Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Και τι μας λες τωρα με αυτο ρε Τασο;

Εχεις κομπλεξ και προσπαθεις μεσα απο κατι τετοιο να το ξεπερασεις;
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.450
Like
7.979
Πόντοι
2.356
Οτι δεν γαμαει ειναι σιγουρο ...
φιλοτιμες προσπαθειες αλλα δεν τοχει με τις γυναικες.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Βοηθα τον καημενο τον κμαν, οπως το παει θα ειναι πλεον αργα για αυτον σε ενα με δυο ετη, ηδη η τοξικοτητα τον εχει γερασει πριν την ωρα του τον ανθρωπο.

Νταξει, το παιζει αρχοντας, τον κραζουμε αλλα βοηθα κιολας, πες του κατι να τον βοηθησεις και εσυ απο τη πλευρα σου.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.450
Like
7.979
Πόντοι
2.356

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.450
Like
7.979
Πόντοι
2.356
Βοηθα τον καημενο τον κμαν, οπως το παει θα ειναι πλεον αργα για αυτον σε ενα με δυο ετη, ηδη η τοξικοτητα τον εχει γερασει πριν την ωρα του τον ανθρωπο.

Νταξει, το παιζει αρχοντας, τον κραζουμε αλλα βοηθα κιολας, πες του κατι να τον βοηθησεις και εσυ απο τη πλευρα σου.
Πριν χρονια του εγραφα σοβαρα γιατι ηθελα να τον βοηθησω πραγματικα ...
τζαμπα κοπος ομως , το βλεπεις και εσυ

Οποτε μονο πλακα απο εδω και περα.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τυπε, δεν γαμας.

Ανεβαζεις φωτογραφιες απο γκομενες που δεν εχεις δει ποτε σου απο κοντα ή απο κατι μετριες προς μπαζο που απλα σε μαδησαν, σου πηραν τα ψιλα και δεν γαμησες ενω αυτες σου γαμανε τη ψυχη με τη συμπεριφορα τους.

Αν θελεις, μπορω να αρχισω να ποσταρω παραθεσεις απο αυτα που εχεις γραψει απο μονος σου σε αυτο το νημα, δεν εχω θεμα.

Μπορω να σου θυμισω τις αποτυχιες-ρεζιλικια σου αν επιμενεις.

Μονος σου τα εχεις πει, σε τιμα αυτο γιατι δεν λες φουμαρα αλλα δεν παυει να ειναι αποτυχιες και ρεζιλικια.

Το τελευταιο βεβαια..δεν ειναι ξεκαθαρο αν πηγες να μας το πουλησεις ή αν οντως σε δουλεψε το μπαζακι που ανεβασες εκει στο ασανσερ.

Θεωρω οτι εισαι ειλικρινης, οποτε ασε τις παπαριες...μη μπουμε στη λογικη να σου ανεβασω ολα σου τα κειμενα ενα ενα καθε μερα επι μερες εως να σβησει ο ηλιος...ακου που σου μιλαω με καλη διαθεση και κανε οτι σου λεω για να πας καλυτερα, μη βγαζεις γλωσσα και μας λες για αρχοντιλικια και παπαριες.

Αυτές είναι οι καριόλες οι σκάμερς.Ποιος τις γαμάει αυτές?Θα κάνουν μια δυο φορές τα δικά τους θα πάνε να εκμεταλευτούν το σύστημα,κανονικά θα έπρεπε να πληρώσεις κάποιον να τις γαμήσει στο ξύλο αλλά επειδή είσαι ευγενής και δε θες διπλωματικές περιπλοκές τις αφήνεις και απλά προφυλάσσεσαι από τις επόμενες.Τις σκάμερς πάντα τις υπολογίζεις στα έξοδα είναι μια αναγκαία απώλεια κάπως.
Στους 3 τελευταίους μήνες γάμησα 6 γκόμενες,2 μοντέλα και 3 ήταν εφτάρια έκαναν γλυφοκώλι,τα πάντα όλα.Και η άλλη ήταν Τσέχα ψευδοσελέμπροτυ που οι περισσότεροι αν όχι όλοι θα καύλωναν βλέποντας τις φωτό στο ίνσταγκραμ.
Απλά εγώ ως ανώτερος επειδή τις γράφω στα αρχίδια μου περιγράφω και τις συναντήσεις με τις σκάμερς με live φωτός τι κόλπα κάνουν,πώς τα κάνουν κτλ τα πάντα όλα.Οι περισσότεροι εδώ θα έπαιρναν το μέρος των σκάμερς γιατί είναι ανώμαλοι και βλέπουν την αντίθετη άποψη.Για αυτό βρίζω απεριορίστως κοροιδεύω και γενικά κινούμαι στα όρια.
Δηλαδή τις δείχνω τις βρίζω κιόλας και γράφω όλο τον πολιτισμό τους στα αρχίδια μου.Είναι πολύ βαρύ αν κάποιος ακολουθήσει,του ανοίγουν τα μάτια.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Οτι δεν γαμαει ειναι σιγουρο ...
φιλοτιμες προσπαθειες αλλα δεν τοχει με τις γυναικες.

Εσύ πήγες Κίεβο και έτρεξες αμέσως στα διαμερίσματα δηλαδή στα μπορδέλα να γαμήσεις.Ούτε καν τόλμησες στα κλαμπ,στο ίντερνετ ή στο δρόμο.Αφού έκρινες οτι δε σεπαίρνει οτι είναι σκληρός ανταγωνισμός και ζοριλίκια οπότε δεν αξίζει τον κόπο.
Οπότε τι λες?
Επιβεβαιώνεις τα περί ψωλάδων,εύκολων λύσεων κτλ?Χαίρω πολύ χαιρόπουλος φάση.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τυπε δεν γαμας, μην επιμενεις.

Αν επιμενεις σε αυτο, στελνεις με πμ το τηλεφωνο σου, σε καλω, μου λες που εισαι, ερχομαι, κανονιζω στη συναντηση να ειναι μαζι μας μουναρα 9αρι (κερασμενο) και θα δεις οτι με ετοιμη μουναρα στα 4, παλι δεν θα γαμησεις.

Το πας το στοιχημα;

Θες να το δουμε στη πραξη αντρικα;

Ασε τα λογια και τις παπαρολογιες, παμε αντρικα στο φτερο. Σε καλω, μου λες που εισαι και το βλεπεις στη πραξη.


  :hi:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.450
Like
7.979
Πόντοι
2.356
Στο ιντερνετ δεν παιζω ποτε , αν δεν την δω live ...
Κιεβο φυσικα και γαμησα στα διαμερισματα γιατι οχι?  :grin: δεν ψαχνω απελπισμενα την ψευδαισθηση της γκομενας - πουτανας για να την κυκλοφορω εξω.
Οσο για τα κλαμπ ... εκει που πηγα εσενα δεν σε βαζουν  ... :2funny:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Στο ιντερνετ δεν παιζω ποτε , αν δεν την δω live ...
Κιεβο φυσικα και γαμησα στα διαμερισματα γιατι οχι?  :grin: δεν ψαχνω απελπισμενα την ψευδαισθηση της γκομενας - πουτανας για να την κυκλοφορω εξω.
Οσο για τα κλαμπ ... εκει που πηγα εσενα δεν σε βαζουν  ... :2funny:

Λέμε δεν πας αν δεν έχεις υποστήριξη,τοπικό κύκλο,κοννέ κτλ.Δεν τολμάς καν να χωθείς.Θες social proof.Εγώ έχω επιθετική τακτική χώνομαι και ας έχω φτάσει σε καινούργια πόλη 30 λεπτά πριν και δεν ξέρω τίποτα και κανέναν απολύτως.
Στηρίζομαι στην ταχύτητα,τον αιφνιδιασμό τη συγκέντρωση πυρός.Δεν ψάχνω για social proof,κύκλο,social dynamics,κοννέ κτλ.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ακριβως για αυτο το λογο πεφτεις παντα μεσα στα σκατα και φευγεις μαδημενος, αγαμητος, ρεζιλεμενος, ταπεινωμενος και απαξιωμενος τη καθε φορα.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.450
Like
7.979
Πόντοι
2.356
Καλα αστο ... κανε οτι θες.

ΥΓ . στο Μινσκ ειχα φτασει απογευμα και το βραδυ φορτωσα με 100 ευρωπουλα 7αρι απο καφε - ρεστωραν ... οταν πληρωνεις δεν χρειαζεται καμια επιδεξιοτητα φυσικα  :grin:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Σε καλεσα να ερθεις μαζι μου να δεις τη διαφορα τοτε τις ημερες που ημουν Βιεννη, δεν θελησες να ερθεις.

Σελιδα 109 αν δεν θυμασαι.

Μονο με κονε γαμας μουναρες τυπε χωρις να σε μαδανε.

Μονο αν μετρας και σε ξερουν σε σεβονται και σου βγαζουν τη καλη τους πλευρα.

Για αυτο σε εχουν για ρεζιλικια και ταπεινωσεις και σπασιμο αρχιδιων (οπως ο ιδιος εχεις γραψει) επειδη δεν σε σεβονται.

Δεν σε σεβονται γιατι εσυ πρωτος δεν σεβεσαι τον εαυτο σου.

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Στο ιντερνετ δεν παιζω ποτε , αν δεν την δω live ...
Κιεβο φυσικα και γαμησα στα διαμερισματα γιατι οχι?  :grin: δεν ψαχνω απελπισμενα την ψευδαισθηση της γκομενας - πουτανας για να την κυκλοφορω εξω.
Οσο για τα κλαμπ ... εκει που πηγα εσενα δεν σε βαζουν  ... :2funny:
Συγγνώμη υπάρχει εδώ κανείς που πιστεύει την  :jerking:που έγραψε πάλι ο Βλάκμαν  :2funny:4.500-5.500 ευρώ στη Γερμανία  :jerking:Ο γκαστερμπά'ι'τερ που δουλεύει στο εργοστάσιο!? :2funny:Άντε με της υπερωρίες να παίρνει 2.000 αν οι γκαστερμπ'α'ι'τερ στα εργοστάσια έπαιρναν τέτοια λεφτά οι Γερμανοί τότε δεν θα έπαιρναν 1.500-1.800 αλλά 10.000-13.000 ευρώ! :2funny:.
  Το οτι δε γαμάει πρέπει να είναι από τα χάπια που παίρνει πολλά χρόνια,κατάντησε ανίκανος  :headbang: :2funny:τόσα FKK δίπλα του και δεν πάει να  :knockinb: :2funny:.Γιατί δεν του σηκώνετε  :2funny:.
  Είναι πολύ πιθανόν τώρα με την κρίση να κάνουν απολύσεις στα εργοστάσια γιατί θα μειωθεί η παραγωγή και φυσικά τον γκαστερμπά'ι'τερ θα διώξουν  :2funny:.Ελλάδα δεν έχει τίποτα εκτός από το σπίτι των γονιών του στο χωριό.Οπότε θα προσπαθίσει να βρει δουλειά σε κάνα Ελληνικό σουβλατζίδικο στην κουζίνα να πλένει πιάτα  :2funny:.Και φυσικά θα γράφει ότι εκεί βγάζει 3.000-3.500 ευρώ το μήνα  :2funny: :2funny: :2funny:
 
Γ'αυτό και γελάνε μαζί σου  :2funny:εσύ είσαι τα αντίθετα από όλα αυτά  :2funny:είσαι χρεωκοπημένος  :headbang:δεν βλέπεσε  :vomit:ντυμένος χάλια :vomit:όσο γιά το πρόσωπο βάζεις πούδρα και φένεται από 100 μέτρα  :2funny:.όπως και ότι είσαι άφραγκος και φουκαράς!
  Εσύ είσαι όλα αυτά που γράφεις  :2funny:υποάντρες,ζεμανφού,πουσταίους,ντεμί,αναποφάσιστους,ανεύθυνους,άφραγκους,αδύναμους,λαμόγια,χαρχάλες κτλ
  Γάυτό και σε συχαίνοτε  :vomit:.
  Η γνώμη μου είναι ότι δεν σου σηκώνετε γιατί πολλά χρόνια παίρνεις ψυχοφάρμακα που σου δίνει ο γιατρός   :headbang: γ'αυτό και πολλές φορές έχεις παραλήρημα και είσαι στον κόσμο σου  :headbang:
Υ.Γ. Έχεις σκολίωση και μωβ άρρωστα αρχήδια  :2funny:ξέχασα αυτά να τα γράψω  :2funny: :2funny: :2funny:.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.450
Like
7.979
Πόντοι
2.356
:2funny:
Το ωραιο ειναι οτι το παιζει και λεφτας ...
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εμένα μου λέει αυτή η γκόμενα που είχα τον Ιανουάριο πότε θέλω να την ξανασυναντήσω.

X50lTM.jpg


Αλλά εγώ δεν απαντάω γιατί έχω στα πλάνα αυτή.

Yx27yL.jpg


Και αυτή.

SRnPOM.jpg


Για τον Απρίλιο.Με όλες αυτές άλλος θα κολλούσε για πάντα σε αιώνιους έρωτες κτλ.
Δεν καταλαβαίνετε την ανωτερότητα το καθαρό παίγνιο.Τι λέει ο άλλος πόσο πονηρός είναι πόσο έξυπνος είναι πόσο ευέλικτος είναι δεν έχει σημασία αφού εγώ θα τον σουβλίσω.Το ίδιο ισχύσει και για τα γκομενάκια.Είναι καθαρή περιφρόνηση,excess.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Οταν αρχιζεις τα "δεν καταλαβαινετε" και τα "παιγνιο"....γαματα φιλε.

Εισαι μονο για κραξιμο.

Προσπαθησα να σε βοηθησω αλλα δεν παιρνεις χαμπαρι και συνεχιζεις στη μαλακια.

Καλα ειπε ο τασος3, μονο για κραξιμο εισαι.

 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Συγγνώμη υπάρχει εδώ κανείς που πιστεύει την  :jerking:που έγραψε πάλι ο Βλάκμαν  :2funny:4.500-5.500 ευρώ στη Γερμανία  :jerking:Ο γκαστερμπά'ι'τερ που δουλεύει στο εργοστάσιο!? :2funny:Άντε με της υπερωρίες να παίρνει 2.000 αν οι γκαστερμπ'α'ι'τερ στα εργοστάσια έπαιρναν τέτοια λεφτά οι Γερμανοί τότε δεν θα έπαιρναν 1.500-1.800 αλλά 10.000-13.000 ευρώ! :2funny:.
 

Δημητράκη .... εσύ έχεις δουλέψει ποτέ ;; Σε τι δουλειά ;;; Σε ποιά χώρα ;;; Πόσα λεφτά έπαιρνες ;;;
Επειδή αρχίζεις να κουράζεις ....
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Δημητράκη .... εσύ έχεις δουλέψει ποτέ ;; Σε τι δουλειά ;;; Σε ποιά χώρα ;;; Πόσα λεφτά έπαιρνες ;;;
Επειδή αρχίζεις να κουράζεις ....

Τους ρωτάς τώρα αντικειμενικά στοιχεία και αποδείξεις.Δύσκολα βάζεις.Αυτοί δε θεωρούν οτι είναι υποχρεωμένοι να δώσουν απόδειξη για ο,τιδήποτε το θεωρούν κατωτερότητα να μπαίνουν σε αυτό το πλαίσιο.
Δε θα βγάλουν ούτε δικές τους φωτό από γκόμενες ούτε απόδειξη αποδοχών ούτε φορολογική δήλωση ποτέ των ποτών ενώ ζητάνε από τους άλλους.
Είναι οι απόλυτοι μαλάκες,η μαλακία τρέχει από τα αυτιά,μόνο για γαμήσι απεριόριστο είναι.
Εγώ απελευθερώνω τη νεολαία να τα βλέπει όλα όπως είναι,γράφω αυτά που δεν τολμάει ο άλλος να γράψει.
Τα πουστάκια νόμιζαν οτι την έχουν καλά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom