Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Εχεις μια μονιμη αναγκη στο να θαυμαζεις καποιον χ ανθρωπο συνεχως τυπε.

Τι να κανουμε τωρα, υπαρχουν και ανθρωποι που δεν θαυμαζουν τον οποιο θαυμαζεις.

Αν νιωθεις οτι εσυ ψαρωσες ή δεν καταφερες κατι αξιολογο ή οτι εχασες ευκαιριες κτλπ, μιλα για τον εαυτο σου τυπε.

Εχει και αλλους που δεν ψαρωσαν και που δεν εχασαν καμια ευκαιρια.

Στη τελικη, βρεθειτε, δες τα και απο κοντα ολα, γνωρισε καλα την ολη κατασταση πρωτα.

Να ξερεις και τι θαυμαζεις, απλα.
Αν κατάλαβες είμαι πάντα με αυτόν που "κραζεται" και βάλλεται  από όλους!
Όταν κράζατε τον κμαν είμουν με κμαν
Τώρα κραζετε Δημητράκη και είμαι με Δημητράκη
Απλά παρακολουθώ περίπου 10 χρόνια τα ανατολικά νήματα και βάζω κάποια πράγματα στη θέση τους!
Παίρνω τα θετικά κάθε ανθρώπου και αν μπορούν  να μου χρησιμεύσουν  στην δική μου ζωή είναι καλοδεχούμενα ! Και βρίσκω και στους δύο θετικά στοιχεία και είναι και οι δύο ενδιαφέροντες τύποι όπως και πολλοί άλλοι εδώ μέσα συμπεριλαμβανομένου κι εσένα !
Αυτιά  ... όπως έλεγε μια ψυχή κάποτε...
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εγώ ανέφερα ένα μόνο από τα διαμερίσματα του στο εξωτερικό!Ο ίδιος έχει μιλήσει και για άλλα!
Αυτά των γονιών του τα αποποιείται προς όφελος της κόρης του!
Μην κάνεις πως δεν καταλαβαίνεις! Βαρέθηκε να τα λέει!
Πέρσι του έκατσαν μάλλον και κάτι κληρονομιές από γιαγιάδες αλλά αυτά είναι άλλη υπόθεση!
Αυτό που μετράει είναι πως όταν εσύ πήγαινες Πράγα και καμάκωνες αλόγες στους σταθμούς αυτός αγόραζε διαμερίσματα σε αυτές τις χώρες!
Εσένα κι εμένα μας ψάρωσαν οι γονείς και το περιβάλλον!
Αυτός δεν ψάρωσε και κέρδισε!
Πάμε παρακάτω

Ναι,αλλά εγώ γάμησα πολύ περισσότερες μουνάρες από αυτόν.Για την ακρίβεια αυτός δε γάμησε ποτέ μουνάρα,ήταν πάντα του vfm.Ζήτα του μια φωτό από μια μουνάρα που γάμησε.Δεν υπάρχει γιατί δεν υπήρξε ποτέ καμία.
Γιατί να χάσω εγώ την Τσεχία του 1999 και του 2004 με τα θεόμουνα και τις μοντέλες για να αγοράζω  διαμερίσματα?Ο πατέρας μου ήθελε να αγοράσει διαμέρισμα στη Masarykova ulice,κόστιζε τότε 300000 ευρώ,τώρα θα έχει πάνω από μύριο.Αλλά γιατί?Αξίζει σήμερα η Πράγα να πας να γαμάς?Τίγκα στα μπάζα είναι.
Και τώρα τι να κάνεις δηλαδή?Να πάρεις διαμέρισμα Κίεβο που είναι η καλύτερη πόλη και μετά να σκάσει επανάσταση,πόλεμος,υποτίμηση του νομίσματος και να πέσουν οι τιμές στο ένα τρίτο?

Μένοντας Δύση ανεβάζεις πάρα πολύ το κασέ.Πολλοί έκαναν αυτό το λάθος μετανάστευσαν σλαβικές χώρες για να γαμήσουν και καλά καλύτερα και τώρα τραβάνε τα βυζιά τους,έχουν καταντήσει πένητες αφού θυσίασαν όλες τις προοπτικές τους Δύση.Βλέπε roosh.
Καλά ο δημητράκης ήραν ιδιαίτερη περίπτωση ως φυσικός ψωλάς.Πήγε να εκμεταλευτεί τη διαφορά στην προέλαση του καπιταλισμού οτι αρκετοί Ρώσοι δεν είχαν λεφτά όταν έπρεπε να αγοράσουν διαμερίσματα γιατί πριν είχαν κομμουνισμό και ψώλαραν ενώ αυτός επωφελούταν από τα δάνεια του Παπανδρέα που πήγαιναν στις τσέπες των δικών του.Αλλά πρέπει να έχεις πολύ μαλάκες γονείς για να σε αφήσουν να το κάνεις αυτό.
Σε εμένα δεν έπαιζε ούτε καν ιδέα θα με είχαν κρεμάσει.
Εγώ προέρχομαι από πολύ σκληρό στοκ,εντελώς διαφορετικές παραδόσεις και απαιτήσεις.

Φαντάσου να πεις πατέρα αποφάσισα να ψωλάρω ανατολικό μπλοκ,να γαμάω ανυπερθέτως Σλάβες,θα μου κόψεις επίδομα και θα μου δώσεις και γκαφρά να αγοράσω διαμερίσματα.Προφανώς τα αρχίδια κομμένα θα έπαρινα.Απλά οι τύποι σαν το δημητράκη ήταν αυτοί οι αδύναμοι γόνοι,ψωλάδες που οι γονείς τους συγχωρούσαν τα πάντα αφού ήταν και αυτοί αδύναμοι ουσιαστικά και στηρίζονταν στα δάνεια του Παπανδρέα.Ηταν γνωστές καταστάσεις όπως και το μέγεθος της αδυναμίας τους.
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Εγώ προέρχομαι από πολύ σκληρό στοκ,εντελώς διαφορετικές παραδόσεις και απαιτήσεις.
ειναι οικογενειακη παραδοση να πληρωνετε χιλιαδες ευρω  και να μη γαματε?
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εχουμε την παράδοση νικητού.Εντάξει οι επίγονοι είμαστε πιο τρελάκηδες από τους παλαιούς,αυτοί είχαν μεγαλύτερη κοινωνική και εθνική συνείδηση,δεν ξέφευγαν τελείως.
Οι πρόγονοι δέχονταν την κοινωνική κατάσταση,τα έβλεπαν αλλιώς και την πάλευαν στο δεδομένο πλαίσιο.
Σίγουρα γαμούσαν αβέρτα αλλά όχι τόσο εξτρέμ,τόσο υπερβολικά μανιακά,και γενικά όλα τα έκαναν και τα σκέφτονταν όπως τα περιγράφω αλλά στο πιο smooth,στρογγυλεμένο,όχι τόσο γωνιώδες που υπήρχε και αυτό.Εγώ είμαι ακραίος,τύπος με γωνίες,δε δέχομαι το δεδομένο πλαίσιο πάω να το ανατρέψω.Δεν είμαι politically correct,συμβατικός κτλ.
Αλλιώς τα έβλεπαν τα πράγματα οι παλαιοί.Μπορεί να είχαν και δίκιο ποιος ξέρει.Εμάς μας βλέπουν σαν κατασπατάληση ταλέντου και resources,μαλάκες πρώτης τάξεως.Τύπους που τους δόθηκαν τα πάντα,είχαν όλες τις ευκαιρίες και τα σκάτωσαν μεγαλειωδώς και όχι λόγω γονιδίων ή γενικής κατάστασης.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
"μαλάκες πρώτης τάξεως"


Τα πες ολα τυπε, απο μονος σου.

  :S
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Είναι σα να σε εφοδιάζουν με μπαζούκας,αντιαρματικά,πολυβόλα,ναπάλμ,ΠΑΟ,πυραύλους και δεν ξέρω κι εγώ τι και να πας απέναντι σε Ινδιάνους με τόξα και σφεντόνες και να σε ξεσκίζουν.Να βγαίνεις δαρμένος και ηττημένος.
Κάπως έτσι μας βλέπουν οι παλαιοί.Ρε μαλάκες λένε.Πώς έγινε αυτό.Μα είναι αδιαννόητο.Δεν έπρεπε να γίνει καν είναι αδύνατο.
Πιστεύουν γενικά οτι χτυπήσαμε πολύ πολύ κάτω από τις δυνατότητές μας παρόλο που όλα ήταν υπέρ μας και μας εφοδίασαν με τον καλύτερο δυνατό τρόπο.
Ετσι βλέπουν τη γενική κατάσταση οι παλαιοί.Δε μιλάμε για lost cases σαν το δημητράκη αλλά για τους μάχιμους.
Γενικά είναι θυμωμένοι.Είναι πολύ θυμωμένοι.Αυτό που λένε white angry male σε σχέση με τους baby boomers βέβαια γιατί εμείς είμαστε θυμωμένοι με άλλα πράγματα.
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Είναι σα να σε εφοδιάζουν με μπαζούκας,αντιαρματικά,ναπάλμ,ΠΑΟ,πυραύλους και δεν ξέρω κι εγώ τι και να πας απέναντι σε Ινδιάνους με τόξα και σφεντόνες και να σε ξεσκίζουν.Να βγαίνεις δαρμένος και ηττημένος.
Κάπως έτσι μας βλέπουν οι παλαιοί.Ρε μαλάκες λένε.Πώς έγινε αυτό.Μα είναι αδιαννόητο.Δεν έπρεπε να γίνει καν είναι αδύνατο.
Πιστεύουν γενικά οτι χτυπήσαμε πολύ πολύ κάτω από τις δυνατότητές μας παρόλο που όλα ήταν υπέρ μας και μας εφοδίασαν με τον καλύτερο δυνατό τρόπο.
Ετσι βλέπουν τη γενική κατάσταση οι παλαιοί.Δε μιλάμε για lost cases σαν το δημητράκη αλλά για τους μάχιμους.
σκεψου να εβλεπαν τα ρεζιλικια καποιων εδω μεσα οι παλαιοι τι θα ελεγαν!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Κανένας ανθρωπισμός.
Ούτε έχει να κάνει με εμφάνιση !

Δεν μιλάμε για ωραίους μπάρμαν και πορτιέρηδες ....

ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΙΘΗΚΟΥΣ.
Οι καριόλες είναι προγραμματισμένες να πηγαίνουν ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΤΟ.
Έτσι τις μαθαίνει η κωλοκοινωνία.


Ό,τι και αν κάνουν τελικά, με σκύλους καταλήγουν !

Τι μου θυμησες τωρα... πριν 6-7 χρονια ειμαι σε ενα ρουχαδικο... ηταν μια γκομενα ξανθια με γυαλακια αλλα ειχε εξωστρεφη περσονα και ηταν ανετη στην ομιλια (σε αντιθεση με μενα που γενικα ειμαι πιο εσωστρεφης)... σε καποια φαση εκει που ψαχναμε τα μπουφαν και μιλαγαμε strictly επαγγελματικα, γυρναει, με κοιταει στα ματια και με ρωταει αν ειμαι ....πορτιερης σε κωλομπαρο :2funny:

Αυτη πρεπει να χε φτιαξει το στορυ στο μυαλο της οτι ηθελε να γαμηθει με πορτιερη (απο κωλομπαρο κι'ολας) και εψαχνε να βρει ατομο να ειναι μεσα στο ρολο που εχει βγαλει στο μυαλο της... Της λεω οχι καμμια σχεση... μου λεει μοιαζεις παντως με το πορτιερη που δουλευει στο ταδε κωλομπαρο :grin:

Ρε τι τραβαμε...
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
"μαλάκες πρώτης τάξεως"


Τα πες ολα τυπε, απο μονος σου.

 :S

Μαλάκες μας βλέπουν.Από τύπους σαν εμένα περίμεναν ηγεμονία 20000 ευρώ μηνιαίως μίνιμουμ,άρχοντας κι έτσι.Εχουν απαιτήσεις οι παλαιοί.Αν κληρονομήσεις το γενετικό στοκ δηλαδή,έχεις και τις αντίστοιχες ευθύνες.
Δε σε βλέπουν σα συμβατικό αρχίδα να χαίρεται με τα 5000 ευρώ μηνιαίως.Αυτά είναι για μπούληδες,μέτριους και μέσο όρο.Δε σε ανέθρεψαν για μέτριες επιδόσεις αλλά για τα υψηλά κασέ και τα σαλόνια γιατί έδειξες οτι είχες τα προσόντα να χωθείς και πίστεψαν στις δυνατότητές σου.
Οι παλαιοί είναι αυστηροί,δε συγχωρούνε.Γενικά αν αποτύχεις να πιάσεις τα υψηλά αξιώματα σε βλέπουν σα σπατάλη πόρων.Και οι Δυτικοί το ίδιο.Το πληρώνεις αυτό,δε ξεφεύγεις έτσι εύκολα.
Αλλο ο ανάπηρος και ο ψωλάς που κάνει φιλότιμη προσπάθεια να πάει από τα 1000 στα 1500 και άλλο εσύ.Είναι τελείως διαφορετικά τα στάνταρτς και τα κριτήρια για τα άλογα κούρσας,τους τύπους επιδόσεων.
Αν είσαι άλογο γκανιάν όλοι περιμένουν επίδοση,δεν υπάρχει τρίτη θέση ή τέταρτη θέση κτλ,μόνο πρώτη θέση άντε δεύτερη,ο άλλος έχει ποντάρει λεφτά και δε συγχωρεί.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τυπε και τα 5 που βγαζεις (εαν τα βγαζεις) μια χαρα ειναι.

Θα μπορουσες αν δεν σε εδερνε αλυπητα η μαλακια να ακουσεις, να μαθεις και να εχεις καλυτερα αποτελεσματα.

Δεν ακους, βγαζεις και γλωσσα και αυτο ειναι που κανει τον χ ανθρωπο που θελει να σε βοηθησει, να σε εχει μονο για κραξιμο και διασκεδαση.

Ειδικα το διδυμο εσυ και Λακης, τα σπατε.

Εχω πνιγει απο τα γελια, τα μουνετα τις επιασε νευρικο γελιο χτες με αυτα που εγραφε ο Λακης.

Εχει απολυτο δικιο οτι πρεπει να πληρωνεται ανα ποστ ο ανθρωπος, παραγει γελιο=υγεια.

Το ιδιο και εσυ, μπραβο φιλε.

  :hi:
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Χτες ειμασταν παρεα, ειχε φερει και μια φιλη της και ειχαμε πεθανει στα γελια.

Αρκετα συχνα διαβαζουμε παρεα μαζι με τα κοριτσια, καποιες φορες τους εχω δωσει και το ταμπλετ και απαντανε αυτες.

Τους αρεσει.

Μια απο αυτες ειχε συμπαθησει ενα μελος απο εδω, τον καλεσαμε να ερθει σε ενα μαγαζι εκει που ειμασταν αλλα δεν μπορεσε να ερθει λογω συνθηκων του.

Κμαν και Λακης, παραγουν πολυ γελιο, ειναι οι αγαπημενοι μας.

 

styleman32

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
469
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
1
Σαββίδη έδωσες την σωστή διάσταση σε αυτό το thread. ))

Σε ευχαριστώ που με έβγαλες από τον κόπο...
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ειδικα το διδυμο εσυ και Λακης, τα σπατε.

Εχω πνιγει απο τα γελια, τα μουνετα τις επιασε νευρικο γελιο χτες με αυτα που εγραφε ο Λακης.

Εχει απολυτο δικιο οτι πρεπει να πληρωνεται ανα ποστ ο ανθρωπος, παραγει γελιο=υγεια.

Το ιδιο και εσυ, μπραβο φιλε.

Καταλαβαίναν τα γραπτά μου τα μουνέτα σου αρχηγέ ;;;;
Μάθαν τόσο καλά ελληνικά στο σοχούμι ;;;

Να σου στείλω περιγραφές από κάτι ηλεκτρολόγους, πλακάδες, χτίστες , μπετατζήδες που ξέρω από ασπρόπυργο, άνω λιόσσια,
μενίδι, καλλιθέα , μήπως τους ξέρουν ;;;;;;

Το φαντάστικο στο μενίδι , δεκαετία 1990 , το είχαν ακούσει ; Για ρώτα τες !
Το είχε κλείσει το ... ηθών !!!!!!!!!!!!!!
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Καταλαβαίναν τα γραπτά μου τα μουνέτα σου αρχηγέ ;;;;
Μάθαν τόσο καλά ελληνικά στο σοχούμι ;;;

Να σου στείλω περιγραφές από κάτι ηλεκτρολόγους, πλακάδες, χτίστες , μπετατζήδες που ξέρω από ασπρόπυργο, άνω λιόσσια,
μενίδι, καλλιθέα , μήπως τους ξέρουν ;;;;;;

Το φαντάστικο στο μενίδι , δεκαετία 1990 , το είχαν ακούσει ; Για ρώτα τες !
Το είχε κλείσει το ... ηθών !!!!!!!!!!!!!!
Ρωσοποντιος απο Μενίδι είναι ο Σαβ?
Για αυτό το φθηνότερο ουίσκι που πίνει είναι talisker
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Στο μενίδι οι εργαζόμενοι από ΕΣΣΔ, επειδή δουλεύουν για να βγάζουν λεφτά και δεν είναι ρεμπεσκέδες,
πίνουν αυθεντικές ρώσικες βότκες. Σε κλασικό μπουκάλι , σαν της στολίσναγια. Έχω πιεί πολλές τέτοιες !

Μπελβεντέρε πίνουν βιζιτούδες στα ελληνάδικα μαζί με κλαρινομουσάτους .
Έχουν και υποκοριστικό για τη μπελβεντέρε τα ζώα .....

τελείως λάσπη .......
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εφτά είναι στην οικογένεια.Τα τρία είναι τα δικά μου.
Γενικά υπερασπίζεστε τον ψωλισμό.Τα άτομα σαν εμένα δεν τα νοιάζουν οι ιστορικές εξελίξεις,το κοινωνικό στάτους,η πολιτική κατάσταση κτλ.
Κανονικά από τη δική μου δράση έμμεσα μπορεί να παθαίνει ζημιά η οικογένεια αφού οι ψωλάδες τα έχουν συνδέσει όλα αυτό όμως δε με απασχολεί.Αυτό οι άλλοι το βλέπουν σα βλακεία.
Το θέμα είναι ο πατέρας σου να βγάζει 180000 ευρώ καθαρά το χρόνο και εσύ μόνο 100000 καθαρά.Είναι καθαρή ξεφτίλα αφού υποτίθεται οτι είσαι βελτίωση στους προγενέστερους.
Για σπονσοριλίκι τα 100000 το χρόνο Δύση είναι πολύ πολύ οριακά.Ισα ίσα φτάνουν δηλαδή και πρέπει να δουλεύεις συνέχεια.
Αν γίνεις πιο αραχτός και μειώσεις τις απαιτήσεις σου σε γκόμενες ή πας μόνο μπορδέλα και FKK,μπορείς να κάνεις περιουσία εννοείται ή να δουλεύεις πολύ λιγότερο και να ζεις πολύ άνετα.Το μεγάλο έξοδο είναι στο μουνί.
Η εύκολη λύση είναι να παντρευτείς να γίνεις Mgtow ή να πουστέψεις.Μετά έχεις σοβαρές πιθανότητες να πλουτίσεις.Αλλιώς τα τρώει η μαύρη τρύπα.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.450
Like
7.977
Πόντοι
2.356
Γιατί να χάσω εγώ την Τσεχία του 1999 και του 2004 με τα θεόμουνα και τις μοντέλες για να αγοράζω  διαμερίσματα?Ο πατέρας μου ήθελε να αγοράσει διαμέρισμα στη Masarykova ulice,κόστιζε τότε 300000 ευρώ,τώρα θα έχει πάνω από μύριο.Αλλά γιατί?Αξίζει σήμερα η Πράγα να πας να γαμάς?Τίγκα στα μπάζα είναι.
Και τώρα τι να κάνεις δηλαδή?Να πάρεις διαμέρισμα Κίεβο που είναι η καλύτερη πόλη και μετά να σκάσει επανάσταση,πόλεμος,υποτίμηση του νομίσματος και να πέσουν οι τιμές στο ένα τρίτο?

Μένοντας Δύση ανεβάζεις πάρα πολύ το κασέ.Πολλοί έκαναν αυτό το λάθος μετανάστευσαν σλαβικές χώρες για να γαμήσουν και καλά καλύτερα και τώρα τραβάνε τα βυζιά τους,έχουν καταντήσει πένητες αφού θυσίασαν όλες τις προοπτικές τους Δύση.Βλέπε roosh.
Αρχιδια ανεβαζεις το κασε σου μενοντας Δυση ,βλεπουμε εσενα πως σε βλεπουν οι ανατολικες,μονο για μαδημα ...
αν δεν εχεις ζησεις μονιμα στο μπλοκ (ξοδευοντας βεβαια καποιο ποσο και οχι να εισαι ζητουλας αλλο ουτε και βλαξ παρακαλεσακιας) ποτε δεν θα σε εχουν σε πραγματικη εκτιμηση με οτι συνεπαγεται αυτο.
Μολδαβες που τις ειχα πανω και εδω και λιγα χρονια μενουν μονιμα στην Αθηνα μου τα λενε οταν επικοινωνουμε ,παντα αυτες παιρνουν τηλ  :grin: πριν διμηνο που κατεβηκα οταν το εμαθε η μια με ζαλισε στα μηνυματα να βρεθουμε παροτι εχει φυσικα γκομενο ελληνα πιρφορο.
Οσο για αγορα διαμερισματων στην πρωην σοβιετια ... αστο δεν κανεις ,δεν ειναι αυτα για ολους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom