Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.337
Κριτικές
61
Like
3.078
Πόντοι
7.216
Μαγκιά μου και καμάρι μου!Ας ήταν και ο Βλάκμαν μάγκας να αγώραζε ακίνητα όταν ήταν φτηνά και να μην δούλευε τώρα.
Μαγκιά σου δεν λέω.
Απο που κι ως που γραφεις σε ενα θρεντ με ονομασία εργασία στο εξωτερικό;
Δεν έχεις μισό μεροκάματο στην ζωή σου και θα μας μάθεις εσύ που είναι καλύτερα για δουλεια;;;  :S :S :S
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ο ψωλαδόρικος τρόπος  σκέψης το 2020 θεωρείται ξεπερασμένος.
Ολα κι ολα.
Μαθανε τωρα ολοι κ θέλουν να σπρώχνουν τις πορνες που πληρωνουν.
Η βαλκανικη τεχνη του πολέμου διδάσκει την εγκράτεια
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Τρώνε κανά μισάωρο στο ... social ...

και μετά ασχολούνται με το ... νινάκι τους !!!!!

Αν δεν υπάρχει ... χημεία δεν τις γαμάνε !
(οι γκόμενες παίρνουν τα 250€ κανονικά για .... 40 λεπτά ).

Οπότε οι γκόμενες προτιμάνε να μην ... "υπάρχει χημεία" !!!!!.
Χαζές είναι να κάθονται να τις ξεπατώνουν ;;;;;;;
Γελάω με όλους στην Ελλάδα καθώς και με τους φουκαράδες που έρχονται εδώ γιά να βορύνε δουλειά  :2funny:θεωρώ τους πιό γελοιους αυτους που εφυγαν στο εξωτερικό σαν εργάτες  :2funny:αλλά δεν τους έχω γιά τόσο  :jerking: :2funny:.
   Ο Βλάκμαν δε γαμάει γιατί είναι ανίκανος δε του σηκώνετε  :2funny:αν του σηκωνόταν θα ήταν 2 φορές τη βδομάδα στα FKK
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τιποτα δεν σε εμποδισε να κανεις το οτιδηποτε στο να αυξησεις τα λεφτα σου τυπε, ουτε και τωρα σε εμποδιζει.

Εσυ εισαι το μονο σου εμποδιο.

Ισχυει για τον καθενα που κλαψομουνιαζει ή βγαζει καπελα σε αλλους που εκαναν απλα το προφανες.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τα φουσκώνεις λίγο.
Δεν αναφέρθηκε σε εισιτήρια στη ... μπόρα μπόρα !
Το πιο ακριβό πήγαινε-έλα από κίεβο>>γερμανία (ή πράγα) πόσο κοστίζει ;;; 600€ ;;;;
Και για χοτέλ, δεν νομίζω ότι αναφέρθηκε στο άντλον.

Τα εισιτήρια για Κίεβο είναι σε εξευτελιστικές τιμές.250 ευρώ το πολύ πηγαινέλα,συχνά και φτηνότερα.Και βρίσκεις και ανακαινισμένο γαμάτο διαμέρισμα εντελώς κεντρικά με όλα τα κομφόρ με λιγότερο από 80 ευρώ.Τα βασικά έξοδα Κίεβο δεν είναι τίποτα.Και τα φαγιά φτηνά είναι γεύμα για δύο σε κεντρικό καλό εστιατόριο στα 50 ευρώ θα βγει.Είναι πάρα πολύ φτηνά σε σχέση με όλες τις άλλες ευρωπαικές χώρες.
Το θέμα είναι οτι οι γκόμενες πλέον ζητάνε 200άρα τη συνάντηση και παραπάνω που δε διαφέρει από αυτά που ζητάνε Ρωσίδες,Λευκορρωσίδες,Πολωνέζες κτλ.
Δηλαδή το να πας απλώς Κίεβο είναι πάμφθηνο.Για να γαμήσεις όμως μουνάρες Κίεβο είναι πανάκριβο,και πάλι συμνφέρει σε σχέση με το τι πληρώνεις σε άλλες χώρες και τι επιλογές έχεις.Απλά συμφέρει οριακά δεν είναι οι λεωφόροι του παρελθόντος.Δεν είναι εύκολα.

Πρακτικά λόγω κόστους πολλοί ελκύονται να πάνε Κίεβο,δε χρειάζεται ούτε βίζα ούτε τίποτα,παρασύρεται εύκολα ο άλλος.Σου λέω θα βρω φτηνό εισιτήριο με 120 ευρώ πηγαινέλα αν κλείσω νωρίς,θα μείνω και σε καλό διαμέρισμα με 30 ευρώ τη μέρα αν μείνω εκτός κέντρου,θα γαμήσω και καμιά μουνάρα από αυτές που βλέπω τίντερ με λίγο παραμυθάκι στο τζαμπέ αν έχω έτοιμα κοννέ ή με κανά μικροδωράκι κτλ.Γενικά έτσι τα βλέπουν τα πράγματα αισιόδοξα πριν πάνε αλλά ανακρούουν πρύμναν όταν πάνε και αντιμετωπίζουν την πραγματική κατάσταση που είναι αυτό που περιγράφω.Αθλιες συνθήκες,σκάμινγκ παντού,fake γκόμενες,λαμόγια και οι καλές να ζητάνε τα κέρατά τους αν τις βρούνε καν.Οπότε πάνε μία και δεν ξαναπατάνε,λένε κάηκε το μέρος δεν αξίζει,καλύτερα Ελλάδα κτλ.
Αν ήμουνα νεώτερος,ομορφότερος πλουσιότερος,έμενα μόνιμα,ερχόμουνα 5 χρόνια νωρίτερα κτλ,και είχα μόνιμη δουλειά και αν η γιαγιά μου είχε αρχίδια θα ήταν παππούς που λένε.Αν... κτλ και ευσεβείς πόθοι και ηθικολογίες.
Αυτό όμως το ιδεατό,ονειρικό,μη ρεαλιστικό και η παπαρολογία περνάει σα σωστό και το αντικειμενικό,ψυχρό ρεαλιστικό περνάει σαν απαράδεκτο και μαλακία.Να έχει ο άλλος δικαίωμα στο όνειρο φάση.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Για άλλη μια φορά αποστομωτικός ο άρχοντας!!!
:hi:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Και τώρα σου λέει ο άλλος τι κωλόφαρδοι όσοι έσκασαν Ουκρανία πριν τις 17 Μαρτίου και την απαγόρευση των πτήσεων.Εχουν εγκλωβιστεί στη χώρα με μηδενικό ανταγωνισμό.Οι γκόμενες κρα θα κάνουν θα ρίξουν τις τιμές στο μουνί τους στα τάρταρα.Αφού ισχύει ο νόμος προσφοράς και ζήτησης.Με τον κοροαναιό θα γαμήσουμε επιτέλους ξανά φτηνά.
Είναι ευσεβείς πόθοι,τελείως λάθος λογική.Βασίζεται σε δεδομένο οτι η τιμή μουνιού Ουκρανία καθορίζεται από προσφορά και ζήτηση που φυσικά δεν ισχύει.
Αυτό είναι πάντα.Παίρνουν σα δεδομένες βασικές αρχές που φαίνονται λογικές σαν αυτονόητες ενώ αυτές δεν ισχύουν και ισχύουν άλλα πράγματα επί του πεδίου.
Συνέχεια όμως για να παρουσιάσεις αυτό που θες να πεις πειστικά πρέπει να λάβεις υπόψιν σου τη μαλακία που πιστεύει ο άλλος.Είναι τρελλό,αυτό είναι που δεν κάνω.
Για να το κάνω αυτό είναι πάρα πάρα πάρα πολλή δουλειά και προσπάθεια.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μαγκιά σου δεν λέω.
Απο που κι ως που γραφεις σε ενα θρεντ με ονομασία εργασία στο εξωτερικό;
Δεν έχεις μισό μεροκάματο στην ζωή σου και θα μας μάθεις εσύ που είναι καλύτερα για δουλεια;;;  :S :S :S
Μένω στο εξωτερικό 27,5 χρόνια!έχω πάει σε όλο τον κόσμο και έχω δει πως ζούνε οι Ελληνες που δουλεύουν στο εξωτερικό! :headbang:όλα αυτά που γράφουν γιά άνετη ζωή και επητυχία είναι στη φαντασία τους! :2funny:τώρα αν θέλετε να πιστεύετε το Βλάκμαν και την πουστάρα του Λονδίνου είναι δικαίομα σας  :2funny:.
  Ο πιό ηλίθιος είναι ο ξενητεμένος  :headbang: :jerking: :2funny: είπε να πάμε στη Μάλτα  :2funny:εκεί είναι πολύ πιθανόν όποιος πάει να αυτοκτονίσει σε καμιά 15αριά μέρες  :headbang: :2funny:


Και τώρα σου λέει ο άλλος τι κωλόφαρδοι όσοι έσκασαν Ουκρανία πριν τις 17 Μαρτίου και την απαγόρευση των πτήσεων.Εχουν εγκλωβιστεί στη χώρα με μηδενικό ανταγωνισμό.Οι γκόμενες κρα θα κάνουν θα ρίξουν τις τιμές στο μουνί τους στα τάρταρα.Αφού ισχύει ο νόμος προσφοράς και ζήτησης.Με τον κοροαναιό θα γαμήσουμε επιτέλους ξανά φτηνά.
Είναι ευσεβείς πόθοι,τελείως λάθος λογική.Βασίζεται σε δεδομένο οτι η τιμή μουνιού Ουκρανία καθορίζεται από προσφορά και ζήτηση που φυσικά δεν ισχύει.
Αυτό είναι πάντα.Παίρνουν σα δεδομένες βασικές αρχές που φαίνονται λογικές σαν αυτονόητες ενώ αυτές δεν ισχύουν και ισχύουν άλλα πράγματα επί του πεδίου.
Συνέχεια όμως για να παρουσιάσεις αυτό που θες να πεις πειστικά πρέπει να λάβεις υπόψιν σου τη μαλακία που πιστεύει ο άλλος.Είναι τρελλό,αυτό είναι που δεν κάνω.
Για να το κάνω αυτό είναι πάρα πάρα πάρα πολλή δουλειά και προσπάθεια.
Συγγνώμη μα τι μαλακίες πας και γράφεις πάλι  :jerking: :jerking: :jerking: :2funny: :2funny:όλο μπούρδες  :jerking: :jerking: :2funny: :2funny:
  Οποιος εγκλωβιστεί στη χώρα την γάμησε!αν είναι κακομοίρης σαν εσένα και δουλεύει θα χάσει τη δουλειά του,και θα του τελειώσουν τα λεφτά και θα μένει στο δρόμο  :2funny:.Αν είναι κάποιος πλούσιος σιγά μην πάει στις γύφτισες στην Ουκρανία!Όλο κάτι κακομοίρηδες πάνε εκεί!
 
Σε αυτό πάντα συμφωνούσα και παραδεχόμουν τον Μήτσο! Όταν εδώ μόνο που έλεγες σαν σκέψη να πας μια εκδρομή στη Πολωνία ή την Ουκρανία πέφτανε πάνω να σε φάνε γονείς , συγγενολόι, κοινωνικοί κύκλοι ο Μήτσος αγόραζε εκεί διαμερίσματα κόντρα σε όλους και σε όλα! Μεγάλη μαγκιά και αξίζει να τα ξύνει και να κράζει όσο οι χώρες που επένδυσε  πάνε καλά και τον πληρώνουν για να ζει!
Οι υπόλοιποι που επενδύσαμε στη παραμονή  μας στο μίζερο πιρφορισταν μόνο να σιωπούμε αξίζουμε  μπροστά στον Μήτσο ...
Αυτό που μου κάναν οι γονείς μου τότε και με έφεραν Ελλάδα με το ζόρι δεν θα τους το συγχωρήσω ποτέ!Ηταν ότι χειρότερο μπορούσαν να μου κάνουν!
  Βέβαια με επιμονή και υπομονή τα κατάφερα και έφυγα από την κόλαση!
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Μήτσο ποια είναι η πουστάρα του Λονδίνου?
Έχω χάσει επεισόδια...
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
αν θέλετε να πιστεύετε την πουστάρα του Λονδίνου

Όχι λονδίνου ρε μήτσο !!!!!!

Μη δίνεις προαγωγές !

Είναι σαν είναι δίοπος ο άλλος και τον κάνεις αρχιπλοίαρχο , με το σκεπτικό ότι και οι δύο είναι στο ναυτικό !!!!!

Είναι μεν .... αγγλία ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΛΟΝΔΙΝΟ !!!!!!

Μιλάμε για κωλοχώρια ανθρακωρύχων !!!!!!



Όποιος θέλει να πάρει γεύση των ... ελλήνων στο βασίλειο ας δει αυτή την ταινία !!!!!!!!!


ο τύπος αποφασίζει να ... ΠΑΕΙ ΣΤΗ ΔΑΝΙΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΦΥΛΑΚΗ !!!!!!

ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΣΤΗ ΔΑΝΙΑ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ !!!!!!!!

η ταινία είναι αγγλική , κρατική παραγωγή του bbc !!!!!!!!
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Λακη Σουηδια εχει τις καλυτερες φυλακες.

Οι κρατουμενοι εκει ζουν πιο ποιοτικα απο το μεσο πολιτη σε πολλα κρατη.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Σε αυτό πάντα συμφωνούσα και παραδεχόμουν τον Μήτσο! Όταν εδώ μόνο που έλεγες σαν σκέψη να πας μια εκδρομή στη Πολωνία ή την Ουκρανία πέφτανε πάνω να σε φάνε γονείς , συγγενολόι, κοινωνικοί κύκλοι ο Μήτσος αγόραζε εκεί διαμερίσματα κόντρα σε όλους και σε όλα! Μεγάλη μαγκιά και αξίζει να τα ξύνει και να κράζει όσο οι χώρες που επένδυσε  πάνε καλά και τον πληρώνουν για να ζει!
Οι υπόλοιποι που επενδύσαμε στη παραμονή  μας στο μίζερο πιρφορισταν μόνο να σιωπούμε αξίζουμε  μπροστά στον Μήτσο ...

Τι λες τώρα?Το δημητράκη τον τάιζαν οι γονείς του μέχρι τα 40 και πιθανόν τον ταίζουν και τώρα.
Και εγώ αν ήμουν αχρείος και έπαιρνα από τον πατέρα μου 1500 ευρώ μηνιαίως για να τα ξύνω Τσεχία,Πολωνία,Ουκρανία όλο το χρόνο θα είχα ξεσκιστεί να γαμάω.
Εμένα ο πατέρας μου έβγαζε 300000 ευρώ το χρόνο μικτά για δεκαπενταετία τουλάχιστον και πριν κάπου τα μισά για είκοσι χρόνια.
Σου στέλνουν λεφτά και έχεις όλο το χρόνο να ασχολείσαι με το καμάκι αλλά μαγκιά είναι αυτό?Να τρως τα λεφτά των γονιών σου?
Δηλαδή ο πατέρας μου στην ακμή του έβγαζε τα διπλά από εμένα περίπου,κάπου 180000 ευρώ το χρόνο καθαρά.Εκανε περιουσία,αγόρασε 7 μεγάλα διαμερίσματα ενώ εγώ τα ρίχνω στα σπονσοριλίκια.
Αυτοί που πάμε εξωτερικό δεν είναι επειδή πενόμαστε Ελλάδα αλλά απλά για να τριπλασιάσουμε το εισόδημα,πας για την ίδια ακριβώς δουλειά από τα 1500 το μήνα Ελλάδα  στα 4500 το μήνα εξωτερικό.
Με τρελλή οροφή,αν είσαι πολύ καλός και δουλεύεις άπειρες ώρες μπορεί να πιάσεις και τα 10000 ευρώ καθαρά μηνιαίως.

Αν ακολουθούσα τα βήματα του πατέρα μου θα είχα αγοράσει και εγώ δυο διαμερίσματα αφού θα μπορούσα να αποταμιεύω 30000 ευρώ το χρόνο για 8 χρόνια.Οπότε τώρα θα ψώλαρα ως εισοδηματίας ειπράττοντας ενοίκια.Θα έχανα όμως όλη την ακμή του μπλοκ και θα είχα καταντήσει ψωλάς.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.822
Κριτικές
6
Like
11.303
Πόντοι
3.936
Τι λες τώρα? Εμένα ο πατέρας μου έβγαζε 300000 ευρώ το χρόνο μικτά για δεκαπενταετία τουλάχιστον και πριν κάπου
τα μισά για είκοσι χρόνια.
Δηλαδή ο πατέρας μου στην ακμή του έβγαζε τα διπλά από εμένα περίπου,κάπου 180000 ευρώ το χρόνο καθαρά.Εκανε περιουσία,
αγόρασε 7 μεγάλα διαμερίσματα
ενώ εγώ τα ρίχνω στα σπονσοριλίκια.
Αυτοί που πάμε εξωτερικό δεν είναι επειδή πενόμαστε Ελλάδα αλλά απλά για να τριπλασιάσουμε το εισόδημα,πας για την ίδια
ακριβώς δουλειά από τα 1500 το μήνα Ελλάδα  στα 4500 το μήνα εξωτερικό.
Με τρελλή οροφή, αν είσαι πολύ καλός και δουλεύεις άπειρες ώρες μπορεί να πιάσεις και τα 10000 ευρώ καθαρά μηνιαίως.
Αν ακολουθούσα τα βήματα του πατέρα μου θα είχα αγοράσει και εγώ δυο διαμερίσματα αφού θα μπορούσα να αποταμιεύω 30000
ευρώ το χρόνο για 8 χρόνια.
Οπότε τώρα θα ψώλαρα ως εισοδηματίας ειπράττοντας ενοίκια. Θα έχανα όμως όλη την ακμή
του μπλοκ και θα είχα καταντήσει ψωλάς.
 

Συνημμένα

  • unnamed.2.000.jpg
    unnamed.2.000.jpg
    39,3 KB · Εμφανίσεις: 20
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τρώνε κανά μισάωρο στο ... social ...

και μετά ασχολούνται με το ... νινάκι τους !!!!!

Αν δεν υπάρχει ... χημεία δεν τις γαμάνε !
(οι γκόμενες παίρνουν τα 250€ κανονικά για .... 40 λεπτά ).

Οπότε οι γκόμενες προτιμάνε να μην ... "υπάρχει χημεία" !!!!!.
Χαζές είναι να κάθονται να τις ξεπατώνουν ;;;;;;;

Οι Ρωσίδες και οι Ουκρανέζες είναι βασικά τεμπέλες.Δε θέλουν να δουλεύουν καθόλου ή να δουλεύουν λίγες ώρες και να καθαρίζει για τα έξοδα ο άντρας.Ο άντρας είναι πολύ βασικό για αυτές οπότε βάζουν τα δυνατ΄τους να είναι όσο πιο ωραίες γίνονται να καλλωπίζονται αλλιώς είναι στη μιζέρια και τη δυστυχία.
Οι Δυτικές είναι ανεξάρτητες θεωρούν οτι η γυναίκα πρέπει να βγάζει τα δικά της λεφτά και να μην έχει ανάγκη τον άντρα.Είναι τελείως διαφορετική δυναμική.
Πολωνέζες,Τσε΄χες είναι ντεμί,δουλεύουν σκληρά αλλά συχνά χρειάζονται και άντρα για οικονομική βοήθεια.Αυτό διαμορφώνει και αντίστοιχες συμπεριφορές.Ρωσία,Ουκρανία πληρώνεις για όλα,Δύση τα μισά,Πολωνία,Τσεχία το 80% περίπου.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606

Εγώ έχω βάλει εδώ τόσες φορές αποδείξεις αποδοχών,φορολογικές δηλώσεις κτλ και είμαι ο μόνος που το έχει κάνει,κανείς άλλος δεν τολμάει.
Φωτό δικές μου από γκόμενες,αποδείξεις αποδοχών κτλ έχω βάλει μόνο εγώ.
Ξέρω οι άλλοι είναι άντρες και γαμώ τους πονηρούς.Εννοείται αυτό.
Δεν έχω την καπατσοσύνη του πατέρα μου αλλά έχω στοιχεία από το άγριο,αμάσητο στυλ της οικογένειας.Από τον ένα κλάδο είναι το λιγότερο τολμηρό πολιτισμένο,παθητικό στυλ και από τον άλλο έρχεται το άγριο,τολμηρό,ρισκαδόρικο στυλ.
Είναι καθαρά θέμα τύχης αν σου κάτσει η μπίλια γενετικά είσαι προορισμένος να επικρατήσεις αφού τρως τους άλλους.
Αν είχα την καπατσοσύνη,εμφάνιση,people skills του πατέρα μου θα έβγαζα τώρα πενταπλά χωρίς πλάκα.Απλά είμαστε κατώτεροι από τους προγόνους σε δύο τρία σημεία που έχουν όμως μεγάλη σημασία.Δηλαδή έχεις το σκληρό πυρήνα ικανοτήτων εξ αίματος αλλά δεν έχεις το ίδιο βεληνεκές λόγω έλλειψης soft skills,παρουσίασης.
Οι παλαιοί ήταν σκληροί πραγματικά,συνέχεια μου έριχναν φάπες να μοιάσω στο σκληρό αμάσητο παππού μου που έγινε θρύλος πραγματικά.Γαμούσε κι έδερνε ο τύπος κυριολεκτικά.Αν πας εξωτερικό με τέτοιο γενετικό υλικό,είσαι καταδικασμένος να επιτύχεις.Εχεις τρελό ταπεραμέντο,αντοχή και δύναμη είσαι κυριολεκτικά εκτός ανταγωνισμού.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.822
Κριτικές
6
Like
11.303
Πόντοι
3.936
Εγώ έχω βάλει εδώ τόσες φορές αποδείξεις αποδοχών,φορολογικές δηλώσεις κτλ και είμαι ο μόνος
που το έχει κάνει. Φωτό δικές μου από γκόμενες,αποδείξεις αποδοχών κτλ έχω βάλει μόνο εγώ.
Δεν έχω την καπατσοσύνη του πατέρα μου
Αν είχα την καπατσοσύνη, εμφάνιση, του πατέρα μου θα έβγαζα τώρα πενταπλά χωρίς πλάκα.
 

Συνημμένα

  • giphy (1).gif
    149,6 KB · Εμφανίσεις: 21

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom