Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.451
Like
7.979
Πόντοι
2.356
Μ αρέσει που σήμερα πλακώσαν οι κλώνοι  :2funny:.
  Φοβερή ζωή να δουλεύεις διπλοβάρδιες στα εργοστασια της Γερμανίας γιά να μη πεθάνεις  :2funny: :headbang:.
   Ναι εγώ και ο Τάσος είμαστε άποροι και δεν έχουμε ρευστότητα  :2funny:
   Με τη διαφορά ότι εγώ βγάζω τα διπλά λεφτά απ'τον Βλάκμαν χωρίς να δουλεύω.
  Τελικά οι γάτες μου ζούνε πολύ καλύτερα από τον Βλάκμαν! :2funny:
:2funny:
Ασε μπλεξαμε με λεφταδες παλι ....
κατι τετοια μου λεγανε κατι κυπριοι που το παιζανε πλουσιοι και οταν πηρα το διαμερισμα πενηντα χιλιαρικα το βουλωσανε μια και καλη  :2funny: εσενα που εχεις τρια σε μισουνε στην κυριολεξια.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
ΚΡΕΜΕΣ-ΠΟΥΔΡΕΣ-ΚΡΑΓΙΟΝ=ΜΠΛΟΥΖΑ-ΦΟΥΣΤΑ ΚΛΑΡΩΤΗ Κ ΤΟ "ΓΑΡΥΦΑΛΛΟ" ΣΤΗΝ ΣΟΥΦΡΑ..ΠΟΣΟ ΓΥΝΑΙΚΩΤΕΣ ΠΟΥΣΤΡΕΣ ΕΙΣΑΣΤΕ ΡΕ???ΑΕΙ ΣΤΑ ΔΙΑΛΑ ΣΙΧΑΜΑΤΑ..
 

iagouaros1

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2019
Μηνύματα
250
Like
169
Πόντοι
1
Δημητρακη στειλε κανα λινκ απο αυτές με 32.5 ευρώ. Το ρουβλι πως το βλέπεις, θα ανέβει;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
:2funny:
Ασε μπλεξαμε με λεφταδες παλι ....
κατι τετοια μου λεγανε κατι κυπριοι που το παιζανε πλουσιοι και οταν πηρα το διαμερισμα πενηντα χιλιαρικα το βουλωσανε μια και καλη  :2funny: εσενα που εχεις τρια σε μισουνε στην κυριολεξια.
Ο πιό κακομοίρης είναι ο whois  :2funny:Πρεπει να είναι εντελώς τελειωμένος  :2funny:γ αυτο και τρελάθηκε με της κρέμες  :headbang: :2funny:Του φενεται τρελλο!Σου λέει εγώ με αυτά τα λεφτά μπορώ να την βγάλω 3 μήνες  :2funny:
  Αυτοινοι φουκαράδες δε με ενοχλούν γιατι ειναι κλεισμένοι στην Ελλάδα ο Βλάκμαν όμως γελοιοποιεί την Ελλάδα  :vomit:και κάθε φορά γελοιοποιειτε κάθε φορά και περισσότερο
  Θα δεις που οι κλώνοι του σύντομα θα γράψουν ότι ο Βλάκμαν είναι μάγκας που βάζει πούδρα  :2funny:
  Θυμάμαι στα τέλη της δεκαετίας του '80 τους κωλομπαράδες στην Αθηνάς  :2funny:που
τους ολοι έβαζαν πούδρα στα μούτρα τους οπως κανει και ο Βλάκμαν  :2funny:για να μη φενονται οι ρυτίδες  :2funny:
 
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Θα δεις που οι κλώνοι του σύντομα θα γράψουν ότι ο Βλάκμαν είναι μάγκας που βάζει πούδρα  Θυμάμαι στα τέλη της δεκαετίας του '80 τους κωλομπαράδες στην Αθηνάς που
ολοι έβαζαν πούδρα στα μούτρα τους οπως κανει και ο Βλάκμαν για να μη φενονται οι ρυτίδες  :2funny:
Δεν ειναι μονο το μεικ-απ.. Αν παρατηρησει καποιος την φωτο του ασανσερ που υπαρχει στην προηγούμενη σελιδα, και την ζουμαρει, θα δει απο κοντα οτι και τα χειλακια του ειναι περασμενα με ροδακινι κραγιονακι. Μην μας πει μετα οτι το εκανε η μητερα φυση και αυτο  :sunglasses:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Ο πιό κακομοίρης είναι ο whois  :2funny:Πρεπει να είναι εντελώς τελειωμένος  :2funny:γ αυτο και τρελάθηκε με της κρέμες  :headbang: :2funny:Του φενεται τρελλο!Σου λέει εγώ με αυτά τα λεφτά μπορώ να την βγάλω 3 μήνες  :2funny:
  Αυτοινοι φουκαράδες δε με ενοχλούν γιατι ειναι κλεισμένοι στην Ελλάδα ο Βλάκμαν όμως γελοιοποιεί την Ελλάδα  :vomit:και κάθε φορά γελοιοποιειτε κάθε φορά και περισσότερο
  Θα δεις που οι κλώνοι του σύντομα θα γράψουν ότι ο Βλάκμαν είναι μάγκας που βάζει πούδρα  :2funny:
  Θυμάμαι στα τέλη της δεκαετίας του '80 τους κωλομπαράδες στην Αθηνάς  :2funny:που
τους ολοι έβαζαν πούδρα στα μούτρα τους οπως κανει και ο Βλάκμαν  :2funny:για να μη φενονται οι ρυτίδες  :2funny:
 
Λες για τον άλλον που βάζει πουδρα και εσύ βάζεις κρέμες;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Λες για τον άλλον που βάζει πουδρα και εσύ βάζεις κρέμες;
Από σένα έχω ακούσει της περισσότερες ηλιθιότητες  :2funny: τι σχέση έχει η πούδρα και το μέϊκ απ που βάζει ό Βλάκμαν για να κρύψει της ρυτίδες με την κρέμα που αποροφάτε πλήρως και δεν φένεται?
  Η κρέμα δεν κρύβει,βέβαια εσύ που να ξέρεις τι κάνει η κρέμα στο δέρμα!
  Η πλακα ειναι ότι η πούδρα κάνει παρα πολύ κακό στο δέρμα γιατί δεν το αφήνει να αναπνεύσει!
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ποια πουδρα και μαλακιες?Σιχαίνομαι οτιδήποτε πανω στο πρόσωπο.Οποτε και να βαλω φωτό το ιδιο θα βγει.
Οσοι νομίζουν ότι είναι τζοβενοι ας πάνε για live καμάκι να πιάσουν τα αρχιδια τους τα δυο.
Που σιγά μην τολμάνε να πάνε δηλαδή.
Αφού τους λες πάμε για live και ολοι κωλύονται.
Οι φωτό είναι σελφις δικές μου και είμαι ετσι.
Δηλαδή και αφραγκοι και χάλια εμφανισιακά είναι οι περισσότεροι οπότε πιανουν τα αρχιδια τους και νομίζουν οτι αντιρροπιζουν με πονηριά και καπατσοσυνη.
Τα αρχιδια μας κουνιοντουσαν χαρμόσυνα που λενε,κοινώς πονηρομαλακες.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.826
Κριτικές
6
Like
11.311
Πόντοι
3.936
Οσοι νομίζουν ότι είναι τζοβενοι ας πάνε για live καμάκι να πιάσουν τα αρχιδια τους τα δυο. Που σιγά μην τολμάνε να πάνε δηλαδή.
Ενώ εσύ τις ακολουθείς κατά πόδας σαν τον θ/β και τις φωτογραφίζεις κρυφά που αγκαλιάζονται με διάφορους άλλους. Ωραίο καμάκι κάνεις ρε τύπε
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
BJs8M7.jpg
Ποια πουδρα? Σιχαίνομαι οτιδήποτε πανω στο πρόσωπο. Οποτε και να βαλω φωτό το ιδιο θα βγει.
Οι φωτό είναι δικές μου και είμαι ετσι.
 :coffee:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Από σένα έχω ακούσει της περισσότερες ηλιθιότητες  :2funny: τι σχέση έχει η πούδρα και το μέϊκ απ που βάζει ό Βλάκμαν για να κρύψει της ρυτίδες με την κρέμα που αποροφάτε πλήρως και δεν φένεται?
  Η κρέμα δεν κρύβει,βέβαια εσύ που να ξέρεις τι κάνει η κρέμα στο δέρμα!
  Η πλακα ειναι ότι η πούδρα κάνει παρα πολύ κακό στο δέρμα γιατί δεν το αφήνει να αναπνεύσει!
Oσες La Prairie και να βάλεις η μούρη σου σαν τον κώλο της μαϊμούς θα είναι.Και ναι το ίδιο γυναικωτό είναι και η κρέμα και η πουδρα και το make up. 
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ο πιό κακομοίρης είναι ο whois  :2funny:Πρεπει να είναι εντελώς τελειωμένος  :2funny:γ αυτο και τρελάθηκε με της κρέμες  :headbang: :2funny:Του φενεται τρελλο!Σου λέει εγώ με αυτά τα λεφτά μπορώ να την βγάλω 3 μήνες  :2funny:

Τι 3 μήνες ;;
Με 1 κουτί χαρτομάντηλα του 1.50€
8934654476318.jpg


σκουπίζοντας τον πούτσο του όταν τραβάει μαλακία, εφόσον το κουτί έχει 100 χαρτομάντηλα,
βγάζει ένα μήνα  !!!!

1 μήνα, με μέσο όρο 3.3 μαλακίες την ημέρα , με 1.50€ !!!!!!!

Με 18€ , βγάζει όλο το χρόνο. Με πάνω από 3 μαλακίες χυσίματα την ημέρα !!!!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Oσες La Prairie και να βάλεις η μούρη σου σαν τον κώλο της μαϊμούς θα είναι.Και ναι το ίδιο γυναικωτό είναι και η κρέμα και η πουδρα και το make up. 
ΤΗΣ μεγαλύτερες ηλιθιότητες στο σάϊτ της έχω ακούσει από σένα  :2funny:τουλάχιστον διαβάζοντας το σάϊτ εσυ και μερικοί φουκαράδες μάθατε  τη La prairie  :2funny:

Τι 3 μήνες ;;
Με 1 κουτί χαρτομάντηλα του 1.50€
8934654476318.jpg


σκουπίζοντας τον πούτσο του όταν τραβάει μαλακία, εφόσον το κουτί έχει 100 χαρτομάντηλα,
βγάζει ένα μήνα  !!!!

1 μήνα, με μέσο όρο 3.3 μαλακίες την ημέρα , με 1.50€ !!!!!!!

Με 18€ , βγάζει όλο το χρόνο. Με πάνω από 3 μαλακίες χυσίματα την ημέρα !!!!!
Σιγά μην αγωρασει και μαντηλάκια  :2funny:για τον φτωχομπινέ το 1.5 ευρώ εινσι τρελλό ποσό  :2funny:
Δεν ειναι μονο το μεικ-απ.. Αν παρατηρησει καποιος την φωτο του ασανσερ που υπαρχει στην προηγούμενη σελιδα, και την ζουμαρει, θα δει απο κοντα οτι και τα χειλακια του ειναι περασμενα με ροδακινι κραγιονακι. Μην μας πει μετα οτι το εκανε η μητερα φυση και αυτο  :sunglasses:
Δεν πήρε άχρωμο κραγιόν για τα χείλη γιατί αυτο με το χρώμα Ροδάκινο είναι το φθηνότερο  :2funny:μ'αρέσουν οι εργατικές μπότες που φοράει  :2funny:ένα ζευγάρι μπότες για εργατεςχεργοστασιων που πήρε από την Αθηνάς  έχει όλο κ όλο και το φοράει και στη δουλειά και στις πουτανες που πάει  :2funny:
 
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
ΤΗΣ μεγαλύτερες ηλιθιότητες στο σάϊτ της έχω ακούσει από σένα  :2funny:τουλάχιστον διαβάζοντας το σάϊτ εσυ και μερικοί φουκαράδες μάθατε  τη La prairie  :2funny:
Oταν εγώ πούλαγα τις la prairie  τις LAncome  τις Lancaster και τις Dior κλπ κλπ εσύ ουτε το πουλάκι σου δεν είχες πιάσει. Βεβαια όλο γυναίκες τις αγόραζαν και κάτι ξεφωνημένες,αλλά αυτό δεν έχει αλλάξει.
Συνέχισε να δείχνεις πόσο μαλάκας είσαι.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Oταν εγώ πούλαγα τις la prairie  τις LAncome  τις Lancaster και τις Dior κλπ κλπ εσύ ουτε το πουλάκι σου δεν είχες πιάσει. Βεβαια όλο γυναίκες τις αγόραζαν και κάτι ξεφωνημένες,αλλά αυτό δεν έχει αλλάξει.
Συνέχισε να δείχνεις πόσο μαλάκας είσαι.
Τι μαλακία είπες πάλι  :headbang: :jerking: :headbang: :2funny: :2funny: :2funny:Στα Hondos center σε κανένα μαγαζί στις κρέμες δεν δούλευε ποτέ κανένας άνδρας!
Στην Ελλάδα μόνο στα Hondos center και στο αεροδρόμιο έχει αυτές της κρέμες.
  Στο αεροδρόμιο μόνο ένας άνδρας υπάλληλος νέος σε ηλικία δουλευει στις κρέμες και αυτός είναι ξεφωνημένος  :2funny:
  Οπότε πριν πας να γράψεις την μαλακία σου να σκέφτεσαι λίγο  :2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Τι μαλακία είπες πάλι  :headbang: :jerking: :headbang: :2funny: :2funny: :2funny:Στα Hondos center σε κανένα μαγαζί στις κρέμες δεν δούλευε ποτέ κανένας άνδρας!
Στην Ελλάδα μόνο στα Hondos center και στο αεροδρόμιο έχει αυτές της κρέμες.
  Στο αεροδρόμιο μόνο ένας άνδρας υπάλληλος νέος σε ηλικία δουλευει στις κρέμες και αυτός είναι ξεφωνημένος  :2funny:
  Οπότε πριν πας να γράψεις την μαλακία σου να σκέφτεσαι λίγο  :2funny:

Μήτσο έχεις δει καλά αποτελέσματα?
Έχουν βγάλει προσφορά για τη μέρα της γυναίκας,να πάρω?

 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Με ξεκωλιασαν οι σκαμερς στο τελευταίο ταξίδι οποτε αναπροσάρμοσα τη στρατηγική.Ηδη 3 γκόμενες μου ζήτησαν λεφτά χωρίς καν να έχουμε συναντηθεί.Απιστευτο.
Θέλει να τηρείς αρχές για να προστατευτείς από τις απατεώνισσες γιατί αλωνίζουν εκεί έξω.Χαλανε τη φάση και για τις υπόλοιπες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom