Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.128
Like
28.669
Πόντοι
5.506
αμα σκασεις καμινια κουραδομαγκα,θ απαλλαγεις μια κ καλη απο τα σουρτα-φερτα..σιγουρακι..θα σε δωσω στα 16χρονα να μαθαινουν επι του πρακτεου πως κ που πρεπει να πεφτουν οι τσιμπιες..σε κοβω να την παλευεις κανα 3ωρο οποτε θα καλυψουμε την διδασκαλια προ διαλλειματος σπρινγκ μπρεικ..μην μου σκασεις ομως οταν θα εχω τις αγγλιδες αδελφες νοσοκομες της γουλβς,γιατι θα εχουν ολοι δουλιτσα κ θα πας αχρηστος..
σε εχει πολυ στο ματι εσενα....νου σου
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
σε εχει πολυ στο ματι εσενα....νου σου
κλειδωθηκα ηδη..λεω να την πεσω στο μπουνκερ κανα 20ημερο μεχρι να ξερουμε οτι με λυπηθηκε-συγχωρησε τελικα ο ντερτυ χαρυ του νιντεντο..λες να παρω κ κανα σκυλο ή θα παει ακλαφτος κ αυτος???
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.128
Like
28.669
Πόντοι
5.506
κλειδωθηκα ηδη..λεω να την πεσω στο μπουνκερ κανα 20ημερο μεχρι να ξερουμε οτι με λυπηθηκε-συγχωρησε τελικα ο ντερτυ χαρυ του νιντεντο..λες να παρω κ κανα σκυλο ή θα παει ακλαφτος κ αυτος???
αγαντα....θα ερθει καμινια και δεν θα σε πειραξει
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
αγαντα....θα ερθει καμινια και δεν θα σε πειραξει
μηπως να τον σφαλιαρωνα απαξιωτικα στον νεκρο χρονο που θα εχω στο κιεβο οσο θα περιμενω το πλανο για λβιβ???δεν ειναι ασχημη ιδεα..ετσι κ αλλοιως κοτετσι ειναι το αεροδρομιο του κιεβου..πως σκατα να πνιξω δημιουργικα τον χρονο μου???ποσες μπυρες να ρουφηξω-ποσο να φαω-ποσο ν αραξω σαν σωστος ελληναρας πανω σε 4 καρεκλες???
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20200305-212341_FlyUIA.jpg
    Screenshot_20200305-212341_FlyUIA.jpg
    332,3 KB · Εμφανίσεις: 23

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.128
Like
28.669
Πόντοι
5.506
μηπως να τον σφαλιαρωνα απαξιωτικα στον νεκρο χρονο που θα εχω στο κιεβο οσο θα περιμενω το πλανο για λβιβ???δεν ειναι ασχημη ιδεα..ετσι κ αλλοιως κοτετσι ειναι το αεροδρομιο του κιεβου..πως σκατα να πνιξω δημιουργικα τον χρονο μου???
αστο ρε ....γαματο
καμμια σχεση ο τυπος...νταξ γελασαμε σημερα φτανει
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
Εν τω μεταξύ, τον έχετε δει καθόλου;;;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ναι ρε..εχει γραψει ιστορια το βιντεο με την χυλοπιτα που τον κερναει μεχρι κ η τελευταια καλντεριμιτζου του κιεβου..ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΧΟΥΦΤΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΓΑΜΑΕΙ..ΑΚΟΜΗ Κ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΜΑΖΕΥΕΙ ΧΛΕΜΠΕΣ..
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τελικά την εβρισα τη γκόμενα με βαλκανική πινελιά και παραδέχτηκε οτι χρησιμοποιησε ψεύτικες φωτό.Μπραβο ο Σαββίδης εκανεωκαι κατι καλο.

meOBGH.jpg


Ακολουθεί ακατάσχετο υβρεολογιο εκ μέρους της οτι ειμαι ψυχοπαθής,άπληστος,τρομερα επιθετικός,απεριποιητος γερων κτλ που δε θα παραθέσω.

Αν επεμενε οτι οι φωτογραφιες ειναι δικες της, θα πηγαιναμε να τη βρουμε παρεα μαζι με τη κοπελα της φωτο, ετσι για να μη σε κανουν μεροκαματο οι μαλακισμενες και σε δουλευουν μια ζωη.

  :hi:
 

berbadis

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Αν επεμενε οτι οι φωτογραφιες ειναι δικες της, θα πηγαιναμε να τη βρουμε παρεα μαζι με τη κοπελα της φωτο, ετσι για να μη σε κανουν μεροκαματο οι μαλακισμενες και σε δουλευουν μια ζωη.

  :hi:

εδώ έχουμε μια σοβαρή καταγγελία: ότι αυτός ο τσιφούταρος ο Εκτωρας δε πήρε της κοπελίτσας Business Class αλλα την άφησε να βολοδερνει στην τουριστική. Τι σπόνσορ και αηδίες είναι? ένας Θεός ξέρει με τι ψέματα και γαλιφιές θα παρέσυρε αυτό το αθώο πλάσμα για αν πέσει στα πλοκαμια αυτου του γερο-πόρνου
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Θρασύτατη η καριολα.Λεει και τι έγινε αφού σου αρεσα και οι μισες φωτό ηταν οντως δικές μου?Για πολλές φάπες μιλάμε.
Δε φτάνει που μερικές χτησιμοποιουν φωτοσοπαρισμενες άλλες παλιες φωτό,λε0νε ψέματα για βαρος,ηλικία κτλ τώρα χρησιμοποιούν και ψεύτικες φωτο από άλλες κοπέλες..Για αυτό έχει μειονεκτήματα το ονλαιν.
Οχι οτι ηταν άσχημη εμφανισιακά αλλά δεν ειχε το μαλλί και τις αναλογίες της κοπέλας στις φωτό και είχα παραξενευτει.
Για αυτό έχει σημασία να εισαι σε μουνολιβαδο όπως Κίεβο.Αν για κάποιο λόγο δε σου αρέσει η κοπέλα που έρχεται ή δεν τα βρείτε να έχεις άλλες διαθέσιμες επιλογές σε dt.Αλλιως εγκλωβιζεσαι με μία.Τωρα0 ας πούμε αποδεσμευτηκα αμέσως.

Επίσης βασικές αρχες.
1.Αν για καποιο λογο η γκόμενα αρνηθεί βιντεοκλήση πριν έρθει τρώει σουτ.Η συγκεκριμένη είχε αρνηθεί βιντεοκλήση λέγοντας οτι αν δεν ειναι οπως στις φωτό θα μπορουσα να τη διώξω.Αντιθετα έκανε βιντεοκλήση η φίλη της απο το Κρασνονταρ.
2.Δε δινεις ποτε ολο το ποσο μαζεμενο αλλά σε δόσεις για να εχει κινητρο η αλλη
3.Επιλεγεις προσωπικά τη διαμονή και δε λαμβάνεις υπόψη τι λεει η γκόμενα
4.Δε στέλνεις ποτέ λεφτά πριν συναντήσεις τη γκόμενα
5.Δεν καλείς ποτέ γκόμενα αλλά πας εσύ εκεί
6.Αφηνεις πάντα περιθώριο για live δε δεσμεύεις ολο το χρόνο με ονλαιν επιλογές

Αυτες ειναι μερικές αρχές που αποκόμισα απο το ονλαιν σπονσοριλικι των τελευταίων μηνών.
Απο το Δεκέμβριο έχω γαμησει 4 Ουκρανές,μια Λευκορρωσιδα και μια Τσέχα και μια Ρωσίδα με ον-λάιν σπονσοριλικια.Απετυχα να γαμησω μια Λευκορρωσιδα το Νοέμβριο που έφερα Αθήνα,μια Ουκρανή το Φεβρουάριο που με κορόιδεψε ότι ήθελε να έρθει Γερμανία,μια Τσέχα τώρα το Μάρτιο Πράγα  και μια Ουκρανεζα τώρα Κιέβο που ζήτησε πολλά.Επισης μια Πολωνέζα το Φεβρουάριο που είχε υποσχεθεί να έρθει Βερολίνο και τελικά παπαλα.Δηλαδη γαμησα 7 γκόμενες σε ένα τρίμηνο και απέτυχα να γαμησω 5.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Η γκομενα ήταν αυτή.

xMF63D.jpg


PL9mOd.jpg


Ενώ ισχυριζόταν ότι είναι αυτή.

yTYUoA.jpg

 

Moralite

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2020
Μηνύματα
171
Like
24
Πόντοι
1
Μεγάλη διάφορα τύπε απτό 4-5 πήγε στο 7-8
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
11
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Δηλαδη γαμησα 7 γκόμενες σε ένα τρίμηνο και απέτυχα να γαμησω 5.
δεν είναι καλά νούμερα αυτά αρχηγέ, χασομέρας εδώ μέσα να τσακώνεσαι με τους ψωλαδες στο μπου αντί να επικεντρωθείς στο παίγνιο, αν συνεχίσεις ετσι θα χειροτερέψουν οι στατιστικές σου
 

Moralite

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2020
Μηνύματα
171
Like
24
Πόντοι
1
Σωστός ο τυπος! Μην χασομεράς  για να δώσεις απόδειξης.
Γμτες καριολς
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
εξ
Μεγάλη διάφορα τύπε απτό 4-5 πήγε στο 7-8

Ακριβώς η καριολα.Με εξαπάτησε χρησιμοποιώντας φωτό από το μοντέλο που έμοιαζε κάπως σωματικώς.Το μοντέλο ήταν οχταρι και αυτή ήταν εφτάρι.
Έπρεπε να τη σουτάρω επιτόπου αλλά είχε την ασφάλεια του ξενοδοχείου.Ηταν όλα στημένα.
Βασικά ειχα αμφιβολίες και για αυτη και για την Τσεχα όπως και για την Πολωνεζα και τη Λεττονη.Πρεπει όμως να κανεις επιλογές,παίρνεις ρίσκα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom