πατε, κατι μικρα που πινουνε μπυρες και ζητανε τσιγαρα.
Χρησατικ βιζιτουδες οσες θελεις και εδικα στο τσιουμ
Παρκα ευκολη προσβαση στι κοπελες.
κρουαζιερα δεν εκανα.
Χαλασε η ορεξη μου επειδη με ληστεψανε εξω απο το σταδιο 5 λεπτα απο το πολυκαταστημα
γκουλιβερ για αυτο δεν εγραψα για κιεβο. Αιγυπτιοι ητανε. Πανε πιστωτικες καρτες,ταυτοτητα
ευτυχως δεν ειχα πολλα μετρητα και ειχα το διαβατηριο στο ξενοδοχειο. Οταν γινουν καλα
τα πραγματα θα παω πισω και θα τους βρω. 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom