Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Μήτσο πες μου πως δεν είναι αλήθεια!
Πες μου πως είναι ένα από τα κακόγουστα αστεία σου!
Δε το χωράει το μυαλό μου ότι καθόσουν να σε χέσουν για 200ευρώ το μήνα!
Δε μπορεί,είναι ψέμα!

Αν όμως μία στο εκατομμύριο είναι αλήθεια,τότε μαζί με τον Κμαν θα κάνατε το τέλειο ζευγάρι.... :S
 

Συνημμένα

  • είναιδυνατόν;.jpg
    είναιδυνατόν;.jpg
    1,1 MB · Εμφανίσεις: 39

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Αυτή είναι η ανθρωπιστική προσέγγιση των Ελληνίδων.Δίνουν ευκαιρία και στον Αλμπάνα και το μπάρμαν και το σερβιτόρο να το παίξει πρώτη μούρη.

Κανένας ανθρωπισμός.
Ούτε έχει να κάνει με εμφάνιση !

Δεν μιλάμε για ωραίους μπάρμαν και πορτιέρηδες ....

ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΙΘΗΚΟΥΣ.
Οι καριόλες είναι προγραμματισμένες να πηγαίνουν ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΤΟ.
Έτσι τις μαθαίνει η κωλοκοινωνία.

Ό,τι και αν κάνουν τελικά, με σκύλους καταλήγουν !
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.715
Κριτικές
1
Like
4.515
Πόντοι
1.706
Μήτσο πες μου πως δεν είναι αλήθεια!
Πες μου πως είναι ένα από τα κακόγουστα αστεία σου!
Δε το χωράει το μυαλό μου ότι καθόσουν να σε χέσουν για 200ευρώ το μήνα!
Δε μπορεί,είναι ψέμα!

Αν όμως μία στο εκατομμύριο είναι αλήθεια,τότε μαζί με τον Κμαν θα κάνατε το τέλειο ζευγάρι.... :S
Τι ναι τουτοι ρε δημητρακη.
Μονο 4 φορες σε εχεσε η αλλη κ αμεσως να το κανουν θεμα
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Μήτσο πες μου πως δεν είναι αλήθεια!
Πες μου πως είναι ένα από τα κακόγουστα αστεία σου!
Δε το χωράει το μυαλό μου ότι καθόσουν να σε χέσουν για 200ευρώ το μήνα!
Δε μπορεί,είναι ψέμα!

Αν όμως μία στο εκατομμύριο είναι αλήθεια,τότε μαζί με τον Κμαν θα κάνατε το τέλειο ζευγάρι.... :S

Αυτό ήταν το μόνο επάγγελμα για το οποίο διέθετε τα απαραίτητα προσόντα.Τουαλέτα.
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.728
Like
3.136
Πόντοι
506
Μήτσο πες μου πως δεν είναι αλήθεια!
Πες μου πως είναι ένα από τα κακόγουστα αστεία σου!
Δε το χωράει το μυαλό μου ότι καθόσουν να σε χέσουν για 200ευρώ το μήνα!
Δε μπορεί,είναι ψέμα!

Aπίστευτα πράγματα!

Της έβαζε Imodium λέει στο φαι για να μην τον χέζει....
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Δεν είναι ανθρωπιστική προσέγγιση,απλά είναι 3-4 επαγγέλματα που στο σκατοκέφαλό τους όσοι τα κάνουν είναι ανώτεροι απ'όλους.

Για κάποιες,το να πηγαίνουν με μπαρμαν είναι σαν να λέμε ότι πήγαμε εμεις με σλαβικό 10αρι

Οι μπάρμεν έχουν σοβαρά πλεονεκτήματα όπως social proof και οτι μπορούν να κεράσουν σφηνάκια αβέρτα.Σου λέει η γκόμενα για να τον επέλεξαν για μπάρμαν θα πει οτι είναι ακίνδυνος,γοητευτικός να φέρνει κόσμο στο μαγαζί και έχει μια έγκριση δεν είναι σαν τον πάσα τυχαίο που κάνει καμάκι και δεν ξέρεις πού βαστάει η σκούφια του,μπορεί να είναι καν΄λας ανώμαλος ή βιαστής.Αν κάνω τα γλυκά μάτια στο μπάρμαν θα ζηλέψουν οι φίλες μου θα μου κάνει κοννέ με κανά παίδαρο ή φραγκάτο θαμώνα και θα με κεράσει κιόλας κανά πιώμα αφού ήρθαμε άφραγκες όπως πάντα και περιμένουμε τους άντρες να κεράσουν.Με ένα σμπάρο πολλά τρυγόνια φάση.Για αυτό κάνουν θραύση οι μπάρμεν παντού και στα τουριστικά μέρη ακόμα περισσότερο.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Ασχετα με ολα οσα λεμε και κανουμε τη πλακα μας και σπαμε ο ενας τα αρχιδια του αλλου, εχω να πω το εξης.


Αξιος ειναι αυτος που εργαζεται και βγαζει με νομιμο τροπο τα λεφτα του και ζει απο τα δικα του τα αρχιδια, απλα.


Ο κμαν, μπορει να τον κραζω και να εχω αντιθετες αποψεις με αυτον, το οτι εργαζεται και στηριζεται στον εαυτο του και μονο, αυτο το αναγνωριζω και ειναι προς τιμην του.


Ουτε ετοιμα τα βρηκε, ουτε τον στηριζει κανας αλλος ουτε τεμπελης ειναι.

Εργαζεται ο ανθρωπος σαν το σκυλι και ευχομαι να εχει για παντα υγεια να συνεχιζει να εργαζεται και να ζει με την αξια του οπως αυτος θελει.

Γεια σου ρε κμαν, σε αυτο το θεμα, αξιος εισαι φιλε, στα υπολοιπα....τα λεμε πιο μετα παλι, ετσι για να γουσταρουμε.

 :hi: :hi: :hi:
Πρέπει να αναγνωρίσεις ( δεν ξέρω αν το έχεις κάνει , αλλά μοιάζει πως παίρνεις το μέρος του κμαν στη διαμάχη των δύο) και την διορατικότητα του Δημητράκη! Δούλεψε το μυαλό του 2-3 φορές και αποκατέστησε τη ζωή του για δεκαετίες!
Αυτή είναι μεγαλύτερη μαγκιά από αυτό που κάνει ο κμαν που βέβαια δεν το μειώνω σε σχέση με τους τεμπελο μαλάκες ψωλάδες εν Ελλάδι!
Χονδρικά να σου πω πως ο Μήτσος τη δεκαετία του 90 αγόρασε για εξευτελιστική τιμή ένα διαμέρισμα στο κέντρο της Βαρσοβίας( το 2005 που πήγα Βαρσοβία σε όσους το είπα αντέδρασαν όπως αν πεις σε κάποιον πως πας Δαμασκό) που τώρα έχει φτάσει να ενοικιάζεται 800€ το μήνα με ανυπολόγιστη τιμή πώλησης και αν αύριο φύγει ο ενοικιαστής μπορεί να βρεί άλλον με 1200€!
Όπωτε του καπνίσει πάει και τσεκάρει και τις κάμερες ενός φίλου του κατα διαστήματα για να έχει κάτι να κάνει στο βαθμό που αυτή η απασχόληση δεν γίνεται :ΠΡΕΠΕΙ!

Αν το δεις στεγνά χωρίς όλο το υπόλοιπο background του χαρακτήρα του Δημητράκη είναι μια πολύ καλή περίπτωση Έλληνα του εξωτερικού για μεσαία τάξη και ο πιο επιτυχημένος σε σχέση με όλη την υπάλληλία!
Τι να του πουν τα γατάκια υπαλληλάκια !Μόνο κάποιος καταξιωμένος businessman Έλληνας  του Εξωτερικού μπορεί να του την πει που τέτοιον δεν έχει το site απ'όσο ξέρω μέχρι τώρα!
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Καλα ειναι αυτα που λες φιλε, δεν τα γνωριζω ομως στη πραξη, δεν γνωριζω τη κατασταση αναλυτικα.

Μονο εαν γνωριζεις απο μεσα μια κατασταση, τα προσωπα και τις περιστασεις μπορεις να πεις τη γνωμη σου.

Δεν τον γνωριζω τον ανθρωπο, απλα.

 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Πρέπει να αναγνωρίσεις ( δεν ξέρω αν το έχεις κάνει , αλλά μοιάζει πως παίρνεις το μέρος του κμαν στη διαμάχη των δύο) και την διορατικότητα του Δημητράκη! Δούλεψε το μυαλό του 2-3 φορές και αποκατέστησε τη ζωή του για δεκαετίες!
Αυτή είναι μεγαλύτερη μαγκιά από αυτό που κάνει ο κμαν που βέβαια δεν το μειώνω σε σχέση με τους τεμπελο μαλάκες ψωλάδες εν Ελλάδι!
Χονδρικά να σου πω πως ο Μήτσος τη δεκαετία του 90 αγόρασε για εξευτελιστική τιμή ένα διαμέρισμα στο κέντρο της Βαρσοβίας( το 2005 που πήγα Βαρσοβία σε όσους το είπα αντέδρασαν όπως αν πεις σε κάποιον πως πας Δαμασκό) που τώρα έχει φτάσει να ενοικιάζεται 800€ το μήνα με ανυπολόγιστη τιμή πώλησης και αν αύριο φύγει ο ενοικιαστής μπορεί να βρεί άλλον με 1200€!
Όπωτε του καπνίσει πάει και τσεκάρει και τις κάμερες ενός φίλου του κατα διαστήματα για να έχει κάτι να κάνει στο βαθμό που αυτή η απασχόληση δεν γίνεται :ΠΡΕΠΕΙ!

Αν το δεις στεγνά χωρίς όλο το υπόλοιπο background του χαρακτήρα του Δημητράκη είναι μια πολύ καλή περίπτωση Έλληνα του εξωτερικού για μεσαία τάξη και ο πιο επιτυχημένος σε σχέση με όλη την υπάλληλία!
Τι να του πουν τα γατάκια υπαλληλάκια !Μόνο κάποιος καταξιωμένος businessman Έλληνας  του Εξωτερικού μπορεί να του την πει που τέτοιον δεν έχει το site απ'όσο ξέρω μέχρι τώρα!

Ναι,αλλά ο δημητράκης μας έχει πρήξει τα αρχίδια οτι κάνει γαμιστερή ζωή με τα 800 ευρώ το μήνα ενώ αυτό δε γίνεται.Απλώς έχει φάει τα λεφτά των γονιών του.Που αυτοί του αγόρασαν και το διαμέρισμα.
Με 800 ευρώ το μήνα τρώει κανά μπέργκερ πού και πού,γαμάει σε κανά μπορδέλο και αυτό είναι όλο.Είναι ψιλογελοία κατάσταση.Ούτε ταξίδια,ούτε ακριβά ρεστωράν ούτε γκόμενες της προκοπής ούτε τίποτα.
Είναι τελείως φανερό όπερ έδει δείξαι φάση.Απλώς ένας με φυσική τάση προς τον ψωλισμό θα προτιμήσει δημητράκη για να αερίζει τα αρχίδια του.
Τα 800 ευρώ που βγάζει ο δημητράκης για να ζήσει ένα μήνα τα τρώει η Ρωσίδα μοντελέ σε μια νύχτα για να πάρετε μια αίσθηση του πράγματος.Οπότε είναι ακυρωμένος τοις πράγμασι.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Αυτος που εχει λεφτα, δεν γαμαει εκει που γαμανε με 10 ευρω ή με 70 ευρω, απλα.

Απλη λογικη θελει, δεν χρειαζεται κατι αλλο.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ναι,αλλά ο δημητράκης μας έχει πρήξει τα αρχίδια οτι κάνει γαμιστερή ζωή με τα 800 ευρώ το μήνα ενώ αυτό δε γίνεται.Απλώς έχει φάει τα λεφτά των γονιών του.Που αυτοί του αγόρασαν και το διαμέρισμα.
Με 800 ευρώ το μήνα τρώει κανά μπέργκερ πού και πού,γαμάει σε κανά μπορδέλο και αυτό είναι όλο.Είναι ψιλογελοία κατάσταση.Ούτε ταξίδια,ούτε ακριβά ρεστωράν ούτε γκόμενες της προκοπής ούτε τίποτα.


Ελα ρε κμαν, τι καθεσαι και γραφεις ρε συ;

Παμε στο θεμα του νηματος, ασε τις παπαριες.

Θα ανεβασεις τιποτα να αρχισω να σε κραζω;

  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εδώ είναι συμβατική σπονσορέτ Σλάβα εκ Δύσεως.Τέτοιες έχει άπειρες εδώ.

oR7XUk.jpg


tiBnLm.jpg


Αν σε ενδιαφέρει το συμβατικό σπόνσορινγκ και δε θες κατ ανάγκη μοντέλα,έχει άπειρα τέτοια εφτάρια Γερμανία κτλ που δε χρειάζεται καν να ταξιδεύεις αλλού.
Αν πας για μοντέλα οχτάρια και πάνω τότε ανεβαίνουν εκθετικά οι απαιτήσεις,είναι άλλη κατηγορία εντελώς.
Πολλοί βέβαια συμβιβάζονται με τα εφτάρια,σου λένε εγώ για τον πούτσο είμαι εμφανισιακά έτσι κι αλλιώς σιγά μην ασχοληθεί με εμένα το μοντέλο.Ψιλοαράζουν δηλαδή με κάτι πιο συμβατικό.Και μετά εμφανίζουν την επιλογή τους σα σοφία.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Ναι,αλλά ο δημητράκης μας έχει πρήξει τα αρχίδια οτι κάνει γαμιστερή ζωή με τα 800 ευρώ το μήνα ενώ αυτό δε γίνεται.Απλώς έχει φάει τα λεφτά των γονιών του.Που αυτοί του αγόρασαν και το διαμέρισμα.
Με 800 ευρώ το μήνα τρώει κανά μπέργκερ πού και πού,γαμάει σε κανά μπορδέλο και αυτό είναι όλο.Είναι ψιλογελοία κατάσταση.Ούτε ταξίδια,ούτε ακριβά ρεστωράν ούτε γκόμενες της προκοπής ούτε τίποτα.
Εγώ ανέφερα ένα μόνο από τα διαμερίσματα του στο εξωτερικό!Ο ίδιος έχει μιλήσει και για άλλα!
Αυτά των γονιών του τα αποποιείται προς όφελος της κόρης του!
Μην κάνεις πως δεν καταλαβαίνεις! Βαρέθηκε να τα λέει!
Πέρσι του έκατσαν μάλλον και κάτι κληρονομιές από γιαγιάδες αλλά αυτά είναι άλλη υπόθεση!
Αυτό που μετράει είναι πως όταν εσύ πήγαινες Πράγα και καμάκωνες αλόγες στους σταθμούς αυτός αγόραζε διαμερίσματα σε αυτές τις χώρες!
Εσένα κι εμένα μας ψάρωσαν οι γονείς και το περιβάλλον!
Αυτός δεν ψάρωσε και κέρδισε!
Πάμε παρακάτω
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Εχεις μια μονιμη αναγκη στο να θαυμαζεις καποιον χ ανθρωπο συνεχως τυπε.

Τι να κανουμε τωρα, υπαρχουν και ανθρωποι που δεν θαυμαζουν τον οποιο θαυμαζεις.

Αν νιωθεις οτι εσυ ψαρωσες ή δεν καταφερες κατι αξιολογο ή οτι εχασες ευκαιριες κτλπ, μιλα για τον εαυτο σου τυπε.

Εχει και αλλους που δεν ψαρωσαν και που δεν εχασαν καμια ευκαιρια.

Στη τελικη, βρεθειτε, δες τα και απο κοντα ολα, γνωρισε καλα την ολη κατασταση πρωτα.

Να ξερεις και τι θαυμαζεις, απλα.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τυπική Πολωνέζα σπονσορέτ.Αρκετά καλές και σίγουρη επίδοση στο κρεβάτι(κορυφαίο μπούκι στην Ευρώπη) όχι όμως τόσο εντυπωσιακές όσο οι αντίστοιχες Ουκρανές ή Ρωσίδες.Παρόλα αυτά οι πιο πολλοί συμβιβάζονται με αυτό το επίπεδο.

LznHei.jpg


Πολωνία παίζει χοντρό σπόνσορινγκ γενικά αλλά πρέπει να κάνεις θυσίες στο πρόσωπο(μυτόγκα,αραιό μαλλί κτλ) αν και το σώμα γαμάει πάντα,σλαβικές ποδάρες κι έτσι.
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Εδώ είναι συμβατική σπονσορέτ Σλάβα εκ Δύσεως.Τέτοιες έχει άπειρες εδώ.

oR7XUk.jpg


tiBnLm.jpg


Αν σε ενδιαφέρει το συμβατικό σπόνσορινγκ και δε θες κατ ανάγκη μοντέλα,έχει άπειρα τέτοια εφτάρια Γερμανία κτλ που δε χρειάζεται καν να ταξιδεύεις αλλού.
Αν πας για μοντέλα οχτάρια και πάνω τότε ανεβαίνουν εκθετικά οι απαιτήσεις,είναι άλλη κατηγορία εντελώς.
ουτε για να σου γλειψει τη χεσμενη κωλοτρυπα και το μπλε αρχιδι δεν ειναι αυτη αρχοντα.
ε δε ξεπεσεις τωρα στα γεραματα.
σιγα μην την πληρωσεις για να της προσφερεις κολπικους οργασμους.
δεν τρελαθηκες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom