Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Προφανως και δεν με ξερει κανενας λογο ηλικιας και λογο του οτι εγω εγινα μελος
το 2016 και επεστρεψα το 2018 απο το εξωτερικο.
Δεν νομιζω να προσβαλα καποιον λεγωντας τι νιωθω. Ουτε χαρακτηρισμους εδωσα.
Για ανταγωνισμους μιλαει και αυτο που ειπα με εκφραζει αν και εμενα δεν μου
αρεσουνε οι ανταγωνισμοι και αυτα.
Μακαρι  να ειναι ευτυχης ο ανθρωπος στην ζωη του να εχει την υγεια του
και οχι μια αλλα εκατο γκομενες να μαζεψει.
Δεν εζησα τις ενδοξες εποχες των καμπαρε και μου τις διηγηθηκανε κατι αλανια.
καμπαρε στην ελευθερη κυπρο μονο αγια ναπα πηγα στο τοκα-τοκα.Μαλακια!
Στο κιεβο πηγα στο ριο απεναντι απο το σουσαδικο το μαφια. Διπλα του εχει
αλλο ενα δεν θυμαμαι πως το λενε. Μια χαρα ητανε φιλικο το περιβαλλον, δυο σκηνες
και ειναι πανω κατω. Εισοδος 400 γκριβνα.
Θα πω λιγα πραγματα και δεν θα μπω σε λεπτομερειες.
Για καμακι εξω απο το ταρας σιεβσιενκο και Κρατικό Πανεπιστήμιο Ουκρανικών Τεχνολογιών
Τροφίμων πολλη μουνι. Και οχι μονο, αν εχεις ορεξη βρισκεις απειρες.Αποψη μου ειναι
πρεπει να δρας γρηγορα ειδικα αν τα ρωσικα σου ειναι λιγα.
Μαινταν μην πατε, κατι μικρα που πινουνε μπυρες και ζητανε τσιγαρα.
Χρησατικ βιζιτουδες οσες θελεις και εδικα στο τσιουμ
Παρκα ευκολη προσβαση στι κοπελες.
κρουαζιερα δεν εκανα.
Χαλασε η ορεξη μου επειδη με ληστεψανε εξω απο το σταδιο 5 λεπτα απο το πολυκαταστημα
γκουλιβερ για αυτο δεν εγραψα για κιεβο. Αιγυπτιοι ητανε. Πανε πιστωτικες καρτες,ταυτοτητα
ευτυχως δεν ειχα πολλα μετρητα και ειχα το διαβατηριο στο ξενοδοχειο. Οταν γινουν καλα
τα πραγματα θα παω πισω και θα τους βρω. 
μου την επεσαν και εμενα 2 αιγυπτιοι δυο μετρα ο ενας στην οδυσσο  πριν 2 μηνες.
δεν μου πηραν τιποτα φοιτητες ιατρικης,τους μιλησα ρωσικα και ειπα κατσετε υσυχα
απεναντι ειναι το σπιτι μου θα σας μαζεψουν οι μπραβοι της εταιριας μου.
τους εβρισα και ειπα κυπριος ειμαι εδω ειμαι 30 χρονια θα βαλω να σας ριξουν
στην θαλασα.απολογηθηκαν ειπαν αστειο εκανε ο ψηλος που με ειδε μονο  ηπιε λιγο
παραπανο.με ρωτησε αν θελω και υπαλληλο στην εταιρια μου.
εκει που ειναι το ενα διαμερισμα που αγορασα τελευταια ειναι η ισραηλιτικ πρεσβεια
στο ιδιο κτηριο 24 ωρες ασφαλεια , μπραβοι και ζουνε ελληνες και ουκρανοι
μεγαλοεπιχειρηματιες.πηρα αλλο ενα σπιτι στην θαλασα τελευταια που δεν προλαβα
λογο τις καραντινας να μπω μεσα ακομα!παει εκει ο θειος μου και μενει και το αεριζει.
εχω εισιτιρια για κιεβ μαιο αλλα μαλλον δεν θα ανοιξουν  τα αεροδρομια.
εχω γραψει εγω και ο κμαν παλαιοταιρα οτι στο γκιουλιβερ παραμονευουν συμοριες.
τελευταια εγραφα εγω και ο κμαν στην μπασεναγια αυτη την περιοχη ειναι τινγα κλεφτες
και συμωριες.βαλε τα στο μυαλο σου,μιλαω ρωσικα καλυτερα απο αγγλικα δεν ειμαι
τουριστας εκει.αυτες που ειδες ειναι φιλικες μαζι σου δεν ειναι γιατι σε γουσταρουν.
αν τους αρεσαν οι ξενοι θα γαμουσα ολη την ουκρανια απο το 1990 που παω.
να ξερεις αν ακολουθησεις καπεια η καπειον που ειναι φιλικος μαζι σου εκει
θα βρεθεις ληστεμενος και δερμενος το λιγοτερο αν ειναι παιδακια 15 ετων.
αν σε συναντουσαν οι επαγγελματιες που με ληστεψαν οδυσσο που κρατουσαν μαχαιρια
θα σε εσφαζαν αν φωναζες βοηθεια.πρεπει να εισαι προσεκτικος.
χρονια δεν μιλω με γκομενες πλεον,ιδικα η τελευταιες 5 που γνωρισα οδησσο
η 4 προσπαθησαν να με στησουν και να με ληστεψουν ενω η πεμπτη βγηκαμε 2 φωρες
και εξαφανιστηκε!εσυ νομιζε σε γουσταρουν οι ουκρανιδες!
σε εχουν στην κατηγορια τουρκος και ξενος που ηρθε να βρει γυναικα.
τους ξενους ολους σε αυτες τις δυο κατηγοριες βαζουν και οχι για τουριστες.
εγραφα πιο πανω οτι δεν θα παω καθολου στο γκιουλιβερ μολλ και εγραψα οτι γινεσε στοχος.
ευτυχος εσυ βρεθηκες και με επιβαιβαιωσες που λεω παντα μακρια απο την περιοχη.
βαλε το στο μυαλο σου οτι μισουν τους ξενους εκει και το ενδιαφερων παντα ειναι τραμπα
απατη για να σου φανε λεφτα και να γελανε με τους φιλους και τους γκομενες τους.
πριν 20  και 25 χρονια φιλοι μου στο κιεβο εφερναν τις γκομενες τους ταχα να με συστησουν.
ετρωγαν και επιναν στην υγεια του κοροιδου και εφευγαν μετα αυτοι με τις γκομενες.
αργησα να παρω χαμπαρι οτι γκομενες τους ηταν ετσι τους διαολοεστειλα ολους.
για να γινω δασκαλος ουκρανολογιας εχω φαει εκατομυρια λιρες εκει.
αν νομιζεις πιστευω διαφωρους εδω που λενε ιστοριες να ξερεις απλα γελω μαζι τους.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
κμαν ολοι πανε κιεβο που ειναι μαζεμενες ολες οι αφραγγες απο ολη την ουκρανια
και βολταρουν στο χρισατικ ζητωντας δανικα τσιγαρα και ψωνια.
αν ερθουν οδυσσο θα ψαρωσουν οταν σε 2 λεπτα δουνε 20 φεραρι,αλλα μπεντλει
και αλλες αυτοκινηταρες.περπατωντας με 3 κυπριους σε 2 λεπτα ειδαν να
περνανε αυτοκινηταρες και ειδαν απο μονοι το χειροτερο αυτοκινητο πλεον στο
κεντρο ειναι τα λεξους,αουντι και πορσε.
διαβαζα εναν τυπου λατινοαμερικανο που ζει κιεβο και ειπε στην οδυσσο
ειναι το μονο μερος που δεν καταφερα εστω να μου μιλησει γκομενα ολα αυτα
που σας εγραφα εδω και λιγα χρονια.κιεβο οταν θα παω θα παιρνω 100 τηλεφωνα την μερα.
αλλα απο τις 100 να μου απαντησουν οι 10 που θελουν λεφτα και αλλες 2 με 3 που
με γουσταραν για βολτα να εχουν καπειον να πληρωνει.
οι γκομενες που μπορεις να γαμησεις τζαμπα δεν ειναι του επιπεδου που θελω
και δεν ασχολουμε με το ιδιο επιπεδο που γαμουσα πριν 20 χρονια!
προτιμω να παρω ενα μοντελο απο γνωστο πρακτορειο παρα να ξοδευομε για καθε
κοινοχρηστη χαζοβιολα του χρισατικ
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
εγραψα τωρα στο θεμα οδυσσος τι διαβασα σημερα ιστορια για να δειτε
τι νοοτροπεια εχουν οι γκομενες εκει.
με τους δικους τους γαμιουντε ακομα και με αστεγους γυφτους η τυπουςς
αφραγγους τελειος που ζουνε χοστελ!με τους ξενους αλλη ιστορια.
τα ειπαμε πολλακις μετρουσαν παλαιοταιρα οι αμερικανοι,αγγλοι,αυστραλοι,καναδοι
γιατι τοτε πιστευαν ζουνε οπως οι ηθοπειοι του χολιγουντ!
τωρα πηγαν και αυτες αμερικη και ειδαν οτι στο κιεβο ζουνε καλυτερα αυτες που αξιζουν.

ολες εχουν δικους τους λεφταδες και με τις πολυεθνικες και ιτ πολλες εχουν καλυτερους
μισθους απο τους δυτυκους και τους κακομοιρους ελληνες.
τους αμερικανους και σια πλεον εχουν για να πουλανε παραμυθια απο το ιτερνετ και να
βγαζουν εξτρα εισοδημα ενω καθωντε διπλα με τον αντρα τους.
ακομα και γκομενα ντιρεκτορ μανατζερ σε εταιρια με 5 χιλιαρικα μισθο προσπαθησε
με ψεματα δυο φωρες να ζητησει βοηθεια σε θεμα υγειας και θεμα χωρισμου με τον αντρα της.
ο δασκαλος συνεχεια λεει αργησατε 25 χρονια να ερθετε ουκρανια,χρημα εχει και εδω.
λεει παλι τραβατε στην βενεζουελα και μαδαγασκαρη να ταιζετε πεινασμενες και να γαματε τσαμπα
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εδώ φορουμ με πολλές συζητήσεις σε θέματα σπονσορινγκ από σπόνσορες και σπονσορετες.

 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
:rolleyes:  Δηλαδη φορουμ συζητησεων με θεμα την ιντερνετικη πορνεια, απο αντρες θυματα -πυρφορους, και διαδικτυακες πουτανες  :sunglasses:
 
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Αν γινει στη Ρωσια αυτο με τους ξενους θα ειναι σιγουρα ακομα καλυτερα για τους μονιμους σαν εσενα!

Παντως εκεινες οι απειρες πουτανες που υπαρχουν στη Μοσχα αναρωτιεμαι τι θα κανουν τωρα  :2funny: 4 μερες ειχα καθησει στο Radisson και ειχα βαρεθει να τις βλεπω να μπαινοβγαινουν πρωι βραδυ ...
αυτες που ειχα παρει απο το night flight οταν της ειπα που μενω μου λενε ενταξει ,εκει μπαινουμε ανετα χωρις να χρειαζεται tip στη ρεσεψιον  :grin:
Τώρα θα είναι ακόμα καλύτερα  :2funny:αν γίνει αυτό που λένε και κλείσουν τα σύνορα μέχρι το τέλος του έτους!Θα είναι παράδεισος γιά μένα!
 Στη Μόσχα έχει 120.000 πουτάνες!Άλλα οι παρισσότερες πάνε με ντόπιους.Το θέμα είναι ότι και οι ντόπιοι δε θα έχουν λεφτά!Οι δε ξένοι δε θα έχουν ούτε αυτοί λεφτά  :2funny:αλλά και να είχαν δε θα μπορούν να έρθουν  :2funny:.
  Γέλιο θα έχει ο Βλάκμαν  :2funny:που μπορεί να γυρίσει Ελλάδα γιά ένα καλύτερο μέλλον  :2funny:.
  Οι γκόμενες κοιτάνε αλλά το πρόβλημα είναι ότι τώρα δεν βγαίνουν  :rockon:όλο το μήνα 2 καμάκια μπόρεσα να κάνω και πήρα ένα τηλέφωνο :rockon: γιατί δεν είχε τίποτα στο δρόμο!Βέβαια αν ανοίξουν τα εμπορικά θα έχει γκόμενες να καμακώσω!Και θα είναι άδεια  :2funny:ούτε ένας Ιταλός δεν θα υπάρχει ούτε γιά δείγμα  :2funny:και να άνοιγαν τα σύνορα η Ιταλία καταστράφηκε οπότε έτσι κ'αλλιώς δε θα έρχονταν  :2funny:.
  Ο Βλάκμαν που δεν έχει μείνει στο σύνολο ούτε 2 μήνες και δεν ξέρει τι παίζει  δεν μπορεί  όλα αυτά να το καταλάβει.


:rolleyes:  Δηλαδη φορουμ συζητησεων με θεμα την ιντερνετικη πορνεια, απο αντρες θυματα -πυρφορους, και διαδικτυακες πουτανες   :sunglasses:
 
Αν διαβάσεις αυτά τα ηλίθια φόρουμ  :2funny:που αυτά που γράφουν δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα :jerking: :2funny: θα καταλάβεις αμέσως ότι ο Βλάκμαν από κει παίρνει της πληροφορίες που μας βάζει εδώ γιά το ανατολικό μπλοκ  :jerking: :2funny:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
διμητρακη ξεκωλα με τον κμαν γιατι τα πραγματα ουκρανια ειναι οπως αυτος λεει.
εσυ δεν ασχοληθηκες ποτε με σπονσοριν γιατι εμαθες στα ετοιμα και ευκολα
να γαμας σε σαλον χωρις καμια ικανοποιηση απλα για να λες οτι γαμησες.
οι σπονσωρετες ειναι πιο ακριβες γιατι σου δινουν το gairl friend expereance
οπως το λενε.με 100 ευρο ειναι απλα βιζητες με 300 και 500 συνοδοι που θα σε
συνοδευουν για φαγητο,εξοδο και κρεβατι.
ολοι αυτοι που προτιμανε της σπονσωρετες εχουν λεφτα αλλα δεν εχουν την δυνατοτητα
για διαφωρους λογους να νιωσουν το γκερ φρεντ εξπιριανσ με γκομενες κανονικες.
αν ηθελε ο κμαν βιζιτες θα εδινε και αυτος σε σαλον 50 με 100 ευρο.
πωσες φωρες να αναλυσουμε την ψυχολογια του σπονσορα κμαν και αλλων με τους απλους
γαμιστες που πανε στο μεταξουργιο.αν ερθω παραδειγμα εγω ελλαδα σιγα μην παω μεταξουργειο.
θα θελω μοντελα απο πρακτορεια η και κανονικες να σπονσαρω.
ειναι διαφωρετικη εμπειρια η σπονσωρετα το ξερω γιατι το εκανα και εγω να φερω
γκομενες απο μοσχα κυπρο πριν 20 χρονια η απο αλλες πολεις ουκρανια στην οδυσσο.
οσο ημουν κιεβο ποτε δεν γαμησα πουτανα,να πηρα 5 με 6 βιζιτες στα τοσα χρονια.
πλεον δυστυχος τελειωσε ολες αυτες που εβρισκες μαμπα και ερχωνταν με λιγα λεφτα.
τωρα σου λενε βαλε στην καρτα μου λεφτα και εξαφανιζωνται.
παντως μου αρεσε και εμενα που σπονσαρα και ας ετρωγα περισοτερα.
το ιδιο εκανε ο σινοχαρας με αυτες που ειχε για γκερ φρεντ εξπιριανσ.
με τον σινοχαρα εμεναν μαζι να του κανουν αγαπουλες με αλλους οι ιδιες γκομενες
πηγαιναν απλη βιζιτα.την μια εβλεπα συνεχεια εξω απο το αθηνα να ψαχνει βιζιτα,αλλη εβλεπα
σε μερη που πανε οι πουτανες και ψαχνουν τουρκους,αλλη με τον ντερτυ.
αναλογα με το τι ζητα ο πελατης οι πουτανες εχουν και μια τιμη.
πεσε 100 για να με γαμησεις να φυγω,πεσε 400 να ψωνιζω,να τρωω και να γαμιουμε μονο μαζι
σου σαν γκομενα.ολες οι εσκορτ αν δειτε γραφουν γκερ φρεντ εχπιριανσ,τοσα την ωρα η τωσα
το βραδυ,αν θες παιχνιδακια και αλλα εχτρα πιο μεγαλη τιμη.παλαιοταιρα που δεν ασχολουμουν
με το ιτερνετ και ημουν νυχτωμενος απο σπονσορινκ με προσφωρα ειχε στο ιτερνετ
διαφωρα σαιτ σαντερζανκα που εβρισκες σπονσωρετα με 1000 γριβνα την μερα η ακριβωτερη!
τοτε δεν ασχολουμουν με ιτερνετ,ουτε απο σαιτ ειχα ιδεα και γκομενες εβρισκα μονο
με την αξια μου ενω θα γαμουσα χιλιαδες περισοτερες με προσφωρες.
για αυτο σας λεω υμουν νυχτωμενος και ας ημουν τοσα χρονια εκει.
οτι εμαθα απο μονος μου και αργοτερα απο αλλους ουκρανους που μου αποκαλυψαν γιατι οι
τυποι που εβλεπα εβρισκαν καλυτερες γκομενες απο εμενα και μου ειπαν
τραβα σε πρακτορεια να βρεις και εσυ συνοδους σαν αυτες.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
 
Ο Βλάκμαν που δεν έχει μείνει στο σύνολο ούτε 2 μήνες και δεν ξέρει τι παίζει  δεν μπορεί  όλα αυτά να το καταλάβει.
Αν διαβάσεις αυτά τα ηλίθια φόρουμ που αυτά που γράφουν δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα θα καταλάβεις αμέσως
ότι ο Βλάκμαν από κει παίρνει της πληροφορίες που μας βάζει εδώ γιά το ανατολικό μπλοκ  :jerking: :2funny:
Kι ολη μερα   τακ.. τακ.. τακ.. τακ.. τουκ.. τουκ.. τουκ.. τουκ..
 

Συνημμένα

  • how-to-copy-and-paste-a-gif-2.gif
    14 KB · Εμφανίσεις: 50
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
διμητρακη ξεκωλα με τον κμαν γιατι τα πραγματα ουκρανια ειναι οπως αυτος λεει.
εσυ δεν ασχοληθηκες ποτε με σπονσοριν γιατι εμαθες στα ετοιμα και ευκολα
να γαμας σε σαλον χωρις καμια ικανοποιηση απλα για να λες οτι γαμησες.
οι σπονσωρετες ειναι πιο ακριβες γιατι σου δινουν το gairl friend expereance
οπως το λενε.με 100 ευρο ειναι απλα βιζητες με 300 και 500 συνοδοι που θα σε
συνοδευουν για φαγητο,εξοδο και κρεβατι.
ολοι αυτοι που προτιμανε της σπονσωρετες εχουν λεφτα αλλα δεν εχουν την δυνατοτητα
για διαφωρους λογους να νιωσουν το γκερ φρεντ εξπιριανσ με γκομενες κανονικες.
αν ηθελε ο κμαν βιζιτες θα εδινε και αυτος σε σαλον 50 με 100 ευρο.
πωσες φωρες να αναλυσουμε την ψυχολογια του σπονσορα κμαν και αλλων με τους απλους
γαμιστες που πανε στο μεταξουργιο.αν ερθω παραδειγμα εγω ελλαδα σιγα μην παω μεταξουργειο.
θα θελω μοντελα απο πρακτορεια η και κανονικες να σπονσαρω.
ειναι διαφωρετικη εμπειρια η σπονσωρετα το ξερω γιατι το εκανα και εγω να φερω
γκομενες απο μοσχα κυπρο πριν 20 χρονια η απο αλλες πολεις ουκρανια στην οδυσσο.
οσο ημουν κιεβο ποτε δεν γαμησα πουτανα,να πηρα 5 με 6 βιζιτες στα τοσα χρονια.
πλεον δυστυχος τελειωσε ολες αυτες που εβρισκες μαμπα και ερχωνταν με λιγα λεφτα.
τωρα σου λενε βαλε στην καρτα μου λεφτα και εξαφανιζωνται.
παντως μου αρεσε και εμενα που σπονσαρα και ας ετρωγα περισοτερα.
το ιδιο εκανε ο σινοχαρας με αυτες που ειχε για γκερ φρεντ εξπιριανσ.
με τον σινοχαρα εμεναν μαζι να του κανουν αγαπουλες με αλλους οι ιδιες γκομενες
πηγαιναν απλη βιζιτα.την μια εβλεπα συνεχεια εξω απο το αθηνα να ψαχνει βιζιτα,αλλη εβλεπα
σε μερη που πανε οι πουτανες και ψαχνουν τουρκους,αλλη με τον ντερτυ.
αναλογα με το τι ζητα ο πελατης οι πουτανες εχουν και μια τιμη.
πεσε 100 για να με γαμησεις να φυγω,πεσε 400 να ψωνιζω,να τρωω και να γαμιουμε μονο μαζι
σου σαν γκομενα.ολες οι εσκορτ αν δειτε γραφουν γκερ φρεντ εχπιριανσ,τοσα την ωρα η τωσα
το βραδυ,αν θες παιχνιδακια και αλλα εχτρα πιο μεγαλη τιμη.παλαιοταιρα που δεν ασχολουμουν
με το ιτερνετ και ημουν νυχτωμενος απο σπονσορινκ με προσφωρα ειχε στο ιτερνετ
διαφωρα σαιτ σαντερζανκα που εβρισκες σπονσωρετα με 1000 γριβνα την μερα η ακριβωτερη!
τοτε δεν ασχολουμουν με ιτερνετ,ουτε απο σαιτ ειχα ιδεα και γκομενες εβρισκα μονο
με την αξια μου ενω θα γαμουσα χιλιαδες περισοτερες με προσφωρες.
για αυτο σας λεω υμουν νυχτωμενος και ας ημουν τοσα χρονια εκει.
οτι εμαθα απο μονος μου και αργοτερα απο αλλους ουκρανους που μου αποκαλυψαν γιατι οι
τυποι που εβλεπα εβρισκαν καλυτερες γκομενες απο εμενα και μου ειπαν
τραβα σε πρακτορεια να βρεις και εσυ συνοδους σαν αυτες.
Ναι αυτό θα κάνω  :2funny:θα παίρνω πουτάνες και θα της πηγαίνω να της τα'ί΄ζω θα μου τρώνε τα λεφτά θα μου το παιζουν ότι κάποιες είναι και μετά δε θα μου κάθονται κιόλας όπως και του Βλάκμαν  :2funny:γιά να νομίζω ότι έχω γκόμενα  :2funny: :2funny:..Οι ίδιες μετά θα πηγαίνουν στη δουλειά στο σαλόν  :2funny:και θα λένε τι μαλάκες που είναι οι ξένοι  :jerking: :2funny:του πήρα ένα σωρό λεφτά,έφαγα ήπια και δεν πηδήχτηκα κιόλας  :2funny:Μπράβο φοβερό σύστημα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Kι ολη μερα  τακ.. τακ.. τακ.. τακ.. τουκ.. τουκ.. τουκ.. τουκ..
Αν μπεις σε οποιοδήποτε τέτοιο φόρουμ θα νομίσεις ότι διαβάζεις τον Βλάκμαν  :2funny: :jerking:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
εβλεπα τωρα τους τουρκους που ερχωνται ουκρανια και κανουν βιντεακια.
ειναι εντελως για τον πουτσο.αποκρουστικοι εμφανισιακα και εντελως
κακομοιρηδες!οπως ακριβως σας λεω παντα δεν ειναι για ανταγωνισμο αραβοτουρκοι.
αν νομιζετε ερχωντε σαουδαραβες κρισοι καμια σχεση,κακομοιρηδες προσφυγες βλεπω.
ευροπαιους εδω και χρονια δεν βλεπω κανεναν.μονο οικογενειες ισραηλιτες τουριστες
και ειδα περσι και κατι τουρκαλες και 2 πολωνεζες τουριστριες.
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
το ιδιο εκανε ο σινοχαρας με αυτες που ειχε για γκερ φρεντ εξπιριανσ.
με τον σινοχαρα εμεναν μαζι να του κανουν αγαπουλες με αλλους οι ιδιες γκομενες
πηγαιναν απλη βιζιτα.την μια εβλεπα συνεχεια εξω απο το αθηνα να ψαχνει βιζιτα,αλλη εβλεπα
σε μερη που πανε οι πουτανες και ψαχνουν τουρκους,αλλη με τον ντερτυ.
αναλογα με το τι ζητα ο πελατης οι πουτανες εχουν και μια τιμη.
πεσε 100 για να με γαμησεις να φυγω,πεσε 400 να ψωνιζω,να τρωω και να γαμιουμε μονο μαζι
σου σαν γκομενα.ολες οι εσκορτ αν δειτε γραφουν γκερ φρεντ εχπιριανσ,τοσα την ωρα η τωσα
το βραδυ,αν θες παιχνιδακια και αλλα εχτρα πιο μεγαλη τιμη.
ακριβως αυτο λεμε οτι οσες το παιζουν σπονσορετες ειναι πουτανες.
οσο υπαρχουν θυματα να τους τα χωνουν ειναι σπονσορετες,αλλιως δουλευουν με την ωρα εσκορτς και το δινουν τζαμπα σε αγαπητικους
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τώρα θα είναι ακόμα καλύτερα  :2funny:αν γίνει αυτό που λένε και κλείσουν τα σύνορα μέχρι το τέλος του έτους!Θα είναι παράδεισος γιά μένα!
 Στη Μόσχα έχει 120.000 πουτάνες!Άλλα οι παρισσότερες πάνε με ντόπιους.Το θέμα είναι ότι και οι ντόπιοι δε θα έχουν λεφτά!Οι δε ξένοι δε θα έχουν ούτε αυτοί λεφτά  :2funny:αλλά και να είχαν δε θα μπορούν να έρθουν  :2funny:.
  Γέλιο θα έχει ο Βλάκμαν  :2funny:που μπορεί να γυρίσει Ελλάδα γιά ένα καλύτερο μέλλον  :2funny:.
  Οι γκόμενες κοιτάνε αλλά το πρόβλημα είναι ότι τώρα δεν βγαίνουν  :rockon:όλο το μήνα 2 καμάκια μπόρεσα να κάνω και πήρα ένα τηλέφωνο :rockon: γιατί δεν είχε τίποτα στο δρόμο!Βέβαια αν ανοίξουν τα εμπορικά θα έχει γκόμενες να καμακώσω!Και θα είναι άδεια  :2funny:ούτε ένας Ιταλός δεν θα υπάρχει ούτε γιά δείγμα  :2funny:και να άνοιγαν τα σύνορα η Ιταλία καταστράφηκε οπότε έτσι κ'αλλιώς δε θα έρχονταν  :2funny:.
  Ο Βλάκμαν που δεν έχει μείνει στο σύνολο ούτε 2 μήνες και δεν ξέρει τι παίζει  δεν μπορεί  όλα αυτά να το καταλάβει.

Αν διαβάσεις αυτά τα ηλίθια φόρουμ  :2funny:που αυτά που γράφουν δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα :jerking: :2funny: θα καταλάβεις αμέσως ότι ο Βλάκμαν από κει παίρνει της πληροφορίες που μας βάζει εδώ γιά το ανατολικό μπλοκ  :jerking: :2funny:

Αστον ρε συ να γραφει τις παπαριες του, μη το χαλας.

Καθημερινα πεθαινουμε απο τα γελια, κανονικα θα επρεπε να πληρωνει καποιος τη προσβαση στο νημα.

  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ναι αυτό θα κάνω  :2funny:θα παίρνω πουτάνες και θα της πηγαίνω να της τα'ί΄ζω θα μου τρώνε τα λεφτά θα μου το παιζουν ότι κάποιες είναι και μετά δε θα μου κάθονται κιόλας όπως και του Βλάκμαν  :2funny:γιά να νομίζω ότι έχω γκόμενα  :2funny: :2funny:..Οι ίδιες μετά θα πηγαίνουν στη δουλειά στο σαλόν  :2funny:και θα λένε τι μαλάκες που είναι οι ξένοι  :jerking: :2funny:του πήρα ένα σωρό λεφτά,έφαγα ήπια και δεν πηδήχτηκα κιόλας   :2funny:Μπράβο φοβερό σύστημα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
   Αν μπεις σε οποιοδήποτε τέτοιο φόρουμ θα νομίσεις ότι διαβάζεις τον Βλάκμαν  :2funny: :jerking:

Σου εχω πει να μην τα κανεις αυτα...μη το χαλας...ο ανθρωπος κοπιασε για να το στησει να το εχουμε να γελαμε...γιατι το χαλας;

  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Αστον ρε συ να γραφει τις παπαριες του, μη το χαλας.

Καθημερινα πεθαινουμε απο τα γελια, κανονικα θα επρεπε να πληρωνει καποιος τη προσβαση στο νημα.

  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Γιατί όταν θα γυρίσει Ελλάδα χρεωκοπημένος νομίζεις θα σταματίσει να γράφει? :2funny:το αντίθετο!επειδή δε θα έχει δουλειά θα γράφει ακόμα περισσότερες  :jerking: :2funny:
  Η πλάκα είναι που έχοντας πάει κάπου γιά 2 μέρες μετά γράφει σελίδες με  :jerking: :2funny:εκεί που πέθανα στα  :2funny: είναι οι αναλύσεις τους γιά την αγορά διαμερισμάτων στην Ρωσσία  :2funny:ενώ έχει μεσάνυχτα γράφει αναλύσεις  :2funny:
  Εμένα με μισεί περισσότερο γιατί τον χτυπάω στα αδύνατα σημεία του την αγαμία και την αφραγκία  :2funny:.Κ'εμένα τι να μου πενευτεί?ότι πήγε γιά 2 μέρες κάπου όταν εγώ είμαι μόνιμα εδώ  :2funny:.
  Και τα ψέματα που είπε είχαν πλάκα  :2funny:παίρνει λέει 5.000 ευρώ το μήνα,έχει 3 διαμερίσματα στην Αθήνα και που έλεγε ότι πήγε Η.Π.Α 2 φορές  :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936

iagouaros1

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2019
Μηνύματα
250
Like
169
Πόντοι
1
Αστον ρε συ να γραφει τις παπαριες του, μη το χαλας.

Καθημερινα πεθαινουμε απο τα γελια, κανονικα θα επρεπε να πληρωνει καποιος τη προσβαση στο νημα.

  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Εσύ που λες σοβαρα πραγματα, πες κατι για γκομενες στην Ουκρανια
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μήτσο άλλο και αυτό, πρώτη φορά το αναφέρεις :new_shocked:,για πες!
Καμιά φωτογραφία δεν έχει για να το αποδείξει; :think:
Καλά σε ποιό πλανήτη ζεις?Τόσες φορές έχουμε  :2funny: μ'αυτό  :2funny:πριν 6-7 μήνες είπε ότι έχει πάει Η.Π.Α 2 φορες  :2funny:μιά φορά με τη φαντασία του είπε ότι στο Σικάγο έχει καμάκι ενώ στη Νέα Υόρκη όχι  :2funny:.Φωτογραφίες είπε στην αρχη οτι δεν εχει και μετα είπε ότι είναι στο παλιό κομπιουτερ του  :jerking: :2funny:και ο Τάσος τον είχε κράξει γ'αυτό  :2funny:
 
Τι ακριβως δεν εχεις καταλαβει;
Μ'αρέσει που γράφεις στον κλώνο του Βλάκμαν  :2funny:
  Στο μεταξύ έχω μιά υποψία γιατί δε  :knockinb:και έχει κάποια βάση.Είχε βάλει τη φωτογραφία με τα αρρωστα αρχήδια του  :vomit: :2funny:αυτοι οι μύκητες που έχει αν δεν τους βγάλεις ή με λέ'ι'ζερ ή με νυστέρι ή με ξηρό πάγο σιγά σιγά επεκτηνοντε! :rockon:οπότε τώρα μπορεί να είναι όλα τ'αρχήδια του έτσι  :vomit:αν τα δει γκόμενα δύσκολο να κάτσει μαζί του  :vomit:
  Γ'αυτό και δεν πάει στα FKK θα του δώσουν τα λεφτά πίσω με το που γδυθεί  :vomit:.Τωρα αν παράλληλα εκτός απ'αυτό είναι και ανίκανος δεν μπορώ να ξέρω.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ακριβως αυτο λεμε οτι οσες το παιζουν σπονσορετες ειναι πουτανες.
οσο υπαρχουν θυματα να τους τα χωνουν ειναι σπονσορετες,αλλιως δουλευουν με την ωρα εσκορτς και το δινουν τζαμπα σε αγαπητικους
για εσκορτ μιλαω συνοδους.αυτες που ειναι τωρα σε σαλον δεν ειναι ανεξαρτητες.
οι υπολειπες που ειναι ανεξαρτητες ειναι βιζιτες,συνοδοι και οτι θελεις.
υπαρχουν και αυτες που λενε δεν ειμαι πουτανα εγω και βιζιτα.
θελω να ειμαι με εναν τον μηνα,τον χρονο και ειχανε τιμες σε αυτο το σαιτ ζατερζανκα
οπως λεγωντε οι σπονσωρετες.υπαρχουν και αδεσπωτες μαρκα με εκαψες που αυτες μπορεις
να σπιτωσεις με λιγα λεφτα οπως εκαναν και οι αλλοι παικτες.
δυστυχος πλεον οδυσσο εγραψα εκει στο θεμα πολλες φωρες τι παιζει και πλεον δεν υπαρχουν
αυτες οι αδεσπωτες.ειναι σπανιο να συναντησεις καπεια οπως εγω  τελευταια αυτην
εξω απο το μακτοναλτσ.εμενα με πλισιασε γιατι με γνωριζει φατσικα και ξερει και ποιος ειμαι.
ειναι χωριο η οδυσσος και ολοι ξερουν πλιροφωριες για ολους.καποτε αμφεβαλα τον θειο μου
που ζει εκει τωσα χρονια που ελεγε εσυ νομιζεις δεν σε ξερουν εδω μεχρι που πολλες φωρες
με πλισιασαν ατομα που ηξεραν απο που ειμαι,ονομα και ακομα γνωστους μου και φιλους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom