Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Σε δυτικές ΠΑΝΤΟΥ, σε όλο τον κόσμο , πιάνω μπλα μπλα πολύ πιο εύκολα, σε σχέση με την ελλάδα.
Στην ελλάδα είναι μεγάλο μειονέκτημα να μην είσαι λεχρίτης, να είσαι καλοντυμένος, να μην έχεις τατουάζ,
σκουλαρήκια, τσιμπούρια , δερματικά νοσήματα , να μην είσαι σακάτης κτλ .....

Θυμάμαι στο δημόσιο σχολείο που πήγαινα, τεράστιο σουξέ είχε τύπος που ήταν μονόφθαλμος από μηχανάκι , είχε ψείρες, τσιμπούρια,
κούτσαινε και πήγαινε με το πλάϊ , φόραγε μια χλαίνη που μύριζε κοπριά , είχε κενά στο τριχωτό της κεφαλής από δερματολογικά κτλ ...

τον βρήκανε τέζα σε γιαπί από πρέζα στα 25.
χαχαχαχαχαχα εγω κραζω συνεχεια κυπριους φοιτητες που ξερω
και εχουν αυτο το στυλακι με τα γενια,φωρμες και εντελος απεριποιητοι.
και ομως αυτοι μου λενε αρεσουν ετσι στην ελλαδα!μαλιστα οι δυο αργοτερα μου το απεδειξαν
δειχνωντας μου τις γκομενες τους αλλα και αυτες απεριποιητες αν και οχι ασχημες.
δεν θα γυρνουσα να της κοιταξω οσο ομορφες και αν ειναι με αυτο το ντυσιμο.
οπως λεω σε πολλες που το παιζουν ντιβες στην κυπρο ενω ντυνοντε και εχουν τετιους τυπους
δεν εχει σημασια ποσο ομορφη εισαι αλλα με ποιον εισαι χαχαχαχα.
για αυτο δεν ερχωμε ποτε ελλαδα και τους εκραξα αγρια που τους ειδα πριν 3 χρονια
τρανζιτ 12  ωρες στην αθηνα.μου αρεσε η αθηνα για βολτα αλλα αυτη η κακογουστια
και ποσο απεριποιητοι ειναι στο κεντρο με χαλαει.μια βολτα για σουβλακι λιγες ωρες οκ ειναι
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Και Ουκρανία το live καμάκι Κιέβο δεν είναι εύκολο.Κυκλοφορουν μουναρες αλλά έχεις ελάχιστο χρόνο και συνήθως τρέχουν σπο μαγαζί σε μαγαζί ή πάνε στα καφέ και μιλάνε με τις φίλες για ώρες ή είναι απορροφημένος στα κινητά ή ακούνε μουσική με ακουστικά.
Έχει αδρεναλίνη,πρέπει να κυνηγάς αδιαλείπτως και παντού.Δεν είναι για αρχάριους.Αν πάει αρχάριος θα κλασει από τη δυσκολία.
Βάλε και τα σκάμς,τις λαμογιες,τις αρχιδιες ,τις ψεύτικες φωτό,τα φωτοσοπαρισματα,τις ψεύτικες υποσχέσεις,δεδομένα κτλ και την πίεση χρόνου και έχεις συνταγή για καταστροφή.Οποτε χρειάζεται έλεγχος και σιδηρά πυγμή.
αρχοντα δεν θα χασω χρονο νομιζω σε μαμπα και τιντερ.βρισκω και στον δρομο που ψαχνωντε.
οπως ειπαμε θελει πειρα.ο κολητος μου που γνωρισε και ο δασκαλος ιωσηφ μενει σε ξενοδοχεια
οπως ολοι οι πλουσιοι και τον πανε οι πελατες του σε μερη κυριλε με τους μπραβους τους.
οταν παει χρισατικ καμια βολτα λεει οτι δεν βλεπει πουτανες και αυτο λογο απειριας.
του εξηγησα δεν ειναι οπως στα εργα με τα κοκινα τακουνια και τα μινη χαχαχαχα
ακομα και αν ειναι ντυμενες με νικε και αθλητικα αν εισαι εμπειρος της κοβεις
ποια ψαχνει βιζιτα και λεφτα
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
το καλοκαίρι πήρα 2 μπουφάν από πίθωνα (το ένα από βασιλικό πίθωνα και το άλλο από απλό πίθωνα)
μαζί με τα πήγαιν'έλα στη Μόσχα γύρω στα 2.500 ευρώ
  Σήμερα πήγα σαλόν  :2funny:και γάμησα! :2funny:μπορεί να το επιβεβαιώσει και ο Τάσος ότι λέω αλήθεια! :2funny:Πρέπει να με συγχαρείτε όλοι σας  :2funny:πήγα και γάμησα πουτάνες!Είμαι αρχηγός  :2funny: :2funny: :2funny:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης (8).jpg
    αρχείο λήψης (8).jpg
    5,9 KB · Εμφανίσεις: 12

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
αρχοντα εχεις δικαιο ειναι πολυ κουραστικο το κιεβ και θελεις κυνηγι.
οδυσσο πηγα με την νοοτροπια κιεβ να την πεφτω σε ολες παντου στην ψυχρα.
με ειδε και ο ντερτυ να το κανω και απορουσε ετσι στην ψυχρα καλεις για καφε?
απαντησα ετσι κανουν ολοι κιεβ και οι φιλοι μου εντελως αφραγγοι παντα εβγαζαν γκομενες!
ακολουθωντας και μιμουμενος οτι εκαναν ειχα και εγω ετσι επιτυχια αλλα με θεωρουσαν
δικο τους ντοπιο που ζει στο εξωτερικο,οχι τουριστα.
κιεβο κοιμωμουν 2 ωρες την μερα!ετρεχα μερα νυκτα αλλα δεν επρεπε να πειγαινω σε πολλα μερη
πανω κατω με το μετρο στην πολη γιατι χανεις χρονο και ενεργεια.τωρα το χρισατικ μεγαλο
μου φενετε να πηγαινω πανω κατω.εχω μερικες περιοχες να βολταρω πετριβκα,οσιαν πλαζα,γιδροπαρκ μερα.
κιεβο ποτε δεν μου αρνηθηκε γκομενα κερασμα η να μου δωσει τηλεφωνο.
επερνα 100 τηλεφωνα την μερα αλλα οι περισοτερες δεν απαντουσαν η κλειστο.
οδυσσο ενω πηγα με νοοτροπια πεφτουλα απο κιεβ κατεληξα να μην τολμω να πλισιασω γκομενα.
τελικα μετα απο συζητηση που ειχαμε με τον θειο μου οδυσσο και καταληξαμε οτι εχω δικαιο
ολα οσα του ελεγα εδω και 3 χρονια για οδυσσο μου εδωσε το οκ για τους επομενους 6 μηνες να
πηγαινω κιεβ.παρα τα παραπονα μου για την ελειψη μουνιου οδυσσο εκει νιωθω ποιο οραια και
πιο ανετα να πω την αληθεια.δεν εχω ορεξη πλεον να τρεχω εδω και εκει,θα δω τωρα τι παιζει
μετα απο 8 χρονια και μετα θα αποφασισω.στα αρχιδια μου οι πουτανες,μπορει μετα παλι οδυσσο
να πηγαινω και ας δυσκολευομε να βρω να γαμησω εστο και μια βιζιτα που αξιζει.
οδυσσο ομως ποτε δεν παω αρκαδια που εχει πουτανες γιατι κανω μπαμ εκει απο μακρια
ξενος με λεφτα πανω του και εκει δεν φευγεις ετσι ευκολα αν εισαι μονος.
ολοι παραμονευουν,σημοριες απο μπραβους,τσετσενους,αζερους ουκρανους


 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
 
Δεν είμαι ο Βλάκμαν να βάζω πούδρα στο πρόσωπο μου γιά να κρύψω της ρυτίδες  :2funny:.Αυτό με την πούδρα συνήθως το κάνουν γεροπούστηδες και κωλομπαράδες  :2funny:
Στο μεταξύ έχει βάλει τόσους κλώνους να γράφουν  :2funny:γιά να τον στηρίξουν που έχει μπερδευτεί από μόνος του  :2funny:δεν ξέρει ποιός γράφει τι?  :jerking::2funny:Με τους διαλόγους που έβαλε που όλες του στέλνουν μούφα φωτογραφίες  :2funny: μπερδεύτηκε από μόνος του! 
:shockedeyes:
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.877
Πόντοι
6.030
Μετα το φακ μακαρι να μπορουσαμε να παταμε ενα κουμπι και να εξαφανιζονται..
Πολυ σωστα!!
Γι αυτο μεγαλοι μυστες απαντησαν στην ερωτηση...."Τι πιανει η γυναικα μετα το σεξ.....;"
Απ:  Χωρο
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
αρχοντα ο σαλονικιος επιμενει το βραδυ μπασεναγια δεν ειναι περιεργα η σκοτεινα.
του απαντησα μαλλον εσυ δεν τους φατσαρεις οτι κρατας λεφτα πανω σου
και σε εχουν για κανα αφραγγο τουρκο χαχαχαχα.
λεει ο αρχοντας δεν ξερει τι βλεπει αλλα εγω εχω εμπιστοσυνη σε σενα
που εισαι προσεκτικος παρα στον σαλονικιο που τον εστησαν τωσες φωρες
στο ιτερνετ.οτι δεν εχει φαει ξυλο ακομα ειναι περιεργο.
λογο εμφανισης και ντυσιματος δεν τον υπολογιζουν σωστα
οτι εχει πολλα λεφτα πανω του.μαλλον θα ειναι και αυτος  κιεβ μαιο.
απριλιο παλι εκει θα ειναι ο σαλονικιος και οδυσσο.μαζι του
θα μπορω να βγαινω και νυκτα παρα μονος.θα παρω και κανα σπορτ αθλητικη φανελα
που δεν τραβα προσοχη για το βραδι γιατι εκει αν εισαι μονος με μετρο θες προσοχη.
ειδα σε πολλους να την πεφτουν μετρο μαλακες.τελευτεα φωρα κιεβ 3 επεσαν σε ενα παιδακι.
εμφανιστηκαν 2 αλλοι γεροδεμενοι ισως αστθνομικοι που ηταν πιο πισω τους αρχισαν γροθιες
και τους κατεβασαν στην επομενη σταση νταρνιτσα μετρο!
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Προταση προς κμαν
να ερχεσαι μαζι μου στα fkk οταν πηγαινω.
Και πολυ πιο οικονομικά θα σου βγαινει, χωρις ρισκο, θα γαμας σιγουρα, θα γαμας 8αρια, θα βλεπεις απο πριν τι θα γαμησεις, δεν θα σου σπαζουν τα νευρα. Θα γλυτώσεις αεροπορικα εισητηρια για σενα κ για αυτες ,βίζες ,ξενοδοχεια ,χαιλικια κτλ.
Ενω αργα το βραδυ θα κοιμασαι ηρεμος κ ήσυχος (χρονια πολλα στους εορταζοντες, του αγιου Ησυχιου σημερον) στο σπιτι σου.

Δεν μπορω να καταλαβω την μανια κ συναισθηματικη ελλειψη ,να θελετε μετα το σεξ ,να βγαινετε εξω και να κοιμαστε με τις γκομενες.
Μονο εγω θελω να γαμαω κ να εξαφανιζομαι?
Δινω 30-50€ για ενα γαμησι κ μετα βγαινω να φαω μονος μου, οτι ΕΓΩ θελω, χωρις να μου ζαλιζει τα μεζεα με μαλακιες, να πιω μια μπυρα κ να ρευτω,
Ενω θα κοιμηθω ομορφα μονος μου.
 

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης (10).jpg
    αρχείο λήψης (10).jpg
    18 KB · Εμφανίσεις: 10

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.451
Like
7.979
Πόντοι
2.356
   Σήμερα πήγα σαλόν  :2funny:και γάμησα! :2funny:μπορεί να το επιβεβαιώσει και ο Τάσος ότι λέω αλήθεια! :2funny:Πρέπει να με συγχαρείτε όλοι σας  :2funny:πήγα και γάμησα πουτάνες!Είμαι αρχηγός  :2funny: :2funny: :2funny:
Που ηταν και μουναρα τουλαχιστον.

και το ονειδος του ανδρικου φυλου δινει ενα σκασμο λεφτα απλα για να κανει λιγη παρεα με μπαζα  :grin: τι να πεις ...
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.451
Like
7.979
Πόντοι
2.356
Πολυ σωστα!!
Γι αυτο μεγαλοι μυστες απαντησαν στην ερωτηση...."Τι πιανει η γυναικα μετα το σεξ.....;"
Απ:  Χωρο
Τζαμπα χωρο θα συμπληρωσω ... τις περισσοτερες φορες.
υπαρχουν και εξαιρεσεις για να ισχυει ο κανονας
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
11
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Η ατυχία της γενιάς μας των 45ρηδων ... όταν ήμασταν 15-16 , άπειρες καριόλες συνομίληκες γαμιούνταν με 25ρηδες και 30ρηδες.
Τώρα ούτε σενάριο για σήριαλ δεν παίζει κάτι τέτοιο ....
  οι παλιοι  ζησανε σε φυσιολογικες κοινωνιες,οι μικροι σεβοντουσαν τους μεγαλους και οι γυναικες τους αντρες οπότε και προεκυπτε το φυσιολογικο ματσαρισμα που ανεφερες,δεν ειμαστε εμεις ατυχοι ειναι οι παλιοι μαλακες γιατι ενω το βρηκαν απο τους προηγουμενους δεν φροντισαν να  το διατηρησουν για να το παραδωσουν ως οφειλαν στους επομενους
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
αρχοντα ο σαλονικιος επιμενει το βραδυ μπασεναγια δεν ειναι περιεργα η σκοτεινα.
του απαντησα μαλλον εσυ δεν τους φατσαρεις οτι κρατας λεφτα πανω σου
και σε εχουν για κανα αφραγγο τουρκο χαχαχαχα.
λεει ο αρχοντας δεν ξερει τι βλεπει αλλα εγω εχω εμπιστοσυνη σε σενα
που εισαι προσεκτικος παρα στον σαλονικιο που τον εστησαν τωσες φωρες
στο ιτερνετ.οτι δεν εχει φαει ξυλο ακομα ειναι περιεργο.
λογο εμφανισης και ντυσιματος δεν τον υπολογιζουν σωστα
οτι εχει πολλα λεφτα πανω του.μαλλον θα ειναι και αυτος  κιεβ μαιο.
απριλιο παλι εκει θα ειναι ο σαλονικιος και οδυσσο.μαζι του
θα μπορω να βγαινω και νυκτα παρα μονος.θα παρω και κανα σπορτ αθλητικη φανελα
που δεν τραβα προσοχη για το βραδι γιατι εκει αν εισαι μονος με μετρο θες προσοχη.
ειδα σε πολλους να την πεφτουν μετρο μαλακες.τελευτεα φωρα κιεβ 3 επεσαν σε ενα παιδακι.
εμφανιστηκαν 2 αλλοι γεροδεμενοι ισως αστθνομικοι που ηταν πιο πισω τους αρχισαν γροθιες
και τους κατεβασαν στην επομενη σταση νταρνιτσα μετρο!

Μπασεινα δεν μπορείς το βράδυ να περιμένεις γκομενα έξω,έρχονται συνέχεια περίεργοι τύποι και σου μιλάνε.Μενεις δίπλα στα μπορδελα κυριολεκτικά.Μπορει να μένεις και σε πολυκατοικία που έχει μπορδελο και να μην το ξέρεις,
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.715
Κριτικές
1
Like
4.515
Πόντοι
1.706
Εννοείται,πρέπει να σε γνωρίσουν.Αλλα είναι κοπιώδες το άθλημα αν θες πολλές.

Δεν γινετε να μην λες πως εισαι ελληνας?
Θα ζηταν κ απο μας τους υπολοιπους τον ουρανο με τ αστρα κ δεν θα θέλουν να μας κατσουν
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.715
Κριτικές
1
Like
4.515
Πόντοι
1.706
Τα FKK είναι κονσέρβα.Νιωθεις για μια μέρα μόνο καλά.Δεν είναι όπως το σπονσοριλικι,καμία σχέση.Τα FKK είναι σαν κωλομπαρα με πουτανες.

Θα τις λεω εγω να σου συστηνοντε ως σπονσορετς
Μην σε αγχωνει αυτο
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Οποιος θέλει να πάει μπορδελα μπορεί να πάει μπορδελα.Δεν τον εμποδίζει κανείς.Ας πάει και ας πει τις εμπειριες του.
Ας πάει Κιέβο στα μπορδελα και να γράψει τις εμπειριες του.
Αν γουστάρει κάποιος να πάει για καμάκι ας πάει για καμάκι και να πει τι ψάρια έπιασε.
Το σπονσοριλικι δεν είναι εύκολο αν θες εναλλαγές.Περιγραφουμε τι παίζει σκάμερς κτλ.Λεμε είναι δύσκολο,είναι ζόρικο και δαπανηρό και δεν είναι για όλους.Αν θέλει κάποιος να κάνει σπονσοριλικι ας πάει να το κάνει να δει πώς είναι.
Δεν είναι εύκολα λέμε.Αλλα είναι το μόνο που αξίζει Κίεβο,Για πουτανες κτλ δεν αξίζει το Κιέβο.Τα λέμε συνέχεια.
Το θέμα είναι να βρεις τεχνικές να περιορίσεις τις σκαμερς και να ανεβάσεις την ποιότητα θηράματος.Εισαι σε μάχη με τις σκαμερς.
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
ΚΜΑΝ,
η πατριδα σε καλει! Είναι καιρός να αποτινάξωμεν τον αφόρητον τούτον Ζυγόν, να ελευθερώσωμεν την Πατρίδα, να κρημνίσωμεν από τα νέφη την ημισέληνον, να υψώσωμεν το σημείον δι΄ού πάντοτε νικώμεν

Δινεται τιτανια μαχη εναντια στα στιφη των Αγαρηνων!
ΕΝ Τουτο Νικα.
Παρε σπονσορετες και ελα στον Εβρο να ανεβασεις το ηθικο του Στρατου! Σκεψου ποσες χανουμισες μας περιμενουν! Εφοδο στο σαραι του Σουλτανου και στο Γκιουλ Μπαξε! Σκεψου ποσες ουκρανιδες ειναι στην Πολη, φυλακισμενες!
Μαζι μας ο Χαρις για τις Κουρδισες και τις Αρμενουδες, Ο Πορνομεταναστης για τις αγαπημενες του Ουζπεκες και τις Τουρκμανες και οι υπολοιποι για τις Τουρκοπουλες!
Θα παρει φωτια ο ΕΒΡΟΣ οι ΒΑΛΚΑΝΙΟΠΟΥΤΣΟΙ ΘΑ ΒΑΛΟΥΝ ΦΩΤΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ! Σκεψου ποσα κομμαντα εχουν γαλουχυθει με τα ναματα του Κμανισμου, μετα το ραδιο μπλακμαν! Εισαι ο Ζωντανος θρυλος της Φυλης!
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Δεν γινετε να μην λες πως εισαι ελληνας?
Θα ζηταν κ απο μας τους υπολοιπους τον ουρανο με τ αστρα κ δεν θα θέλουν να μας κατσουν

Δεν έχεις την ενέργεια να τα κάνεις αυτα τώρα.
Πηγες τοτε Οδησσό και γαμησες μερικές που ειχε ο σλαβιανι.Εμεινες ευχαριστημενος?Ξαναπηγες?Σου φάνηκε καλό το σκηνικό?Γιατί δεν ξαναπηγες?
Αυτά είναι θεματα ουσίας.

Εγώ περιγραφω την κατάσταση.Πας να γαμησεις μοντέλα και σου έχουν στήσει παγιδα οι σκαμερς.Πώς αποφεύγεις τις σκαμερς και γαμας αυτές που θες είναι το ζήτημα.
Μία επιλογή ακυρωνει τις αλλες.
Βασικά μια ωραία λύση θα ηταν να σκας με εναν τυπο για να ξυλοφορτωνει τις σκαμερς αλλά αυτα έχουν συνέπειες σε αυτές τις χώρες.
Αυτες θα σου πουν αυτά είναι μεσα στη ζωη κτλ,το θέμα είναι να τις χεσεις τελείως και να επιβάλεις βαλκανικο δίκαιο.
Τώρα θα τις περνάω ολες τρελο σκρινινγκ,ιερα εξεταση φαση και οποια δε γουστάρει τον πουλο.Και πρέπει να βρω εναν τροπο να οργανωσω τους σπονσορες να κάνουμε χοντρη ζημιά στις σκαμερς να τις διαλύσουμε και διαπομπευσουμε.
Δεν είναι δυνατόν αυτα τα καθηκια να εκμεταλλευονται τον τιμιο σπονσορα.Απαιτουνται δραστικά μετρα,σκληρή αντιμετώπιση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom