Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Στον αστερισμό του Βαλκανιου τσομπάνη.Μερικές βέβαια χάνουν την ευκαιρία να γευτούν Balkan πεος.

CFWEjF.jpg


9aGA3B.jpg


EJmvX2.jpg



 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
6αρακι με το ζορι κμαν. Και ακριβα πληρωμενο. Τι μπουτια χοντρα ειναι αυτα ρε φιλε; Τι αναλογιες ειναι αυτες;

Χαλια μαυρα κμαν, αστην εκει που ειναι και φυγε.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
6αρακι με το ζορι κμαν. Και ακριβα πληρωμενο. Τι μπουτια χοντρα ειναι αυτα ρε φιλε; Τι αναλογιες ειναι αυτες;

Χαλια μαυρα κμαν, αστην εκει που ειναι και φυγε.
:2funny: :2funny: :2funny:

Είναι φώς φανάρι ότι είναι καθαρά θέμα κάρμα !!!

:2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Και εγώ πιο λεπτές τις θέλω και πιο ψηλές αλλα εδω τους αρέσουν πιο ψωμωμενες με κωλαρες.Αυτη ειναι 175,πριν 3 χρονια ζυγιζε 58 κιλά αλλα πλέον εχει πάρει βάρος.
Έτσι κι αλλιώς με Λευκορρωσιδες δεν θα ασχολούμαι.Τρως τόσα φιστίκια που οι Ουκρανες σου φαίνονται σαν κρύο νεράκι.Μου εξήγησε οτι οι Ουκρανες θεωρούνται Λευκορρωσία εύκολες και βρωμιάρες γκομενες χωρίς αισθήματα με το μυαλό στα λεφτά μονο.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Και εγώ πιο λεπτές τις θέλω και πιο ψηλές αλλα εδω τους αρέσουν πιο ψωμωμενες με κωλαρες.Αυτη ειναι 175,πριν 3 χρονια ζυγιζε 58 κιλά αλλα πλέον εχει πάρει βάρος.
Έτσι κι αλλιώς με Λευκορρωσιδες δεν θα ασχολούμαι.Τρως τόσα φιστίκια που οι Ουκρανες σου φαίνονται σαν κρύο νεράκι.Μου εξήγησε οτι οι Ουκρανες θεωρούνται Λευκορρωσία εύκολες και βρωμιάρες γκομενες χωρίς αισθήματα με το μυαλό στα λεφτά μονο.
:2funny::2funny::2funny: :2funny:2funny::2funny::2funny::2funny:2funny::2funny::2funny: :2funny
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.770
Κριτικές
23
Like
3.162
Πόντοι
3.820
Και εγώ πιο λεπτές τις θέλω και πιο ψηλές αλλα εδω τους αρέσουν πιο ψωμωμενες με κωλαρες.Αυτη ειναι 175,πριν 3 χρονια ζυγιζε 58 κιλά αλλα πλέον εχει πάρει βάρος.
Έτσι κι αλλιώς με Λευκορρωσιδες δεν θα ασχολούμαι.Τρως τόσα φιστίκια που οι Ουκρανες σου φαίνονται σαν κρύο νεράκι.Μου εξήγησε οτι οι Ουκρανες θεωρούνται Λευκορρωσία εύκολες και βρωμιάρες γκομενες χωρίς αισθήματα με το μυαλό στα λεφτά μονο.
Πηγαινε σπιτι,κλειδωσε την στο δωματιο,πηγαινε και συ στο αλλο και παραγγειλε εδω
Πουλα της τρελλα,πηγαινε σπιτι κ πες της τωρα θα ερθει μια σπονσορετ μου σπο εδω αφου δεν μου καθεσαι εσυ και αυριο σου αλλαζω το εισητηριο και φευγεις.φωναξε το  μουνι και αστην διπλα να σε ακουει..δυστυχως μπορει να εισαι ετυμολογος αλλα στο action εισαι πολυ προβλεψιμος και δεν ρισκαρεις
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Χορεύει καλά η καριολα.

 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Εδώ το βαλκανικό χέρι ακόμα σε λάθος θέση.Λετε να εξαπολυσω τους πυραυλους?

WRBe0Y.jpg
Η στάση των ποδιών της μου αρέσει καθώς και το κόκκινο σκοτεινό περιβάλλον!  
Πιστεύω πως θέλει ψήσιμο! Όχι πυραύλους!  
Αφού γνωρίζεις την ψυχοσύνθεση τους μετά από χιλιάδες αναλύσεις εδώ ...πλέον πας να τη βγάλεις γκόμενά και όχι σπονσορετ!
Πέρσι μια Λευκορωσίδα που φόρτωσα από Κολοράντο μου έκατσε την δεύτερη μέρα και σχεδόν την βίασα μέχρι να σκοράρω! Μετά της άρεσε!Αλλά είναι πιο παρθενοπιπίτσες και το ήξερες! Δεν είναι για ίνστα ..
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
Παω στοίχημα ότι τα μισά μέλη και επισκέπτες έχουν ήδη βαρέσει την πρώτη  :wanker: με τον χορό της 'χοντρομπούτας'.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Η στάση των ποδιών της μου αρέσει καθώς και το κόκκινο σκοτεινό περιβάλλον!  
Πιστεύω πως θέλει ψήσιμο! Όχι πυραύλους!  
Αφού γνωρίζεις την ψυχοσύνθεση τους μετά από χιλιάδες αναλύσεις εδώ ...πλέον πας να τη βγάλεις γκόμενά και όχι σπονσορετ!
Πέρσι μια Λευκορωσίδα που φόρτωσα από Κολοράντο μου έκατσε την δεύτερη μέρα και σχεδόν την βίασα μέχρι να σκοράρω! Μετά της άρεσε!Αλλά είναι πιο παρθενοπιπίτσες και το ήξερες! Δεν είναι για ίνστα ..
Φίλε δεν σκέφτεσαι με όρους Βαλκάνιου τσοπάνη.

Η λύση είναι απλή. Την πηγαίνει σε ένα αραβικό εστιατόριο στην Αθήνα. Εκεί όπως είναι φυσικό της την πέφτουν οι Αραβότουρκοι.

Εφαρμόζει άμεσα το περίφημο σύστημα "τανάλια" αποκλεισμού της γκόμενας στις τουαλέτες. Έτσι αποκόπτονται οι ενισχύσεις των αραβότουρκων.

Στο κρίσιμο χρονικό διάστημα του αποκλεισμού την σπονσονάρει άμεσα και αποτελεσματικά.

Μιλάμε για εγγυημένο αποτέλεσμα !!!


 

UltiMo_

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2019
Μηνύματα
69
Like
39
Πόντοι
0
πίνει να ξεχάσει το κορίτσι. σου λεει που εχω μπλεξει εδω περα. αλλα ας παει στα κομματια, 4 μερουλες μεινανε. ετσι κι αλλιως σεξ δε θα κανω, ο αλλος δεν κανει κινηση. θα παρω το μαρούλι και θα παω στην τουρκία
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.944
Κριτικές
8
Like
1.778
Πόντοι
216
Χορεύει καλά η καριολα.


Τυπε ουτε μια ματια δεν ριχνει προς τα εσενα ,σου εχει γυρισει την πλατη και σε βομβαρδιζει αερια απο το τροφαντο της κολο :badair:

Ελεγα οτι καταφερες να κλεισεις την αποσταση που σε κραταει επειδη την καθισες σε καναπε αλλα αυτην βρηκε αλλα τροπο να την ανοιξει παλι με το χορο. Κατι μου λεει οτι θα χορευει ολο το βραδυ χαχα

Απορω γιατι δεν πηρες μια πιο συνεργασιμη σε αυτα που θελεις ως πελατης ?? :think:

 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
πίνει να ξεχάσει το κορίτσι. σου λεει που εχω μπλεξει εδω περα. αλλα ας παει στα κομματια, 4 μερουλες μεινανε. ετσι κι αλλιως σεξ δε θα κανω, ο αλλος δεν κανει κινηση. θα παρω το μαρούλι και θα παω στην τουρκία

Φίλε μόλις ανέδειξες την "εθνική" πτυχή του θέματος.

Είναι δυνατόν να περάσει η τύπισσα στους αραβότουρκους αγάμητη ??

Θα μας πάρουν για μαλάκες. Αυτοί μας στέλνουν απλυτους πακιστανούς και εμείς τους στέλνουμε αγάμητες λευκορωσίδες.

Αιδώς Αργείοι !!!  :grin:. :grin:

 
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.944
Κριτικές
8
Like
1.778
Πόντοι
216
Παω στοίχημα ότι τα μισά μέλη και επισκέπτες έχουν ήδη βαρέσει την πρώτη  :wanker: με τον χορό της 'χοντρομπούτας'.

Εσυ ξερουμε σε ποια μισα μελη βρισκεσαι  :jerking:  :grin: :grin: Εσυ sad μπορουσες να τον παιξεις και με ντοκιμαντερ που δειχνει την αναπαραγωγη του καγκουρω το οποιο πηδαει σιγουρα περισσοτερο απο εσενα :grin:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
Ρε μαλάκες;;;;;;;;;;;

Εδώ γίνεται το παιχνίδι και δε μιλάτε;;;


Μόνοι σας γελάτε κωλόπαιδα.  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Ρε μαλάκες;;;;;;;;;;;

Εδώ γίνεται το παιχνίδι και δε μιλάτε;;;


Μόνοι σας γελάτε κωλόπαιδα.  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Δεν καταλαβαίνω πως μπορείς να γελάς με ένα σοβαρό εθνικό θέμα φίλε ???
 

UltiMo_

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2019
Μηνύματα
69
Like
39
Πόντοι
0
Φίλε μόλις ανέδειξες την "εθνική" πτυχή του θέματος.

Όπως ο φίλος εδώ γενικεύει τους λαούς και μας λέει, οι λευκορωσσίδες είναι έτσι, οι μολδαβες είναι έτσι, οι τσέχες είναι έτσι.
θα πάει κι αυτή στην τουρκία, και θα λέει οι τούρκοι γαματε καλά, οι ισπανοί έτσι κι έτσι, οι ιταλοί τρώγονται, οι έλληνες φλώροι εντελώς. ουτε μπούτι δεν πιάνουν. δεν ξαναπαταω το πόδι μου ελλάδα. ουτε ενα τσιμπούκι δεν άρπαξα. φλώροι και με μηδεν πρωτοβουλία
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
Ίσως ο αρχηγός προσπαθεί να μας ρίξει στάχτη στα μάτια ότι και καλά το παίζει δύσκολη.Εγώ δεν πιστεύω ότι την έφερε εδώ για να τη βλέπει τρώγοντας πατατάκια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom