Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τυπε οι σπονσορες, πληρωνουν και γαμανε, εσυ δεν εχεις καταλαβει και σε κανουν μεροκαματο οι γ κατηγοριας απαξιωμενες στο τοπο τους 30φευγα τυπισσες που πληρωνεις και δεν εχεις γαμησει ποτε σου.

Εγώ μπαίνω live στα κλαμπ και χτυπάω ποιος τα κάνει αυτά?
Μετά το 2017 είχα εγκαταλείψει τελείως το ονλάιν με τα χάλια που έπιασε το mamba και ασχολούμουμουνα μόνο με live και τώρα ξεκίνησα ξανά το ηλεκτρονικό καμάκι επειδή βγήκα και καλά σπονσοροσάιτ.Αλλά έχει τόσο λαμόγιο μέσα που δεν ξέρω αν αξίζει τον κόπο.
Εντάξει γάμησα 6 γκόμενες το τελευταίο τρίμηνο αλλά δεν είμαι ευχαριστημένος από το συνολικό αποτέλεσμα.
Αλλος θα ήταν υπερευχαριστημένος.Εγώ δεν είμαι ευχαριστημένος γιατί έχω υψηλά στάνταρτς.Οι γκόμενες σου λένε κακώς και πολλές γάμησες αμαλάχι.Δεν αξίζεις τόσες πολλές και τέτοιο επίπεδο.
Εγώ θεωρώ οτι αξίζω ως υπέρτερος.
Και εδώ Γερμανία δε δέχονται την τρομερή μας ανωτερότητα.Είναι φοβερό δηλαδή.Rage against the machine φάση.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τυπε ακομα και να ειναι αληθεια αυτο και να γαμησες 6 γκομενες σε 3 μηνες, αποτυχια ειναι.

Τι αρχοντιλικια και βαλκανικες υπεροχες μας λες μετα;

Ντελιβερας στη Καλλιθεα να ησουν, πιο πολλα μουνακια θα γαμουσες.

Και χωρις να σε κανουν μεροκαματο.

Ασε τα αρχοντιλικια και κανε οτι σου ειπε ο  markosp, εχει δικιο σε οτι σου γραφει και θελει το καλο σου.

 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τυπε ακομα και να ειναι αληθεια αυτο και να γαμησες 6 γκομενες σε 3 μηνες, αποτυχια ειναι.

Τι αρχοντιλικια και βαλκανικες υπεροχες μας λες μετα;

Ντελιβερας στη Καλλιθεα να ησουν, πιο πολλα μουνακια θα γαμουσες.

Και χωρις να σε κανουν μεροκαματο.

Ασε τα αρχοντιλικια και κανε οτι σου ειπε ο  markosp, εχει δικιο σε οτι σου γραφει και θελει το καλο σου.

Τι αλήθεια αφού τις πόσταρα όλες ημίγυμνες,ντυμένες και σε κρυφές φωτό.Γάμησα και σεμισελέμπριτι Τσεχία κτλ.
Απλά κάνω understatement.Τα παρουσιάζω όλα 10 φορές λιγότερο σοβαρά από όσο είναι οπότε ο άλλος γελάει λέει για τον πούτσο είναι αυτός.
Αυτό είναι για να μην έχω αντίσταση να μη με μπλοκάρουν και να αλωνίζω.
Το βασικό είναι να αποφεύγεις το μπλοκ.Ολοι οι πούστιδοι συνασπίζονται εναντίον σου και πρέπει κάπως να διεισδύσεις στις τρύπες και να τους κάνεις να τον πιουν.
 

rebelos1

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2019
Μηνύματα
423
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
Πάτε να κάνετε πλάκα στον κμαν.
Όχι αυτός πάει να κάνει πλάκα σε όλους. Απορώ πως θαυμάζεις και υπερασπίζεσαι έναν άνθρωπο, που κοντά σε 500 περίπου σελίδες νήμα, σκάει χρήμα σε μουνιά χωρίς να τα πηδάει. Την μια γιατί δεν του σηκώνονταν από την υπερβολική κατανάλωση αλκοόλ, την άλλη γιατί το μουνί από τα σλαβικά μουνολίβαδα δεν εκτιμούσε τον βαλκάνιο υπερπέουλα, την άλλη γιατί είχε σπαστεί το μουνί, την άλλη επειδή πέρναγε ο Κρόνος από τον αχλαδόκαμπο και δεν ευνοούσε τα πηδήματα την συγκεκριμένη αστρολογική περίοδο, άσε μας τώρα. Και σαν να μην έφτανε αυτό μας διηγείται εδώ τις αποτυχημένες προσπάθειές του και το μόνο που καταφέρνει, είναι να κάνει τον κόσμο να γελάει, αφού τον βλέπει να ιδρώνει και να προσπαθεί χωρίς αποτέλεσμα.

Κρίμα ρε φυλόβιε. Και σε είχα σε εκτίμηση. Τουλάχιστον από σένα τον σκληρό και ακούραστο χύστη, περίμενα να τον νουθετήσεις και όχι να τον σιγοντάρεις.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.387
Κριτικές
49
Like
22.879
Πόντοι
24.596
Πάντως καλή ιδέες κμάν να παίξεις με ιταλιδες που δεν γαμιουνται ούτε με ιταλους :headbaning1:
Αν κάνουμε καινούριο συκώτι με τις σλαβες με τις ιταλιδες θα κάνουν και οι νεφροπαθεις αιμοκάθαρση από δω μεσα :headbaning2:
:S  :S :S
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Λακη, καλα στα λεει, πρεπει ως σκληρος και ακουραστος χυστης, να βοηθησεις τον φιλο μας που τρωει αποτυχιες στη μαπα και να τον διδαξεις πως θα γαμει και αυτος.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Φωτογραφιες αφηνιασμενου αρχοντος στην αιωνια Ρωμη, θα γινει viral εκει, θα τον βγαλουν στη τηλεοραση και θα δοξαστει οπως αρμοζει σε αρχοντες αναλογου διαμετρηματος.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Πάντως καλή ιδέες κμάν να παίξεις με ιταλιδες που δεν γαμιουνται ούτε με ιταλους :headbaning1:
Αν κάνουμε καινούριο συκώτι με τις σλαβες με τις ιταλιδες θα κάνουν και οι νεφροπαθεις αιμοκάθαρση από δω μεσα :headbaning2:
:S   :S :S

Εχω βρει μια Ιταλίδα τώρα Βερολίνο.Καλό μουνάκι.Για να δούμε πώς θα πάει.
Απλά έχω συνηθίσει στις Σλάβες και μου φαίνονται tricky όλες οι άλλες.Να δούμε.Μπορεί να γαμήσω την Ιταλίδα το ΣΚ και είναι και μουνάρα παρεπιπτόντως για πολλές μαλακίες.Πώς βρέθηκε Berlin δεν καταλαβαίνω.Una faccia una razza μου έγραψε.
Εχω τσαντιστεί τόσο με τις Ρωσίδες που μπορεί να τη γαμήσω μόνο και μόνο για λόγους εκδικήσεως.Αλλιώς περιμένει Πολωνέζα κλασσικά.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Οι Ιταλιδες ειναι πολυ πιο θερμες τυπε, αν παιξεις σωστα και δεν κανεις τις ιδιες μαλακιες δεν θα ξεκολλας μετα απο Ιταλια, θα με θυμηθεις οταν πας και γευτεις τις πρωτες επιτυχιες, ειδικα βορεια Ιταλια.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εδώ φωτό της Ιταλίδος.Κάνει μπαμ οτι περιμένει Βαλκάνιους επιβήτορες.

SRnPOM.jpg


Θα τιμούσα το ιταλικό μουνάκι ευχαρίστως αρκεί να δώσει το πράσινο φως.Μας έχουν φάει οι άτιμες οι Σλάβες,μαύρη τρύπα φάση.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Milano, San Salvatore, Lugano και πολλες αλλες περιοχες, δεν θα ξεκολλας μετα.

Δοκιμασε να πας μια καταδρομικη για 2-3 μερες και θα με θυμηθεις.

Φορτωσε μαρουλια και χωσου.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Στα ειπα, ειναι πολυ καλυτερα εκει, πηγαινε εκει που σου εγραψα τυπε.

 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Μεσω instagram να ξερεις παιζουν πολυ δυνατα εκει τυπε, αν χωθεις μεσα σε καποια προφιλ, μετα ολες ερχονται μονες τους.

Ορεξη, υγεια και χρημα να εχεις και θα βαρεθεις να γαμας, σε βλεπω μονιμο κατοικο εκει μετα.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τερμα το μουνι που ανεβασες, αλλο επιπεδο οι Ιταλιδες.

Δωσε πονο και πηγαινε καταδρομικη.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Γιωρικα τι έχεις πιεί σήμερα?
Μπορδελο σε κόβω...
 

rebelos1

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2019
Μηνύματα
423
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
Θα τιμούσα το ιταλικό μουνάκι ευχαρίστως αρκεί να δώσει το πράσινο φως.Μας έχουν φάει οι άτιμες οι Σλάβες,μαύρη τρύπα φάση.
Άντε ρε Κμαν. Τράβα Ιταλία. Γιατί στην Πολωνία και Ουκρανία οι σημαίες και τα λάβαρά μας, κυματίζαν μεσίστια με βαρύ πένθος. Πήγαινε Ιταλία μήπως και κάνεις περήφανα τα Βαλκάνια εκεί και υψώσουμε την γαλανόλευκη μέσα στην Ρώμη να κυματίζει περήφανα
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ουκρανία,Πολωνία είναι all time classic προορισμοί κρατούν τα σκήπτρα τα τελευταία 20 χρόνια.Δε νομίζω να ανατραπεί η κατάσταση στο εγγύς μέλλον.
Βρήκα και μια δυτική μουνάρα για σπονσοριλίκι.Θα δω πώς θα πάει,έχει ενδιαφέρον.Πάντως οι αντιδράσεις καμία σχέση με Σλάβες.Οι Δυτικές γενικά είναι ψιλοαφελείς στο τι παίζει με άντρες ενώ οι Σλάβες και ειδικά οι Ρωσίδες τους ξέρουν απέξω και ανακατωτά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom