Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

GANG BANG TEAM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2014
Μηνύματα
992
Κριτικές
2
Like
3.196
Πόντοι
726
Το σύστημα τανάλια είναι να ελέγχεις δύο τετραγωνικά μέτρα ενός κεντρικού δρόμου που περνάνε συνέχεια γκόμενες.Ακροβολίζεις δύο κάμακες στα δύο απέναντι πεζοδρόμια, και τους βάζεις να σταματάνε όποια ωραία έρχεται από τη μία ή την άλλη πλευρά.Μετά μόλις τη σταματήσουν εμφανίζεσαι και ανοίγεις το παιχνίδι.Ετσι είναι μαθηματικά βέβαιο οτι σε λίγη ώρα θα έχεις βρει γκόμενα για την ακρίβεια θα φάνε όλοι.Συνήθως μπορείς να το κάνεις αυτό για καμιά δυο ώρες μέχρι να σε διώξουν τα τοπικά καμάκια που θεωρούν το χώρο τσιφλίκι τους.
Τσεχία με αυτό το σύστημα θερίζεις γιατί δεν υπάρχει καθόλου αντίδραση από τους ντόπιους άντρες.
Συνήθως τους λες τι ακριβώς να πούνε και πώς να σταθούνε μπροστά από τις γκόμενες μέχρι να έρθεις.Αν έρθεις και οι γκόμενες έχουν σταματήσει είναι game set.
Βασικά πρέπει να αλλάζεις συνέχεια τοποθεσία για να μη σε παίρνουν χαμπάρι.Αν έχεις εμπειρία με εκατοντάδες γκόμενες έχεις αντανακλαστικά και ξέρεις ακριβώς τι πρέπει να πεις και πώς να αντιδράσεις σε κάθε περίπτωση γιατί έχεις δει τα ίδια σκηνικά δεκάδες φορές.Παίζει μεγάλο ρόλο η αντίδραση,πώς καλιμπράρεις το περιβάλλον.Πρέπει να βλέπεις ταυτόχρονα πολλά πράγματα,θήραμα,ανταγωνισμό,κινήσεις κτλ και να χτυπάς στο σωστό σημείο.Το timing είναι εξαιρετικά σημαντικό ένα λεπτό νωρίτερα ή ένα λεπτό αργότερα να πας έχεις χάσει την ευκαιρία.Είναι σαν τον επιθετικό που χάνει το γκολ επειδή άργησε δέκα δευτερόλεπτα να ξεμαρκαριστεί ή επειδή έτρεξε γρήγορα και βγήκε οφσάιντ.Θέλει τεχνική να τα κάνεις όλα συντονισμένα.
Πρέπει να έχεις παρακολουθήσει πολλά ντοκιμαντέρ με τον δεύτερο παγκόσμιο πόλεμο  :grin:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Πρέπει να έχεις παρακολουθήσει πολλά ντοκιμαντέρ με τον δεύτερο παγκόσμιο πόλεμο  :grin:

Επιχείρηση ουρανός :ak: :ak: :ak: :headbaning1: :headbaning2:
Eastern_Front_1942-11_to_1943-03.png
 

GANG BANG TEAM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2014
Μηνύματα
992
Κριτικές
2
Like
3.196
Πόντοι
726
Επιχείρηση ουρανός :ak: :ak: :ak: :headbaning1: :headbaning2:
Eastern_Front_1942-11_to_1943-03.png
Ο Ζούκοφ ήταν με το σύστημα τανάλια έναντι του γερμανικού blitzkrieg που περικυκλώνει το μέτωπο τον επιχειρήσεων από δύο μεριές  που κλείνουν. Για αυτό ονομάστηκε τανάλια
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Πρέπει να καταστρώσεις σχέδιο επίθεσης.Ο Χίτλερ πέτυχε χαλαρά εναντίον Τσεχίας,Πολωνίας,Ουκρανίας,Λευκορρωσίας αλλά έσπασε τα μούτρα του στην καθεαυτό Ρωσία λόγω μεγάλης αντίστασης.Το ίδιο ισχύει και τώρα.Ουκρανία,Λευκορρωσία κτλ είναι πολύ πιο μαλακά και εύκολα τα πράγματα.Οι Ρωσίδες είναι πονηρές,έχουν ατζέντα,μάχονται και πουλάνε ακριβά το τομάρι τους.Θα χάσεις στο τέλος.Ουκρανία,Πολωνία κτλ είναι η ασφαλής,μαλακή,εύκολη επιλογή.Δεν έχεις όλες αυτές τις δυσκολίες,το σκληρό υπόστρωμα,δε χρειάζεται να μαχηθείς ιδιαίτερα είναι σα να πηδάς φράχτη είκοσι πόντους.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
ypo:Eγω εφερα την τραπ στην Ελλαδα.

Κμαν:Εγω διδαξα το καμακι στην Ελλαδα  :sunglasses:

Ετσι είναι.Ωραία τα περιέγραφα τότε,ήμουνα βέβαια και μάχιμος στο free style.Ολα δεν μπορείς ποτέ να τα περιγράψεις ακριβώς αλλά έδινα το mind frame του κάμακα πώς βλέπει την κατάσταση.
Εχει σχέση η ηλικία αν είσαι 30 χρονών εννοείται οτι έχεις καλύτερη εμφάνιση και λιγότερα λεφτά σε σχέση με έναν σαραντάρη οπότε προσαρμόζεις τη στρατηγική σου αναλόγως.Αλλα τα μέσα του σαραντάρη άλλα του τριαντάρη.Αλλά ο τρόπος σκέψης είναι ακριβώς αυτός που περιέγραφα και τότε.Αυτό είναι το περιβάλλον στα κλαμπ και πώς περίπου πρέπει να δράσεις.
Βασικά παίζει ρόλο η αίσθηση του ακροατηρίου άλλοι την έχουν και κάνουν γρήγορο καλιμπράρισμα στις γκόμενες και άλλοι όχι.Απλά δεν πιάνουν τα vibes.Είναι όπως το μουσικό αυτί,άλλοι το έχουν και πιάνουν τις νότες και άλλοι όχι.Μπορείς όμως με εξάσκηση να γίνεις αρκετά καλός μουσικός και ας μην έχεις αυτί.Δε θα γίνεις ποτέ σούπερ αφού δεν έχεις φυσικό ταλέντο αλλά μπορεί να γίνεις αρκετά καλός.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.211
Like
1.767
Πόντοι
216
Εγώ σε χαίρομαι τυπε, να είσαι πάντα γερός και παθιασμένος  :rockon:

Γενικά, σέβομαι απεριόριστα κάθε άνθρωπο που παθιαζεται και αφοσιώνεται, άλλος στο μουνι, άλλος στην επιστήμη, άλλος στον αθλητισμό, whatever...

Μην πτοείσαι και καμιά αστοχία να υπάρξει δε λέει τίποτα. Ουδείς τέλειος.

Τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς  :headbaning1:
Ο τσομπάνης είναι και μουνάκιας και επιστήμων. Γεννημένος για να προκαλεί την μήνιν των ψωλάδων διαχρονικά.
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
Ο τσομπάνης είναι και μουνάκιας και επιστήμων. Γεννημένος για να προκαλεί την μήνιν των ψωλάδων διαχρονικά.

Σαλπιγγιδης τυπε  :rockon:

Χάνει κάτι τετ α τετ αχαστα καμία φορά, αλλά γενικά μπαίνει η μπάλα στο πλεχτο...

 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Σαλπιγγιδης τυπε  :rockon:

Χάνει κάτι τετ α τετ αχαστα καμία φορά, αλλά γενικά μπαίνει η μπάλα στο πλεχτο...

Τα τετ α τετ που λες τα χάνεις συνήθως γιατί σπαταλάς όλη σου την ενέργεια στο πλασάρισμα οπότε δεν έχεις καθόλου ενέργεια στο σουτ.Οπότε ο άλλος λέει και εγώ να ήμουνα εκεί ο άσχετος το έβαζα το γκολ.Ναι αλλά δε θα ήσουνα ποτέ.Εγώ βρέθηκα σε αυτή τη θέση γιατί μου βγήκε ο κώλος να πλασαριστώ.Μετά βέβαια μπορεί να παίξει και στραβοκλωτσιά δεν είναι όλοι καλλιτέχνες.Γίνονται αυτά πάρα πολύ συχνά να φτάνεις σε κενή εστία και να πετάς τη μπάλλα έξω γιατί δεν έχεις το νου σου στην τελική προσπάθεια αλλά στο πώς θα φτάσεις στην κενή εστία.
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
Εγώ σε χαίρομαι τυπε, να είσαι πάντα γερός και παθιασμένος  :rockon:

Γενικά, σέβομαι απεριόριστα κάθε άνθρωπο που παθιαζεται και αφοσιώνεται, άλλος στο μουνι, άλλος στην επιστήμη, άλλος στον αθλητισμό, whatever...

Μην πτοείσαι και καμιά αστοχία να υπάρξει δε λέει τίποτα. Ουδείς τέλειος.

Τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς  :headbaning1:

Συμφωνώ τυπε, στο είπα και στην προηγούμενη σελίδα, ίσως δεν το είδες.

Δεν το είπα υποτιμητικά, όλοι έχουμε χάσει τετ α τετ, δε γεννηθήκαμε όλοι Μεσι.

Σημασία έχει να είσαι μάχιμος, να γυαλίζει το μάτι...
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Αμα είσαι αργός σε τρώνε οι άλλοι που είναι πιο σβέλτοι.Δε φαντάζεστε πώς στροφάρει το μυαλό του κάμακα σε όλα τα επίπεδα,εξετάζει δέκα πιθανά σενάρια στη στιγμή και διαρκώς αναπροσαρμόζεται.Για να τους νικήσεις πρέπει να είσαι καλύτερος πιο γρήγορος,πιο αποφασιστικός,πιο παθιασμένος αλλιώς σε τρώνε λάχανο,όλοι τα ίδια μουνιά κυνηγάνε και τα stakes ανεβαίνουν.
Ελλάδα βέβαια είναι πιο άγρια,δεν υπάρχει fair play,ο άλλος σε σπρώχνει,σε φτύνει,σε κλαδεύει,δε σε αφήνει να κινηθείς.

Δεν χρειαζεται να σε σπρωξει-φτυσει-κλαδεψει καποιος αλλος οπως εγραψες τυπε.

Απο μονος σου σαμποταρεις συνεχως τον εαυτο σου εδω και δεκαετιες και σε απαξιωνουν τα μουνετα με το καλημερα.

Εφταμισαρι ειναι.Σε φωτο προ τριετιας ήταν όντως μοντέλο,τώρα εχει πάρει κιλά.Βέβαια γυμνάζεται και εχει κάνει κωλαρα.
Η μαλακια ειναι να τη βλέπεις με τη νυχτικιά και να μην μπορείς να γαμησεις.Τρελαινεσαι.Μου είπε βασικά οτι δεν είμαι γυμνασμένος,γουστάρει τον αδερφό μου περισσότερο.
Για αυτό προτιμώ τις Ουκρανες που ειναι μισθοφοροι και αμα πέφτει το παραδακι δεν κοιτανε τίποτα άλλο.Οι Λευκορρωσιδες ειναι της ρομαντικής σχολής και μπλέκεις.
Το ιδιο ακριβώς ειναι και οι Σλοβακες σου σπάνε τα αρχίδια με τους ρομαντισμους ενω οι Τσεχες ειναι εκτελεστριες,μπαίνουν κατευθείαν στο ψητό.

Τρελο αρχιδοπρηξιμο.Ζητησε να δει φωτο νου 10 χρόνια παλιά,και λέει ωραίος ήσουνα τότε θα ήθελα να τα φτιάξω μαζί σου πριν 10 χρόνια.Πώς γέρασες τόσο γρήγορα?Γερμανία λέω.Πολλη δουλειά μεγάλες ευθύνες.
Γενικά πολλή μαλακία οι Λευκορρωσιδες.Της λέω ειχα 5 γκομενες έτοιμες και διάλεξα εσένα.Γιατι ήρθες και μου τρως το χρόνο?Είναι το κάρμα μου λέει.Πιστεύεις στο κάρμα?Όχι λέω.

Λευκορωσία τέλος.Τι μαλακιες πρέπει να ακούω,είναι η ενοχλα του ωτου.Οι γκόμενες είναι πυροβολημενες,δεν καταλαβαίνουν τη βαλκανική ανωτερότητα,υπολογίζουν λάθος.

Ναι,για το ντύσιμο,οτι είμαι αγύμναστος,χαλιας,δε χρησιμοποιω αποσμητικα,δεν καθαριζω το διαμερισμα,δεν αλλαζω ρουχα,κανω λαθος επιλογες στα μαγαζια,δεν την ακουω,δεν ξερω να μιλαω για τιποτα γιατι μονο δουλευω και κοιμαμαι,ειμαι βρωμιάρης που θελει γρηγορο σεξ αντι για σοβαρη σχεση,φερεται σκατα στις κοπελες,δε δεσμευεται ποτε,δε θελει σοβαρη σχεση,οικογενεια κτλ.
Αρχιδια μυδια.Το ζητημα είναι να ξεκουμπιστεί,να γαμησω την Πολωνεζα και να φερω και καμια άλλη.
Πιστευω αν εβλεπε το ελληνικο σωβρακο θα αλλαζε γνωμη.
Για τον πουτσο καβαλα.Κανει ο,τι της καπνισει χωρις να σεβεται κανεναν κανονα.Της ελεγα Ελλαδα απαγορευεται να τρως στο ταξι και αυτή ετρωγε παρολο που εκανε παρατηρηση ο ταξιτζής.Της εξηγησα για μια άλλη Λεζκορρωσιδα που εσκασε με το σκυλακι στο ραντεβού και ο σκυλος τα γαμησε όλα στο καφε με ειχε κατακνευρισει,κοντεψαν να μας πεταξουν εξω και μου ειπε καλα εκανε η κοπελα,δεν αγαπας τα ζωα.
Μιλαμε για μαλακια.

Οπως βλεπεις, απο αυτα τα ελαχιστα παραδειγματα που ΕΣΥ Ο ΙΔΙΟΣ εχεις γραψει, φαινεται ξεκαθαρα οτι δεν χρειαζεται κανεις ουτε να σε σπρωξει ουτε να σε φτυσει τυπε.

Δεν υπαρχεις ως αντιπαλος, εισαι μονιμως στην αποτυχια και εκτος γηπεδου εδω και πολλα χρονια, απο την εποχη του γυμνασιου, απο τοτε ξεκινησε η καριερα σου με τα μουνετα, σε κερνουσαν απαξιωση απο τοτε.

Ποιο καμακι και ποιες ταναλιες;
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Μα αυτές τα βλέπουν λάθος.Δηλαδή τι κερδίζει η άλλη με τις ηλιθιότητες?Μια πίτσα μπλου.
Αυτός που καθορίζει τα κριτήρια και τις αξίες είμαι εγώ όχι αυτές.Εγώ καθορίζω το πλαίσιο είναι το frame control.
Μπορεί η άλλη να σπαρταράει και να διαμαρτύρεται όσο θέλει αλλά έχει πιαστεί στην πούτσα του τσομπάνη.Είναι νοοτροπία άρχοντος.
Συνήθως τους φαίνεται σαν ονειρική ταινία αυτό που βιώνουν τελείως σουρρεαλιστικό.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δεν έχεις να πεις κατι επι της ουσίας γι αυτό το γέλιο
Δεν χρειαζεται να σε σπρωξει-φτυσει-κλαδεψει καποιος αλλος οπως εγραψες τυπε.

Απο μονος σου σαμποταρεις συνεχως τον εαυτο σου εδω και δεκαετιες και σε απαξιωνουν τα μουνετα με το καλημερα.



Οπως βλεπεις, απο αυτα τα ελαχιστα παραδειγματα που ΕΣΥ Ο ΙΔΙΟΣ εχεις γραψει, φαινεται ξεκαθαρα οτι δεν χρειαζεται κανεις ουτε να σε σπρωξει ουτε να σε φτυσει τυπε.

Δεν υπαρχεις ως αντιπαλος, εισαι μονιμως στην αποτυχια και εκτος γηπεδου εδω και πολλα χρονια, απο την εποχη του γυμνασιου, απο τοτε ξεκινησε η καριερα σου με τα μουνετα, σε κερνουσαν απαξιωση απο τοτε.

Ποιο καμακι και ποιες ταναλιες;
Συγγνώμη ποιό γυμνάσιο?Αυτό άρχισε να πηγαίνει στο ανατολικό μπλοκ μετά το 2000 όταν όλα είχαν τελειώσει πιά  :2funny:πριν επειδή από το χωριό του πήγε στην Αθήνα κάτι του φενόταν ότι μένει Αθήνα  :2funny:.
  Αν δεις τα παλιά ποστ του μιά αποτυχία ήταν  :2funny:απλός μετά αρχισε να γράφει γιά το σπονσορινγκ  :jerking:τη μαλακία του αιώνα  :2funny:και αυτό δεν είναι δικιά του ιδέα από κάπου το διάβασε  :2funny:.
  Σήμερα έγραψα ότι δεν  :knockinb:γιατί πιθανόν τ'αρχήδια του θα είναι όλα μωβ από τους μύκητες  :headbang: :2funny:.
  Έχω όμως μιά μικρή απορία?είχε ποτέ του αυτοκίνητο?νομίζω πως όχι  :rockon: :headbang:δεν εχω ακουσει να λεει την έβαλα την γκόμενα στ'αμάξι μου,όλο με τα πόδια πάει :2funny:.Μπορεί να μην έχει και δίπλωμα οδήγησης! :2funny:
 
Εγγρ.
15 Ιαν 2017
Μηνύματα
397
Like
280
Πόντοι
21

Tο οτι τα αρχιδια του ειναι μπλε επειδη ειναι γαλαζοαιματος δε σου περασε ποτε απο το μυαλο;
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Συγγνώμη ποιό γυμνάσιο?Αυτό άρχισε να πηγαίνει στο ανατολικό μπλοκ μετά το 2000 όταν όλα είχαν τελειώσει πιά  :2funny:πριν επειδή από το χωριό του πήγε στην Αθήνα κάτι του φενόταν ότι μένει Αθήνα  :2funny:.
   Αν δεις τα παλιά ποστ του μιά αποτυχία ήταν  :2funny:απλός μετά αρχισε να γράφει γιά το σπονσορινγκ  :jerking:τη μαλακία του αιώνα  :2funny:και αυτό δεν είναι δικιά του ιδέα από κάπου το διάβασε  :2funny:.
   Σήμερα έγραψα ότι δεν  :knockinb:γιατί πιθανόν τ'αρχήδια του θα είναι όλα μωβ από τους μύκητες  :headbang: :2funny:.
   Έχω όμως μιά μικρή απορία?είχε ποτέ του αυτοκίνητο?νομίζω πως όχι  :rockon: :headbang:δεν εχω ακουσει να λεει την έβαλα την γκόμενα στ'αμάξι μου,όλο με τα πόδια πάει :2funny:.Μπορεί να μην έχει και δίπλωμα οδήγησης! :2funny:

Τυπε, εισαι ψωλας και γονος, δεν ανηκεις στους ψωλιστ.

Ο lord of the simps, θα σε διδαξει το πως μπορεις να γινεις και εσυ καποια στιγμη ψωλιστ, θα σου μαθει το πως παιζεται το βρωμικο παιγνιο.

Dirt game by lord of the simps.

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
quote author=Christos Savvidis notid=187568 link=topic=273476.msg9486154#msg9486154 date=1588456236]
Τυπε, εισαι ψωλας και γονος, δεν ανηκεις στους ψωλιστ.

Ο lord of the simps, θα σε διδαξει το πως μπορεις να γινεις και εσυ καποια στιγμη ψωλιστ, θα σου μαθει το πως παιζεται το βρωμικο παιγνιο.

Dirt game by lord of the simps.


[/quote]Μου φένεται ότι η αγαμία και η αφραγκία τον βάρεσε τελίως στο κεφάλι  :2funny:και τα χει παίξει από την  :jerking: :2funny:είδες τι έγραψε ο κλώνος του? :2funny:είναι λέει γαλαζοαίματος  :2funny:ποιός?Ο Γκαστερμπά'ι'τερ στη Γερμανία που μένει στην αποθήκη  :2funny: :2funny: :2funny:.
  Εγώ είμαι Πορνομετανάστης πορνομετανάσρευσα στην Ρωσσία γιά να  :knockinb:.Δεν είμαι εργάτης στην Γερμανία  :jerking: :headbang:δε δουλεύω στις φάμπρικες της Γερμανίας γιά να μην πεθάνω  :headbang: :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
quote author=Christos Savvidis notid=187568 link=topic=273476.msg9486154#msg9486154 date=1588456236]
Τυπε, εισαι ψωλας και γονος, δεν ανηκεις στους ψωλιστ.

Ο lord of the simps, θα σε διδαξει το πως μπορεις να γινεις και εσυ καποια στιγμη ψωλιστ, θα σου μαθει το πως παιζεται το βρωμικο παιγνιο.

Dirt game by lord of the simps.


Μου φένεται ότι η αγαμία και η αφραγκία τον βάρεσε τελίως στο κεφάλι  :2funny:και τα χει παίξει από την  :jerking: :2funny:είδες τι έγραψε ο κλώνος του? :2funny:είναι λέει γαλαζοαίματος  :2funny:ποιός?Ο Γκαστερμπά'ι'τερ στη Γερμανία που μένει στην αποθήκη  :2funny: :2funny: :2funny:.
  Εγώ είμαι Πορνομετανάστης πορνομετανάσρευσα στην Ρωσσία γιά να  :knockinb:.Δεν είμαι εργάτης στην Γερμανία  :jerking: :headbang:δε δουλεύω στις φάμπρικες της Γερμανίας γιά να μην πεθάνω  :headbang: :2funny:
ναι αλλα στο αλλο θρεντ ισχυριζοντε πως γαμας πεπονια.
Αληθευει ή φημες?

Αν γαμας πεπονια τοτε η ελλαδα προσφερετε γιατι εχει καλυτερη ποιοτητα στα φρουτα κ ζαρζαβατικα.

Δηλαδη μπαινοντας σε ενα μποστανι νοιωθεις οπως νοιωθω εγω οταν μπαινω στο fkk sharks στην φραγκφουρτη σαββατο απογευμα με καμμια κατοσταρια τοπλες??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom