Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
μετα ξυπνησες και αυνανιστηκες!ακου στο ντουπαι η γκαλινα σε ριαλ εστει χαχαχαχαχ.
ρε φιλε για ποσο χαζους μας περνας που θες να σε πιστευουμε με αυτες τις μαλακιες,ελεος.
νομιζεις ο κμαν σας πιστευει με τις αρλουμπες που του λετε για να το παιξετε ανωτεροι.
απλα γελαμε μαζι σας χαχαχαχαχα.καπου παρομειο ειδα σκηνικο σε ελληνικη ταινεια με τον κοστα σομερ.
αυτην ειδες?και μετα αυνανιστηκες χαχαχαχα

  :S :S :S
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Με εστειλαν τα κωλοουισκια χτες.Δεν μπορω να συγκεντρωθώ.
Φωτο της γκόμενας με τις παντοφλες του πατερα μου.

7Q5Z1d.jpg


Προετοιμάζω συναντήσεις με Ελληνιδες σπονσορετς αλλα πρεπει να διωξω τη μικρη.
Αυριο ερχεται η Πολωνεζα για μεγκα μπουκια και γλυφοκωλια.
Γαμω τη μαλακια των Λευκορρωσιδων.Τι αρχιδοπρηξιμο είναι αυτό?Μου κανει και παρατηρήσεις η καριολα.
 

Επισκέπτης
Αυτη εφαγε καναν πουτσο απο κανεναν στο μαγαζι;

Τουλαχιστον κανε συμφωνια να της δωσεις κανα 200αρι να σε αφησει να την κοιτας να πηδιεται. Ειναι κριμα τετοιο μωρο να μην το παρεις ματι να βογγαει.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αυτη εφαγε καναν πουτσο απο κανεναν στο μαγαζι;

Τουλαχιστον κανε συμφωνια να της δωσεις κανα 200αρι να σε αφησει να την κοιτας να πηδιεται. Ειναι κριμα τετοιο μωρο να μην το παρεις ματι να βογγαει.

Όχι,σιγα.Αλλα μπηκα γκολ από τα ξυδια και δεν μπορω να φερω άλλες γκομενες οσο εχω τη μικρη στο διαμερισμα.Αυριο ευτυχως πεταει πισω Λευκορρωσια.
Σαν ηλιθια εχασε 1000 ευρω.Αλλα ετσι είναι αυτά.
Θα κανω τοπικα κοννε και σε δυο βδομάδες φερνω καινουργια καλυτερης εμφανισης Ντυσσελντορφ.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Με εστειλαν τα κωλοουισκια χτες.Δεν μπορω να συγκεντρωθώ.
Φωτο της γκόμενας με τις παντοφλες του πατερα μου.

7Q5Z1d.jpg


Προετοιμάζω συναντήσεις με Ελληνιδες σπονσορετς αλλα πρεπει να διωξω τη μικρη.
Αυριο ερχεται η Πολωνεζα για μεγκα μπουκια και γλυφοκωλια.
Γαμω τη μαλακια των Λευκορρωσιδων.Τι αρχιδοπρηξιμο είναι αυτό?Μου κανει και παρατηρήσεις η καριολα.


Ετοιμασου για χοντρο ξηλωμα τωρα που θα ερθουν αυτες που λες...

Ποια μικρη ρε κμαν; Μια που δεν θα ασχοληθει κανεις μαζι της στη χωρα της ειναι, κανενας σλαβος δεν θα ασχοληθει με τη παρτη της, και λογω ηλικιας και λογω εμφανισης με τετοια χοντρα μπουτια και ατσουμπαλο σωμα και σκατα φατσα.

Σου κανει και παρατηρησεις; Τιποτα χαστουκια δεν στα εχει ριξει ακομα; Πως και ετσι; :S :S :S
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ναι,για το ντύσιμο,οτι είμαι αγύμναστος,χαλιας,δε χρησιμοποιω αποσμητικα,δεν καθαριζω το διαμερισμα,δεν αλλαζω ρουχα,κανω λαθος επιλογες στα μαγαζια,δεν την ακουω,δεν ξερω να μιλαω για τιποτα γιατι μονο δουλευω και κοιμαμαι,ειμαι βρωμιάρης που θελει γρηγορο σεξ αντι για σοβαρη σχεση,φερεται σκατα στις κοπελες,δε δεσμευεται ποτε,δε θελει σοβαρη σχεση,οικογενεια κτλ.
Αρχιδια μυδια.Το ζητημα είναι να ξεκουμπιστεί,να γαμησω την Πολωνεζα και να φερω και καμια άλλη.
Πιστευω αν εβλεπε το ελληνικο σωβρακο θα αλλαζε γνωμη.
Για τον πουτσο καβαλα.Κανει ο,τι της καπνισει χωρις να σεβεται κανεναν κανονα.Της ελεγα Ελλαδα απαγορευεται να τρως στο ταξι και αυτή ετρωγε παρολο που εκανε παρατηρηση ο ταξιτζής.Της εξηγησα για μια άλλη Λεζκορρωσιδα που εσκασε με το σκυλακι στο ραντεβού και ο σκυλος τα γαμησε όλα στο καφε με ειχε κατακνευρισει,κοντεψαν να μας πεταξουν εξω και μου ειπε καλα εκανε η κοπελα,δεν αγαπας τα ζωα.
Μιλαμε για μαλακια.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Αυγουστος του '17 σε νησι του β.αιγαιου ειχα γνωρισει μια λευκορωσιδα σχετικα ομορφη 30αρα, που περιπλανιοταν σε μια παραλια μαζευοντας κοχυλια και πολυχρωμες πετρουλες. Μολις ειχε ερθει απο το Ντουμπαι ειπε, που δουλευε εκει σε ριαλ εστέιτ, << και καλα.. Την ελεγαν γκαλινα. Ηξερε καλα αγγλικα. Μεχρι το επομενο βραδυ βρεθηκαμε να κανουμε βραδινο μπανιο μαζι κατω απο την πανσεληνο, μετα απο 2-3 ποτα σε παραλιακο μπαρ. Αυτη μονο με το κιλοτακι χωρις σουτιεν, και εγω με το σλιπακι. Μεσα στο νερο επεσαν τα πρωτα χαδια, τα πρωτα χαμουρεματα, και πανω στην παραλια συνεχιστηκε το ματς.  :sunglasses:
:hi: :hi: :hi:

Σιγά σιγά θα βγούν και άλλοι παίκτες που όλοι έχουμε πάρει τουλάχιστον μια Λευκορωσίδα!  :heavymetalbig:

Εγώ δεν είχα προλάβει ούτε να την κεράσω! Μόνο που τη πήγα και την έφερα ξενοδοχείο! Και κάτι απο το ψυγείο του σπιτιού μου!!  :rockon: :rockon: :rockon:
Ιδιοκτήτρια ταξιδιωτικού πρακτορείου με  :tits: !
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Όχι,σιγα.Αλλα μπηκα γκολ από τα ξυδια και δεν μπορω να φερω άλλες γκομενες οσο εχω τη μικρη στο διαμερισμα.Αυριο ευτυχως πεταει πισω Λευκορρωσια.
Σαν ηλιθια εχασε 1000 ευρω.Αλλα ετσι είναι αυτά.
Θα κανω τοπικα κοννε και σε δυο βδομάδες φερνω καινουργια καλυτερης εμφανισης Ντυσσελντορφ.

Αντε να σε δω εκει ποιες θα ειναι οι καλυτερης εμφανισης.

Βγαλε μια με τη πουτσα σου μεσα στο μουνι της στα 4 και ασε τα χερια και τις πιπες, να σε δω οτι καποια δεχτηκε να τη γαμησεις.

Αφου θες να κανεις επιδειξη και να λαμβανεις τη προσοχη μας και να καιμε χρονο πανω σου φιλε, οπως ανεβασες βιντεο με τη χοντρη να κουνιεται σαν βλαμμενη, ανεβασε βιντεο με το να γαμας αυτες που λες οτι θα φερεις.

Δεν θα γαμησεις καλο μουνι ουτε εκει κμαν, ανεβασε βιντεο για να σε παραδεχτω...αλλιως μας τρως τσαμπα τη προσοχη μας και εισαι λογια.

Ασε τις παπαριες που γραφεις και ανεβασε βιντεο με εσενα και τη πουτανα στα 4 να γαμας και να ειναι καλο μουνι και οχι μπαζο.

Τουλαχιστον τοτε θα πουμε οτι δεν εισαι τερματισμενο κοροιδο...οτι εστω γαμησες...

Τωρα φιλε απλα πληρωνεις για να γαμιεται με αλλους. Ολα τα αλλα παπαριες ειναι που λες. Οχι παιχτης δεν εισαι, ουτε πασατεμπο στο γηπεδο δεν πουλας.

Οι παιχτες δεν δεχονται ουτε κανουν τετοιες μαλακιες, ουτε σε ονειρο.

Εχεις καταλαβει οτι εχεις χαλασει κοντα στα 1000 ευρω σε μια χοντρομπουτα τελειωμενη ψυχωτικια και δεν γαμησες αλλα την εβλεπες να γαμιεται καυλαντιζει και μιλαει με αλλους ετσι;

Τρομερος παιχτης τι να σου πω...

Τελικα εισαι παιχταρας σε παγκοσμια κλιμακα κμαν, εισαι ο μοναδικος που κανει τετοιες τερματισμενες απο καθε αποψη μαλακιες και χοντραδες και μας ζαλιζει μετα τα αρχιδια με κειμενα αρχηγος παιχτης και αφηνιασμενος πιθηκος.

Χαλια μαυρα κμαν...τραβα ρε φιλε σε ενα στουντιο να γαμησεις και ασε τις μαλακιες και κρατα κανα φραγκο να φτιαξεις την υγεια σου και την εμφανιση σου, αντε.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ναι,για το ντύσιμο,οτι είμαι αγύμναστος,χαλιας,δε χρησιμοποιω αποσμητικα,δεν καθαριζω το διαμερισμα,δεν αλλαζω ρουχα,κανω λαθος επιλογες στα μαγαζια,δεν την ακουω,δεν ξερω να μιλαω για τιποτα γιατι μονο δουλευω και κοιμαμαι,ειμαι βρωμιάρης που θελει γρηγορο σεξ αντι για σοβαρη σχεση,φερεται σκατα στις κοπελες,δε δεσμευεται ποτε,δε θελει σοβαρη σχεση,οικογενεια κτλ.
Αρχιδια μυδια.Το ζητημα είναι να ξεκουμπιστεί,να γαμησω την Πολωνεζα και να φερω και καμια άλλη.
Πιστευω αν εβλεπε το ελληνικο σωβρακο θα αλλαζε γνωμη.
Για τον πουτσο καβαλα.Κανει ο,τι της καπνισει χωρις να σεβεται κανεναν κανονα.Της ελεγα Ελλαδα απαγορευεται να τρως στο ταξι και αυτή ετρωγε παρολο που εκανε παρατηρηση ο ταξιτζής.Της εξηγησα για μια άλλη Λεζκορρωσιδα που εσκασε με το σκυλακι στο ραντεβού και ο σκυλος τα γαμησε όλα στο καφε με ειχε κατακνευρισει,κοντεψαν να μας πεταξουν εξω και μου ειπε καλα εκανε η κοπελα,δεν αγαπας τα ζωα.
Μιλαμε για μαλακια.


:S :S :S
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εγω βαζω φωτο live από την πρωτη γραμμη του μετωπου με ολες τις εξελιξεις,κανονικο φωτορεπορταζ,που φυσικα δεν τολμα κανενας να κανει.
Το νημα εχει σχεση με το σπονσορινγκ και γραφω ακριβως όλα οσα παιζουν,πως είναι οι γκομενες,τι θελουν,πως αντιδρουν,τι λενε κτλ.Δε γινεται πιο λεπτομερειακα.
Δε γραφω παραμυθια ουτε λεω θεωριες,δειχνω την πραγματικοτητα.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Εγω βαζω φωτο live από την πρωτη γραμμη του μετωπου με ολες τις εξελιξεις,κανονικο φωτορεπορταζ,που φυσικα δεν τολμα κανενας να κανει.
Το νημα εχει σχεση με το σπονσορινγκ και γραφω ακριβως όλα οσα παιζουν,πως είναι οι γκομενες,τι θελουν,πως αντιδρουν,τι λενε κτλ.Δε γινεται πιο λεπτομερειακα.
Δε γραφω παραμυθια ουτε λεω θεωριες,δειχνω την πραγματικοτητα.

  :hi: :hi: :hi:
Οτι δεν εισαι μουφας αυτο ειναι αληθεια. Στο αναγνωριζουμε ολοι οτι λες αληθεια και χωνεσαι και προσπαθεις και αγωνιζεσαι και εισαι σκυλι του πολεμου.

Απλα κανεις τραγικα λαθη και χοντρες μαλακιες κμαν.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
σαλτα γ@μησου ρε πυγμαιε αυτιστικε που θα μου την πεις κιολας γκαβακα..
Αυτη το ειπε.. το ειδες {(το και καλα)} που γραφω?? αυτο εννουσα οτι δεν την πιστεψα..
αλλα που να δεις ?? αφου το επιπεδο σου στα ελληνικα ειναι της α δημοτικου και κατω..
τωρα τι πιστευεις εσυ σε εχω γραμμενο στα @ρχιδια μου εδω και καιρο..
Αντε ξεπαρεου τωρα παιδι της σφαλιαρας τζανετακο του σαιτ..  που γελανε ολοι μαζι σου Γροθε
Αντε με τον καθε τελειωμενο πληρωτικο κοπρολαγνο εδω μεσα που το παιζει καμακι  :jerking:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
σαλτα γ@μησου ρε πυγμαιε αυτιστικε που θα μου την πεις κιολας γκαβακα..
Αυτη το ειπε.. το ειδες {(το και καλα)} που γραφω?? αυτο εννουσα οτι δεν την πιστεψα..
αλλα που να δεις ?? αφου το επιπεδο σου στα ελληνικα ειναι της α δημοτικου και κατω..
τωρα τι πιστευεις εσυ σε εχω γραμμενο στα @ρχιδια μου εδω και καιρο..
Αντε ξεπαρεου τωρα παιδι της σφαλιαρας τζανετακο του σαιτ..  που γελανε ολοι μαζι σου Γροθε
Αντε με τον καθε τελειωμενο πληρωτικο κοπρολαγνο εδω μεσα που το παιζει καμακι  :jerking:

:hi: :hi: :hi: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.944
Κριτικές
8
Like
1.778
Πόντοι
216
Εγω βαζω φωτο live από την πρωτη γραμμη του μετωπου με ολες τις εξελιξεις,κανονικο φωτορεπορταζ,που φυσικα δεν τολμα κανενας να κανει.
Το νημα εχει σχεση με το σπονσορινγκ και γραφω ακριβως όλα οσα παιζουν,πως είναι οι γκομενες,τι θελουν,πως αντιδρουν,τι λενε κτλ.Δε γινεται πιο λεπτομερειακα.
Δε γραφω παραμυθια ουτε λεω θεωριες,δειχνω την πραγματικοτητα.

Ρε τυπε τι συμφωνια εκανες με την γκομενα ??

Μου θυμιζει την πονηρη την αλβανεζα μαρια28 την μασατζου που σου λεει για ερωτικο μασαζ στο τηλεφωνο και οταν ερχεται σου λεει οτι κανει μονο μασαζ με τα εσωρουχα,ουτε πιπα,ουτε φραπε..
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
 :hi: :hi: :hi:
Οτι δεν εισαι μουφας αυτο ειναι αληθεια. Στο αναγνωριζουμε ολοι οτι λες αληθεια και χωνεσαι και προσπαθεις και αγωνιζεσαι και εισαι σκυλι του πολεμου.

Απλα κανεις τραγικα λαθη και χοντρες μαλακιες κμαν.

Ωραια,πες μου εσυ τι θα εκανες καλυτερα.Εδω βλέπεις την παω στα καλυτερα μερη,πληρωνω μπουκαλια κτλ και δεν καθεται.Ξερει ότι αν κατσει θα παρει 1000 ευρω και δεν το κανει.Τι παραπανω θα επιχειρούσες?
Το λαθος είναι ότι επελεξα με βαση τις φωτο οπου φαινοταν λεπτοτερη.Οταν την ειδα απογοητευτηκα που εχει κιλακια,δεν της εδωσα αμεσως τα 1000 και προφανως η γκομενα στραβωσε.Φυσικα τωρα με αυτά που κανει μισο αρχιδι θα παρει,οχι λεφτα.

 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.944
Κριτικές
8
Like
1.778
Πόντοι
216
Ωραια,πες μου εσυ τι θα εκανες καλυτερα.Εδω βλέπεις την παω στα καλυτερα μερη,πληρωνω μπουκαλια κτλ και δεν καθεται.Ξερει ότι αν κατσει θα παρει 1000 ευρω και δεν το κανει.Τι παραπανω θα επιχειρούσες?
Το λαθος είναι ότι επελεξα με βαση τις φωτο οπου φαινοταν λεπτοτερη.Οταν την ειδα απογοητευτηκα που εχει κιλακια,δεν της εδωσα αμεσως τα 1000 και προφανως η γκομενα στραβωσε.Φυσικα τωρα με αυτά που κανει μισο αρχιδι θα παρει,οχι λεφτα.

Οταν την πας σπιτι μεινε με τον πουτσο εξω και πες την ετσι μου αρεσει να κυκλοφορω στο σπιτι μου και εχω κανονα και οι επισκεπτες να μην φοραν ρουχα για να μην μου χαλαν τα νεοκλασικα επιπλα  :grin:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ρε τυπε τι συμφωνια εκανες με την γκομενα ??

Μου θυμιζει την πονηρη την αλβανεζα μαρια28 την μασατζου που σου λεει για ερωτικο μασαζ στο τηλεφωνο και οταν ερχεται σου λεει οτι κανει μονο μασαζ με τα εσωρουχα,ουτε πιπα,ουτε φραπε..

Εχουμε πει,στα σπονσοριλικια δεν κανεις ανοιχτη συμφωνια σου δινω τοσα αν δωσεις κωλο κτλ.Εαν το κανεις,ουσιαστικα δεν πρόκειται για σπονσοριλικι.Οι γκομενες που το θετουν ετσι είναι απλα εσκορτς.Κανονικα αυτό απαγορευεται,αν τις αναφέρεις ότι σολισιταρουν πελατες μεσω σπονσορινγκ,τρωνε ban.
Εχει πολλες που λενε 1 ωρα σεξ στο χωρο σου 150 ευρω κτλ,αλλα δε με ενδιαφερει αυτο.Κανονικα θα επρεπε να τις ραπορταρω κιολας.Ειναι σαν τις πουτανες που ψαρευουν πελατες μεσω τιντερ.
Κανονικα ομως οταν η γκομενα δεχεται να ερθει να μεινει μαζι σου για ορισμενο διαστημα με δωρακι,το σαβουαρ βιβρ επιβαλλει να πεσει πουτσος.Καθετι αλλο ειναι παρασπονδια εκ μερους της γκομενας και σπασιμο της συμφωνιας.Το ιδιο και αν εσυ δεν καταβαλεις το σζμπεφωνημενο δωρακι.Αυτα δε λεγονται,ουυτε γραφονται αλλα ειναι αυτοννοητα και οι δυο πλευερες τα ξερουν εκ των πρτερων.Ειναι λεπτο το ζητημα.Ουσιαστικα στο σπονοσριλικι ειναι πιο vague το θεμα,δεν μπορεις να κανεις σαφη περιγραφη απαιτησεων και service οπως στο πουτανιλικι.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Aξιος παιχτης, μπραβο φιλε. Ετσι ζουν οι αντρες.  :hi: :hi: :hi:
 :thumbsup: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi:
Σιγά σιγά θα βγούν και άλλοι παίκτες που όλοι έχουμε πάρει τουλάχιστον μια Λευκορωσίδα!  
Εγώ δεν είχα προλάβει ούτε να την κεράσω! Μόνο που τη πήγα και την έφερα ξενοδοχείο! Και κάτι απο το ψυγείο του σπιτιού μου!!  :rockon: :rockon: :rockon:
Ιδιοκτήτρια ταξιδιωτικού πρακτορείου με  :tits: !
:thumbsup:  :hi: :hi: :hi:
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
Ωραια,πες μου εσυ τι θα εκανες καλυτερα.Εδω βλέπεις την παω στα καλυτερα μερη,πληρωνω μπουκαλια κτλ και δεν καθεται.Ξερει ότι αν κατσει θα παρει 1000 ευρω και δεν το κανει.Τι παραπανω θα επιχειρούσες?
Το λαθος είναι ότι επελεξα με βαση τις φωτο οπου φαινοταν λεπτοτερη.Οταν την ειδα απογοητευτηκα που εχει κιλακια,δεν της εδωσα αμεσως τα 1000 και προφανως η γκομενα στραβωσε.Φυσικα τωρα με αυτά που κανει μισο αρχιδι θα παρει,οχι λεφτα.

Σορρυ αρχηγε αλλά στο σπονσορινγκ και το sugar daddy-λικη δεν είναι βασική αρχή να κανείς την συμφωνία ξεκάθαρη εκ των προτέρων ή άμα τη εμφανίσει στην πρώτη συνάντηση?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom