Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Αν ακολουθούσα τα βήματα του πατέρα μου θα είχα αγοράσει και εγώ δυο διαμερίσματα αφού θα μπορούσα να αποταμιεύω 30000 ευρώ το χρόνο για 8 χρόνια.Οπότε τώρα θα ψώλαρα ως εισοδηματίας ειπράττοντας ενοίκια.Θα έχανα όμως όλη την ακμή του μπλοκ και θα είχα καταντήσει ψωλάς.
Σωστα επραξες άρχοντα.
Ευτυχώς δεν κατηντησες ψωλας.
Οι κυανοι σου ορχεις θα αποτελούν για πάντα σύμβολο αντίστασης στην Ψωλαδοκρατια
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.337
Κριτικές
61
Like
3.078
Πόντοι
7.216
Μένω στο εξωτερικό 27,5 χρόνια!έχω πάει σε όλο τον κόσμο και έχω δει πως ζούνε οι Ελληνες που δουλεύουν στο εξωτερικό! :headbang: 

Τύπε υπάρχουν πολλοί που έχουν γυρίσει τον κόσμο.
Κανείς δεν έχει καταλήξει στο δικό σου ηλίθιο συμπέρασμα.



 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Λακη Σουηδια εχει τις καλυτερες φυλακες.

Οι κρατουμενοι εκει ζουν πιο ποιοτικα απο το μεσο πολιτη σε πολλα κρατη.

Για να μην λέμε μαλακίες.
Πουθενά αλλού δεν ζει χειρότερα στο ΔΥΤΙΚΟ ΚΟΣΜΟ , Η ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ, από την αγγλία.
Με εξαίρεση γαλαζοαίματους και μια μεγαλούτσικη άρχουσα τάξη , μια μεγάλη πλειοψηφία στην αγγλία ΖΕΙ ΣΚΑΤΑ.
Με νοικιασμένα σακάκια παντρεύονται οι τύποι !
Σε χώρα που .... είναι όλο γρασίδι , πρόβατα, μάλλινα υφάσματα και ράφτες ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΝΑ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΣΑΚΚΑΚΙ.
Η πλειοψηφία αυτή, παίζει να είναι και το 85% με 90%.
Από τους έλληνες που πάνε εκεί , το 99.99% είναι άθλιοι .

Τύποι που όταν έρχονται στα χωριά στην ελλάδα, ψάχνουν κανένα συνταξιούχο θείο , να τους κεράσει σουβλάκι ή ελληνικό καφέ!
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Αν ακολουθούσα τα βήματα του πατέρα μου θα είχα
Θα έχανα όμως όλη την ακμή του μπλοκ και θα είχα καταντήσει ψωλάς.
Οταν εβοσκες προβατα.. στο πρωην ανατολικο μπλοκ γινοταν τρελο παρτυ.  :headbaning1: :headbaning2:
Οταν το ανακαλυψες.. το παρτυ ειχε ηδη πια τελειωσει    :S
 

Συνημμένα

  • images (10).jpg
    images (10).jpg
    7 KB · Εμφανίσεις: 19

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.450
Like
7.977
Πόντοι
2.356
Ακριβως
δεν εχω πλεον φωτο με τα ουγγαρεζικα αλογα του 88  :grin: τις ειχε σκισει ολες η πρωην γυναικα μου δυστυχως
συμμαθητης μου (κομμουνι γαρ) πηγε για σπουδες Σοφια το 85 ,απιστευτα γουστα.
καλα ο μητσος απο το 92 μονιμος στην Αγια Περουπολη εζησε τον παραδεισο ...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Όχι λονδίνου ρε μήτσο !!!!!!

Μη δίνεις προαγωγές !

Είναι σαν είναι δίοπος ο άλλος και τον κάνεις αρχιπλοίαρχο , με το σκεπτικό ότι και οι δύο είναι στο ναυτικό !!!!!

Είναι μεν .... αγγλία ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΛΟΝΔΙΝΟ !!!!!!

Μιλάμε για κωλοχώρια ανθρακωρύχων !!!!!!



Όποιος θέλει να πάρει γεύση των ... ελλήνων στο βασίλειο ας δει αυτή την ταινία !!!!!!!!!


ο τύπος αποφασίζει να ... ΠΑΕΙ ΣΤΗ ΔΑΝΙΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΦΥΛΑΚΗ !!!!!!

ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΣΤΗ ΔΑΝΙΑ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ !!!!!!!!

η ταινία είναι αγγλική , κρατική παραγωγή του bbc !!!!!!!!
Για την Αγγλία το ξέρω έχω πάει και τους έχω δει! :headbang:η πλάκα είναι ότι όλοι σου λένε μένω Λονδίνο και όταν τους ρωτάς σε ποιά περιοχή του Λονδίνου σου απαντάνε όχι ακριβώς Λονδίνο και τελικά μένουν σαν τον ξεφωνημένο 100χλμ. έξω από το Λονδίνο  :2funny:Αυτο με τον πολλαπλασιασμό του μισθού τους το κάνουν όλοι  :2funny:οι 1.500 λίρες το μήνα γίνονται 4000 ή ακόμα και 20.000  :2funny:αμάξια δεν έχουν γιατί δεν τα χρειάζονται αφού πάνε με το λεοφωρείο  :2funny:η πλάκα είναι ότι όλοι θέλουν να γυρίσουν ελλάδα  :2funny:όπως και ο ξεφωνημένος  :2funny:που λέει θα γυρίσω Ελλάδα :headbang:.Εγώ το τι κατάρες έριξα στους γονεις μου γιατί μου είπαν να πάω τώρα Ελλάδα γιά 15 μέρες δεν μπορείτε να φανταστείτε!Όπως υπάρχει η απαγόρευση ερχομού μου στην Ελλάδα μετά της 10 Μα'ι'ου μέχρι αρχές Οκτωβρίου (ούτε στην κηδεια των γιαγιάδων μου και του παπού μου δεν ήρθα)  σκέφτομαι με απειλή πολέμου να βάλω απαγόρευση γιά 3 χρόνια μέχρι την άνοιξη του 2023 γιά έρχομο στην Ελλάδα.
Τύπε υπάρχουν πολλοί που έχουν γυρίσει τον κόσμο.
Κανείς δεν έχει καταλήξει στο δικό σου ηλίθιο συμπέρασμα.
Σε κόβω γιά εντελώς βλάκα όπως και ο ξενητεμένος  :2funny:.Ναι και έχουμε και στο σά'ι'τ ανθρώπους που πέτυχαν στο εξωτερικό  :2funny:όπως ο Βλάκμαν και η πουστάρα της Αγγλίας  :2funny: :2funny: :2funny:.Βγάζει ο ένας 5.000 το μηνα και ο άλλος 20.000 λίρες  :jerking: :2funny:

Τι λες τώρα?Το δημητράκη τον τάιζαν οι γονείς του μέχρι τα 40 και πιθανόν τον ταίζουν και τώρα.
Και εγώ αν ήμουν αχρείος και έπαιρνα από τον πατέρα μου 1500 ευρώ μηνιαίως για να τα ξύνω Τσεχία,Πολωνία,Ουκρανία όλο το χρόνο θα είχα ξεσκιστεί να γαμάω.
Εμένα ο πατέρας μου έβγαζε 300000 ευρώ το χρόνο μικτά για δεκαπενταετία τουλάχιστον και πριν κάπου τα μισά για είκοσι χρόνια.
Σου στέλνουν λεφτά και έχεις όλο το χρόνο να ασχολείσαι με το καμάκι αλλά μαγκιά είναι αυτό?Να τρως τα λεφτά των γονιών σου?
Δηλαδή ο πατέρας μου στην ακμή του έβγαζε τα διπλά από εμένα περίπου,κάπου 180000 ευρώ το χρόνο καθαρά.Εκανε περιουσία,αγόρασε 7 μεγάλα διαμερίσματα ενώ εγώ τα ρίχνω στα σπονσοριλίκια.
Αυτοί που πάμε εξωτερικό δεν είναι επειδή πενόμαστε Ελλάδα αλλά απλά για να τριπλασιάσουμε το εισόδημα,πας για την ίδια ακριβώς δουλειά από τα 1500 το μήνα Ελλάδα  στα 4500 το μήνα εξωτερικό.
Με τρελλή οροφή,αν είσαι πολύ καλός και δουλεύεις άπειρες ώρες μπορεί να πιάσεις και τα 10000 ευρώ καθαρά μηνιαίως.

Αν ακολουθούσα τα βήματα του πατέρα μου θα είχα αγοράσει και εγώ δυο διαμερίσματα αφού θα μπορούσα να αποταμιεύω 30000 ευρώ το χρόνο για 8 χρόνια.Οπότε τώρα θα ψώλαρα ως εισοδηματίας ειπράττοντας ενοίκια.Θα έχανα όμως όλη την ακμή του μπλοκ και θα είχα καταντήσει ψωλάς.
Αυτό λέγεται παραληρημα  :2funny:η αλήθεια είναι εντελώς διαφορετική  :2funny:.
  Ο πατέρας του Βλάκμαν είναι αγρότης ή εργάτης στο χωριό και κανει αγροτικές εργασίες και μεροκάματα,ίσως έχει και ενα μικρό χωράφι.
  Εμένα ο πατέρας μου ο (μεγαλογιατρός) τόσα δεν έβγαζε ποτέ :2funny: στις αρχές της δεκαετίας του '90 που ήταν οι χρυσές εποχές έβγαζε 2.000.000 δραχμές το μήνα  που ήταν γύρω στα 12.000 $.
  Με αυτό που πέθανα στα γέλια είναι με τα 7 μεγάλα διαμερίσματα  :2funny:.Μας έβαλε και αποδείξεις  :2funny:ένα δαμέρισμα που νοίκιασε μέσω R bnb και μας έγραψε ότι είναι δικό του  :jerking: :2funny:και ότι έχει άλλα 2 διαμερίσματα στην Αθήνα  :2funny: :2funny: :2funny:.
Ακριβως
δεν εχω πλεον φωτο με τα ουγγαρεζικα αλογα του 88  :grin: τις ειχε σκισει ολες η πρωην γυναικα μου δυστυχως
συμμαθητης μου (κομμουνι γαρ) πηγε για σπουδες Σοφια το 85 ,απιστευτα γουστα.
καλα ο μητσος απο το 92 μονιμος στην Αγια Περουπολη εζησε τον παραδεισο ...
Και συνεχίζω να ζω  :2funny:όποτε με παίρνεις τη μέρα ή ραντεβού ετοιμάζομαι να πάω ή σαλόν? :2funny:ή είμαι μετά από ραντεβού ή έχω βγει από το σαλόν  :2funny: :2funny: :2funny:δε ξέρω τι είμαι γιά τον Βλάκμαν  :2funny:γόνος,ψωλάς ή ότι άλλο ακαταλαβίστικό γράφει ο αυτιστικός  :2funny:αλλά ούτε χρειάζεται να πάω στη Γερμανία εργάτης να δουλεύω διπλοβάρδιες στα εργοστάσια  :2funny:ούτε να νοικιάζω αποθήκη γιά να μένω  :2funny: :2funny: :2funny:
 
Οταν εβοσκες προβατα.. στο πρωην ανατολικο μπλοκ γινοταν τρελο παρτυ.  :headbaning1: :headbaning2:
Οταν το ανακαλυψες.. το παρτυ ειχε ηδη πια τελειωσει    :S
Τώρα το τρένο έφυγε γ'άυτούς :2funny:
   Αν του σηκωνόταν θα πήγαινε στα FKK αλλά με τη φαρμακευτική αγωγή που ακολουθεί τόσα χρόνια κατάντησε ανικανος! :headbang: :headbang: :headbang:
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.337
Κριτικές
61
Like
3.078
Πόντοι
7.216
Σε κόβω γιά εντελώς βλάκα όπως και ο ξενητεμένος  2funny.Ναι και έχουμε και στο σά'ι'τ ανθρώπους που πέτυχαν στο εξωτερικό  :2funny:όπως ο Βλάκμαν και η πουστάρα της Αγγλίας  2funny 2funny 2funny.Βγάζει ο ένας 5.000 το μηνα και ο άλλος 20.000 λίρες  Jerking Off 2funny

Σωστός και αυτό. Ποιος λογικός άνθρωπος θα καθόταν να συζητάει μαζί σου;;; :S :S :S

Off and out.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Τι λες τώρα?Το δημητράκη τον τάιζαν οι γονείς του μέχρι τα 40 και πιθανόν τον ταίζουν και τώρα.
Και εγώ αν ήμουν αχρείος και έπαιρνα από τον πατέρα μου 1500 ευρώ μηνιαίως για να τα ξύνω Τσεχία,Πολωνία,Ουκρανία όλο το χρόνο θα είχα ξεσκιστεί να γαμάω.
Εμένα ο πατέρας μου έβγαζε 300000 ευρώ το χρόνο μικτά για δεκαπενταετία τουλάχιστον και πριν κάπου τα μισά για είκοσι χρόνια.
Σου στέλνουν λεφτά και έχεις όλο το χρόνο να ασχολείσαι με το καμάκι αλλά μαγκιά είναι αυτό?Να τρως τα λεφτά των γονιών σου?
Δηλαδή ο πατέρας μου στην ακμή του έβγαζε τα διπλά από εμένα περίπου,κάπου 180000 ευρώ το χρόνο καθαρά.Εκανε περιουσία,αγόρασε 7 μεγάλα διαμερίσματα ενώ εγώ τα ρίχνω στα σπονσοριλίκια.
Αυτοί που πάμε εξωτερικό δεν είναι επειδή πενόμαστε Ελλάδα αλλά απλά για να τριπλασιάσουμε το εισόδημα,πας για την ίδια ακριβώς δουλειά από τα 1500 το μήνα Ελλάδα  στα 4500 το μήνα εξωτερικό.
Με τρελλή οροφή,αν είσαι πολύ καλός και δουλεύεις άπειρες ώρες μπορεί να πιάσεις και τα 10000 ευρώ καθαρά μηνιαίως.

Αν ακολουθούσα τα βήματα του πατέρα μου θα είχα αγοράσει και εγώ δυο διαμερίσματα αφού θα μπορούσα να αποταμιεύω 30000 ευρώ το χρόνο για 8 χρόνια.Οπότε τώρα θα ψώλαρα ως εισοδηματίας ειπράττοντας ενοίκια.Θα έχανα όμως όλη την ακμή του μπλοκ και θα είχα καταντήσει ψωλάς.

Υπονοείς ότι ο Μήτσος τα διαμερίσματα τα αγόρασε με λεφτά των γονιών του?
Εγώ αυτό δεν το πιστεύω!
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ασχετα με ολα οσα λεμε και κανουμε τη πλακα μας και σπαμε ο ενας τα αρχιδια του αλλου, εχω να πω το εξης.


Αξιος ειναι αυτος που εργαζεται και βγαζει με νομιμο τροπο τα λεφτα του και ζει απο τα δικα του τα αρχιδια, απλα.


Ο κμαν, μπορει να τον κραζω και να εχω αντιθετες αποψεις με αυτον, το οτι εργαζεται και στηριζεται στον εαυτο του και μονο, αυτο το αναγνωριζω και ειναι προς τιμην του.


Ουτε ετοιμα τα βρηκε, ουτε τον στηριζει κανας αλλος ουτε τεμπελης ειναι.

Εργαζεται ο ανθρωπος σαν το σκυλι και ευχομαι να εχει για παντα υγεια να συνεχιζει να εργαζεται και να ζει με την αξια του οπως αυτος θελει.

Γεια σου ρε κμαν, σε αυτο το θεμα, αξιος εισαι φιλε, στα υπολοιπα....τα λεμε πιο μετα παλι, ετσι για να γουσταρουμε.

  :hi: :hi: :hi:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Για την Αγγλία το ξέρω έχω πάει και τους έχω δει! :headbang:η πλάκα είναι ότι όλοι σου λένε μένω Λονδίνο και όταν τους ρωτάς σε ποιά περιοχή του Λονδίνου σου απαντάνε όχι ακριβώς Λονδίνο και τελικά μένουν σαν τον ξεφωνημένο 100χλμ. έξω από το Λονδίνο  :2funny:Αυτο με τον πολλαπλασιασμό του μισθού τους το κάνουν όλοι  :2funny:οι 1.500 λίρες το μήνα γίνονται 4000 ή ακόμα και 20.000  :2funny:αμάξια δεν έχουν γιατί δεν τα χρειάζονται αφού πάνε με το λεοφωρείο  :2funny:η πλάκα είναι ότι όλοι θέλουν να γυρίσουν ελλάδα  :2funny:όπως και ο ξεφωνημένος  

Δηλαδή λες μήτσο δεν μένουν σε σπιτάρες στην αγγλία ;;
Δεν κάνει 5000 λίρες το μήνα η σπιτάρα στη φωτό ;;;
https://[URL unfurl="true"]www.ukauctionlist.com/sites/all/modules/6_739.jpg?1556718874[/img[/URL]]
[img]https://i.dailymail.co.uk/i/newpix/2018/08/28/12/4F75AC6C00000578-0-Fiona_Karbal_from_Prenton_Birkenhead_won_a_contest_to_find_the_U-a-49_1535456364303.jpg


Δεν είναι χλίδα το λεωφορείο στην αγγλία ; Γιατί να θέλει κάποιος αμάξι ;;;
2B2486FC00000578-3186671-image-a-2_1438861822394.jpg


ΣΚ όμως περνάνε ζάχαρη στα παζάρια. βρίσκεις μεταχειρισμένα σώβρακα και σκελέες σε άψογη κατάσταση,
σχεδόν καινούργια , από σκοτωμένους του πρώτου παγκοσμίου πολέμου
depositphotos_74012347-stock-photo-people-with-children-shopping-at.jpg
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Δηλαδή λες μήτσο δεν μένουν σε σπιτάρες στην αγγλία ;;
Δεν κάνει 5000 λίρες το μήνα η σπιτάρα στη φωτό ;;;
https://[URL unfurl="true"]www.ukauctionlist.com/sites/all/modules/6_739.jpg?1556718874[/img[/URL]]
[img]https://i.dailymail.co.uk/i/newpix/2018/08/28/12/4F75AC6C00000578-0-Fiona_Karbal_from_Prenton_Birkenhead_won_a_contest_to_find_the_U-a-49_1535456364303.jpg


Δεν είναι χλίδα το λεωφορείο στην αγγλία ; Γιατί να θέλει κάποιος αμάξι ;;;
2B2486FC00000578-3186671-image-a-2_1438861822394.jpg


ΣΚ όμως περνάνε ζάχαρη στα παζάρια. βρίσκεις μεταχειρισμένα σώβρακα και σκελέες σε άψογη κατάσταση,
σχεδόν καινούργια , από σκοτωμένους του πρώτου παγκοσμίου πολέμου
depositphotos_74012347-stock-photo-people-with-children-shopping-at.jpg


  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Τι γελάς ρε ;
Δεν βλέπεις την καρυδένια ντουλάπα στην ψηλοτάβανη κρεβατοκάμαρα στο ... μάνσιον της φωτογραφίας παραπάνω ;


Πόσο καλύτερες νομίζεις είναι οι κρεβατοκάμαρες των λόρδων σαν την παρακάτω ;;;;
10-Barry-Grossman.jpg



Σιγά τις διαφορές.
Πιστεύω ότι η προηγούμενη , που νοικιάζουν εμιγκρέδες ελληνάρες στο κάρντιφ είναι καλύτερη !!!!!!
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τι γελάς ρε ;
Δεν βλέπεις την καρυδένια ντουλάπα στην ψηλοτάβανη κρεβατοκάμαρα στο ... μάνσιον της φωτογραφίας παραπάνω ;


Πόσο καλύτερες νομίζεις είναι οι κρεβατοκάμαρες των λόρδων σαν την παρακάτω ;;;;
10-Barry-Grossman.jpg



Σιγά τις διαφορές.
Πιστεύω ότι η προηγούμενη , που νοικιάζουν εμιγκρέδες ελληνάρες στο κάρντιφ είναι καλύτερη !!!!!!

Οι λορδοι που τους κοβουν οι λορδες;

  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Υπονοείς ότι ο Μήτσος τα διαμερίσματα τα αγόρασε με λεφτά των γονιών του?
Εγώ αυτό δεν το πιστεύω!

Εννοείται.Εξάλλου δε ζει από τα διαμερίσματα.Τρώει τα λεφτά των γονιών του καμιά τριανταριά χρόνια.

Λεφτα πως εχεις στο πορτοφολι σου ρε αρχηγε για να πας στη ντισκο αφου δεν εχεις δουλεψει ποτε σου;

παιρνω απο τους γονεις μου κανα 1500 ευρω το μηνα.


Επίσης κονόμησε αφήνοντας να τον χέζουν ίσως και να τον γαμάνε.

Παράθεση από: dimitrakis29  (24/01/08, 23:11)
ναι αλλα εκανα και αλλες βρωμοδουλειες που δεν γραφονται στο σαιτ ουτε λεγονται γιατι θα με κυνηγαει ο Σανιδας της Ρωσσιας!!!!!και δεν καθομουνα μονο για 200 ευρω!!!τα κονομισα με αυτηνα!αν σκεφτεις οτι ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!καλα εκανα!!!!!


ειχα μια γκομενα αντιεισαγγελεα!!!που τραιλενοτανε να με χεζει στο στηθος και να μου τα πασαλιβει!!!



μου αρεσει να με γαμανε γι αυτο και καθομαι μονο με αυτα τα λεφτα!


 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
στην ελλάδα δεν υπάρχουν λόρδοι .... μόνο κατσαπλιάδες !
 
Εγγρ.
15 Ιαν 2017
Μηνύματα
397
Like
280
Πόντοι
21
Ασχετα με ολα οσα λεμε και κανουμε τη πλακα μας και σπαμε ο ενας τα αρχιδια του αλλου, εχω να πω το εξης.


Αξιος ειναι αυτος που εργαζεται και βγαζει με νομιμο τροπο τα λεφτα του και ζει απο τα δικα του τα αρχιδια, απλα.


Ο κμαν, μπορει να τον κραζω και να εχω αντιθετες αποψεις με αυτον, το οτι εργαζεται και στηριζεται στον εαυτο του και μονο, αυτο το αναγνωριζω και ειναι προς τιμην του.





Ουτε ετοιμα τα βρηκε, ουτε τον στηριζει κανας αλλος ουτε τεμπελης ειναι.

Εργαζεται ο ανθρωπος σαν το σκυλι και ευχομαι να εχει για παντα υγεια να συνεχιζει να εργαζεται και να ζει με την αξια του οπως αυτος θελει.

Γεια σου ρε κμαν, σε αυτο το θεμα, αξιος εισαι φιλε, στα υπολοιπα....τα λεμε πιο μετα παλι, ετσι για να γουσταρουμε.

 :hi: :hi: :hi:
Τι δηλωσεις μετανοιας ειναι αυτες ρε φιλε;
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
ειναι οι κανονες του παιγνιου που δεν μπορειτε να ακολουθησετε εσεις οι ψωλαδες.
κανεις σας δεν μπορει να φτασει στο απολυτο excess.
ποιος απο εσας πληρωνει χιλιαδες ευρω για να την αφησει στο τελος με το δαχτυλο στο μουνι?
ποιος εχει τα κοτσια να το κανει?
την μεταφερεις σε αλλη χωρα-πολη,την ταιζεις στα εστιατορια,της κανεις δωρακια,την πας σε κλαμπ και πανω που νομιζει οτι ηρθε η ωρα της πουτσας,της δειχνεις τη βαλκανια ανωτεροτητα και την κανεις ενα με το χωμα.
"δεν εισαι αξια της ψωλης μου κυρια μου!εγω ειμαι απο τη χερσονησο του Αιμου!"
την αφηνεις μονη να παιξειτη μουναρα της και να κλαψει με μαυρο δακρυ.
αντε γιατι πολυ αερα πηρανε τα μουνεα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom