Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
καημενο παιδι, ευτυχως που σου ανοιξα τα ματια και την ειπες στην αλλη που σε φουμαρε μουφα φωτογραφιες...
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
καημενο παιδι, ευτυχως που σου ανοιξα τα ματια και την ειπες στην αλλη που σε φουμαρε μουφα φωτογραφιες...

Της είπα ότι είναι τυχερή που είμαι πολιτισμένος,άμα ήταν άλλος μπορεί να τη σαπάκιαζε.
Γενικα πάντως κάνουν πολλά κόλπα.Στο ηλεκτρονικό σπονσοριλικι είμαι καινούργιος και δεν ήξερα τι παίζει αλλά τώρα έχω μάθει μέσω δοκιμής και λάθους τα περισσότερα κόλπα που κάνουνε.
Αλλά είναι πολυ πονηρές,σε ψυχολογούν σωστά και κάνουν απίστευτα πράγματα.
Σκέφτηκα να ασχοληθώ με δυτικές.Για να δούμε πως θα πάνε τα υπόλοιπα leads.
Η Τσέχα ήταν όπως στις φωτό αλλά δε γούσταρε.Δεν τη θεωρώ σκαμερ.
Γενικα η μαλακια είναι ότι έχεις να διαλέξεις ανάμεσα σε πολλές και αν πιστέψεις αυτά που λένε τον πίνεις κλαρίνο γιατί χάνεις άλλες καλύτερες επιλογές.
Τώρα έχασα κάτι άλλες Ουκρανές που ήταν καλύτερες συν την Πολωνέζα.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Τι μαλακία είπες πάλι  :headbang: :jerking: :headbang: :2funny: :2funny: :2funny:Στα Hondos center σε κανένα μαγαζί στις κρέμες δεν δούλευε ποτέ κανένας άνδρας!
Στην Ελλάδα μόνο στα Hondos center και στο αεροδρόμιο έχει αυτές της κρέμες.
  Στο αεροδρόμιο μόνο ένας άνδρας υπάλληλος νέος σε ηλικία δουλευει στις κρέμες και αυτός είναι ξεφωνημένος  :2funny:
  Οπότε πριν πας να γράψεις την μαλακία σου να σκέφτεσαι λίγο  :2funny:
Yπάρχουν και ιδιοκτήτες στα μαγαζιά βλακάκο.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Της είπα ότι είναι τυχερή που είμαι πολιτισμένος,άμα ήταν άλλος μπορεί να τη σαπάκιαζε.
Γενικα πάντως κάνουν πολλά κόλπα.Στο ηλεκτρονικό σπονσοριλικι είμαι καινούργιος και δεν ήξερα τι παίζει αλλά τώρα έχω μάθει μέσω δοκιμής και λάθους τα περισσότερα κόλπα που κάνουνε.
Αλλά είναι πολυ πονηρές,σε ψυχολογούν σωστά και κάνουν απίστευτα πράγματα.
Σκέφτηκα να ασχοληθώ με δυτικές.Για να δούμε πως θα πάνε τα υπόλοιπα leads.
Η Τσέχα ήταν όπως στις φωτό αλλά δε γούσταρε.Δεν τη θεωρώ σκαμερ.
Απο μακρυά φαίνεται ότι εισαι λιγούρης,δεν χρειάζεται να σε ψυχολογήσουν .
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Έχουνε τεράστια εμπειρία με άντρες και ξέρουν τι παίζει.Τωρα βέβαια ντεμονταρω τη στρατηγική τους και καταλαβαίνω τι κάνουν.
Εσυ πας για μια τίμια συμφωνία,έναν έντιμο συμβιβασμό που έλεγε και ο ΣΥΡΙΖΑ δεν πας να σε κοροϊδέψουν λαμόγια.
Επειδή όμως παίζουν πολλά λαμόγια όπως οι ψείρες πρέπει να τις λαμβάνεις υπόψιν.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Της είπα ότι είναι τυχερή που είμαι πολιτισμένος,άμα ήταν άλλος μπορεί να τη σαπάκιαζε.
Γενικα πάντως κάνουν πολλά κόλπα.Στο ηλεκτρονικό σπονσοριλικι είμαι καινούργιος και δεν ήξερα τι παίζει αλλά τώρα έχω μάθει μέσω δοκιμής και λάθους τα περισσότερα κόλπα που κάνουνε.
Αλλά είναι πολυ πονηρές,σε ψυχολογούν σωστά και κάνουν απίστευτα πράγματα.
Σκέφτηκα να ασχοληθώ με δυτικές.Για να δούμε πως θα πάνε τα υπόλοιπα leads.
Η Τσέχα ήταν όπως στις φωτό αλλά δε γούσταρε.Δεν τη θεωρώ σκαμερ.

Υπαρχουν πολυ πιο καλες περιπτωσεις απο αυτες που ασχολεισαι τυπε.

Αν εχεις χρημα και θες να χωσεις στο να περνας καλα με υπερμουναρες που θα τις εχεις δει πρωτα απο κοντα, εχει στεκια που συχναζουν και μπορεις να κανεις παιχνιδι και να περνατε καλα.

Η αλλη σε κοροιδεψε και αν επεμενε θα πηγαιναμε να τη βρουμε μαζι με τη κανονικη κοπελα της φωτογραφιας και θα ετρωγε φτυσιμο στα μουτρα, δεν αξιζει να μαλακιζεσαι με τετοιες. Στη τελικη, σκατα ηταν, ουτε 5αρακι δεν ηταν. Ακυρη εντελως και σκατοφατσα, μπαμ εκανε απο χιλιομετρα οτι ειναι σκατοχαρακτηρας, τι δεν καταλαβες και πως τη πατησες τυπε;

Χρημα εχεις να παιξεις δυνατη μπαλα στο απο κοντα; Αυτο μετραει, ολα τα αλλα ειναι παπαριες για να γεμιζεις απλα σελιδες στο νημα σου.

 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Έχουνε τεράστια εμπειρία με άντρες και ξέρουν τι παίζει.Τωρα βέβαια ντεμονταρω τη στρατηγική τους και καταλαβαίνω τι κάνουν.
Εσυ πας για μια τίμια συμφωνία,έναν έντιμο συμβιβασμό που έλεγε και ο ΣΥΡΙΖΑ δεν πας να σε κοροϊδέψουν λαμόγια.
Επειδή όμως παίζουν πολλά λαμόγια όπως οι ψείρες πρέπει να τις λαμβάνεις υπόψιν.

Τα αρχιδια μου εχουν.

Μονο σε κατι τυπους σαν εσενα πιανουν αυτες οι μαλακιες τυπε.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Αν εχεις χρημα και θες να χωσεις στο να περνας καλα με υπερμουναρες που θα τις εχεις δει πρωτα απο κοντα, εχει στεκια που συχναζουν και μπορεις να κανεις παιχνιδι και να περνατε καλα.

Μόνο με χρήμα ; Χωρίς να χαλάσεις χρήμα στο μαγαζί και να κάνεις γνωριμίες με μαλάκες θαμώνες ;
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Λακη δεν ειναι για εσενα αυτα, αστο. Παμε παρακατω. Συνεχισε τα οσα λες για τις κρεμες.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Λακη δεν ειναι για εσενα αυτα, αστο. Παμε παρακατω. Συνεχισε τα οσα λες για τις κρεμες.

Για κανέναν σοβαρό δεν είναι.
ΑΣ ΜΕ ΔΙΑΨΕΥΣΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ, ΤΟΝ ΠΡΟΚΑΛΩ.

Πάτε να κάνετε πλάκα στον κμαν.
1000 ΦΟΡΕΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΕΤΣΙ.

πας στο τάδε κωλομάγαζο ... χαλάς άπειρες ώρες ... μαλακίζεσαι με 100 μαλάκες ...
σου γνωρίζουν 20 καριόλες που δουλεύουν εκεί .......
και τα @@ μας κουνιούνται ........

ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΣ ....
κοτάρες πουλάνε μούρη όπως μέχρι το 1970 ...


πήγα εκεί ... ο τάδε με έστειλε .... μίλήσα με τον έτσι .... με πήγαν στο τραπέζι του αλλιώς ....
έκανε τόση ζημιά .... ήρθε στο τραπέζι μου η έτσι .... το πρωί πήγα εκεί ...
συνάντησα τη γαλότσα χωρίς όνομα .... γάμησα, αλλά μην το πείτε πουθενά ... μόνο αν ξέρεις το φούφουτο τα κάνεις αυτα !
δεν είναι για εσάς ... είναι μόνο για το μπατζανάκη του πάρτα όλα ....
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Σα σεξοτουρίστας αν θες να γαμήσεις μοντέλα δεν είναι καθόλου εύκολο.Φανταστείτε να σκάσει κανάς Τεξανός εκατομμυριούχος Ελλάδα για μια βδομάδα να γαμήσει μοντέλα με τον παρά του.Τι θα έχει να αντιμετωπίσει.Πόσες παγίδες,δυσκολίες και εμπόδια.
Βάζεις κάπως το κεφάλι σου στον ντορβά,οι βασικές προυποθέσεις είναι εναντίον σου και πρέπει να αντιρροπίσεις.
Οι περισσότεροι κωλύονται εξαρχής το θεωρούν πρακτικά αδύνατο όταν λείπουν οι προυποθέσεις.Πρέπει να πληρώσεις για να μάθεις.
Μιλάς με δεκάδες γκόμενες,πρέπει να τις φιλτράρεις μία μία.Θέλει εμπειρία.Σημασία έχει να έχεις πάντα ανοιχτές προοπτικές οπότε και να αποτύχει μια σεξοεκδρομή να έχεις πάντα τζόγο για την επόμενη.
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Με ξεκωλιασαν οι σκαμερς στο τελευταίο ταξίδι οποτε αναπροσάρμοσα τη στρατηγική.Ηδη 3 γκόμενες μου ζήτησαν λεφτά χωρίς καν να έχουμε συναντηθεί.Απιστευτο.
Θέλει να τηρείς αρχές για να προστατευτείς από τις απατεώνισσες γιατί αλωνίζουν εκεί έξω.Χαλανε τη φάση και για τις υπόλοιπες.
ρε ανθρωπε του θεου,αφου δε θα γαμησεις που δε θα γαμησεις,γιατι συνεχιζεις να πετας τα λεφτα σου.
παντρεψου μια φτωχη μεταναστρια με παιδι,να κανεις και ενα καλο και να εχεις μια συντροφια και ενα ζεστο φαι στο τραπεζι.
πλεον εχεις χασει τελειως την μπαλα και σε ξεπουπουλιαζουν χωρις να πηδηξεις,επειδη κανεις μπαμ απο χιλιομετρα οτι εισαι περιπτωση των περιπτωσεων.
σταματα αυτον το φαυλο κυκλο παρανοιας
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τώρα έχω 3 μόνιμες σπονσορέτς και άλλες τόσες στα σκαριά.Χρειάζεται διαρκής ανανέωση του χαρεμιού.
Με αιφνιδίασε η Ρωσίδα.Το κόλπο γκρόσο ήταν οτι έβαλε ανάμικτα δικές της φωτό και φωτό της άλλης.Αυτό δε μου το έχουν κάνει ποτέ ξανά.Ιδιοφυές.
Είναι τρελό τι σκαρφίζονται οι γκόμενες,αναλύουν τις καταστάσεις ξανά και ξανά για να πετύχουν μέγιστο extraction.
Φανταστείτε να μην ήμουν τζέντλεμαν και να έκανα τις ίδιες αρχιδιές που κάνουν,να τις εξαπατούσα με υποσχέσεις και να γαμούσα αβέρτα και μετά εξαφανιζόλ.Απλά είναι τυχερές γιατί όλα γίνονται.
Θα αναλύσω καμιά φορά τα συνηθισμένα σκαμς για αρχάριους και πώς τα αποκαλύπτουμε.Γενικά πέφτεις αναπόφευκτα πάνω σε απατεώνισσες,έχουν μυριστεί το ψητό τα κοράκια και πέφτουν σα γύπες στους αθώους σπόνσορες να φάνε και αυτές.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Δεν πειθεις τυπε, αστο.

Ξεσκεπαστηκες και πας να καλυψεις τα οσα ανεβασες.

 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αυτή με εξαπάτησε.Το σωστό θα ήταν μέτρα πολιτικής να τη διαγράψουν εντελώς ή να ειδοποιήσω τη γκόμενα από όπου έκλεψε τις φωτό και να φάει νομικό φυστίκι.
Αυτές οι γαμιόλες στηρίζονται στην καλή μας προδιάθεση σου λέει προβλεπέ ο τύπος έχει πολλά να χάσει αν με χτυπήσει βάναυσα.
Γενικά πρέπει να ξέρεις τη λογική τους να τις αιφνιδιάζεις πάραυτα.Εκεί που νομίζουν όλα καλά εισπράττουν έναν καύλο τιτανικών διαστάσεων.Είναι το ίδιο που έπαθαν οι ψωλάδες και κουφάθηκαν.
Το βλέπουν σαν καθαρή βία,αρχιδιά,πραξικόπημα,ελεεινό τελείως αλλά είναι ουσιαστικά η απάντηση στις λαμογιές.
Πρέπει να πάμε δηλαδή για το κάψιμο και οριστική εξαφάνιση των σκάμερς με βίαιη αιφνιδιαστική κίνηση του ιππότη,να τις γαμήσωμε με μια μονοκοντυλιά να τις εξαφανίσουμε από το χάρτη.
Ενα σκληρό αποτελεσματικό χτύπημα κολοσιαίων διαστάσεων με βαριές συνέπειες που θα τις αφήσει στο καναβάτσο.Βαλκανιοποίηση φάση.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Τώρα έχω 3 μόνιμες σπονσορέτς και άλλες τόσες στα σκαριά.Χρειάζεται διαρκής ανανέωση του χαρεμιού.
Με αιφνιδίασε η Ρωσίδα.Το κόλπο γκρόσο ήταν οτι έβαλε ανάμικτα δικές της φωτό και φωτό της άλλης.Αυτό δε μου το έχουν κάνει ποτέ ξανά.Ιδιοφυές.
Είναι τρελό τι σκαρφίζονται οι γκόμενες,αναλύουν τις καταστάσεις ξανά και ξανά για να πετύχουν μέγιστο extraction.
Φανταστείτε να μην ήμουν τζέντλεμαν και να έκανα τις ίδιες αρχιδιές που κάνουν,να τις εξαπατούσα με υποσχέσεις και να γαμούσα αβέρτα και μετά εξαφανιζόλ.Απλά είναι τυχερές γιατί όλα γίνονται.
Θα αναλύσω καμιά φορά τα συνηθισμένα σκαμς για αρχάριους και πώς τα αποκαλύπτουμε.Γενικά πέφτεις αναπόφευκτα πάνω σε απατεώνισσες,έχουν μυριστεί το ψητό τα κοράκια και πέφτουν σα γύπες στους αθώους σπόνσορες να φάνε και αυτές.

Άρχοντα για άλλη μια φορά διδάσκεις,μοιράζεις γνώσεις!
:hi:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Αυτο που πρεπει να κανεις σε πρωτη φαση ειναι να αρχισεις να παιζεις με δυτικες, ειναι πιο "τιμιες" σε αυτο το τομεα.

Δυνατο παιχνιδι αυτη τη στιγμη οι Ιταλιδες, τεραστια γκαμα απο μουνετα που ειναι ετοιμα για παιχνιδι και γυριζουν ανα το κοσμο.

Τερμα μουναρες και πολυ πιο κοντα στη λογικη περναμε καλα στο να εχουμε και συνεχεια την επομενη φορα.

Αν φερθεις οπως πρεπει θα σου φερουν και φιλες τους, το συνηθιζουν αυτο και μετα τις πας ανα γκρουπακια.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Παρατα τις σλαβες, ετσι και αλλιως το βλεπεις και μονος σου, τα γραφεις και μονος σου.

Αποτυχια, οχι μονο δεν γαμας αλλα σου γαμανε τη ψυχη τη καθε φορα και σε οδηγουν σε αποτυχιες και γινεσαι ρεζιλι μετα και δινεις δικαιωμα στο καθενα να σε πειραζει και να γελαει με τα μαυρα σου χαλια.

Παιξε Ιταλια, στησε νεο νημα και κανε νεο ξεκινημα.

Εχει πολυ δυνατα μουνετα, θα με θυμηθεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom