Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Ίσως ο αρχηγός προσπαθεί να μας ρίξει στάχτη στα μάτια ότι και καλά το παίζει δύσκολη.Εγώ δεν πιστεύω ότι την έφερε εδώ για να τη βλέπει τρώγοντας πατατάκια

Είναι φανερό ότι έπεται επική ανατροπή !!!
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.790
Κριτικές
6
Like
11.265
Πόντοι
3.936
Χορεύει καλά η καριολα.

Τύπε, αν δεν την γ@μησες μέχρι τα ξημερώματα που το μουνί της στάζει ενώ χορεύει και είναι έτοιμη.. άστο καλύτερα, κατέθεσε τα όπλα και ασχολήσου αποκλειστικά με το τάβλι.  :cool2:
 

Επισκέπτης
:kneel:
Εισαι αδιορθωτος ρε κμαν.

Γουσταρω στο λατιναδικο να γαμηθει απο κανα παιχτη, να τον πηγαινει στο σπιτι και να σε πετανε εξω στη βροχη ως ενοχλητικο.

Ειμαι σιγουρος οτι θα βρεις τη λυση και σε αυτο, θα κανεις ανταποκριση μεσα στη βροχη, αφηνιασμενος.
στα λατιναδικα πανε να τις γαμησουν οι αραπαδες - εχουν ολα διαμορφωμενους χωρους. Με αγωνια διαβαζω τις επομενες σελιδες!
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Πέρσι μια Λευκορωσίδα που φόρτωσα από Κολοράντο μου έκατσε την δεύτερη μέρα και σχεδόν την βίασα
μέχρι να σκοράρω!Μετά της άρεσε!Αλλά είναι πιο παρθενοπιπίτσες και το ήξερες!Δεν είναι για ίνστα ..
Αυγουστος του '17 σε νησι του β.αιγαιου ειχα γνωρισει μια λευκορωσιδα σχετικα ομορφη 30αρα, που περιπλανιοταν σε μια παραλια μαζευοντας κοχυλια και πολυχρωμες πετρουλες. Μολις ειχε ερθει απο το Ντουμπαι ειπε, που δουλευε εκει σε ριαλ εστέιτ, << και καλα.. Την ελεγαν γκαλινα. Ηξερε καλα αγγλικα. Μεχρι το επομενο βραδυ βρεθηκαμε να κανουμε βραδινο μπανιο μαζι κατω απο την πανσεληνο, μετα απο 2-3 ποτα σε παραλιακο μπαρ. Αυτη μονο με το κιλοτακι χωρις σουτιεν, και εγω με το σλιπακι. Μεσα στο νερο επεσαν τα πρωτα χαδια, τα πρωτα χαμουρεματα, και πανω στην παραλια συνεχιστηκε το ματς.  :sunglasses:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Αυγουστος του '17 σε νησι του β.αιγαιου ειχα γνωρισει μια λευκορωσιδα σχετικα ομορφη 30αρα, που περιπλανιοταν σε μια παραλια μαζευοντας κοχυλια και πολυχρωμες πετρουλες. Μολις ειχε ερθει απο το Ντουμπαι ειπε, που δουλευε εκει σε ριαλ εστέιτ, << και καλα.. Την ελεγαν γκαλινα. Ηξερε καλα αγγλικα. Μεχρι το επομενο βραδυ βρεθηκαμε να κανουμε βραδινο μπανιο μαζι κατω απο την πανσεληνο, μετα απο 2-3 ποτα σε παραλιακο μπαρ. Αυτη μονο με το κιλοτακι χωρις σουτιεν, και εγω με το σλιπακι. Μεσα στο νερο επεσαν τα πρωτα χαδια, τα πρωτα χαμουρεματα, και πανω στην παραλια συνεχιστηκε το ματς.  :sunglasses:

Φίλε δεν διευκρίνισες σε ποιό σημείο πρόλαβες να την σπονσονάρεις !!! :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Αδειο το μαγαζι περιεργο.

Εγω θα ελεγα μισο να παω στην τουαλετα.

Θα εφευγα. Εννοειται απληρωτος ο λογαριασμος.

Μεχρι να παω σπιτι ακυρωνω το εισιτηριο επιστροφης. Φτανω σπιτι. Μαζευω τα πραγματα μου.

Κλειδωνω το σπιτι με τα πραγματα της μεσα και παω να μεινω αλλου που δεν γνωριζει.

Αστην να παιρνει αστυνομιες και να ψαχνει τα πραγματα της. Χωρις εντολη εισαγγελεα δε μπαινει η αστυνομια σπιτι.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Φίλε δεν διευκρίνισες σε ποιό σημείο πρόλαβες να την σπονσονάρεις !  :grin:
Bολτα με μηχανη τον γυρο του νησιου, ενα φαγητο σε ταβερνα, ποτα το βραδυ στο μπαρ,
και τουριστικα ψευτοδωρακια, μεχρι εκει.. Τα σπονσορινγκ ειναι σπορ για τους πρεσβυτερους..   :sunglasses:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Bολτα με μηχανη τον γυρο του νησιου, ενα φαγητο σε ταβερνα, ποτα το βραδυ στο μπαρ,
και τουριστικα ψευτοδωρακια, μεχρι εκει.. Τα σπονσορινγκ ειναι σπορ για τους πρεσβυτερους..   :sunglasses:

Φίλε δεν πιστεύω να εναντιώνεται στον "διαποτισμό" της νέας γενιάς με το "ευγενές" άθλημα του σπόνσορινγκ ?? :grin: :grin: :grin:

Εμείς οι πρεσβύτεροι αγωνιούμε να εμπνεύσουμε τη νέα γενιά με "αξιόλογα" και "ευγενή" ιδανικά !!! :grin: :grin:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Φίλε δεν πιστεύω να εναντιώνεται στον "διαποτισμό" της νέας γενιάς με το "ευγενές" άθλημα του σπόνσορινγκ ??  :grin:
Εμείς οι πρεσβύτεροι αγωνιούμε να εμπνεύσουμε τη νέα γενιά με "αξιόλογα" και "ευγενή" ιδανικά ! :grin:
Με ειxαν εκπαιδευσει τα παλια πλειμποις των 80s, που σλογκαν τους ηταν οσο λιγοτερα ξοδευεις(για αυτην) τοσο καλυτερα..
Το ιδανικο για αυτους ηταν να τους τα παιρνεις κιολας αν γινεται. Επισης οταν ανοιξαν οι πυλες του ανατολικου μπλοκ, οι γερολυκοι ελληνες που ηταν ηδη εκει.. το πρωτο που σου ελεγαν ηταν: να μην πληρωνετε  ..τανες  με λεφτα, γιατι θα πεσουν σφαλιαρες αν το μαθουμε.. φροντιστε να γαματε σχεδον τζαμπα με ψευτοδωρακια απο ελλαδα. Επομενως αυτης της σχολης ειμαι, κυνηγος με βαλιστρα και οχι με μπαζουκα.  :sunglasses:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Bολτα με μηχανη τον γυρο του νησιου, ενα φαγητο σε ταβερνα, ποτα το βραδυ στο μπαρ,
και τουριστικα ψευτοδωρακια, μεχρι εκει.. Τα σπονσορινγκ ειναι σπορ για τους πρεσβυτερους..  :sunglasses:
Σωστος ο παικτης. Αυτο ειναι σπονσοριγκ. Οσο γινετε λιγοτερα.

Οταν γινω παππους με μοαστουνι ισως αρχιζω να γινομαι πιο large...
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
φίλε θέλει πολύ διάβασμα. ξεκίνα το καμιά 10αρια σελίδες πριν...
πράματα και θάματα στο θρεντ   :idiot:


Φίλε τα διάβασα και έφριξα με την καργχιόλα την Λευκορωσιίδα..... ξηγήθηκε μπαμπέσικα στο βαλκάνιο υπερκαμάκι.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Εσυ ξερουμε σε ποια μισα μελη βρισκεσαι  :jerking:  :grin: :grin: Εσυ sad μπορουσες να τον παιξεις και με ντοκιμαντερ που δειχνει την αναπαραγωγη του καγκουρω το οποιο πηδαει σιγουρα περισσοτερο απο εσενα :grin:

:2funny: :2funny: :2funny:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τύπε, αν δεν την γ@μησες μέχρι τα ξημερώματα που το μουνί της στάζει ενώ χορεύει και είναι έτοιμη.. άστο καλύτερα, κατέθεσε τα όπλα και ασχολήσου αποκλειστικά με το τάβλι.  :cool2:


:2funny: :2funny: :2funny: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Αυγουστος του '17 σε νησι του β.αιγαιου ειχα γνωρισει μια λευκορωσιδα σχετικα ομορφη 30αρα, που περιπλανιοταν σε μια παραλια μαζευοντας κοχυλια και πολυχρωμες πετρουλες. Μολις ειχε ερθει απο το Ντουμπαι ειπε, που δουλευε εκει σε ριαλ εστέιτ, << και καλα.. Την ελεγαν γκαλινα. Ηξερε καλα αγγλικα. Μεχρι το επομενο βραδυ βρεθηκαμε να κανουμε βραδινο μπανιο μαζι κατω απο την πανσεληνο, μετα απο 2-3 ποτα σε παραλιακο μπαρ. Αυτη μονο με το κιλοτακι χωρις σουτιεν, και εγω με το σλιπακι. Μεσα στο νερο επεσαν τα πρωτα χαδια, τα πρωτα χαμουρεματα, και πανω στην παραλια συνεχιστηκε το ματς.  :sunglasses:

Aξιος παιχτης, μπραβο φιλε. Ετσι ζουν οι αντρες.  :hi: :hi: :hi:
 

julian73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
73
Πόντοι
1
Και εγώ πιο λεπτές τις θέλω και πιο ψηλές αλλα εδω τους αρέσουν πιο ψωμωμενες με κωλαρες.Αυτη ειναι 175,πριν 3 χρονια ζυγιζε 58 κιλά αλλα πλέον εχει πάρει βάρος.
Έτσι κι αλλιώς με Λευκορρωσιδες δεν θα ασχολούμαι.Τρως τόσα φιστίκια που οι Ουκρανες σου φαίνονται σαν κρύο νεράκι.Μου εξήγησε οτι οι Ουκρανες θεωρούνται Λευκορρωσία εύκολες και βρωμιάρες γκομενες χωρίς αισθήματα με το μυαλό στα λεφτά μονο.
Γράφεις: ΕΔΩ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΙΟ ΨΩΜΩΜΕΝΕΣ Κ ΜΕ ΚΩΛΑΡΕΣ.
Δηλαδή ομολογείς ότι την διάλεξες για να αρέσει σε αυτούς που σας βλέπουν, κ όχι σε σένα! Το να την μοστράρεις έξω είναι το όλο παίγνιο κ όχι το σεξ.
Πάρτο αλλιώς, επειγόντως Κόψε τις καταδρομικές με τα αρπακτικά κ κοιτά να βγάλεις σοβαρά λεφτά κ να σταματήσεις να κανείς τον κωπηλάτη γαλέρας.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Γράφεις: ΕΔΩ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΙΟ ΨΩΜΩΜΕΝΕΣ Κ ΜΕ ΚΩΛΑΡΕΣ.
Δηλαδή ομολογείς ότι την διάλεξες για να αρέσει σε αυτούς που σας βλέπουν, κ όχι σε σένα! Το να την μοστράρεις έξω είναι το όλο παίγνιο κ όχι το σεξ.
Πάρτο αλλιώς, επειγόντως Κόψε τις καταδρομικές με τα αρπακτικά κ κοιτά να βγάλεις σοβαρά λεφτά κ να σταματήσεις να κανείς τον κωπηλάτη γαλέρας.

:hi: :hi: :hi:

Τυπε, πληρωνουν καλα για κωπηλατες γαλερας, ειχα παει για καλοκαιρακι, καλα ηταν, επαιζαν και γκομενακια. Γουσταρουν γαμησι πανω στα κουπια. :S :S :S
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Αυγουστος του '17 σε νησι του β.αιγαιου ειχα γνωρισει μια λευκορωσιδα σχετικα ομορφη 30αρα, που περιπλανιοταν σε μια παραλια μαζευοντας κοχυλια και πολυχρωμες πετρουλες. Μολις ειχε ερθει απο το Ντουμπαι ειπε, που δουλευε εκει σε ριαλ εστέιτ, << και καλα.. Την ελεγαν γκαλινα. Ηξερε καλα αγγλικα. Μεχρι το επομενο βραδυ βρεθηκαμε να κανουμε βραδινο μπανιο μαζι κατω απο την πανσεληνο, μετα απο 2-3 ποτα σε παραλιακο μπαρ. Αυτη μονο με το κιλοτακι χωρις σουτιεν, και εγω με το σλιπακι. Μεσα στο νερο επεσαν τα πρωτα χαδια, τα πρωτα χαμουρεματα, και πανω στην παραλια συνεχιστηκε το ματς.  :sunglasses:
μετα ξυπνησες και αυνανιστηκες!ακου στο ντουπαι η γκαλινα σε ριαλ εστει χαχαχαχαχ.
ρε φιλε για ποσο χαζους μας περνας που θες να σε πιστευουμε με αυτες τις μαλακιες,ελεος.
νομιζεις ο κμαν σας πιστευει με τις αρλουμπες που του λετε για να το παιξετε ανωτεροι.
απλα γελαμε μαζι σας χαχαχαχαχα.καπου παρομειο ειδα σκηνικο σε ελληνικη ταινεια με τον κοστα σομερ.
αυτην ειδες?και μετα αυνανιστηκες χαχαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom