Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τεσσάρι δεν ήτανε.Αυτες είναι δικές μου φωτό.

A6DVbX.jpg


Και αυτές δικές της αυθεντικές.

nQOZFd.jpg





 

Moralite

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2020
Μηνύματα
171
Like
24
Πόντοι
1
Το σωματάκι έχει ένα 5 άλλα το πρόσωπο Κμαν είναι 4. Αυτά είναι δικά μου γούστα όμως.

Καταλαβαίνω κμαν ότι υπάρχει ρίσκο άλλα , πως γίνεται Κμαν να κάνεις Σπόνσορινγκ και να μην δικαιούσαι να την σουτάρεις, την στιγμή που σε εξαπάτησε;

Αυτό είναι καθαρή άπατη
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
μας ποσταρε μια 450αρα για κρεμες ο κιναιδος κ ψαρωσαμε ασχημα..
ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΞΥΔΙΑ Κ ΝΤΡΟΓΚΙΑ ΔΙΗΜΕΡΟΥ ΔΕΝ ΦΤΟΥΡΑΝΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΨΙΛΑ..
ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΛΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΑ ΠΟΔΕΛΟΙΠΑ ΧΡΕΙΑΖΟΥΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΩΝ ΣΑΡΚΙΩΝ ΜΑΣ..
ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΛΕΜΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΕΘΥΣΤΑΝΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΙΝΤΛ,ΤΑ ΚΟΛΧΟΖ ΤΗΣ ΣΤΕΠΑΣ Κ ΤΑ ΠΑΡΑΠΗΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΝΕΚΡΗΣ ΖΩΝΗΣ ΤΟΥ ΧΑΛΟΥΜΟΝΗΣΟΥ..
ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΝΑ ΤΣΟΝΤΑΡΟΥΝ,ΟΥΤΕ 35Οαρι Κυμκο δεν αγοραζουν κουτα..
Α ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΜΕ ΚΑΤΙ ΚΛΟΟΥΝ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΛΕΞΕΙ..
Εσύ με αυτά τα λεφτά τη βγάζεις άνετα 2 μήνες  :2funny:πλουσιοπάροχα  :2funny:Ευτυχώς που είσαι κλεισμένος στην Ελλάδα και δεν μας ρεζιλεύεις  :jerking: :2funny:.Αντε να βγάλεις πάλι καμιά φωτογραφία κανένα αυτοκίνητο στο δρόμο να μας πεις ότι είναι δικό σου  :2funny:
Δημητράκη έδωσες 500 ευρω για να παρεις κρέμες? :S :S :S
Και το καλοκαίρι πήρα 2 μπουφάν από πίθωνα (το ένα από βασιλικό πίθωνα και το άλλο από απλό πίθωνα) μαζί με τα πήγαιν'έλα στη Μόσχα γύρω στα 2.500 ευρώ.Είναι που δεν έχω ρευστότητα  :2funny:
  Δεν είμαι ο Βλάκμαν να βάζω πούδρα στο πρόσωπο μου γιά να κρύψω της ρυτίδες  :2funny:.Αυτό με την πούδρα συνήθως το κάνουν γεροπούστηδες και κωλομπαράδες  :2funny:
   Στο μεταξύ έχει βάλει τόσους κλώνους να γράφουν  :2funny:γιά να τον στηρίξουν που έχει μπερδευτεί από μόνος του  :2funny:δεν ξέρει ποιός γράφει τι?  :jerking::2funny:Με τους διαλόγους που έβαλε που όλες του στέλνουν μούφα φωτογραφίες  :2funny: μπερδεύτηκε από μόνος του!
 
 

Συνημμένα

  • fidi1.jpg
    fidi1.jpg
    529,4 KB · Εμφανίσεις: 19
  • fidi2.jpg
    fidi2.jpg
    274,2 KB · Εμφανίσεις: 30
  • fidi3.jpg
    fidi3.jpg
    385,7 KB · Εμφανίσεις: 26
  • fidi4.jpg
    fidi4.jpg
    289,9 KB · Εμφανίσεις: 25
  • fidi5.jpg
    fidi5.jpg
    336,8 KB · Εμφανίσεις: 25
  • fidi6.jpg
    fidi6.jpg
    453,2 KB · Εμφανίσεις: 39

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.826
Κριτικές
6
Like
11.311
Πόντοι
3.936
Τεσσάρι δεν ήτανε.Αυτες είναι δικές μου φωτό.
A6DVbX.jpg

Και αυτές δικές της.
Καλα ρε τύπε δεν εχεις καταλαβει μέχρι τώρα ότι ακόμη και τα σουπερ μοντελς με το μακιγιαζ γίνονται κάτι άλλο απο αυτό που ειναι στην πραγματικότητα; Χρονια τώρα.. Παντως απ το κοκκινο τακουνακι με την φούντα, κάνει μπάμ τι δουλειά κάνει η κυρία..
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
11
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Τεσσάρι δεν ήτανε.Αυτες είναι δικές μου
  τώρα αυτή την πλήρωσες δηλαδή? πως από τα μοντέλα της Σαντορίνης κατέληξε εδώ ρε k? περιμένουμε πολύ περισσότερα από εσενα
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Πρέπει να εκδικηθώ με γνήσιο μοντέλο.Για να δούμε τι θα γίνει με τη Λετονή.
Η Τσέχα γεμάτη ήταν αλλά δεν έκατσε.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.826
Κριτικές
6
Like
11.311
Πόντοι
3.936
Δεν είμαι ο Βλάκμαν να βάζω πούδρα στο πρόσωπο μου γιά να κρύψω της ρυτίδες  Αυτό με την πούδρα συνήθως το κάνουν γεροπούστηδες και κωλομπαράδες  :2funny:
Στο μεταξύ έχει βάλει τόσους κλώνους να γράφουν γιά να τον στηρίξουν που έχει μπερδευτεί από μόνος του δεν ξέρει ποιός γράφει τι?  :jerking:
:grin: :cheesy:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Έχουν αγριέψει τα πράγματα στο σπονσοριλικι.Πολλες λαμογιες.Ηδη η Πολωνέζα και η Λετονή μου ζητήσανε λεφτά χωρίς να έχουν έρθει ακόμα.Η μία έπαθε ατύχημα και καλά και έσπασε τη μύτη της και η άλλη θέλει να πάει Λονδίνο για πανεπιστημιακές διαλέξεις.
Γαμησε τα.Τα σκατωσαν παλι οι γκόμενες.Ειναι να μη βγει κάτι καλό και αρχίζουν τις λαμογιες και το γαμάνε.
Πρέπει να επεξεργαστώ νέα στρατηγική βασισμένη κυρίως στο live καμάκι.Μονο με live χτυπάς πλέον κάτι καθαρά μοντελικο αλλιώς μπλέκεις σε απίστευτες καταστάσεις.
Η Τσέχα τρομερό μουνι αλλά δεν έκατσε,άξιζε όμως να δοκιμάσω.Πιστευω το καλύτερο σύστημα είναι να πας συνεχώς στην ίδια πόλη π.χ. Κιέβο και να οργανώνεις όλα τα κοννε εκεί.Αυτο δηλαδή που έκανα μέχρι τώρα.Δεν υπάρχει λόγος να αλλάζεις πεδίο δράσης γιατί τα καλά μέρη είναι πλέον πάρα πολύ λίγα.

Κιέβο έχεις τρομερές ποσότητες μουνιού είναι κάτι το απίστευτο και βελτιώνονται συνεχώς.Μονο Βαρσοβια έχω δει κάτι κάπως κοντινό σε ποσότητα ποιότητα από γκόμενες.Πραγα έχει πεθάνει και Ρωσία είναι πολύ απαιτητικές.
Άντε και Μινσκ να είναι στην τριάδα.
Πρακτικά δηλαδή αν γαμησεις κάτι πολύ δυνατό θα είναι Ουκρανεζα ή Λευκορρωσιδα.Πολωνεζα,Τσέχα το πολύ εφτάρι,Ρωσίδα το οχταρι θα σου βγάλει την Παναγία με τις απαιτήσεις.
Τώρα είναι Ελλάδα και βλέπω πολλές έξω που ψάχνονται για σπονσοριλικι.Ελλαδα όμως έχει πιο ανθρωπιστική κουλτούρα σαφώς,νομίζει και ο φτωχός ότι θα γαμησει.Δινουν αυτή την ψευδαίσθηση οι γκόμενες  λόγω ανθρωπιστικού κλίματος.
Ανατολικό και δυτικό μπλοκ ο ανθρωπισμός είναι ελάχιστος σε σχέση με Νότο και καταλαβαίνεις αμέσως ότι χρειάζεται παραδάκι,εκπέμπουν τα vibes οι γκόμενες.Ελλαδα σε αποκοιμίζουν.
Επίσης πολλή φτώχεια βλέπω Ελλάδα,η νεολαία φαίνεται τελείως άφραγκη σε σχέση με Γερμανία.
Οι Έλληνες είναι πολύ πιο ευχάριστοι από τους Γερμανούς και τους Σλάβους,ξύνουν όμως και το αρχιδι.Αλλα για σπονσοριλικι πολύ δύσκολα ο μέσος Έλληνας Ελλάδα,δεν έχει τα φόντα.Ισως ο καλοβαλμένος Έλληνας με εξοχικό Μύκονο,Σαντορίνη να κάνει κάτι.Θες μίνιμουμ 3000 ευρώ καθαρά το μήνα με δικό σου σπίτι και πάλι οριακά είναι.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Και Ουκρανία το live καμάκι Κιέβο δεν είναι εύκολο.Κυκλοφορουν μουναρες αλλά έχεις ελάχιστο χρόνο και συνήθως τρέχουν σπο μαγαζί σε μαγαζί ή πάνε στα καφέ και μιλάνε με τις φίλες για ώρες ή είναι απορροφημένος στα κινητά ή ακούνε μουσική με ακουστικά.
Έχει αδρεναλίνη,πρέπει να κυνηγάς αδιαλείπτως και παντού.Δεν είναι για αρχάριους.Αν πάει αρχάριος θα κλασει από τη δυσκολία.
Βάλε και τα σκάμς,τις λαμογιες,τις αρχιδιες ,τις ψεύτικες φωτό,τα φωτοσοπαρισματα,τις ψεύτικες υποσχέσεις,δεδομένα κτλ και την πίεση χρόνου και έχεις συνταγή για καταστροφή.Οποτε χρειάζεται έλεγχος και σιδηρά πυγμή.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
11
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Έχουν αγριέψει τα πράγματα στο σπονσοριλικι.Πολλες λαμογιες.Ηδη η Πολωνέζα και η Λετονή μου ζητήσανε λεφτά χωρίς να έχουν έρθει ακόμα.
αρχηγέ μήπως με την τακτική σου κακομαθες τις γκόμενες και τώρα σου έρχονται όλα μπούμερανγκ?
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
αρχηγέ μήπως με την τακτική σου κακομαθες τις γκόμενες και τώρα σου έρχονται όλα μπούμερανγκ?

Οχι,απλά έχουν φορουμ που συζητάνε για τουε σπόνσορες οπως εμεις γοα τις σπονσορετς και κρυφά φορουμ που δίνουν συμβουλές η μια στην αλλη πώς θα τους αρμεξουνε οπως υπάρχουν κρυφά φορουμ αντρών πως θα γαμησεις σπονσορετ χωρίς να πληρώσεις.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.716
Κριτικές
1
Like
4.523
Πόντοι
1.706
Ερωτηση προς κμαν.
Τις λες ολες αυτες πως εισαι ελληνας?
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.716
Κριτικές
1
Like
4.523
Πόντοι
1.706
Προταση προς κμαν
Κμαν ξερεις πως σε συμπαθω θα σου κανω μια προταση,
να ερχεσαι μαζι μου στα fkk οταν πηγαινω.
Και πολυ πιο οικονομικά θα σου βγαινει, χωρις ρισκο, θα γαμας σιγουρα, θα γαμας 8αρια, θα βλεπεις απο πριν τι θα γαμησεις, δεν θα σου σπαζουν τα νευρα. Θα γλυτώσεις αεροπορικα εισητηρια για σενα κ για αυτες ,βίζες ,ξενοδοχεια ,χαιλικια κτλ.
Ενω αργα το βραδυ θα κοιμασαι ηρεμος κ ήσυχος (χρονια πολλα στους εορταζοντες, του αγιου Ησυχιου σημερον) στο σπιτι σου.


Δεν μπορω να καταλαβω την μανια κ συναισθηματικη ελλειψη ,να θελετε μετα το σεξ ,να βγαινετε εξω και να κοιμαστε με τις γκομενες.
Μονο εγω θελω να γαμαω κ να εξαφανιζομαι?
Δινω 30-50€ για ενα γαμησι κ μετα βγαινω να φαω μονος μου, οτι ΕΓΩ θελω, χωρις να μου ζαλιζει τα μεζεα με μαλακιες, να πιω μια μπυρα κ να ρευτω,
Ενω θα κοιμηθω ομορφα μονος μου.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
Τώρα είναι Ελλάδα και βλέπω πολλές έξω που ψάχνονται για σπονσοριλικι.Ελλαδα όμως έχει πιο ανθρωπιστική κουλτούρα σαφώς,νομίζει και ο φτωχός ότι θα γαμησει.Δινουν αυτή την ψευδαίσθηση οι γκόμενες  λόγω ανθρωπιστικού κλίματος.
Ανατολικό και δυτικό μπλοκ ο ανθρωπισμός είναι ελάχιστος σε σχέση με Νότο και καταλαβαίνεις αμέσως ότι χρειάζεται παραδάκι,εκπέμπουν τα vibes οι γκόμενες.Ελλαδα σε αποκοιμίζουν.
Επίσης πολλή φτώχεια βλέπω Ελλάδα,η νεολαία φαίνεται τελείως άφραγκη σε σχέση με Γερμανία.

Αυτές που ψάχνονται εδώ για σπονσοριλίκι,πώς τις εντοπίζεις έξω;Έρχονται και σου μιλάνε ή απλά το υποθέτεις απ'το ντύσιμο τους;
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Αυτές που ψάχνονται εδώ για σπονσοριλίκι,πώς τις εντοπίζεις έξω;Έρχονται και σου μιλάνε ή απλά το υποθέτεις απ'το ντύσιμο τους;

Σπονσοριλίκι στην ελλάδα θα είχε ενδιαφέρον ...

αλλά φοβάμαι ότι δεν έχει ρίσκο μόνο χρημάτων .... υπάρχει φόβος εμπλοκής σε καυγά .... φονικά ... συλλήψεις ....

πολλά ........
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Προταση προς κμαν
Κμαν ξερεις πως σε συμπαθω θα σου κανω μια προταση,
να ερχεσαι μαζι μου στα fkk οταν πηγαινω.
Και πολυ πιο οικονομικά θα σου βγαινει, χωρις ρισκο, θα γαμας σιγουρα, θα γαμας 8αρια, θα βλεπεις απο πριν τι θα γαμησεις, δεν θα σου σπαζουν τα νευρα. Θα γλυτώσεις αεροπορικα εισητηρια για σενα κ για αυτες ,βίζες ,ξενοδοχεια ,χαιλικια κτλ.
Ενω αργα το βραδυ θα κοιμασαι ηρεμος κ ήσυχος (χρονια πολλα στους εορταζοντες, του αγιου Ησυχιου σημερον) στο σπιτι σου.


Δεν μπορω να καταλαβω την μανια κ συναισθηματικη ελλειψη ,να θελετε μετα το σεξ ,να βγαινετε εξω και να κοιμαστε με τις γκομενες.
Μονο εγω θελω να γαμαω κ να εξαφανιζομαι?
Δινω 30-50€ για ενα γαμησι κ μετα βγαινω να φαω μονος μου, οτι ΕΓΩ θελω, χωρις να μου ζαλιζει τα μεζεα με μαλακιες, να πιω μια μπυρα κ να ρευτω,
Ενω θα κοιμηθω ομορφα μονος μου.

Τα FKK είναι κονσέρβα.Νιωθεις για μια μέρα μόνο καλά.Δεν είναι όπως το σπονσοριλικι,καμία σχέση.Τα FKK είναι σαν κωλομπαρα με πουτανες.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αυτές που ψάχνονται εδώ για σπονσοριλίκι,πώς τις εντοπίζεις έξω;Έρχονται και σου μιλάνε ή απλά το υποθέτεις απ'το ντύσιμο τους;

Φαίνονται από το πως ντύνονται και πως κινούνται στα μαγαζιά.Βεβαια οι πιο πολλές ανατολικές είναι κάνει μπαμ.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Σπονσοριλίκι στην ελλάδα θα είχε ενδιαφέρον ...

αλλά φοβάμαι ότι δεν έχει ρίσκο μόνο χρημάτων .... υπάρχει φόβος εμπλοκής σε καυγά .... φονικά ... συλλήψεις ....

πολλά ........

Όντως Ελλάδα παίζει σπονσοριλικι κυρίως με Ανατολικές.Με Ελληνίδες πιθανόν να γίνεται αλλά στα κρυφά.Οι Ελληνίδες θα γίνουν  ρεζίλι αν αποκαλυφθεί.
Έχω βρει Ελληνίδες αλλά είναι τελείως σε στυλ βίζιτας,δώσε 400 ευρώ να έρθω στο χώρο σου.Δε θέλουν να κυκλοφορήσουν έξω μαζί σου,μόνο συνάντηση σε διαμέρισμα δέχονται.
Ελλάδα αυτό που παίζει πολύ σε στυλ σπονσοριλικι είναι να αγοράζει ο άλλος διαμέρισμα στη γκομενα και να πληρώνει τις δόσεις όποτε αν η γκομενα τον παρατήσει σταματάει να πληρώνει και η γκομενα χάνει το διαμέρισμα και ξεσπιτώνεται.Πολλοι παλαιοι έκαναν αυτό ακριβώς ή πληρώνουν το νοίκι,την εφορία ή την ασφάλεια της γκόμενας ή πηδάνε αυτή που έχουν στη δουλειά.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
11
Like
4.591
Πόντοι
4.765
τυπε ο αρχηγός μια φορα εδω στη μουνοπειναλεα χώρα δεχτηκε επιθεση απο αλλοφρονες μουνοπεινασμενους ψηφοφορους  της πασοκονδ που τραγουδοντας τον υμνο του καπετανακη που εχει ντουγκλα το μουστάκι καναν γιουρουσι στα στενα της γυφτογκέυ αθηνας για να του απαγαγουν το σλαβικο μουνετο που ειχε αποκτηαει εναντι διολου ευκαταφρονητου ποσού,ομιλουμεν σαφώς δια κατσαπλιάδες  οπότε το σπονσοριγκ αλλα και να το κυκλοφορεις γενικώς  καλο μουνι ειναι ακρως επικινδυνο σε τουτη εδω την γκαγκουροχωρα της πασοκονδ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom